Rekonstrukce zimáku - vyjádření ředitele Extraligy


Autor: Clouseau - Datum: 30 leden 2013

Josef ReznicekVzhledem k tomu, že se neustále objevují diskuse o podmínkách Licenčního řádu, přinášíme vám vyjádření ředitele Extraligy pana Josefa Řezníčka v plném znění tak, jak jej nám zaslal 17. ledna 2013.

 

Dobrý den,

ohledně Licenčního řízení na příští sezonu a přesného znění Licenčního řádu se vedou s klubem HC Rytíři Kladno velmi vstřícné debaty a celé vedení Extraligy včetně nejvyšších představitelů ČSLH se opravdu domnívá, že limitování počtu sedaček v LŘ může být trochu předimenzované vzhledem k současným ekonomickým podmínkám obcí spravujících takováto zařízení.

Z našich informací od zástupců klubu Rytíři Kladno jednoznačně vyplývá snaha po této sezoně zahájit a i dokončit do začátku roč. 2013-2014 úpravy počtu sedaček a další naplánované úpravy dle rozpočtu na požadovaný limit dle LŘ. Naším záměrem není tyto již rozběhnuté aktivity jakkoliv regulovat nebo dokonce rušit nějakými zásadními výstupy a rozhodnutími, které by mohly vést k jakémukoliv zpochybnění zadaného investičního záměru města Kladna a tím jakkoliv zpochybnit tuto již odsouhlasenou investici.Kladno považujeme za jednu významnou baštu českého hokeje a není naším zájmem jakkoliv poškodit kladenské zájmy a vztahy se spoluvlastníkem klubu městem Kladno.

Věříme, že všechny práce proběhnou v řádném a slíbeném termínu a Klub následně bude splňovat podmínky dané LŘ. V opačném případě nebo při nedodržení termínu dokončení se dá předpokládat vyřešení situace časově omezenou výjimkou.

 

S pozdravem a úctou

Josef Řezníček
ředitel TELH

Hráč měsíce

Hráčem měsíce září je Ladislav Zikmund. Gratulujeme a přejeme neméně přesnou střeleckou mušku jako loni! Ziki odpovídal v tradičním off-line rozhovoru na otázky fanoušků - k přečtení ZDE.

CHYSTÁME SE

Do Hradce - v ÚT 29.10.
Bude autobus? Odjezd ve 14:15 od ZS. Možnost nástupu Praha. Předpokl. cena 250,-/ 300,- (bez vstupenky). Info a přihlášky ZDE! VSTUPENKY SI ZAJIŠŤUJE KAŽDÝ SÁM i autobusoví výjezdníci! On-line předprodej ZDE (cena 120,-).

 

Do Vítkovic - v NE 3.11.
Doprava individuálně, VSTUPENKY taktéž. On-line předprodej ZDE.

 

Na Spartu - ve ST 13.11.
Doprava individuálně, INFO KE VSTUPENKÁM ZDE - Nutno zaplatit předem dle instrukcí do 31.10.

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Facebook

RYCHLÝ ROZPIS

Rozlosování ELH 2019/20

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!