Tipovačka

Prvoligová TIPOVAČKA

Výsledky tipujte na e-mail astix@post.cz. Tip je vždy na výsledek utkání po 60 minutách. Tipy můžete posílat nejpozději do začátku utkání. Lze tipovat i několik kol dopředu s možností následné opravy tipu. Nezapomeňte do předmětu e-mailu napsat svoje jméno či přezdívku.

Nejen v případě výpadku webu lze tipovat taktéž na Astixově webu.

Tipy odeslané pomocí formuláře můžete zkontrolovat ZDE.

Rozpis zápasů, které je možné tipovat naleznete na: oficiálním webu Rytíři Kladno.

Bodování:

100 bodů - správný výsledek
45 bodů - správně remíza
30 bodů - správně výhra/prohra

bonusy:

10 bodů - správný rozdíl branek (jen pro výhru / prohru)
5 bodů - správný počet branek Kladna

penalizace:

-2 body - za každou rozdílovou branku do dorovnání správného rozdílu branek
-1 bod - za každou branku do dorovnání do správného skóre

Průběžné pořadí TOP10 2018/2019:

P Jméno nebo přezdívka Body
1. Ketrinn 1385
2. lukasc1 1282
3. Jinus 1229
4. Yarda10 1224
5. miguel 1198
6. Pycan 1196
7. Michal73U 1154
8. Tečka27 1104
9. Gimax 1096
10. tjeff 1084

Celé pořadí 2018/19 na Google Docs nebo ke stažení.

Archiv minulých ročníků na: http://gimax.sweb.cz/tipovacka.xlsx

Formulář

Před tipováním pomocí formuláře, prosím, vyplňte menší nepovinný registrační formulář ZDE.

Plánovaná ocenění:

1. místo: permanentní vstupenka k stání na následující sezónu

2. a 3. místo: hodnotné nákupní poukazy a suvenýry

(Odměněni budou pouze členové Fanklubu s aktuálně zaplacenými příspěvky.) V případě rovnosti bodů rozhodne vyšší počet přesných tipů, správných tipů a poslaných tipů. Výherce obešleme a ceny předáme před nadcházející sezónou.

Hráči měsíce ledna jsou Ziki & ŠimiNa videorozhovor a rozuzlení otázky chilli papriček se můžete podívat ZDE.

Třebíč - sobota 23.2.
Jede se neorganizovaně. Jestliže se chystáte neváhejte s nákupem vstupenek, všude k dispozici ON-LINE! Podrobnosti a info ZDE.

PLAY-OFF Čtvrtfinále
(1 - 8, 2 - 7, 3 - 6, 4 - 5)
1., 2., 5., 6., 8., 10. a 12.3.