Kladeňáci sobě! Výroba dresů - realizace


Autor: zeliii - Datum: 30 Květen 2016

V uplynulém týdnu jsme vyhodnotili nabídky obeslaných firem a závazně dojednali výrobu poptávaných dresů. Termín 10.6. je více než reálný. Takže tiskneme, stříháme, šijeme. A těšíme se na předávku!

Všechny oslovené společnosti reagovaly vstřícně, jednání solidní. Podrobněji takto: Atletico: 350,-/ks +dph, Sedmík: 400,-/ks +dph, JágrTeam by vyráběl u Sportiva, čili tam by cena byla navýšena, tedy jsme se domluvili, že to necháme přímo, Merch53 se po vzájemné domluvě nakonec nabídkou nezúčastnil. Nikdo jiný se nám do stanoveného data nepřihlásil.

Nejnižší nabídnutá cena je tedy zřejmá, navíc Atletico je dlouhodobým dodavatelem vybavení klubu, odpadá proto grafická příprava návrhů. I velikosti, materiál, šití apod. jsou již zaběhlé. Navíc p. Vejražka vyšel ještě vstříc tím, že se za celkovou objednávku vejdeme přesně do částky, kterou jsme ve sbírce vybrali a kterou můžeme investovat. Tedy jednorázová smluvní cena, kterou teď potřebujeme a na které jsme se bez problémů domluvili. Termín stihneme. Volba tedy jasná. Po konzultaci podoby dresů (náhledy v příloze), umístění nutných reklam, požadovaných velikostí, našití suchých zipů pro jmenovky (což jest navíc na kus 30,- + dph). Sestavili jsme a zaslali závaznou objednávku (taktéž viz příloha pod článkem). V tuto chvíli tedy vše běží jak má a pokud se nestane něco neočekávaného tak druhý červnový víkend předáváme.

PS: Touto cestou tedy opět svoláváme fanouškovské týmy "modrých" a "bílých" k účasti na exhibiční vložce v rámci chystaného turnaje ve STREET-HOKEJI, který se koná o víkendu 11.-12. 6. parkoviště u NC Oáza (pozvánka opět v příloze). Ještě budeme podrobněji informovat a zvát.

PřílohaVelikost
Fanklub - objednávka výroby dresů.jpg444.9 KB
dres_RYTÍŘI_KLADNO_mládež_2016_bílý_náhled.jpg370.64 KB
dres_RYTÍŘI_KLADNO_mládež_2016_modrý_náhled.jpg383.97 KB
Street_hokej_banner_840x473px_sobota.jpg364.46 KB
Tags

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!