Jezdíme hrát do světa

Autor: zeliii - Datum: 02 Říjen 2012

(JIŽ NEBUDE AKTUALIZOVÁNO)

Na úvod shrnutí: Čtěte pozorně následující řádky! Vstupenky, které objednáte je nutné předem zaplatit - nejlépe osobně hotově, pokud není možnost, tak bankovním převodem. Číslo účtu je: 193301669/ 0300. Pokud není avizováno jinak, tak vstupenky jsou vždy k dispozici až na místě před utkáním, kde je předem určený agent (na nějž tel. číslo vždy zde zveřejňujeme) distribuuje. Vstupenky poštou nezasíláme! Nemáme je k dispozici. Pořizujeme je až na místě před utkáním. Jména, spojení a kontakty níže. Čtěte podrobné informace na konci článku!

Resumé:

Jelikož prožíváme téměř až magickou realitu, kdy kladenská mašinérie řádí a vyprodává stadiony na potkání, je třeba nastínit i realitu kolem výjezdů na taková utkání. Není všechno tak jednoduché, jak se může zdát, výjímečné chvíle žádají různá řešení...

Zvýšený zájem fanoušků nás samozřejmě těší, pro něj a tedy pro Vás to děláme. Ozývá se nám i spousta přespolních dychtících poznat nepoznané, vidět nevídané, zažít nirvánu. Skutečnost je ale taková, že na většinou vyprodaných venkovních stadionech máme omezenou kapacitu sektoru a tedy vstupenek. Je potřeba vždy uspokojit maximum kladeňáků, zároveň ale dbát na to, abychom nebyli ztrátoví ve chvíli, kdy si někdo u nás vstupenku (nebo několik) objedná a nevyzvedne. Je to pak zbytečná komplikace. Proto Vás prosíme, pokud se chcete dopravit na venkovní utkání individuálně a máte zájem pouze o vstupenky (bez zájezdu), dbejte našich instrukcí a snažte se vždy o jejich předplacení. Je to v zájmu obou stran, vy i my budeme mít jakoutakous jistotu. Věci se mají tak, že pokaždé telefonicky předjednáme počet vstupenek, který ve chvíli, kdy máme jistotu, potvrdíme, před utkáním bilety osobně vyzvedneme na pokladnách nebo v sekretariátech a poté teprve můžeme vydávat Vám. Obvykle před vstupem do příslušné části stadionu. Chce to trochu trpělivosti a pochopení z Vaší strany - doprava není vždy ideální, mraky chaotů u stadionů apod. Jsme jen lidi. I když se vesměs všichni známe, snažíme se vydávat vždy doklad, kterým se budete prokazovat a na který vám objednané vstupenky předáme. Předplacení je možné realizovat i převodem na účet, čili venkované nemusí mít obavy. Číslo účtu je: 193301669/ 0300. Do předmětu vždy uveďte svoje jméno, počet vstupenek a konkrétní utkání. V každém případě ale pošlete objednávku na gimax@seznam.cz. Přehled přihlášených vždy pro kontrolu zveřejňujeme. Všeobecně rozhoduje rychlost objednávky a serióznost vašeho jednání.

Další a docela podstatnou věcí je to, že o vstupenky přednostně určené nám, hostům, je pochopitelně zájem i mezi domácími, na které se nedostalo a kteří, když na to příjde, nerozlišují, kdo je kdo a jdou takříkajíc přes mrtvoly k lístku ať je kamkoliv.  Neváhají se zapírat a přísahat, že jsou naši. Takové prosíme, aby se nesnižovali k podloudnému jednání a zachovali svoji důstojnost. Pro nás je pak pochopitelně obtížné například podle mailu nebo SMS identifikovat vyznání dotyčných, ale některé podezřelé poptávky zkrátka nehodláme reflektovat. Myslíme, že na to máme právo. Děkujeme za pochopení. Užívejte současnosti!

Spojení:
Zelí - tel.: 608 481 451, e-mail: zeli@c-mail.cz
Gimax - tel.: 728 160 505, e-mail: gimax@seznam.cz

Volejte, pište, objednávky přijímáme, ale na SMS odpovídáme pouze v případech, kdy si to situace žádá, takže raději volejte ;)

Stavy přihlášených můžete sledovat vždy na odkazech uvedených v infobloku nebo u výjezdoměru.

Ceny zájezdů jsou vždy uvedeny následovně: částka pro členy Fanklubu se zaplacenými příspěvky na aktuální sezónu nebo pro držitele jakékoliv permanentky na aktuální sezónu (nemusí být členem Fanklubu) / částka pro ostatní.

Číslo účtu pro platby převodem je: 193301669/ 0300. Do předmětu vždy uveďte svoje jméno, počet vstupenek a konkrétní utkání.

na Vsetín do Brna

Busem každý den tam i zpět, podrobné informace včetně cen a přihlášek najdete odkazech níže:

NE 21.4. odj. 12:30 od ZS

PO 22.4. odj. 13:00 od ZS

Info ke vstupenkám: Zájemci nechť kontaktují Astixe nebo Zelího mailem či přes soukromou zprávu.

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.