Kladeňáci valí vodu

Autor: zeliii - Datum: 31 Květen 2018

Kamarádi, přátelé, fanoušci Kladenského hokeje, Ahoj!

Hokejová sezóna definitivně skončila a nezbývá než ji zhodnotit a těšit se na novou. Upřímně, hodnocení nechme na každém zvlášť, ale s tím těšením by se dalo něco málo udělat dohromady. Jelikož se blíží prázdniny a pár z nás se občas schází i mimo zimní stadion za účelem rozpouštění myšlenek, tak tato setkání dala prostor pro vznik plánu na strávení části léta společně.

Již před lety (dvěma) uspořádalo několik trosečníků výpravu na Ploučnici, loni pokračovali na Berounce a letos se dokonce chystají výpravy dvě:

1. turnus: Ohře
Termín: 1. - 5. 8.
Místo nalodění: Kynšperk nad Ohří, tábořiště Dronte
Doprava: vlastní, společně vlakem
Předpokládaná trasa: Kynšperk - Sokolov - Loket - Karlovy Vary (- Dubina/Kyselka/Vojkovice)
Kontakt: Zelí, Chozé

2. turnus: Sázava
Termín: 6. - 10. 8.
Místo nalodění: Kácov, kemp U Kouzelníka
Doprava: vlastní, společně vlakem
Předpokládaná trasa: Kácov - Český Šternberk - Ledečko - Sázava - Zlenice - Týnec - Pikovice
Kontakt: Medvěd, BuBu

Uvedené akce jsou určeny jak pro zkušené vodáky, tak nezkušené dobrodruhy, kteří chtějí zažít něco jiného, zkrátka pro všechny, kteří se chtějí bavit. Jedeme s dětmi, rodinami, ale bereme i samostatné členy, s tím, že se následně dvojice poskládají. Lodě budou zajištěny za mírný poplatek přímo na řekách.

Proto: Nemáte plán na léto? Nebojíte se vody? Vezměte spacák, stan a pojeďte s námi. Pokud chcete více informací kontaktujte uvedené osoby, které Vám rádi poskytnou bližší informace.

Řekám zdar!

(Medvěd, Zelí)

Veřejná sbírka

Podpora pro rodinu fotbalisty SK Kladno Filipa Suchého
Nezávislým odborovým svazem Policie České republiky a Generálním ředitelstvím Vězeňské služby ČR byla vyhlášena veřejná sbírka, která má  podpořit pozůstalé po tragicky zesnulém kolegovi při nehodě eskortního autobusu. Ačkoliv tuto těžkou ztrátu nelze ničím nahradit, chceme společně alespoň touto formou pomoci pozůstalé rodině a vyjádřit jí tak plnou podporu ve složité životní situaci.

Přispějte libovolným finančním darem na účet č.: 4200555535 / 6800
var. symbol: 28799

Již nyní všem děkujeme za projevenou solidaritu a podporu. (Sbírka byla zahájena 9. 5., ukončena bude 30. 6. 2019.)