Tipovačka

Extraligová TIPOVAČKA

Výsledky tipujte na e-mail astix@post.cz. Tip je vždy na výsledek utkání po 60 minutách. Tipy můžete posílat nejpozději do začátku utkání. Lze tipovat i několik kol dopředu s možností následné opravy tipu. Nezapomeňte do předmětu e-mailu napsat svoje jméno či přezdívku.

Nejen v případě výpadku webu lze tipovat taktéž na Astixově webu.

Tipy odeslané pomocí formuláře můžete zkontrolovat ZDE.

Rozpis zápasů, které je možné tipovat naleznete na: oficiálním webu Rytíři Kladno.

Bodování:

100 bodů - správný výsledek
45 bodů - správně remíza
30 bodů - správně výhra/prohra

bonusy:
10 bodů - správný rozdíl branek (jen pro výhru / prohru)
5 bodů - správný počet branek Kladna

penalizace:
-2 body - za každou rozdílovou branku do dorovnání správného rozdílu branek
-1 bod - za každou branku do dorovnání do správného skóre

Konečné pořadí TOP10 2023/2024:

P Jméno nebo přezdívka Body
1. Michal73U 1242
2. Marfa 1080
3. Marek70 1054
4. hasic71 1045
5. wolrd 1010
6. Kesy 1002
7. Soptik 1001
8. Mawerick 942
9. annkika1 920
10. Fároš 902

Celé pořadí 2023/24 na Google Drive.

Archiv minulých ročníků je k dispozici v ARCHIVU.

Formulář

Před tipováním pomocí formuláře, prosím, vyplňte menší nepovinný registrační formulář ZDE. (Nevyplňujte jej, pokud jste ho již v minulosti vyplňovali.)

Plánovaná ocenění:

1. místo: permanentní vstupenka k stání na následující sezónu
2. a 3. místo: hodnotné nákupní poukazy a suvenýry

(Odměněni budou pouze členové Fanklubu s aktuálně zaplacenými příspěvky.) V případě rovnosti bodů rozhodne vyšší počet přesných tipů, správných tipů a poslaných tipů. Výherce obešleme a ceny předáme před nadcházející sezónou.

VÝZVA

Možnost zúčastnit se natáčení hudebního videoklipu pro Rock rádio - píseň k Mistrovství světa k hokeji. Napsal jí a nazpíval Miro Šmajda a moderátoři Rock rádia. Píseň se bude šířit v éteru Rock rádia a klip na youtube a sociálních sítích s přesahem na TV Óčko a média. Na natáčení budou: moderátoři z Rock rádia, zpěvák Miro Šmajda, roztleskávačky a hostesky Rock rádia. V případě zájmu pište co nejdříve na:
eva.mullerova@rockovyradio.cz
Datum: sobota 23. 3.