Kladeňáci sobě! První týden - akce započata

Autor: zeliii - Datum: 08 únor 2016

Dali jsme se do toho! Jak jsme uvedli v úvodním prohlášení - my, jako fanoušci našeho klubu s bohatou historií a slavnou tradicí chceme nějakým způsobem vyjádřit podporu majiteli a částečně  kompenzovat výpadek v dotacích pro mládež. Proto jsme vyhlásili sbírku pro budoucnost = současné mládežníky Rytíři a PZ Kladno. Na ně a jejich základnu může dopadnout zmiňovaný výpadek. Není nám vůbec lhostejné to, jak to celé na Kladně dopadne ve vztazích majitelů a nechceme nijak rozdmýchávat ještě větší emoce. Logickým vyústěním je tedy jasná a přímá pomoc těm, kteří jsou v celé situace nevinně.

Veřejná sbírka za účelem "nákup sportovních potřeb pro mládežnické oddíly Rytíři Kladno a PZ Kladno" probíhá od 1. 2. do 30. 4. 2016 a to těmito způsoby:

- převodem na transparentní účet 2800918580 / 2010 - odkaz
- v hotovosti do přenosné pokladničky - foto

(Veškeré podrobnosti ke sbírce, včetně dokumentů, najdete v úvodním článku)

Chápeme, že ne každý má prostředky na to, aby posílal na účet hornentní sumy a ani to po nikom nežádáme, uvítáme jakýkoliv příspěvek. Důležité je ukázat samotnou podporu. Můžete však přispět i jinak a apelujeme na všechny a prosíme, abyste povědomí o této akci šířili všude kde to půjde. Ať už sdílením na sociálních sítích, či si o tom povídali s těmi, kteří nejsou na sítích aktivní atd. Už jen pouhé sdílení prohlášení, které jsou uvedeny na FB fanklubu, může velice pomoci. Dále pak v příloze pod článkem nabízíme ke stažení bannery, které můžete společně s odkazem na sbírku umístit na svoje webové stránky. Stejně tak tam naleznete připravené soubory k tisku plakátků, letáků. Máte-li možnost, pomozte s propagací, šiřte mezi lid.

První hodiny a dny sbírky naznačily, že vše může padnout na úrodnou půdu, ale hlavně ukázaly, že kladenským fanouškům i příznivcům tato situace opravdu není lhostejná. Na účtu je přes 15 tisíc korun. Pokladnička se hned při prvním utkání začala slušně plnit a hlavně její váha už teď napovídá, že brzy budeme mít co dělat ;) Ohlasy, ochota a zájem přispěvatelů ukázal, že nejsme se vším úplně mimo. Děkujeme všem, kteří neváhali. Sbírka pokračuje dál.

Akce jako taková bude mít několik stěžejních bodů, které vehementně plánujeme.
Tou nejbližší bude v sobotu 20.2. exhibiční hokejbalové utkání v prostorách Městské hokejbalové arény, ve kterém proti sobě nastoupí výběry kladenských fans (počítáme i s účasti známých tváří sportovního a veřejného života). Večer pak bude následovat program v prostorách pohostinství Pod vobrazem, kde se kromě setkání fanoušků odehraje zejména benefiční koncert kladenské punk-rockové kapely-skorolegendy Vnitřní Faktor, jejíž song Hokejová zní už léta kladenským stadionem při ligových utkáních. Blíží se to, udělejte si čas na sport i kulturu.

Podrobnější informace k exhibici (včetně možnosti aktivního zapojení) očekávejte zhruba v polovině tohoto týdne. Info ke koncertu a dalšímu navazujícímu programu pak nejpozději v neděli v noci.

Další věci chystáme... A nezapomínejte, že rozhodující fáze sezony na ledě se blíží!
Pojďme si to všechno užít a trošku pomoci i těm našim nejmenším nadějím.

Kladenaci_sobe_bannery_na_web.rar467.98 KB
Kladenaci_sobe_letak_A5_BAR.jpg617.48 KB
Kladenaci_sobe_letak_A5_BAR.pdf2.76 MB
Kladenaci_sobe_letak_A5_CB.jpg557.52 KB
Kladenaci_sobe_letak_A5_CB.pdf768.24 KB

Hráčem měsíce ledna je Adam Kubík. Blahopřejeme a držíme palce do dalších utkání. Addy zodpověděl dotazy fanoušků v offline rozhovoru - čtěte ZDE.

do Č. Budějovic (st 21.2.)
Individuálně. Info ZDE.
Utkání je vyprodáno, pokud by se ještě nějaké vstupenky objevily, tak budeme informovat.
SLEDUJTE AKTUÁLNÍ DĚNÍ!

TIPOVAČKA

Tradiční tipovací soutěž k hokejovému olympijskému turnaji. V případě úspěchu Vás odměny neminou. Fandit a vyhrát si to musíme sami!

TIPUJTE ZDE

TRANSPARENTNÍ ÚČET

PODPORA PRO KŘÉPU
Podpořme kladenského odchovance Petra Křepelku, který utrpěl v polovině října loňského roku při hokejovém utkání nižší německé soutěže zlomeninu pátého obratle a stále se potýká s velmi vážnými následky svého zranění. Svým neuvěřitelným odhodláním postupně dosahuje významných pokroků v léčbě.

Přispějte libovolným finančním darem na transparentní účet č.: 115-5899520217/0100

Pro zadání platby můžete využít platební QR kód s vyplněným číslem transparentního účtu.