Tipovačka

EXTRALIGOVÁ TIPOVAČKA

Výsledky tipujte na e-mail astix@post.cz. Tip je vždy na výsledek utkání po 60 minutách. Tipy můžete posílat nejpozději do začátku utkání. Lze tipovat i několik kol dopředu s možností následné opravy tipu. Nezapomeňte do předmětu e-mailu napsat svoje jméno či přezdívku.

Nejen v případě výpadku webu lze tipovat taktéž na Astixově webu.

Tipy odeslané pomocí formuláře můžete zkontrolovat ZDE.

Rozpis zápasů, které je možné tipovat naleznete na: oficiálním webu Rytíři Kladno.

Bodování:

100 bodů - správný výsledek
45 bodů - správně remíza
30 bodů - správně výhra/prohra

bonusy:

10 bodů - správný rozdíl branek (jen pro výhru / prohru)
5 bodů - správný počet branek Kladna

penalizace:

-2 body - za každou rozdílovou branku do dorovnání správného rozdílu branek
-1 bod - za každou branku do dorovnání do správného skóre

Průběžné pořadí TOP10 2019/2020:

P Jméno nebo přezdívka Body
1. Kesy 352
2. Balu 311
3. hasic71 246
4. Asix 216
5. tjeff 194
6. Marfa 187
7. Bugr made in Kladno 181
8. Hlada 173
9. Gimax 165
10. milos-KL 157

Celé pořadí 2019/20 na Google Docs nebo ke stažení.

Archiv minulých ročníků na: http://gimax.sweb.cz/tipovacka.xlsx

Formulář

Před tipováním pomocí formuláře, prosím, vyplňte menší nepovinný registrační formulář ZDE.

Plánovaná ocenění:

1. místo: permanentní vstupenka k stání na následující sezónu

2. a 3. místo: hodnotné nákupní poukazy a suvenýry

(Odměněni budou pouze členové Fanklubu s aktuálně zaplacenými příspěvky.) V případě rovnosti bodů rozhodne vyšší počet přesných tipů, správných tipů a poslaných tipů. Výherce obešleme a ceny předáme před nadcházející sezónou.

Hráčem měsíce září je Ladislav Zikmund. Gratulujeme a přejeme neméně přesnou střeleckou mušku jako loni! Ziki odpovídal v tradičním off-line rozhovoru na otázky fanoušků - k přečtení ZDE.

Do Hradce - v ÚT 29.10.
Bude autobus? Odjezd ve 14:15 od ZS. Možnost nástupu Praha. Předpokl. cena 250,-/ 300,- (bez vstupenky). Info a přihlášky ZDE! VSTUPENKY SI ZAJIŠŤUJE KAŽDÝ SÁM i autobusoví výjezdníci! On-line předprodej ZDE (cena 120,-).

Do Vítkovic - v NE 3.11.
Doprava individuálně, VSTUPENKY taktéž. On-line předprodej ZDE.

Na Spartu - ve ST 13.11.
Doprava individuálně, INFO KE VSTUPENKÁM ZDE - Nutno zaplatit předem dle instrukcí do 31.10.

Rozlosování ELH 2019/20