Juro Bicek: Takový zápas nesmíme zopakovat!

Autor: zděnda - Datum: 01 prosinec 2010

Někdy fakt nevím, co do těch perexů psát. Nechat si utéct solidně rozjeté utkání je zřejmě naše dlouhodobá specialita. Mastičkáři z Litvínova měli odjet s prázdnou, ale pár důležitých chyb převáží významné snažení po nich následující. Nakonec z toho nemáme nic a hrozivý výsledek návdavkem. Přesto stále bojujeme i s Jurou Bickem ve svém středu. Ten se nevzdává!

Juro, nemůžu se nezeptat na důvod dnešního kolapsu. Proč jsme ztratili solidně rozjetý zápas?

Tak rozjetý...nejdřív jsme prohrávali, ale dokázali jsme brzy srovnat a vytvořili si i dost šancí. Nicméně je vážně neakceptovatelné, jak jsme ten zápas dohráli. Měli jsme strašně moc vyloučených, mockrát se stalo, že jeli dva na jednoho, propadávali jsme tam. Musíme teď jeden jako druhý vstoupit sami do sebe a říci si, že takhle už ne. Teď už jsme si k tomu něco řekli, hlavně o tom, že se takový zápas nesmí opakovat. Předtím jsme hráli dobré zápasy, ale dneska jsme se k těm výkonům ani nepřiblížili. Musíme se zamyslet sami nad sebou a začít hrát jinak už od zápasu s Mladou Boleslaví.

Mě osobně zajímá jeden moment z utkání. Před druhý gólem hostí měl být podle mě odpískán litvínovský faul. Jak si to viděl ty?

Ty fauly tam jsou, ale je to na rozhodčích. My jsme hráči a máme hrát, dokud nezapíská. Můžeme se samozřejmě bavit o tom, jestli to byl faul nebo nebyl, ale pokud se hra nepřeruší, tak musí hráč vyskočit a mazat zpět. Poslední slovo má prostě on. Dneska jsme prostě odehráli špatný zápas, to je horší. Musíme se podívat do zrcadla a upřímně si říct, jestli chceme takhle hrát. Protože pokud ano, tak to nebude poslední prohra. Musíme se vzbudit.

S Boleslaví hrajeme doma a měli bychom si napravit reputaci...

Samozřejmě. Musíme koukat jenom na tři body. Hráč není hráčem, pokud je před každým zápasem nechce. To by mohl zůstat doma u televize a nepřevlékat se. Ale u nás v šatně takový hráč není. Musíme to brát tak, že tento zápas byl taková facka. Zapomeneme na něj, nebude to lehký, ale musíme se dívat dopředu.

U fanoušků jsi oblíbený a spousta z nich se ptá, zda bude Juro Bicek pokračovat na Kladně?

Uvidíme, dneska (30.11.) jsem mluvil s panem Volfem a zítra se máme setkat a probrat to. To setkání by bylo určitě příjemnější po vyhraném zápase, ale musíme se nějak dohodnout. Já doufám, že se opravdu domluvíme. Děkuju fanouškům za jejich přízeň. I já už jsem se sžil s tímhle mužstvem a chci mu pomoct.

Jiné nabídky registruješ?

Vůbec nic nehledám, já jsem řekl, že do konce smlouvy (12.12.) jsem hráčem Kladna a nic jiného nesleduju.

Tak jo, díky a ať se daří!

Díky pekně. Ahoj!