Samolepková soutěž začíná

Autor: Mat - Datum: 22 Září 2017

Abychom Vás motivovali v šíření naší slávy, rozhodli jsme se uspořádat Samolepkovou soutěž. Ta bude probíhat po celou základní část. Pokud se chcete zúčastnit proveďte následující. Nalepte někam kladenskou samolepku, vyfoťte jí a zašlete nám e-mail na adresu samolepkovasoutez@seznam.cz. Do předmětu zprávy uveďte Vaše jméno či přezdívku, pod kterou chcete soutěžit. Do zprávy pak znovu napište Vaše jméno či přezdívku, místo a datum, kde byla fotka pořízena. No a hlavně nezapomeňte do přílohy dát foto. Pokud e-mail nesplní všechny potřebné náležitosti, fotka nebude zařazena do soutěže.

A jaké samolepky nám můžete posílat? Jakékoli kladenské. Takže nám posílejte fotky, které si koupíte u nás, ve fanshopu či si necháte vyrobit vlastní s kladenskou tématikou. Rozhodně nám však neposílejte nálepku Castrol na vašem plechovém miláčkovi, takové fotky ihned mažeme. Pokud dorazí samolepka jiného klubu, letí hned do spamu. Za každý kalendářní měsíc Vás necháme hlasovat o tu nejlepší. Každá vítězná fotka měsíce se pak po konci základní části utká o titul nejlepší fotky. A co můžete vyhrát? Jelikož se jedná o Samolepkovou soutěž, tak samozřejmě hromadu samolepek. ;) A abyste měli co lepit, budeme zítra u vchodu na stání prodávat u stánku nové samolepky (no stánek je možná trochu silné slovo, ale něco takového tam bude). Jinak pravidelně budou samolepky každý zápas k dispozici u Mata, případně se můžete poptat v kotli, on už Vám jistě někdo pomůže.

TIPOVAČKA

Tipovací soutěž k MS jako každoročně. Zpestřete si sledování šampionátu a zkraťte chvíle mezi dohledem nad tuzemskými přestupy a návštěvou zahrádek. V případě úspěchu Vás odměny neminou. Fandit a vyhrát si to musíme sami!

TIPUJTE ZDE

Hráčem baráže jsou
Rytíři Kladno.
Celej tým, každej hráč, nikdo jinej. Bez debat! Hráli srdcem, a my byli s nimi!

Veřejná sbírka

Podpora pro rodinu fotbalisty SK Kladno Filipa Suchého
Nezávislým odborovým svazem Policie České republiky a Generálním ředitelstvím Vězeňské služby ČR byla vyhlášena veřejná sbírka, která má  podpořit pozůstalé po tragicky zesnulém kolegovi při nehodě eskortního autobusu. Ačkoliv tuto těžkou ztrátu nelze ničím nahradit, chceme společně alespoň touto formou pomoci pozůstalé rodině a vyjádřit jí tak plnou podporu ve složité životní situaci.

Přispějte libovolným finančním darem na účet č.: 4200555535 / 6800
var. symbol: 28799

Již nyní všem děkujeme za projevenou solidaritu a podporu. (Sbírka byla zahájena 9. 5., ukončena bude 30. 6. 2019.)