Kladeňáci sobě! Výroba dresů - poptávka


Autor: zeliii - Datum: 17 Květen 2016

Dny naší sbírky byly sečteny a naplněny a to přesně na sumě 87.788 Kč. Ještě jednou děkujeme všem, kteří přispěli! V tuto chvíli přichází na řadu naplnění jejího poslání a realizace našeho úmyslu, který byl od prvopočátku jasně stanoven a celou dobu deklarován - tedy financování a pořízení takové mládežnické výstroje či výzbroje, která je momentálně nejvíce potřeba a jejíž nákup značně uleví rozpočtu klubu. Prvotním nápadem a záměrem bylo pořízení dresů a přesně to teď také nabývá jasných kontur...

Na schůzce zástupců Fanklubu (Jiří Říha a Jaroslav Zelenka) s odpovědnými činovníky klubu (jmenovitě: Jiřím Kopeckým - šéftrenérem mládeže a Andreou Kuthanovou - manažerkou marketingu; omluven, avšak o všem podrobně informován, Václav Blažek - sekretář oddílu), která následovala po ukončení veřejné sbírky, jsme seznámili přítomné s podrobnostmi o proběhlé sbírce, o jejím účelu a našem záměru, kterým bylo v první řadě pořízení nových dresů pro mládežnické kategorie. Po širší diskuzi a domluvě vycházíme vstříc potřebám klubu a domlouváme se tedy, že bude nejlepší vybavit mládežnické extraligové oddíly, kterými v tuto chvíli jsou junioři, starší dorost a mladší dorost Rytířů + mladší dorost PZ. Dresy, které dosud oblékali nesou značné známky opotřebovanosti a jsou častokrát všemožně vyspravované. Není se ani co divit, když jejich pořízení je datováno k létu r. 2011. Tedy ujednáno. Za shromážděné prostředky necháme vyrobit pro každý tento tým vždy dvě sady dresů (tmavá, světlá) po 25 ks. Celkem tedy 200 ks dresů. Následují podrobné specifikace. Dále prezentujeme náš úmysl oslovit více dodavatelů se žádostí o cenovou nabídku. V případě, že by vše bylo pořízeno za sumu nižší než je částka kterou disponujeme, bude za zbytek nakoupeno vybavení pro nejmenší adepty do hokejové školičky.

Potencionální výrobci dresů obesláni v úterý 17. května. Osloveny byly tyto (dlouhodobě prověřené a s námi dobře spolupracující) firmy: JágrTeam s.r.o., Atletico s.r.o., Merch 53 s.r.o., Sedmik s.r.o. Odeslaná žádost se všemi požadavky a podrobnostmi je k nahlédnutí v souborech přiložených pod článkem. Záležitost je otevřená. V případě, že by se našel ještě jiný, další, zájemce o realizaci této věci, uvítáme to. Prosíme tedy nechť se řídí všemi údaji a daty uvedenými v dokumentu a postupuje dle nich. Z došlých nabídek vybereme tu nejvíc odpovídající našim představám a nejpozději 24. května domluvíme s vybranou firmou podmínky realizace. Vše bychom pak jako věcný dar klubu nejraději předali v rámci mládežnického street-hokejového turnaje, který se uskuteční o víkendu 11.-12. června u nákupního centra Oáza. Na tomto tournamentu bychom měli opět představit fanouškovské týmy při vzájemné krátké exhibici a tudíž nebude vhodnější příležitosti. Možná šibeniční termín pro takovou věc, ale uvidíme...

O dalším průběhu realizace dresů za prostředky ze sbírky a o tom zda vše pojede podle plánu (nebo jinak) budeme opět informovat.

PS: Na tomto místě je naprosto nezbytné poznamenat a připomenout, že kromě věcí pořízených za finanční prostředky vybrané ve sbírce, dojde taktéž k předání zánovní a neprodané hokejové výzbroje z ladem ležících skladových zásob sportovního obchodu MH Centrum. Přesně tak jak při koncertu 21. 2. veřejně přislíbil Jan Safrtal - majitel a provozovatel nedávno zaniknuvšího obchodu, ale zároveň dlouhodbě čile fungujícího pohostinství Pod vobrazem - to vše Sáfa v jedné osobě a pod jednou střechou. Nezapomínáme a děkujeme!

PřílohaVelikost
Fanklub - poptávka výroby dresů.jpg444.54 KB
Fanklub - poptávka výroby dresů.pdf1.71 MB
Tags

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!