Do boje jdem!

Autor: zeliii - Datum: 27 únor 2018

Zas je to tady. To na co se fanoušci i hráči celý rok těší. Playoff je jiná soutěž. Bude plno, všichni se vyhecují na svoje maximum a to samé platí o tribunách. Pojďme kluky podpořit jak jen to půjde. Je úplně jedno jestli bude válčit na ledě i Jarda, nebo to kluci budou muset zvládnout bez něj. Tento mladý (dá se říci bezejmenný) tým se celý rok pohybuje kolem druhého místa a v konkurenci skoro extraligových kádrů Varů a Budějovic, si celý rok držel slušnou výkonnost s bojovným pojetím hokeje. Pojďme se fanděním bavit a zároveň maximálně podpořit náš tým v boji o baráž.

V prvním kole nás čeká Prostějov, tedy tým ve kterém září náš odchovanec Ruďák. Bude to určitě tvrdá série, kdy nikdo nikomu nic nedaruje. Buďme tím hnacím motorem ať kluci na ledě cítí tu podporu. Poslouchejme pokyny k fandění, zvedejme ruce, podržme choreo, mávejme šálama, vlajkama, řvěme z plných plic. Fandění není o tom udělat si selfie na zimáku a čumět celý zápas do mobilu!

Ať žije Kladno

Slavnostní zahájení extraligové sezony
Neděle 25. 8. od 17:30
Nákupní centrum Oaza
Arménská ul., Kladno

Předposlední prázdninová neděle 25. srpna bude patřit hokeji. Nová sezona, nové dresy, noví hráči... Přijďte pozdravit Rytíře a popřát jim úspěch v nejvyšší hokejové soutěži!

Co se chystá?
- Autogramiáda A-týmu
- Uvedení další legendy do Síně slávy kladenského hokeje
- Představení nových hráčů
- Představení nových dresů
- Charitativní dražba dresu
- Speciální ceny ve fanshopu
- Skákací hrad pro děti
- Maskot

Akce se koná za každého počasí na pasáži NC OAZA. Autogramiáda proběhne u Síně slávy kladenského hokeje. Skákací hrad najdou děti před Dream Body Fitness, kde je zároveň i fanshop. Pódium pak u hlavního karuselového vchodu do NC OAZA. Těšíme se na vás a skvělý hokejový podvečer!

Do Bolzana (ITA) na přípravný mezinárodní turnaj (pá-ne 30.8.-1.9.)

Vstupenky - zájemci nechť se hlásí Gimaxovi a píší na mail gimax@seznam.cz.
Tamtéž i další info. Jde o to, aby byl +/- přehled výjezdníků pro případnou potřebu rezervace vstupenek. Další podrobnosti budeme postupně zveřejňovat.