Tipovačka

EXTRALIGOVÁ TIPOVAČKA

Výsledky tipujte na e-mail astix@post.cz. Tip je vždy na výsledek utkání po 60 minutách. Tipy můžete posílat nejpozději do začátku utkání. Lze tipovat i několik kol dopředu s možností následné opravy tipu. Nezapomeňte do předmětu e-mailu napsat svoje jméno či přezdívku.

Nejen v případě výpadku webu lze tipovat taktéž na Astixově webu.

Tipy odeslané pomocí formuláře můžete zkontrolovat ZDE.

Rozpis zápasů, které je možné tipovat naleznete na: oficiálním webu Rytíři Kladno.

Bodování:

100 bodů - správný výsledek
45 bodů - správně remíza
30 bodů - správně výhra/prohra

bonusy:

10 bodů - správný rozdíl branek (jen pro výhru / prohru)
5 bodů - správný počet branek Kladna

penalizace:

-2 body - za každou rozdílovou branku do dorovnání správného rozdílu branek
-1 bod - za každou branku do dorovnání do správného skóre

Průběžné pořadí TOP10 2019/2020:

P Jméno nebo přezdívka Body
1. Kesy 942
2. Gimax 870
3. hasic71 857
4. Kubánec 762
5. Bugr made in Kladno 726
6. Trnecek 693
7. Astix 662
8. milos-KL 638
9. Marek70 628
= mira147k 628

Celé pořadí 2019/20 na Google Docs.

Archiv minulých ročníků na: http://gimax.sweb.cz/tipovacka.xlsx

Formulář

Před tipováním pomocí formuláře, prosím, vyplňte menší nepovinný registrační formulář ZDE.

Plánovaná ocenění:

1. místo: permanentní vstupenka k stání na následující sezónu

2. a 3. místo: hodnotné nákupní poukazy a suvenýry

(Odměněni budou pouze členové Fanklubu s aktuálně zaplacenými příspěvky.) V případě rovnosti bodů rozhodne vyšší počet přesných tipů, správných tipů a poslaných tipů. Výherce obešleme a ceny předáme před nadcházející sezónou.

Hráčem měsíce je potřetí v řadě Denis Godla. Gratulujeme k hattricku a snad už konečně něco vymyslíme ;)

Hr. Králové - v ÚT 28.1.

Bude bus? Již se hlašte! Přihlášky a podrobnosti na odkazu ZDE

ZTRÁTY & NÁLEZY

V kumbálu na zimáku se zkraje sezony při vyklízení našlo celkem dost zapomenutých nebo odložených věcí a to i z let hodně minulých - viz. FOTO1, FOTO2, FOTO3, FOTO4. Kdyby byl o cokoliv z těchto věcí zájem ozvěte se Zelímu. Do konce roku je vše k dispozici, nevyzvednuté věci potom vypustíme dál do světa...