List opad


Autor: zeliii - Datum: 16 listopad 2011

Jak už bylo nedávno k přečtení na diskuzi: Tahle reprezentační přestávka je za léta nejklidnější a buďme za to rádi! Všechno nějak běží, funguje, vyvíjí se, maká se na tom... a to je dobře. Tedy i my zahálíme jen tolik, kolik nám naše pohodlnost a salámismus dovolí. Pár věcí se zvolna kuchtí a peče už od léta a konečně je snad s čím vylézt zpod poklice. Je tu nabídka pro fanklubáky, informace z dění v klubu a samozřejmě chystané výjezdy. Vše v jednom, takříkajíc v kufru jednoho článku. Čtěte dále...
 

FANSHOP Sportivo/Atletico Byli jsme osloveni s nabídkou, kterou jsme rádi akceptovali, a podařilo se tedy pro všechny(!) členy Fanklubu dojednat následující:

1) DLOUHODOBÁ SLEVA 20% na veškerý sortiment z nabídky www.sportivo.cz Sleva 20% bude nastavena každému členovi na základě registrace na webových stránkách, aniž by ihned učinil nějaký nákup. Tato sleva bude trvale nastavena na jeho registrovaném účtu. Vždy, když se na stránkách www.sportivo.cz zaregistruje, tak se mu objeví ceny zlevněné o 20% a za tyto ceny bude moci nakupovat všechny produkty, které jsou na stránkách nabízeny i mimo fanshop RYTÍŘI KLADNO. Nastavená sleva bude uplatněna, pokud do poznámky v registračním formuláři napíšete následující heslo: "Prosím uplatnit slevu pro Fanklub Poldi Kladno, členské číslo XXX." Číslo má každý člen uvedeno na legitimaci a v záhlaví potvrzené přihlášky. Po registraci vyčkejte doručení potvrzovacího mailu! Neveřejný seznam jmen a jim odpovídajících čísel mají odpovědní pracovníci firmy k dispozici. V případě, že se uvedené číslo nebude shodovat se jménem a příjmením, tak jak je na seznamu, nelze slevu poskytnout. Pokud si nejste jistí co a jak, napište prosím na mail: zeli@c-mail.cz, veškeré dotazy nebo nesrovnalosti budeme řešit indviduálně tamtéž.

2) JEDNORÁZOVÁ AKČNÍ CENA na FAN dres: 590,-/ks Možno zvolit libovolnou barvu, číslo, jmenovku. Pod číslem na zádech bude nápis "Fanklub" (viz. náhled zde). Nutno objednat hromadně a naráz. Závazné objednávky přijímáme do 30. 11. 2011 na mailové adrese: zeli@c-mail.cz. POZOR! Dodatečně se podařílo domluvit možnost našívaného znaku na přední část! Cena takového dresu se zvyšuje o 410,- na 1000 Kč. Ostatní věci (jméno, číslo) budou tištěné, střih zůstává základní. Jedná se čistě o logo na hrudi! Všichni co již objednali budou obeslání mailem, aby upřesnili, doplnili nebo potvrdili objednávku! Prosím nepodceňujte ani volbu velikosti, přeměřte a zvolte dle tabulky přiložené pod obrázkem dresů přímo ve fanshopu nebo rovnou zde: http://www.sportivo.cz/soubory/dresy_hokej_velikosti.pdf Ať předejdeme pozdějším případným nesrovnalostem. Díky! Do předmětu prosíme uvést "Dres Fan", do zprávy samotné pak požadovanou velikost, barvu, číslo, jmenovku. Kvůli identifikaci je nutný podpis: Jméno, příjmení, členské číslo. Každý člen má nárok na 1ks! Pokud toto dodržíme, měla by objednávka být vyřízena do vánočních svátků. Veškeré dotazy prosím opět na uvedenou adresu. Výše uvedené platí pro všechny členy bez ohledu na aktuální aktivitu či zaplacené příspěvky!

KONZUM Novinkou je DVD ze srpnové exhibice k 60. jubileu Milana Nového. Sestřih utkání, proslovy zúčastněných, postřehy a zajímavosti. K dispozici zde. Mimo tohoto schyluje se i k naplnění letního slibu a nabídneme další, čistě naše, produkty do sbírek a šatníků. Tentokráte tedy trika! Motivy jsou již jasné (viz. náhledy trika A, B, C). Pouze budeme ještě spekulovat co, kam, k čemu, v jaké barvě, jakou technologií... V těchto dnech vybíráme vhodné artikly dle materiálu/výrobce/ceny, zajistíme vzorky a podle toho jak se to vyvine s tím doufejme co nevidět vylezeme. Těšte se!

