Tipovačka

OLYMPIJSKá TIPOVAČKA

Výsledky tipujte na e-mail astix@post.cz. Tip je vždy na výsledek utkání po 60 minutách. Tipy můžete posílat nejpozději do začátku utkání. Lze tipovat i několik kol dopředu s možností následné opravy tipu. Nezapomeňte do předmětu e-mailu napsat svoje jméno či přezdívku.

Nejen v případě výpadku webu lze tipovat taktéž na Astixově webu.

Tipy odeslané pomocí formuláře můžete zkontrolovat ZDE.

Rozpis zápasů, které je možné tipovat naleznete na: ZDE.

Bodování:

100 bodů - správný výsledek
45 bodů - správně remíza
30 bodů - správně výhra/prohra

bonusy:

10 bodů - správný rozdíl branek (jen pro výhru / prohru)
5 bodů - správný počet branek Česka

penalizace:

-2 body - za každou rozdílovou branku do dorovnání správného rozdílu branek
-1 bod - za každou branku do dorovnání do správného skóre

Průběžné pořadí TOP10:

P Jméno nebo přezdívka Body
1. Michal73U 500
2. doktor 435
3. milos-KL 415
4. Astix 406
5. Kubánec 401
6. Kesy 383
7. vojtisek11 379
8. Pepe64 369
9. Jája23 367
10. MartasT 365

Celé pořadí 2017/18 na Google docs nebo ke stažení

Formulář

Před tipováním pomocí formuláře, prosím, vyplňte menší nepovinný registrační formulář ZDE. (Pokud jste jej již v minulosti vyplnili, není nutné jej vyplňovat znovu. Pokud ale na vás nebudeme mít kontakt, nemůžete být oceněni.)

Plánovaná ocenění:

Bude upřesněno.

Prvoligová TIPOVAČKA

Nejen v případě výpadku webu lze tipovat taktéž na Astixově webu.

Tipy odeslané pomocí formuláře můžete zkontrolovat ZDE.

Rozpis zápasů, které je možné tipovat naleznete na: oficiálním webu Rytíři Kladno.

Bodování:

100 bodů - správný výsledek
45 bodů - správně remíza
30 bodů - správně výhra/prohra

bonusy:

10 bodů - správný rozdíl branek (jen pro výhru / prohru)
5 bodů - správný počet branek Kladna

penalizace:

-2 body - za každou rozdílovou branku do dorovnání správného rozdílu branek
-1 bod - za každou branku do dorovnání do správného skóre

Průběžné pořadí TOP10 2017/2018:

P Jméno nebo přezdívka Body
1. Kesy 1146
2. Kubánec 1078
3. Gimax 971
4. Fároš 969
5. vojtisek11 953
6. Jája23 945
= Pycan 945
8. Astix 936
9. Michal73U 888
10. mira147k 875

Celé pořadí 2017/18 na Google docs nebo ke stažení

Archiv minulých ročníků na: http://gimax.sweb.cz/tipovacka.xlsx

Formulář

Plánovaná ocenění:

1. místo: permanentní vstupenka k stání na následující sezónu

2. a 3. místo: hodnotné nákupní poukazy a suvenýry

(Odměněni budou pouze členové Fanklubu s aktuálně zaplacenými příspěvky.) V případě rovnosti bodů rozhodne vyšší počet přesných tipů, správných tipů a poslaných tipů. Výherce obešleme a ceny předáme před nadcházející sezónou.

Hráčem měsíce ledna je Adam Kubík. Blahopřejeme a držíme palce do dalších utkání. Addy zodpověděl dotazy fanoušků v offline rozhovoru - čtěte ZDE.

do Č. Budějovic (st 21.2.)
Individuálně. Info ZDE.
Utkání je vyprodáno, pokud by se ještě nějaké vstupenky objevily, tak budeme informovat.
SLEDUJTE AKTUÁLNÍ DĚNÍ!

TIPOVAČKA

Tradiční tipovací soutěž k hokejovému olympijskému turnaji. V případě úspěchu Vás odměny neminou. Fandit a vyhrát si to musíme sami!

TIPUJTE ZDE

TRANSPARENTNÍ ÚČET

PODPORA PRO KŘÉPU
Podpořme kladenského odchovance Petra Křepelku, který utrpěl v polovině října loňského roku při hokejovém utkání nižší německé soutěže zlomeninu pátého obratle a stále se potýká s velmi vážnými následky svého zranění. Svým neuvěřitelným odhodláním postupně dosahuje významných pokroků v léčbě.

Přispějte libovolným finančním darem na transparentní účet č.: 115-5899520217/0100

Pro zadání platby můžete využít platební QR kód s vyplněným číslem transparentního účtu.