Wir sind Kobra 11

Autor: zeliii - Datum: 08 Září 2010

Hurá výlet za čáru, výlet do Němec. Nadšený jako dítě, kterému slíbí podpis Jágr se v pátek připravuji na výjezd za Kladnem do Drážďan. Jenže to ještě netuším, že mi vlastní sestra zhatí plány. Zhatila je tím nejlepším způsobem – v pátek porodila holčičku. V opojení a v nalezení nového důvodu proč se napít, usedám do hospody. Já jsem strejda!

Před brutální oslavou si, samozřejmě, zajišťuji vše, co ke správnému opuštění republiky patří. Zelímu volám, že přijdu, Gazzovi potvrzuji flašku do vlaku, logisticky si domlouvám cestu na vlak v pět hodin ráno, apod. Slavím si tak moc, že slavím a najednou... kóma!
Vzbudím se v devět. První, co mě napadlo, volej vole Gimaxe! Jsem na Kladně za deset minut mi znělo v uších jako „Petr Nedvěd nemá…“. Díky!!! Za pět minut jsem byl osprchován a připraven vyrazit. S Gimaxem jsme sebrali ještě Hofiho a hurá „nacht reich, bitte“. Cesta byla v klidu, statistik měl mapu vytištěnou, vlastními poznámkami upřesněnou. Na místě jsme si zajistili parkování u zimáku. Bohužel Zelího popis hospody nás nedokázal navigovat na modrobílý meeting, proto jsme zvolili vlastní procházku po Drážďanech. Hodina cesty po parcích, žádné pivo. Tak asi ve zkratce o tom, jak nám bylo. Aspoň parkovací lístek jsem si musel koupit, jinak by mi nikdo neuvěřil, že jsme tam byli.
V čase zápasu, po dlouhé době hledání hospody, jsme se vrátili na zimák, že si koupíme lupeny. Jaké to bylo překvapení, že pivo měli hned vedle pokladny!!! Nu což, aspoň jsme narazili na známé ksichty.
Ze zimáku mám samé příjemné pocity. Prostorné záchody, pouze jedno patro, kde si pivo můžeme podat navzájem a sektor na stání za branou. To nepočítám to, že jsem „svou dokonalou“ němčinou dokázal zmást prodejkyni lístků, takže jsem neplatil obvyklých 12€, ale pouze 2€!!!
Po celou dobou zápasu patřil zimák pouze modrobílé síle! Zmiňovat se o tom, jak byl Gazza vyzván k ukázání pupku, jak jsem Cigiho zval, během zápasu, na pivo, či jak Mrazák pózoval za pípou, nemá cenu. Zápas si užili všichni. Všichni mimo plzeňských hokejek. K jejich smůle, když vystoupili z autobusu, byla přestávka a Kladýnko na ně nemilosrdně spustilo „Celá Plzeň nemá č...“. Ten pohled bych vám přál vidět.
Po zápase se přidalo pár místních, kterým se líbil výkon VIP tribuny „scheize München alle...“ tak, že si vyměnili se mnou i dvě šály.
Po zápase, jak krásně píše Zděnd, jsme čekali s Marge na podpis. Sice chtěla Kopřivu, ale přemluvili jsme ji, že Kopr už u nás není ;) Kluci hokejky šli oslavovat do centra, Tománek si s námi pokecal a my vyrazili zpět domů. Cestu domů bych vám přál, hlavně, když Gimax nám říkal, že jedeme špatně, protože se mu nezdá poloha slunce ;)
Na závěr mohu snad jen osobně říci, že jsem Hofiho unesl do Lípy, kde se přidal Zmeky a slavili jsme mé „strejdovství“ až dokud to šlo ;)
(dobrota)

na Vsetín do Brna

Doprava individuálně.

Info ke vstupenkám: Zájemci nechť kontaktují Astixe nebo Zelího mailem či přes soukromou zprávu.

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.