KLUB Během repre pauzy došlo k zásadní změně a inovaci v systému prodeje a předprodejů vstupenek, který je od 12. 11. zajišťován přes Sazka ticket www.sazkaticket.cz a prodejní místa Sazky. (viz. tisková zpráva) Berte to v potaz a respektujte prosím, že vše bude teprve v záběhu. Doražte k pokladnám s časovou rezervou. Díky! Za nás i za klub. Došlo taktéž k personální obměně, kdy se od 1. 11. novým tiskovým mluvčím klubu stal Vít Heral. Kromě aktivit kolem utkání samotných bude zajišťovat mimo jiné i správu webových stránek, redakci zpravodaje a komunikaci s veřejností. Vítka známe již léta, během minulého týdne jsme se setkali a nastínili si některé priority. Důležité je, že je to fanda jako my. Věříme v úspěšnou a plodnou spolupráci! Bližší seznámení formou rozhovoru pro naše stránky chystáme. Další informační setkání s vedením klubu, které bychom vždy rádi v extraligovém volnu domluvili a uskutečnili se prozatím posouvá na příští týden. Budeme informovat.

ZÁJEZDY Rozlosování soutěže, termínové přesuny a neočekávané události nám k organizovaným výjezdům ven zatím zrovna nenahrávaly. Když už, tak jsme vždy počítali každého jedince k dobru a horkotěžko dávali dohromady autobus, ale nevadí... Snad si to vynahradíme nyní po přestávce. Výsledky áčka zatím sice byly jak na houpajdě, ale předpokládáme a věříme, že se vše zlomí úspěšným vstupem do další části soutěže. Předváděnou hrou, maximálními výkony a zejména bodovým přísunem z nejbližších utkání nás kluci musí vyhecovat k rajzování po republice. Nenechme se pobízet a pojeďme pomoci!

Litvínov Jak můžete sami sledovat, tak poschoďák již naplněn. Pomalu se plní i druhý (normální) bus. V tuto chvíli (úterní půlnoc) zbývá 18 volných míst. Kdo ještě váháte, tak neváhejte a přihlašte se co nejdříve. Třetí autobus určitě nepřidáme. Chystá se tedy, tak jako loni, početná výprava. Jistě bude i nemálo automobilistů, je tedy zaděláno na spektakulární atmosféru v ochozech. Račte být u toho! Vše platí jak je uvedeno v informacích k zájezdu, nižší ceny platí pro členy Fanklubu se zaplacenými příspěvky (viz. seznam zde a známky na průkazu) a pro držitele jakékoliv permanentky na letošní sezónu (nutno doložit ukázáním přímo v buse). Rozložení účastníků v autobusech platí dle Gimaxových tabulek (tzn. podle toho jak jste se hlásili) a bude veřejně vyvěšeno před odjezdem, abychom předešli směšným dohadům kdo čím jede. Zasedací pořádek ale dodržovat nemusíte :) Během cesty tam se bude stavět max. jednou na hromadné vyměšování. Edit: Vstupenky zajišťujeme pouze pro účastníky autobusového zájezdu (již rezervováno)! Kdo jedete individuálně, musíte si i individuálně zakoupit na pokladnách. Vyprodáno jistě nebude... Horkou novinkou je svolání srazu všech zůčastněných (ale i těch kteří třeba nejedou a příjdou nás vyprovodit ;) na 15:00 před restauraci na Zimním stadionu, kde bychom rádi před odjezdem uskutečnili první organizované hromadné skupinové foto kladenských fanoušků. Kdo nechcete chybět doražte včas!

Plzeň Zájem zatím neveliký :( Hlašte se, je to nedaleko a soupeř z největších. Neotálejte! Ceny a čas odjezdu upřesníme. Neměly by se ale nijak zásadně lišit od zájezdu do Litvínova.

Budějovice-Brno Dvojvýjezd je v nejvyšší fázi příprav. Potřebné věci domluveny a rezervovány. Aktuální počet výjezdníků je pět tutovejch a několik otazníků k nim. Můžete se přidávat dál, itinerář vyvěšený v infu platí. Zkuste se zařídit a případně ozvat Dvořímu. Kdo byste se chystal na jednotlivá utkání (ČB, BNO) ozvěte se mu také a koordinujte postupy. Ve všední dny a s těmito destinacemi nepředpokládáme dostatečný zájem na to, abychom vypravili organizovaně autobusy. Bohužel - leda by se něco zvrtlo... ;) Budou následovat Zlín a Vítkovice. Určitě vlakově, jak a s kým se dozvíte s blížícími se termíny. Co však již můžeme tvrdit s jistotou už teď je, že na předvánoční Třinec se pochystá velmi početná vlaková výprava. Jako každý rok tou dobou to určitě bude stát za to, tak se chystejte s námi! Podrobnosti očekávejte.

Tags

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!