Úpravy na stránkách Fanklub Poldi Kladno

Autor: Clouseau - Datum: 22 prosinec 2013

Od dnešního dne mohou komentáře přidávat a číst pouze registrovaní uživatelé. Změna je tedy v možnosti přístupu ke čtení, který byl dosud umožněn všem. Pro již registrované uživatele se nic nemění. Postup registrace nových uživatelů zůstává stejný, tzn. vyplnit registrační formulář může každý, účet pak ručně aktivuje administrátor. Věříme, že tato změna bude zajímavá a přinese zase něco nového.

Komunita

Povinná četba

HLAVNĚ NESPADNOUT!
Stephen Foster
Muž, jeho syn a jejich fotbalový klub
V tomto ironickém vyprávění o fandovské posedlosti, pojednávajícím o islandských majitelích, věčně se střídajících trenérech, neschopných hráčích, indických koláčích a stadionech, které se vyrovnají tomu nejlepšímu z východoněmecké architektury, se jistě poznají příznivci podřadných klubů z celého světa.