Blog uživatele hofi

Novinky, výjimky a jiné vrtochy...

Nedá mi to a musím reagovat na novinku od letošního ročníku a to je pokuta pro kluby za urážení od diváků směrem k rozhodčím nebo fanouškům soupeře. Svaz by se měl nad tímhle vážně zamyslet! Hokej je přece krásná hra plná emocí a pískání na rozhodčí a občasné nadávky k hokeji prostě patří asi jako pivo a klobása! Svaz se rozhodl chránit rozhodčí tím, že jim dal na záda čísla a již tuším druhý rok nemají na zádech jmenovku. Čemu to prospělo? To si pánové na svazu myslí, že lidi jsou de***ti?!

Hoši my Vás nikdy neopustíme aneb má to cenu?

... ROZHODNĚ!

Úděl fanouška je těžká věc. Našinec zažívá těžkou krizi už řadu let, která vyvrcholila pádem do nižší soutěže (čti žumpy) a snad nebude ještě hůř!

Hráčem měsíce listopadu je Ladislav Zikmund.
Ziki obhájil a pokračuje v bezvadných výkonech. Jen tak dál!

INFO

OFFLINE ROZHOVOR
Tentokrát ke žhavému mikrofonu usedli trenéři A-týmu David Čermák, Jindřich Lidický a Jan Kregl; společně s nimi i Radek Jirátko a Jaromír Jágr. Jejich odpovědi na otázky fanoušků jsou
k přečtení ZDE.

na Slavii - pondělí 17.12.
Individuálně / vlakem

do Budějovic - so 22.12.
Plánujeme autobus. Odjezd ve 13:00 od ZS. Cena 450,- / 500,- (včetně vstupenky). Možnost nástupu v Praze (Letiště). Vstupenky pro bus rezervovány, zbytek budeme moci uvolnit pro individuální výjezdníky. Nutnost platby předem! Uzávěrka přihlášek o půlnoci v pondělí 17.12.! Podrobné INFO ZDE. Ještě bude upřesňováno, sledujte!

do Kadaně - so 29.12.
Plánujeme autobus

Fanshop Rytíři

Dresy (+ další věci a novinky) pro sezónu 2018-19  (včetně těch výročních) již v prodeji!