Kladeňáci valí vodu

Autor: zeliii - Datum: 31 Květen 2018

Kamarádi, přátelé, fanoušci Kladenského hokeje, Ahoj!

hokejová sezóna definitivně skončila a nezbývá než ji zhodnotit a těšit se na novou. Upřímně, hodnocení nechme na každém zvlášť, ale s tím těšením by se dalo něco málo udělat dohromady. Jelikož se blíží prázdniny a pár z nás se občas schází i mimo zimní stadion za účelem rozpouštění myšlenek, tak tato setkání dala prostor pro vznik plánu na strávení části léta společně.

Již před lety (dvěma) uspořádalo několik trosečníků výpravu na Ploučnici, loni pokračovali na Berounce a letos se dokonce chystají výpravy dvě:

1. turnus: Ohře
Termín: 1. - 5. 8.
Místo nalodění: Kynšperk nad Ohří, tábořiště Dronte
Doprava: vlastní, společně vlakem
Předpokládaná trasa: Kynšperk - Sokolov - Loket - Karlovy Vary (- Dubina/Kyselka/Vojkovice)
Kontakt: Zelí, Chozé

2. turnus: Sázava
Termín: 6. - 10. 8.
Místo nalodění: Kácov, kemp U Kouzelníka
Doprava: vlastní, společně vlakem
Předpokládaná trasa: Kácov - Český Šternberk - Ledečko - Sázava - Zlenice - Týnec - Pikovice
Kontakt: Medvěd, BuBu

Uvedené akce jsou určeny jak pro zkušené vodáky, tak nezkušené dobrodruhy, kteří chtějí zažít něco jiného, zkrátka pro všechny, kteří se chtějí bavit. Jedeme s dětmi, rodinami, ale bereme i samostatné členy, s tím, že se následně dvojice poskládají. Lodě budou zajištěny za mírný poplatek přímo na řekách.

Proto: nemáte plán na léto? Nebojíte se vody? Vezměte spacák, stan a pojeďte s námi. Pokud chcete více informací kontaktujte uvedené osoby, které Vám rádi poskytnou bližší informace.

Řekám zdar!

(Medvěd, Zelí)

Hráčem měsíce září jsme zvolili Petra Vampolu. Gratulujeme! Petr odpovídal na dotazy fanoušků - offline rozhovor k přečtení ZDE

Čeká nás moravský trojboj
Frýdek-Místek (so 20.10.)
Ostr.-Poruba (po 22.10.)
Vsetín (středa 24.10.)
(vše individuální doprava, podrobné info ZDE)

Následuje Jihlava (31.10.)
a Přerov (12.11.)

Fanshop Rytíři

Dresy (+ další věci a novinky) pro sezónu 2018-19  (včetně těch výročních) již v prodeji!

TRANSPARENTNÍ ÚČET

PODPORA PRO KŘÉPU
Podpořme kladenského odchovance Petra Křepelku, který utrpěl v polovině října loňského roku při hokejovém utkání nižší německé soutěže zlomeninu pátého obratle a stále se potýká s velmi vážnými následky svého zranění. Svým neuvěřitelným odhodláním postupně dosahuje významných pokroků v léčbě.

Přispějte libovolným finančním darem na transparentní účet č.: 115-5899520217/0100

Pro zadání platby můžete využít platební QR kód s vyplněným číslem transparentního účtu.