Do Boleslavi jen z povinnosti a s juniorem Kuželem!

Autor: zděnda - Datum: 02 Duben 2010

Před startem letošní sezóny, tohle asi nikdo nečekal, ale stalo se a musíme to brát, tak jak to je. Play-out pomalu končí a už není o co hrát. Minulý zápas všechno rozetnul, extraligová příslušnost zůstala zachována, ale způsob jakým se to stalo, byl více než nešťastný. Nula s Vary, to je otřesné. Vidět ty komedianty se radovat snad ještě horší. Oklepat a doklepat, chtělo by se říct. No uvidíme...

Před úterním utkáním, a také během něho, lítala snad po celém Kladně zaručená fáma, že zápas je domluven na kříž. Pochyboval jsem a hlavně jsem tomu věřit nechtěl. Proto také ta optimistická pozvánka. Průběh vytřel zrak i sázkařům. Ačkoliv i prohra znamenala záchranu, měla proběhnout trochu v jiném duchu. Jdu radši od toho. Něco se pokazilo, něco se podařilo. Plech už je dvojnásobným tatínkem a v úterý se to stvrdilo v oblíbené pivnici na třídě ČSA.

Dnešní duel s Boleslaví bude postrádat náboj, ale pro několik hráčů přišla právě teď šance ukázat se a předvést své schopnosti. A to jak na straně domácích, kteří tuto skutečnost oznámili na svém webu, tak na straně hostů. Kladno sice nebude hrát baráž jako Boleslav a nemusí tedy šetřit hráče, ale kdy jindy poskytnout příležitost mlaďasům než v zápasech, kde se už chlebíček neláme.

Kdo tedy nastoupí v modrobílém dresu, vyzvídal jsem od trenéra Otakara Vejvody. "Nakonec jedeme až na Trondu a Eberleho kompletní. Kluci dnes vypomůžou Ústí, my bereme navíc jen jednoho juniora, a to obránce Kužela. Počítám s tím, že na led se určitě podívá. Ani v bráně nebudeme dělat změny, nastoupí normálně Lukáš Cikánek."

Naše předposlední utkání v play-out začíná v 17:30!

8. kolo play-out - 26. března 2010
HC GEUS OKNA KLADNO - BK MLADÁ BOLESLAV 3:2 SN (0:0, 2:0, 0:2 - 0:0)
Branky a nahrávky: 21. Bílek (Toman), 24. Eberle (Patera), rozhodující samostatný nájezd Bělohlav - 47. Boháč (J. Kasík), 55. Handlovský (Král, J. Kasík)
Rozhodčí: Jeřábek, Turčan - Jindra, Kreuzer
Vyloučení: 7:8, navíc Král (Mladá Boleslav) 10 min.
Využití: 1:0
Střely na branku: 32:30

5. kolo play-out - 19. března 2010
BK MLADÁ BOLESLAV - HC GEUS OKNA KLADNO 1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 58. Jindra (Žabka, Král) - 9. Patera, 21. Kalla (J. Mrázek, Bílek)
Rozhodčí: Hodek, Hrubý - Bejček, Lhotský
Vyloučení: 6:8
Využití: 1:0
Střely na branku: 37:21

2. kolo play-out - 12. března 2010
HC GEUS OKNA KLADNO - BK MLADÁ BOLESLAV 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 7. Kalla (Valský), 35. Valský (J. Mrázek, Toman), 60. Patera (F. Kaberle) - 27. Jindra (Gajovský)
Rozhodčí: Homola, Husička - Guth, Rittich
Vyloučení: 9:7
Využití: 2:0
Střely na branku: 31:26

na Vsetín do Brna

Doprava individuálně.

Info ke vstupenkám: Zájemci nechť kontaktují Astixe nebo Zelího mailem či přes soukromou zprávu.

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.