Kladeňáci sobě! Ukončeno, sečteno


Autor: zeliii - Datum: 06 Květen 2016

Sobotním benefičním trojkoncertem jsme završili tříměsíční snahu o konkrétní finanční vyjádření podpory hokejové mládeži ze strany naší, ze strany fanoušků a příznivců. Paralelně s tím se podle všeho vyjasňují (a dle slov zainteresovaných i narovnávají) vztahy mezi klubem a magistrátem. Věříme, že vše dospěje ke zdárné domluvě a další spolupráci. Bez toho to nepůjde...

 

 

AKTUALIZOVÁNO: Vše potvrdil i Pavel Patera na besedě jež hudebnímu večeru předcházela. Společně se svým kolegou a generačním kumpánem Františkem Kaberlem přijali pozvání k setkání a zodpověděli dotazy týkající se jak uplynulé sezóny, tak výhledu do sezóny příští. Poodhalili některé zákulisní věci. Nastínili aktuální situaci, plány na zbytek jara a na letní přípravu. Konkrétní jména neřekli, ale ještě tu noc a hned následující den se sportovní servery předháněly ve zveřejňování kladenských příchodů i odchodů. Postřehy, komentáře a glosy ze všech směrů na sebe pochopitelně nenechaly dlouho čekat. A ty pohyby v kádru jsou natolik zajímavé, že už teď přetékáme zvědavostí jakýže ta nová sezóna vezme kurs...

Andys shrnul odpovědi trenérů opět v článku pro studentský časopis Generace20.

Koncerty maximálně vydařené, kapely se snažily seč mohly a že jim to hrálo. Díky jim za podporu naší věci. Celý večer byla k dispozici kasička, kteroužto jsme úderem půlnoci zalepili a sbírku tak zakončili. Začátkem týdne jsme společně s magistrátními finančími odbornicemi dle všech náležitostí kasu rozpečetili a sečetli tak druhou várku, jež činila přesně 9.980 Kč (chorvatskou desetilipovku a jízdenku z kladenské MHD nepočítaje). Suma sumárum s únorovou částkou a se všemi vklady připsanými na transparentní účet to dělá magických 87.788,- S tím už se dá něco vymyslet... a taky se tak stane. Jak bylo proklamováno a slíbeno, tak bude. V nejbližších dnech proběhne porada osob odpovědných a s chystaným postupem Vás zde co nejdříve seznámíme. Děkujeme všem za účast a příspěvek!

Fotogalerie od Anne-Nicolette Vacinové: https://www.zonerama.com/AnneNicolette/Album/1565318

- - -

Ve veřejné sbírce za účelem "nákup sportovních potřeb pro mládežnické oddíly Rytíři Kladno a PZ Kladno" jež probíhala od 1. 2. do 30. 4. 2016 jsme nashromáždili:

87.788 Kč

DĚKUJEME!

- - -

Náhled do transparentního účtu

(Veškeré podrobnosti ke sbírce, včetně dokumentů, najdete v úvodním článku)
 

Tags

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!