Tipovačka

Prvoligová TIPOVAČKA

Výsledky tipujte na e-mail astix@post.cz. Tip je vždy na výsledek utkání po 60 minutách. Tipy můžete posílat nejpozději do začátku utkání. Lze tipovat i několik kol dopředu s možností následné opravy tipu. Nezapomeňte do předmětu e-mailu napsat svoje jméno či přezdívku.

Nejen v případě výpadku webu lze tipovat taktéž na Astixově webu.

Tipy odeslané pomocí formuláře můžete zkontrolovat ZDE.

Rozpis zápasů, které je možné tipovat naleznete na: oficiálním webu Rytíři Kladno.

Bodování:

100 bodů - správný výsledek
45 bodů - správně remíza
30 bodů - správně výhra/prohra

bonusy:

10 bodů - správný rozdíl branek (jen pro výhru / prohru)
5 bodů - správný počet branek Kladna

penalizace:

-2 body - za každou rozdílovou branku do dorovnání správného rozdílu branek
-1 bod - za každou branku do dorovnání do správného skóre

Průběžné pořadí TOP10 2020/2021:

P Jméno nebo přezdívka Body
1. Gimax 1123
2. Marek70 1074
3. Michal73U 1031
4. Teta Kateřina 978
5. Jája23 952
6 Fároš 923
7. Pycan 899
8. Fífa 878
9. Jinuš 864
10. Kubánec 855

Celé pořadí 2020/21 na Google Docs.

Archiv minulých ročníků na: http://gimax.sweb.cz/tipovacka.xlsx

Formulář

Před tipováním pomocí formuláře, prosím, vyplňte menší nepovinný registrační formulář ZDE.

Plánovaná ocenění:

1. místo: permanentní vstupenka k stání na následující sezónu *

2. a 3. místo: hodnotné nákupní poukazy a suvenýry

(Odměněni budou pouze členové Fanklubu s aktuálně zaplacenými příspěvky.) V případě rovnosti bodů rozhodne vyšší počet přesných tipů, správných tipů a poslaných tipů. Výherce obešleme a ceny předáme před nadcházející sezónou.

* Ocenění pro sezony 2020/21 budou ještě upřesněna.

Titul hráče měsíce obhájil Ondřej Machala. Gratulujeme a přejeme dostatečné zásoby střelného prachu! Celému týmu pak hodně sil a odhodlání do dalších bojů!!! (Jelikož se blíží vrchol play-off, myšlenky hráčů jsou jinde, tak offline rozhovor nemá smysl opakovat, proběhl minulý měsíc a je k přečtení ZDE.)

NAŠE AKCE PRO PLAY-OFF

"BUĎTE NA TRIBUNĚ" Kdo v termínu poslal fotografii a zapojil se do sbírky bude zařazen do tomboly o hodnotné (nejen hokejové artefakty). Podrobnosti v článku: PLAY-OFF - BEZ NÁS, PŘESTO S NÁMI!

Naše sbírka pro podporu Nadace Jakuba Voráčka pro pacienty s roztroušenou sklerozou pokračuje do konce dubna. Za každý příspěvek děkujeme!

Transparentní účet HFKPK: 2800918580 / 2010