Tipovačka

Prvoligová TIPOVAČKA

Výsledky tipujte na e-mail astix@post.cz. Tip je vždy na výsledek utkání po 60 minutách. Tipy můžete posílat nejpozději do začátku utkání. Lze tipovat i několik kol dopředu s možností následné opravy tipu. Nezapomeňte do předmětu e-mailu napsat svoje jméno či přezdívku.

Nejen v případě výpadku webu lze tipovat taktéž na Astixově webu.

Tipy odeslané pomocí formuláře můžete zkontrolovat ZDE.

Rozpis zápasů, které je možné tipovat naleznete na: oficiálním webu Rytíři Kladno.

Bodování:

100 bodů - správný výsledek
45 bodů - správně remíza
30 bodů - správně výhra/prohra

bonusy:

10 bodů - správný rozdíl branek (jen pro výhru / prohru)
5 bodů - správný počet branek Kladna

penalizace:

-2 body - za každou rozdílovou branku do dorovnání správného rozdílu branek
-1 bod - za každou branku do dorovnání do správného skóre

Průběžné pořadí TOP10 2018/2019:

P Jméno nebo přezdívka Body
1. Yarda10 1831
2. Ketrinn 1726
3. miguel 1708
4. Jinus 1636
5. Michal73U 1635
6. Fároš 1566
7. hasic71 1559
8. tjeff 1530
9. milos-KL 1511
10. Pycan 1507

Celé pořadí 2018/19 na Google Docs nebo ke stažení.

Archiv minulých ročníků na: http://gimax.sweb.cz/tipovacka.xlsx

Formulář

Před tipováním pomocí formuláře, prosím, vyplňte menší nepovinný registrační formulář ZDE.

Plánovaná ocenění:

1. místo: permanentní vstupenka k stání na následující sezónu

2. a 3. místo: hodnotné nákupní poukazy a suvenýry

(Odměněni budou pouze členové Fanklubu s aktuálně zaplacenými příspěvky.) V případě rovnosti bodů rozhodne vyšší počet přesných tipů, správných tipů a poslaných tipů. Výherce obešleme a ceny předáme před nadcházející sezónou.

Hráčem play-off je
Petr Vampola.

Na další pocty je stále času dost, před námi je vrchol sezony, ty nejtěžší boje nás teprv čekají...
Držíme palce jemu i celému mančaftu. Hrajte srdcem, my jsme s Vámi!

Na baráž:

do Českých Budějovic
v pátek 19.4.

Jede bus. Vstupenky rozebrány! Další nejsou k dispozici. Objednávky dle pořadí přihlášení. Podrobné info ZDE.

do Pardubic
v úterý 23.4.

Jede bus, případně více. Vstupenky kupuje každý sám, jak do busu tak sólo. K dispozici až 250 ks. Podrobné info ZDE.