Srovnat účty

Autor: zeliii - Datum: 17 březen 2017

Jak ty starší, tak ty současný. První kolo vyřízené, druhé v plném proudu. Série 2-0 v neprospěch, nic nového, je potřeba zabrat. Výzva z předloňska zní znovu aktuálně: Je teď nutné proměnit domácí prostředí v náš trumf a nastartovat kýženou vítěznou vlnu. Bez fandů, podpory a skutečné "domácí atmosféry" to nepůjde. Proto jsme tu, a proto do toho pojďme na maximum, my VŠICHNI! Jenom tak totiž můžeme stočit kormidlo na správnou - NAŠÍ - stranu. Veselý to zatím není, hratelný to pořád je, vzít za to jinak, z jinýho konce. Víme jak - prostě líp!

A jelikož se jedná o první utkání na domácí půdě, tak máme na tribuně pod hodinama opět připraveno.

Náš plán:
- Na úvod utkání zhasnuta světla, jak vyjede první kladeňák na led, za tmy vytahujeme připravenou plachtu a držíme až do úvodního buly, nefandí se, hraje hudba
- S vhozením úvodního buly házíme nastříhané papírky nad hlavu (argentina), začínáme "bojový" pokřik, fandíme
- Po skončení úvodního chorálu, jde celé komplet dolů

Pomozte nám to takhle udělat. Pro zdárný průběh a efekt prosíme abyste se snažili dodržet pokyny, které vám sdělí lidi z jádra kotle, ti co budou rozdávat papírky, dávat instrukce k vytažení a držení připravené choreo-plachty. Zkuste se kousnout, vydržet, dodržet. Díky.

A co bude potom je i na nás všech co tam budeme, proto pojďme, s čistou hlavou a po hlavě DO TOHO! Epizoda nekončí, série pokračuje...

Pátek, sobota - 18:00 - VŠICHNI NA ZIMÁK!

na Vsetín do Brna

Busem každý den tam i zpět, podrobné informace včetně cen a přihlášek najdete odkazech níže:

NE 21.4. odj. 12:30 od ZS

PO 22.4. odj. 13:00 od ZS

Info ke vstupenkám: Zájemci nechť kontaktují Astixe nebo Zelího mailem či přes soukromou zprávu.

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.