Srovnat účty

Autor: zeliii - Datum: 17 březen 2017

Jak ty starší, tak ty současný. První kolo vyřízené, druhé v plném proudu. Série 2-0 v neprospěch, nic nového, je potřeba zabrat. Výzva z předloňska zní znovu aktuálně: Je teď nutné proměnit domácí prostředí v náš trumf a nastartovat kýženou vítěznou vlnu. Bez fandů, podpory a skutečné "domácí atmosféry" to nepůjde. Proto jsme tu, a proto do toho pojďme na maximum, my VŠICHNI! Jenom tak totiž můžeme stočit kormidlo na správnou - NAŠÍ - stranu. Veselý to zatím není, hratelný to pořád je, vzít za to jinak, z jinýho konce. Víme jak - prostě líp!

A jelikož se jedná o první utkání na domácí půdě, tak máme na tribuně pod hodinama opět připraveno.

Náš plán:
- Na úvod utkání zhasnuta světla, jak vyjede první kladeňák na led, za tmy vytahujeme připravenou plachtu a držíme až do úvodního buly, nefandí se, hraje hudba
- S vhozením úvodního buly házíme nastříhané papírky nad hlavu (argentina), začínáme "bojový" pokřik, fandíme
- Po skončení úvodního chorálu, jde celé komplet dolů

Pomozte nám to takhle udělat. Pro zdárný průběh a efekt prosíme abyste se snažili dodržet pokyny, které vám sdělí lidi z jádra kotle, ti co budou rozdávat papírky, dávat instrukce k vytažení a držení připravené choreo-plachty. Zkuste se kousnout, vydržet, dodržet. Díky.

A co bude potom je i na nás všech co tam budeme, proto pojďme, s čistou hlavou a po hlavě DO TOHO! Epizoda nekončí, série pokračuje...

Pátek, sobota - 18:00 - VŠICHNI NA ZIMÁK!

TIPOVAČKA

Tipovací soutěž k MS jako každoročně. Zpestřete si sledování šampionátu a zkraťte chvíle mezi dohledem nad tuzemskými přestupy a návštěvou zahrádek. V případě úspěchu Vás odměny neminou. Fandit a vyhrát si to musíme sami!

TIPUJTE ZDE

Hráčem baráže jsou
Rytíři Kladno.
Celej tým, každej hráč, nikdo jinej. Bez debat! Hráli srdcem, a my byli s nimi!

Veřejná sbírka

Podpora pro rodinu fotbalisty SK Kladno Filipa Suchého
Nezávislým odborovým svazem Policie České republiky a Generálním ředitelstvím Vězeňské služby ČR byla vyhlášena veřejná sbírka, která má  podpořit pozůstalé po tragicky zesnulém kolegovi při nehodě eskortního autobusu. Ačkoliv tuto těžkou ztrátu nelze ničím nahradit, chceme společně alespoň touto formou pomoci pozůstalé rodině a vyjádřit jí tak plnou podporu ve složité životní situaci.

Přispějte libovolným finančním darem na účet č.: 4200555535 / 6800
var. symbol: 28799

Již nyní všem děkujeme za projevenou solidaritu a podporu. (Sbírka byla zahájena 9. 5., ukončena bude 30. 6. 2019.)