Lampárna


Autor: zeliii - Datum: 10 listopad 2017

Kniha přání a stížností alias Nad dopisy diváků neboli Vaše dopisy v koši nekončí! Pište Sally :) Anebo si můžete stěžovat na Lampárně!
Máte dotaz na vedení klubu? Připomínku k fungování nebo nefungování čehokoliv? Nápad na vylepšení? Vaše dotazy a náměty se budeme pokoušet reflektovat a tlumočit na příslušná místa. A pravidelně, zhruba jednou měsíčně, na ně přinášet odpovědi. Zpětná vazba je k dispozici, tak sem s tím:

bugr made in kladno
Obrázek uživatele bugr made in kladno
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 1135
17. listopad 2017 - 12:38
uvažuje se vůbec o nějakém

uvažuje se vůbec o nějakém posílení před play off?Jen se bojím,aby nezazněla stará známá věta,že kvalitní hráči na trhu nejsou:)

666

kalimero
Obrázek uživatele kalimero
příspěvků: 70
14. listopad 2017 - 23:42
Lístky na hokej

Dnes je úterý 14.11.2017 a zítra hrajeme zápas s Litoměřicemi. Je právě 23.30 hod a já se chystám koupit elektronickou vstupenku na zítřejší zápas. Učinil jsem tak, ale nikoliv za 70,-Kč jak je garantováno na stránkách klubu, ale již za 80,- jako v den zápasu. Někde asi udělali soudruzi z NDR chybu.

Kladno se nevzdává...

kornman
Obrázek uživatele kornman
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 380
14. listopad 2017 - 16:03
Klubový bus

Tak já to tu teda prubnu :-) Už jsem se v minulosti asi dvakrát ptal přímo Vítka na ofiko stránkách, ale vždy to nějak přešel nebo opomněl, no a mě to furt nedá.

Zajímalo by mě, proč nemáme náš klubovej autobus od ČSAD pořádně polepenej a nazdobenej Rytířem jako tomu je u jiných týmů? Nejedná se jen o eligové týmy, i ve WSM jsou kluby z Horní Dolní, co přijedou s pěkně polepeným klubovým busem.
Podle mě by to byla reklama pro obě strany. ČSAD s pošramoceným jménem po začlenění do PID, no a pro klub by to byla reklama též. Kdekoliv na cestě by neznalý poznal, že jede Kladýnko. Jedna vlaječka za oknem, jako je tomu dneska, to není nic.

bugr made in kladno
Obrázek uživatele bugr made in kladno
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 1135
13. listopad 2017 - 12:58
A bude nějaká lampa?

A bude nějaká lampa?

666

zeliii
Obrázek uživatele zeliii
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 5874
Administrátor
10. listopad 2017 - 19:31
Servus

Dotaz: funguje?
-
Odpověď: Zdá se že jo, tak hurá do toho!

Dno je dobrý na to, aby sis ho prohlíd'. Už je to ale dlouhý...
J.Z. from K.L.

Hráč měsíce

Hráčem měsíce října jsme zvolili Jakuba Strnada. Gratulujeme! Kuba byl hostem tradičního off-line rozhovoru. K počtení ZDE.

RYCHLÝ ROZPIS

Facebook