Konec vakací!

Autor: zeliii - Datum: 24 Srpen 2012

Tak jsme si trochu orazili, slunce svítí a hřeje, led zatím odolává, příprava je v plném proudu a se závěrem prázdnin blíží se zas ten kolotoč. Je to jako každý rok a je to asi dobře. Sezonu pravidelně začínáme, jak známo, u kulatého nesmyslu v kleci na Sleťáku...

O pohár paní Poldi

Stejně jako v předešlých letech, tak se i letos opět koná souběžně se Dny města Kladna "fotbálkový" turnaj v malé kopané na kladenském Sletišti. Nyní nás čeká již 11. ročník této tradiční akce.

Počet účastnivších se týmů se postupem let ustálil na čtyřech a letos tomu nebude jinak. Kromě nás, tedy Fanklubu jakožto pořádajících, přivítáme letos obhájce loňského prvenství tzv. „Dobráky“ (odvozeno od vsi Velká Dobrá aby bylo jasno ;), dále, tentokrát pod hlavičkou FEDEXu startující, chlapce z roky vládnoucího Vanavanu a v neposlední řadě tým Rytířů, ve kterém se představí někdejší opory kladenského hokeje v čele s Kapitánem Josefem Zajícem (mj. přislíbili účast Kruliš, Kasík, Achenbrenner, Vejvoda M., Havel, Kameš J., Mádl). Čekají nás tedy obzvláště pikantní souboje.

(Pod článkem přiloženo několik momentek z prvního ročníku turnaje v roce 2002, jehož se zúčastnili přímo členové kádru hokejového áčka. Bylo to poprvé a naposledy. Pak si totiž jednou někde snad Láďa Vlček zlomil nohu a bylo s podobnými akcemi utrum. Mimochodem hokejky tehdy všechno vyhrály :)

Co se týká našich maličkostí, tak bychom rádi přerušili tu naší černou šnůru neveselých umístění a proto jsme letos začali s přípravou na turnaj dřív. A už se nám rýsuje solidní základ týmu... Také, ač je to u nás velký nezvyk, zapojíme tréninky (samozřejmě v rámci mezí :) Ti co se přihlásili k aktivní účasti budou v brzku kontaktováni a doufejme, že se k nám další přidají. Stále ještě "verbujeme"! Zájemci nechť píšou nebo volají Mikeemu, který má na povel sportovní  stránku věci. Tel: 739 990 357, e-mail: MikeKosi@seznam.cz

Proto vyzýváme modrobílé srdcaře, přidejte se k nám, užít si kopu srandy amatérsko-profesionálního fotbalu v podání našich profesionálně-amaterských čutálistů. To vše za přísného soudcovského dohledu alá Daazil :) Rádi pochopitelně přivítáme i publikum. Těšíme se na Vás. Výkop v 9:00!

Produkce na Dnech města

S tímto naším turnajem souvisí i další součást sobotního programu Dnů města a tou je účast hokejistů kladenského áčka přímo na podiu, kteří zde budou kromě jiného asistovat při hudební produkci kapely Anopheles, jež naživo představí inovovaný hokejový song, anóbrž neoficiální hymnu kladenského hokeje - Jedeme Kladno jedeme!

Zahanbit se jistě nenechá ani Vnitřní faktor, jenž celou produkci bude otevírat svojí punkově hokejovou úderkou. A k tomu jim budeme nápomocni i my! I vy?

Tahle kapitola začne cca kolem 14h a doprovázet ji bude autogramiáda hokejistů a určitě kdesi cosi kolem toho… Nenechte si ujít!

Vyhodnocení soutěže s Vnitřním faktorem

Tím se dostáváme i k vyhlášení výherců soutěžemi která doprovodila nedávný rozhovor se členy kapely.

Správná odpověď na otázku je: Bubeník VF nosí dres s č. 25. Kdo nevěří, ať tam běží - v  sobotu 1.9. se můžete přesvědčit!

Účast v téhle korespondenční věci nebyla sice taková jaká mohla být a jakou jsme třeba i očekávali, ale přesto (nebo spíše právě proto) jsme se rozhodli za správné odpověd odměnit nikoliv jen tři výherce, ale pět! Jmenovitě jsou to: Radek Pospíšil, Lenka Rollová, Ondřej Lukáš, Pavel Fikrle a Martin Krásencký. Všichni tito budou v mžiku obesláni mailem s instrukcemi co a jak, kde a u koho.

Soutěž o nejlepší videopočin bude uzavřena v neděli 3.9. Zájem je zatím mizivý, ale doufáme že se ještě nějací tvůrčí lidé vzchopí. Je to výzva!

Začátek sezony

Ten se pochopitelně neúprosně blíží. A dle toho co se objevuje v éteru je více než pravděpodobné, že to nebude začátek ledajaký… No nechme se mile překvapit ;)

Jak se to bude krátit, tak zde můžete očekávat podrobné organizační informace – chystané zájezdy, výběr členských příspěvků, informace z klubu apod. Zkrátka nástin dalších plánů. Přineseme jej souhrnně v samostatném článku. Každopádně už si rezervujte čas na výjezd na 2. kolo do Brna – naplánujeme to a spustíme snad co nevidět!

Prozatím vše, užijte si pěkný zbytek léta!

(Zeliii, Mikee)

Turnaj_Poldi_2002_01.jpg67.29 KB
Turnaj_Poldi_2002_02.jpg70.18 KB
Turnaj_Poldi_2002_03.jpg75.86 KB
Turnaj_Poldi_2002_04.jpg83.32 KB
Turnaj_Poldi_2002_05.jpg83.37 KB

na Vsetín do Brna

Busem každý den tam i zpět, podrobné informace včetně cen a přihlášek najdete odkazech níže:

NE 21.4. odj. 12:30 od ZS

PO 22.4. odj. 13:00 od ZS

Info ke vstupenkám: Zájemci nechť kontaktují Astixe nebo Zelího mailem či přes soukromou zprávu.

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.