... a třeba na jih! (aneb: ve čtvrtfinále ochutnáme Budweiser)

Autor: zeliii - Datum: 02 březen 2008

Kdo toto na podzim tvrdil byl mnohdy považován za pomatence. I když se pár takových věřících a snílků našlo, většinový názor to rozhodně nebyl. Nyní jsou ale i tehdejší realisté zajisté rádi, že jsme tam kde jsme. Po úspěšné povánočně-novoroční jízdě naši borci předkolo play-off zvládli a loňský ročník se neopakuje. Úplně jasné to sice nebylo, ale plzeňskou záležitost jsme dokázali zvládnout poměrně s přehledem. Nyní nás čeká čtvrtfinále a v něm soupeř, se kterým jsme tu obdivuhodnou bodovací sérii začali. Soupeř z nejtěžších - vítěz základní části HC Mountfield České Budějovice. Tedy vzhůru dolů, na jih do rybníkářského kraje!

A my ve středu 5.3. a ve čtvrtek 6.3. pokračujeme dalšími ze seriálu zájezdů. Vše se bude odehrávat stejným systémem jako v předkole tzn. předplatné a následně výdej vstupenek před stadionem v ČB výměnou za fan-lístky. Vzhledem k jistým dvěma utkáním na ledě soupeře jsme naplánovali několik variant cestování (rozdělení dle Clouseaua):

A) Zájezdníci:
Cestují organizovaně ve středu nebo ve čtvrtek autobusem od Zimního stadionu a po skončení utkání se vracejí tamtéž. Odjezd vždy ve 13:30, návrat do 0:00. Cena zájezdu: 350 Kč včetně vstupenky.

B) Výjezdníci:
Alias Autaři - Cestují na vlastní triko libovolným dopravním prostředkem (nejčastěji vlastním) s tím, že si pouze předplatí vstupenku na jeden nebo oba zápasy. Zbytek necháváme na nich.Cena vstupenky na jednotlivé zápasy: 80 Kč.

C) Výletníci:
Vyrážejí poloorganizovaně vlakem s tím, že si předplatí vstupenky na oba zápasy, v Budějovicích přespí a po čtvrtečním utkání se vlakem vrací. Jízdenku budou hradit při odjezdu skupinově dle počtu účastníků (cca 150,- jedna cesta), nocleh samostatně při ubytování (cca 250,-). Tento způsob cestování s jistou dávkou adrenalinu doporučujeme pouze otrlejším a dobrodružnějším povahám! Předpokládané odjezdy: z Kladna 10:28, z Prahy Hl.n. 12:16, z Berouna 12:59. Příjezd do ČB v 15.38. Sraz vždy u pokladen nejpozději 15 min. před odjezdem vlaku. Nocleh předběžně domluven v ubytovně U nádraží. Pozor! Po čtvrtečním utkání bychom se mohli dostat do časové tísně, protože poslední rychlík na Prahu jede ve 21:05. V případě prodloužení by to tedy znamenalo úprk směr nádraží. Pokud zvládneme, tak příjezd do Prahy 23:57, na Kladno 1:11. Pokud ne, tak to budeme řešit operativně. Počítat se musí se vším!

Předplatné vstupenek a zájezdů se koná v prodejně MH Centrum na tř. ČSA čp. 1945 (U Nemocnice, naproti býv. restauraci Sparta) od pondělí 12:00 do úterý 18:00. Je nutné přijít, objednat a zaplatit. Na telefonické objednávky nebude brán zřetel. Upozorňujeme, že kapacita sektoru pro hosty (C1) je omezena počtem 107 vstupenek na každý zápas!

Pokud se nevejdete ani do jedné z kategorií, případně máte zvláštní požadavky, budeme to řešit individuálně - volejte 608 481 451 (Zelí).

Aktualizace (úterý 4.3. 21:19):
I přes snížení vstupného v ČB je zájem o zájezdy mizivý (o vstupenky lepší, ale nevelký). Stav v tuto dobu je následující: Zájezdníci středa - 22 hlav, Výjezdníci středa - 31 X Zájezdníci čtvrtek - 14, Výjezdníci čtvrtek - 45 X Výletníci středa/čtvrtek: 11. Takže celkem ostuda, nezájem, zklamání. Z tohoto důvodu a z důvodů snížení ztrát jsme bohužel nuceni přesunout kategorii Výletníci do kategore Zájezdníci (nocleh zůstává).
Upozornění: Předprodej v MH Centru sice dnešním večerem skončil, ale stále existuje možnost se přidat a zakoupit jak zájezd tak i lupen samostatně - ve středu i ve čtvrtek vždy od 12.00 až do odjezdu autobusu v salónku ČavArény na Zimáku!

Tento článek sledujte - může být průběžně aktualizován!

Povinná četba

HLAVNĚ NESPADNOUT!
Stephen Foster
Muž, jeho syn a jejich fotbalový klub
V tomto ironickém vyprávění o fandovské posedlosti, pojednávajícím o islandských majitelích, věčně se střídajících trenérech, neschopných hráčích, indických koláčích a stadionech, které se vyrovnají tomu nejlepšímu z východoněmecké architektury, se jistě poznají příznivci podřadných klubů z celého světa.