Kladeňáci sobě! Výroba dresů - realizace


Autor: zeliii - Datum: 30 Květen 2016

V uplynulém týdnu jsme vyhodnotili nabídky obeslaných firem a závazně dojednali výrobu poptávaných dresů. Termín 10.6. je více než reálný. Takže tiskneme, stříháme, šijeme. A těšíme se na předávku!

Všechny oslovené společnosti reagovaly vstřícně, jednání solidní. Podrobněji takto: Atletico: 350,-/ks +dph, Sedmík: 400,-/ks +dph, JágrTeam by vyráběl u Sportiva, čili tam by cena byla navýšena, tedy jsme se domluvili, že to necháme přímo, Merch53 se po vzájemné domluvě nakonec nabídkou nezúčastnil. Nikdo jiný se nám do stanoveného data nepřihlásil.

Nejnižší nabídnutá cena je tedy zřejmá, navíc Atletico je dlouhodobým dodavatelem vybavení klubu, odpadá proto grafická příprava návrhů. I velikosti, materiál, šití apod. jsou již zaběhlé. Navíc p. Vejražka vyšel ještě vstříc tím, že se za celkovou objednávku vejdeme přesně do částky, kterou jsme ve sbírce vybrali a kterou můžeme investovat. Tedy jednorázová smluvní cena, kterou teď potřebujeme a na které jsme se bez problémů domluvili. Termín stihneme. Volba tedy jasná. Po konzultaci podoby dresů (náhledy v příloze), umístění nutných reklam, požadovaných velikostí, našití suchých zipů pro jmenovky (což jest navíc na kus 30,- + dph). Sestavili jsme a zaslali závaznou objednávku (taktéž viz příloha pod článkem). V tuto chvíli tedy vše běží jak má a pokud se nestane něco neočekávaného tak druhý červnový víkend předáváme.

PS: Touto cestou tedy opět svoláváme fanouškovské týmy "modrých" a "bílých" k účasti na exhibiční vložce v rámci chystaného turnaje ve STREET-HOKEJI, který se koná o víkendu 11.-12. 6. parkoviště u NC Oáza (pozvánka opět v příloze). Ještě budeme podrobněji informovat a zvát.

PřílohaVelikost
Fanklub - objednávka výroby dresů.jpg444.9 KB
dres_RYTÍŘI_KLADNO_mládež_2016_bílý_náhled.jpg370.64 KB
dres_RYTÍŘI_KLADNO_mládež_2016_modrý_náhled.jpg383.97 KB
Street_hokej_banner_840x473px_sobota.jpg364.46 KB
Tags

Hráč měsíce

Hráčem měsíce ledna je Adam Kubík. Blahopřejeme a držíme palce do dalších utkání. Addy zodpověděl dotazy fanoušků v offline rozhovoru - čtěte ZDE.

CHYSTÁME SE

do Č. Budějovic (st 21.2.)
Individuálně. Info ZDE.
Utkání je vyprodáno, pokud by se ještě nějaké vstupenky objevily, tak budeme informovat.
SLEDUJTE AKTUÁLNÍ DĚNÍ!
 

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

TIPOVAČKA

Tradiční tipovací soutěž k hokejovému olympijskému turnaji. V případě úspěchu Vás odměny neminou. Fandit a vyhrát si to musíme sami!

TIPUJTE ZDE

TRANSPARENTNÍ ÚČET

PODPORA PRO KŘÉPU
Podpořme kladenského odchovance Petra Křepelku, který utrpěl v polovině října loňského roku při hokejovém utkání nižší německé soutěže zlomeninu pátého obratle a stále se potýká s velmi vážnými následky svého zranění. Svým neuvěřitelným odhodláním postupně dosahuje významných pokroků v léčbě.  

Přispějte libovolným finančním darem na transparentní účet č.: 115-5899520217/0100


Pro zadání platby můžete využít platební QR kód s vyplněným číslem transparentního účtu.

RYCHLÝ ROZPIS

Facebook