Prohlášení fanoušků k výkonům a výsledkům mužstva


Autor: Clouseau - Datum: 13 listopad 2009

Výkony a výsledky klubu HC GEUS OKNA Kladno nejsou dlouhodobě na úrovni, kterou fanoušci a příznivci očekávají. Aktuální umístění týmu na třinácté příčce extraligové tabulky je tristním, i když logickým vyústěním předváděné hry a nedostatku zodpovědnosti ke klubu a jeho příznivcům. Klub s více než osmdesátiletou historií a tradicí ledního hokeje, s vynikajícími odchovanci a mládeží, si zaslouží něco víc.
Zástupci Fanklubu Poldi Kladno se v minulých dnech sešli s hráči, trenéry, generálním manažerem i prezidentem klubu, aby se seznámili s jejich názory a pohledem na současnou situaci. Ačkoliv oceňujeme vstřícný přístup všech zúčastněných, nemůžeme nedat najevo svou nespokojenost s výsledky a předváděnými výkony. Chceme dát jasně na srozuměnou, že nám na klubu záleží a že naši přízeň si musí hráči zasloužit, bojovat o ni. Hokej bez fanoušků hrát nelze.

Na nedělní utkání 24. kola O2 extraligy mezi Kladnem a Spartou se proto my, fanoušci a příznivci Kladna, demonstrativně nedostavíme na první třetinu a necháme tak hráče před prázdnými tribunami. Na zimní stadion přijdeme až na druhou třetinu a doufáme, že si díky tomuto gestu všichni uvědomí svoji zodpovědnost vůči nám, divákům a fanouškům.

Tags

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!