Samolepková soutěž začíná

Autor: Mat - Datum: 22 Září 2017

Abychom Vás motivovali v šíření naší slávy, rozhodli jsme se uspořádat Samolepkovou soutěž. Ta bude probíhat po celou základní část. Pokud se chcete zúčastnit proveďte následující. Nalepte někam kladenskou samolepku, vyfoťte jí a zašlete nám e-mail na adresu samolepkovasoutez@seznam.cz. Do předmětu zprávy uveďte Vaše jméno či přezdívku, pod kterou chcete soutěžit. Do zprávy pak znovu napište Vaše jméno či přezdívku, místo a datum, kde byla fotka pořízena. No a hlavně nezapomeňte do přílohy dát foto. Pokud e-mail nesplní všechny potřebné náležitosti, fotka nebude zařazena do soutěže.

A jaké samolepky nám můžete posílat? Jakékoli kladenské. Takže nám posílejte fotky, které si koupíte u nás, ve fanshopu či si necháte vyrobit vlastní s kladenskou tématikou. Rozhodně nám však neposílejte nálepku Castrol na vašem plechovém miláčkovi, takové fotky ihned mažeme. Pokud dorazí samolepka jiného klubu, letí hned do spamu. Za každý kalendářní měsíc Vás necháme hlasovat o tu nejlepší. Každá vítězná fotka měsíce se pak po konci základní části utká o titul nejlepší fotky. A co můžete vyhrát? Jelikož se jedná o Samolepkovou soutěž, tak samozřejmě hromadu samolepek. ;) A abyste měli co lepit, budeme zítra u vchodu na stání prodávat u stánku nové samolepky (no stánek je možná trochu silné slovo, ale něco takového tam bude). Jinak pravidelně budou samolepky každý zápas k dispozici u Mata, případně se můžete poptat v kotli, on už Vám jistě někdo pomůže.

Slavnostní zahájení extraligové sezony
Neděle 25. 8. od 17:30
Nákupní centrum Oaza
Arménská ul., Kladno

Předposlední prázdninová neděle 25. srpna bude patřit hokeji. Nová sezona, nové dresy, noví hráči... Přijďte pozdravit Rytíře a popřát jim úspěch v nejvyšší hokejové soutěži!

Co se chystá?
- Autogramiáda A-týmu
- Uvedení další legendy do Síně slávy kladenského hokeje
- Představení nových hráčů
- Představení nových dresů
- Charitativní dražba dresu
- Speciální ceny ve fanshopu
- Skákací hrad pro děti
- Maskot

Akce se koná za každého počasí na pasáži NC OAZA. Autogramiáda proběhne u Síně slávy kladenského hokeje. Skákací hrad najdou děti před Dream Body Fitness, kde je zároveň i fanshop. Pódium pak u hlavního karuselového vchodu do NC OAZA. Těšíme se na vás a skvělý hokejový podvečer!

Do Bolzana (ITA) na přípravný mezinárodní turnaj (pá-ne 30.8.-1.9.)

Vstupenky - zájemci nechť se hlásí Gimaxovi a píší na mail gimax@seznam.cz.
Tamtéž i další info. Jde o to, aby byl +/- přehled výjezdníků pro případnou potřebu rezervace vstupenek. Další podrobnosti budeme postupně zveřejňovat.