Do Boleslavi jen z povinnosti a s juniorem Kuželem!


Autor: zděnda - Datum: 02 Duben 2010

Před startem letošní sezóny, tohle asi nikdo nečekal, ale stalo se a musíme to brát, tak jak to je. Play-out pomalu končí a už není o co hrát. Minulý zápas všechno rozetnul, extraligová příslušnost zůstala zachována, ale způsob jakým se to stalo, byl více než nešťastný. Nula s Vary, to je otřesné. Vidět ty komedianty se radovat snad ještě horší. Oklepat a doklepat, chtělo by se říct. No uvidíme...Před úterním utkáním, a také během něho, lítala snad po celém Kladně zaručená fáma, že zápas je domluven na kříž. Pochyboval jsem a hlavně jsem tomu věřit nechtěl. Proto také ta optimistická pozvánka. Průběh vytřel zrak i sázkařům. Ačkoliv i prohra znamenala záchranu, měla proběhnout trochu v jiném duchu. Jdu radši od toho. Něco se pokazilo, něco se podařilo. Plech už je dvojnásobným tatínkem a v úterý se to stvrdilo v oblíbené pivnici na třídě ČSA.

Dnešní duel s Boleslaví bude postrádat náboj, ale pro několik hráčů přišla právě teď šance ukázat se a předvést své schopnosti. A to jak na straně domácích, kteří tuto skutečnost oznámili na svém webu, tak na straně hostů. Kladno sice nebude hrát baráž jako Boleslav a nemusí tedy šetřit hráče, ale kdy jindy poskytnout příležitost mlaďasům než v zápasech, kde se už chlebíček neláme.

Kdo tedy nastoupí v modrobílém dresu, vyzvídal jsem od trenéra Otakara Vejvody. "Nakonec jedeme až na Trondu a Eberleho kompletní. Kluci dnes vypomůžou Ústí, my bereme navíc jen jednoho juniora, a to obránce Kužela. Počítám s tím, že na led se určitě podívá. Ani v bráně nebudeme dělat změny, nastoupí normálně Lukáš Cikánek."

Naše předposlední utkání v play-out začíná v 17:30!

8. kolo play-out - 26. března 2010
HC GEUS OKNA KLADNO - BK MLADÁ BOLESLAV 3:2 SN (0:0, 2:0, 0:2 - 0:0)
Branky a nahrávky: 21. Bílek (Toman), 24. Eberle (Patera), rozhodující samostatný nájezd Bělohlav - 47. Boháč (J. Kasík), 55. Handlovský (Král, J. Kasík)
Rozhodčí: Jeřábek, Turčan - Jindra, Kreuzer
Vyloučení: 7:8, navíc Král (Mladá Boleslav) 10 min.
Využití: 1:0
Střely na branku: 32:30
Diváci: 2348

5. kolo play-out - 19. března 2010
BK MLADÁ BOLESLAV - HC GEUS OKNA KLADNO 1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 58. Jindra (Žabka, Král) - 9. Patera, 21. Kalla (J. Mrázek, Bílek)
Rozhodčí: Hodek, Hrubý - Bejček, Lhotský
Vyloučení: 6:8
Využití: 1:0
Střely na branku: 37:21
Diváci: 2230

2. kolo play-out - 12. března 2010
HC GEUS OKNA KLADNO - BK MLADÁ BOLESLAV 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 7. Kalla (Valský), 35. Valský (J. Mrázek, Toman), 60. Patera (F. Kaberle) - 27. Jindra (Gajovský)
Rozhodčí: Homola, Husička - Guth, Rittich
Vyloučení: 9:7
Využití: 2:0
Střely na branku: 31:26
Diváci: 2291

Tags

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!