Výjezdoměr

Soutěž pro všechny členy fanklubu, kteří se neúčastní zápasů jen na zimáku na Kladně, ale i na venkovních zápasech, tzv. výjezdech. Soutěž probíhá celou sezonu včetně play-off! Pokud pojedete organizovaně s fanklubem, budete mít rovnou započítané ujeté kilometry. Pokud pojedete po vlastní ose (autem, vlakem, pěšky, na koni apod.), bude nám stačit vstupenka, jízdenka nebo prostě něco co nám dokáže, že jste na zápase opravdu byli.

O vašem výjezdu informujte do 7 dnů, potom už váš nárok nebude uznán.

Zaokrouhlené silniční vzdálenosti na mapách Google od zimáku k zimáku - Slavia 47 km, Litoměřice 63 km, Benátky nad Jizerou 75 km, Chomutov 75 km, Ústí nad Labem 83 km, Kadaň 87 km, Pardubice 147 km, Jihlava 163 km, České Budějovice 182 km, Třebíč 196 km, Prostějov 299 km, Přerov 322 km, Vsetín 366 km, Poruba 399 km (Vítkovice 401 km), Frýdek-Místek 403 km, Havířov 419 km.

Fanklub vypraví autobus vždy pouze v případě min. 35 přihlášených zájemců a příznivých okolností. Pokud se tak nestane jede se jinak. Aktuální info najdete v menu napravo. Přihlášky na zájezd i žádosti o doplnění výjezdoměru pište na Astix@post.cz.

Kompletní tabulku dalšího pořadí naleznete na:

starší ročníky na: http://gimax.sweb.cz/vyjezdomer.xlsx

Plánované ocenění:

1. místo: permanentní vstupenka k stání na následující sezónu
2. a 3. místo: hodnotné nákupní poukazy a suvenýry

Odměněni budou pouze členové Fanklubu s aktuálně zaplacenými příspěvky.
Výherce obešleme a ceny předáme před nadcházející sezónou.

Plánované výjezdy:

Přehled plánovaných i uskutečněných výjezdů najdete na stránkách: http://vyjezdyfanklub.bubu6.cz

Ceny vstupenek do sektoru hostí 2018/19: SLA 90, LTE 60, BNJ 50, CHOM 130, UNL 80, KAD 50, PCE 60, JIH 90, CEB 250, TRB 80, PRO 90, PRE 90, VSE 100, POR 90, FRM 100, HAV 80.

TIPOVAČKA

Tipovací soutěž k MS jako každoročně. Zpestřete si sledování šampionátu a zkraťte chvíle mezi dohledem nad tuzemskými přestupy a návštěvou zahrádek. V případě úspěchu Vás odměny neminou. Fandit a vyhrát si to musíme sami!

TIPUJTE ZDE

Hráčem baráže jsou
Rytíři Kladno.
Celej tým, každej hráč, nikdo jinej. Bez debat! Hráli srdcem, a my byli s nimi!

Veřejná sbírka

Podpora pro rodinu fotbalisty SK Kladno Filipa Suchého
Nezávislým odborovým svazem Policie České republiky a Generálním ředitelstvím Vězeňské služby ČR byla vyhlášena veřejná sbírka, která má  podpořit pozůstalé po tragicky zesnulém kolegovi při nehodě eskortního autobusu. Ačkoliv tuto těžkou ztrátu nelze ničím nahradit, chceme společně alespoň touto formou pomoci pozůstalé rodině a vyjádřit jí tak plnou podporu ve složité životní situaci.

Přispějte libovolným finančním darem na účet č.: 4200555535 / 6800
var. symbol: 28799

Již nyní všem děkujeme za projevenou solidaritu a podporu. (Sbírka byla zahájena 9. 5., ukončena bude 30. 6. 2019.)