Do boje jdem!

Autor: zeliii - Datum: 26 únor 2018

Zas je to tady. To na co se fanoušci i hráči celý rok těší. Playoff je jiná soutěž. Bude plno, všichni se vyhecují na svoje maximum a to samé platí o tribunách. Pojďme kluky podpořit jak jen to půjde. Je úplně jedno jestli bude válčit na ledě i Jarda, nebo to kluci budou muset zvládnout bez něj. Tento mladý (dá se říci bezejmenný) tým se celý rok pohybuje kolem druhého místa a v konkurenci skoro extraligových kádrů Varů a Budějovic, si celý rok držel slušnou výkonnost s bojovným pojetím hokeje. Pojďme se fanděním bavit a zároveň maximálně podpořit náš tým v boji o baráž.

V prvním kole nás čeká Prostějov, tedy tým ve kterém září náš odchovanec Ruďák. Bude to určitě tvrdá série, kdy nikdo nikomu nic nedaruje. Buďme tím hnacím motorem ať kluci na ledě cítí tu podporu. Poslouchejme pokyny k fandění, zvedejme ruce, podržme choreo, mávejme šálama, vlajkama, řvěme z plných plic. Fandění není o tom udělat si selfie na zimáku a čumět celý zápas do mobilu!

Ať žije Kladno

Hráčem měsíce listopadu je Ladislav Zikmund.
Ziki obhájil a pokračuje v bezvadných výkonech. Jen tak dál!

INFO

OFFLINE ROZHOVOR
Tentokrát ke žhavému mikrofonu usedli trenéři A-týmu David Čermák, Jindřich Lidický a Jan Kregl; společně s nimi i Radek Jirátko a Jaromír Jágr. Jejich odpovědi na otázky fanoušků jsou
k přečtení ZDE.

na Slavii - pondělí 17.12.
Individuálně / vlakem

do Budějovic - so 22.12.
Plánujeme autobus. Odjezd ve 13:00 od ZS. Cena 450,- / 500,- (včetně vstupenky). Možnost nástupu v Praze (Letiště). Vstupenky pro bus rezervovány, zbytek budeme moci uvolnit pro individuální výjezdníky. Nutnost platby předem! Uzávěrka přihlášek v úterý 18.12. v 8:00 ráno! Podrobné INFO ZDE. Ještě bude upřesňováno, sledujte!

do Kadaně - so 29.12.
Plánujeme autobus

Fanshop Rytíři

Dresy (+ další věci a novinky) pro sezónu 2018-19  (včetně těch výročních) již v prodeji!