Kladeňáci sobě! První týden - akce započata


Autor: zeliii - Datum: 08 únor 2016

Dali jsme se do toho! Jak jsme uvedli v úvodním prohlášení - my, jako fanoušci našeho klubu s bohatou historií a slavnou tradicí chceme nějakým způsobem vyjádřit podporu majiteli a částečně  kompenzovat výpadek v dotacích pro mládež. Proto jsme vyhlásili sbírku pro budoucnost = současné mládežníky Rytíři a PZ Kladno. Na ně a jejich základnu může dopadnout zmiňovaný výpadek. Není nám vůbec lhostejné to, jak to celé na Kladně dopadne ve vztazích majitelů a nechceme nijak rozdmýchávat ještě větší emoce. Logickým vyústěním je tedy jasná a přímá pomoc těm, kteří jsou v celé situace nevinně.

Veřejná sbírka za účelem "nákup sportovních potřeb pro mládežnické oddíly Rytíři Kladno a PZ Kladno" probíhá od 1. 2. do 30. 4. 2016 a to těmito způsoby:

- převodem na transparentní účet 2800918580 / 2010 - odkaz
- v hotovosti do přenosné pokladničky - foto

(Veškeré podrobnosti ke sbírce, včetně dokumentů, najdete v úvodním článku)
 

Chápeme, že ne každý má prostředky na to, aby posílal na účet hornentní sumy a ani to po nikom nežádáme, uvítáme jakýkoliv příspěvek. Důležité je ukázat samotnou podporu. Můžete však přispět i jinak a apelujeme na všechny a prosíme, abyste povědomí o této akci šířili všude kde to půjde. Ať už sdílením na sociálních sítích, či si o tom povídali s těmi, kteří nejsou na sítích aktivní atd. Už jen pouhé sdílení prohlášení, které jsou uvedeny na FB fanklubu, může velice pomoci. Dále pak v příloze pod článkem nabízíme ke stažení bannery, které můžete společně s odkazem na sbírku umístit na svoje webové stránky. Stejně tak tam naleznete připravené soubory k tisku plakátků, letáků. Máte-li možnost, pomozte s propagací, šiřte mezi lid.

První hodiny a dny sbírky naznačily, že vše může padnout na úrodnou půdu, ale hlavně ukázaly, že kladenským fanouškům i příznivcům tato situace opravdu není lhostejná. Na účtu je přes 15 tisíc korun. Pokladnička se hned při prvním utkání začala slušně plnit a hlavně její váha už teď napovídá, že brzy budeme mít co dělat ;) Ohlasy, ochota a zájem přispěvatelů ukázal, že nejsme se vším úplně mimo. Děkujeme všem, kteří neváhali. Sbírka pokračuje dál.

Akce jako taková bude mít několik stěžejních bodů, které vehementně plánujeme.
Tou nejbližší bude v sobotu 20.2. exhibiční hokejbalové utkání v prostorách Městské hokejbalové arény, ve kterém proti sobě nastoupí výběry kladenských fans (počítáme i s účasti známých tváří sportovního a veřejného života). Večer pak bude následovat program v prostorách pohostinství Pod vobrazem, kde se kromě setkání fanoušků odehraje zejména benefiční koncert kladenské punk-rockové kapely-skorolegendy Vnitřní Faktor, jejíž song Hokejová zní už léta kladenským stadionem při ligových utkáních. Blíží se to, udělejte si čas na sport i kulturu.

Podrobnější informace k exhibici (včetně možnosti aktivního zapojení) očekávejte zhruba v polovině tohoto týdne. Info ke koncertu a dalšímu navazujícímu programu pak nejpozději v neděli v noci.
 
Další věci chystáme... A nezapomínejte, že rozhodující fáze sezony na ledě se blíží!
Pojďme si to všechno užít a trošku pomoci i těm našim nejmenším nadějím.

PřílohaVelikost
Kladenaci_sobe_bannery_na_web.rar467.98 KB
Kladenaci_sobe_letak_A5_BAR.jpg617.48 KB
Kladenaci_sobe_letak_A5_BAR.pdf2.76 MB
Kladenaci_sobe_letak_A5_CB.jpg557.52 KB
Kladenaci_sobe_letak_A5_CB.pdf768.24 KB
Tags

Hráč měsíce

Hráčem měsíce září je Ladislav Zikmund. Gratulujeme a přejeme neméně přesnou střeleckou mušku jako loni! Ziki odpovídal v tradičním off-line rozhovoru na otázky fanoušků - k přečtení ZDE.

CHYSTÁME SE

Do Hradce - v ÚT 29.10.
Bude autobus? Odjezd ve 14:15 od ZS. Možnost nástupu Praha. Předpokl. cena 250,-/ 300,- (bez vstupenky). Info a přihlášky ZDE! VSTUPENKY SI ZAJIŠŤUJE KAŽDÝ SÁM i autobusoví výjezdníci! On-line předprodej ZDE (cena 120,-).

 

Do Vítkovic - v NE 3.11.
Doprava individuálně, VSTUPENKY taktéž. On-line předprodej ZDE.

 

Na Spartu - ve ST 13.11.
Doprava individuálně, INFO KE VSTUPENKÁM ZDE - Nutno zaplatit předem dle instrukcí do 31.10.

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Facebook

RYCHLÝ ROZPIS

Rozlosování ELH 2019/20

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!