Tipovačka

Prvoligová TIPOVAČKA

Výsledky tipujte na e-mail astix@post.cz. Tip je vždy na výsledek utkání po 60 minutách. Tipy můžete posílat nejpozději do začátku utkání. Lze tipovat i několik kol dopředu s možností následné opravy tipu. Nezapomeňte do předmětu e-mailu napsat svoje jméno či přezdívku.

Nejen v případě výpadku webu lze tipovat taktéž na Astixově webu.

Tipy odeslané pomocí formuláře můžete zkontrolovat ZDE.

Rozpis zápasů, které je možné tipovat naleznete na: oficiálním webu Rytíři Kladno.

Bodování:

100 bodů - správný výsledek
45 bodů - správně remíza
30 bodů - správně výhra/prohra

bonusy:

10 bodů - správný rozdíl branek (jen pro výhru / prohru)
5 bodů - správný počet branek Kladna

penalizace:

-2 body - za každou rozdílovou branku do dorovnání správného rozdílu branek
-1 bod - za každou branku do dorovnání do správného skóre

Průběžné pořadí TOP10 2018/2019:

P Jméno nebo přezdívka Body
1. lukasc1 928
2. Ketrinn 759
3. Pycan 741
4. Yarda10 707
5. VV 696
6. Kubánec 691
7. milos-KL 658
8. tjeff 657
9. Bugr made in Kladno 656
10. Gimax 655

Celé pořadí 2018/19 na Google docs nebo ke stažení

Archiv minulých ročníků na: http://gimax.sweb.cz/tipovacka.xlsx

Formulář

Před tipováním pomocí formuláře, prosím, vyplňte menší nepovinný registrační formulář ZDE.

Plánovaná ocenění:

1. místo: permanentní vstupenka k stání na následující sezónu

2. a 3. místo: hodnotné nákupní poukazy a suvenýry

(Odměněni budou pouze členové Fanklubu s aktuálně zaplacenými příspěvky.) V případě rovnosti bodů rozhodne vyšší počet přesných tipů, správných tipů a poslaných tipů. Výherce obešleme a ceny předáme před nadcházející sezónou.

Hráčem měsíce listopadu je Ladislav Zikmund.
Ziki obhájil a pokračuje v bezvadných výkonech. Jen tak dál!

INFO

OFFLINE ROZHOVOR
Tentokrát ke žhavému mikrofonu usedli trenéři A-týmu David Čermák, Jindřich Lidický a Jan Kregl; společně s nimi i Radek Jirátko a Jaromír Jágr. Jejich odpovědi na otázky fanoušků jsou
k přečtení ZDE.

na Slavii - pondělí 17.12.
Individuálně / vlakem

do Budějovic - so 22.12.
Plánujeme autobus. Odjezd ve 13:00 od ZS. Cena 450,- / 500,- (včetně vstupenky). Možnost nástupu v Praze (Letiště). Vstupenky pro bus rezervovány, zbytek budeme moci uvolnit pro individuální výjezdníky. Nutnost platby předem! Uzávěrka přihlášek v úterý 18.12. v 8:00 ráno! Podrobné INFO ZDE. Ještě bude upřesňováno, sledujte!

do Kadaně - so 29.12.
Plánujeme autobus

Fanshop Rytíři

Dresy (+ další věci a novinky) pro sezónu 2018-19  (včetně těch výročních) již v prodeji!