Lampárna


Autor: zeliii - Datum: 10 listopad 2017

Kniha přání a stížností alias Nad dopisy diváků neboli Vaše dopisy v koši nekončí! Pište Sally :) Anebo si můžete stěžovat na Lampárně!
Máte dotaz na vedení klubu? Připomínku k fungování nebo nefungování čehokoliv? Nápad na vylepšení? Vaše dotazy a náměty se budeme pokoušet reflektovat a tlumočit na příslušná místa. A pravidelně, zhruba jednou měsíčně, na ně přinášet odpovědi. Zpětná vazba je k dispozici, tak sem s tím:

bugr z be
Obrázek uživatele bugr z be
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 5866
3. Duben 2018 - 15:07
jsme taky pro zálohovaný kelímky

mohli by vyrobit nějaký pěkný kladenský, je to hnus kolik se tam všude válí plastu.
Mě všeobecně plast v přírodě vadí, např. na Bohemce mají pěkný kelímky, samozřejmě už mám jeden doma :-)
To samý obscene extreme, myslím, že by to mělo jít.

A kdyby to odradilo aspoň část těch debilů co hází kelímky, jedině dobře! Já tohle nesnáším jak na sportu tak na muzice, imho to dělají ty samý lidi..

Hlavně postoupit!

Lenka Dzegr
Obrázek uživatele Lenka Dzegr
příspěvků: 1188
2. Duben 2018 - 19:33
Jo to bylo ale na vás .. ne

Jo to bylo ale na vás .. ne na vlastní fanoušky.

vemen73
Obrázek uživatele vemen73
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 209
1. Duben 2018 - 9:04
Medvěde

Budějovičtí diváci na nás házeli i zálohované kelímky :)

Medvěd
Obrázek uživatele Medvěd
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 49
30. březen 2018 - 22:48
Povo

Po dnešku si dovolím také jeden dotaz na klub. Neuvažovali jste o zavedení zálohovaných kelímků? Snad by to byla cesta jak zamezit házení piva přes diváky.

Zelí (2.4.): ptali jsme se před sezonou, kdy se to zatím nechávalo na prodejcích a před novou sezonou toto téma zase otevřeme

glum
příspěvků: 476
14. březen 2018 - 14:36
začátky utkání v 16:00

nevím zda někdo v nejbližší době odpoví ale vzhledem k tomu co slyším kolem sebe, tak se zeptám. (budu rád i za pozdější odpověď po sezoně) chci se zeptat proč přesně o víkend začínají zápasy v 16:00? mě osobně to tedy vyhovuje, ale co vím kolem sebe, tak hodně lidí by rádo přišlo ale nemůže z důvodu rodinných výletů, oslav, prací na zahradě atd. myslím si že zrovna teď na ten dvojzápas sobota a neděle s Budějovicemi, by v 18:00 nebo 17:30 přišlo daleko více lidí, než přijde (a doufám že alespoň 3700 bude průměr o ten víkend)

- - -
Zelí (26.3.): Každá ta varianta má néco do sebe a má své zastánce i odpůrce, je to vždy tak 1:1 :) Myslím, že to je k řešení zas po sezoně, nadhodíme před novou na příslušná místa.

bugr z be
Obrázek uživatele bugr z be
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 5866
8. březen 2018 - 12:00
Odpoved na muj dotaz ohledne ceny a kvality prenosu z Prostejova

Dobrý den pane Homola,

cena online platby za přenos je o 10 kč dražší než při koupi vstupenky na utkání (150kč), pokud platíte kartou. Cena vstupenky se zvýšila díky atraktivnímu soupeři na play-off. Bohužel náš zimní stadion neumožňuje lepší kvalitu snímání, více kamer a profesionální střihy. Jsme malý klub a na vylepšení videopřenosů budeme pracovat směrem k nové sezóně.

P.S. Náš sportovní klub nemá za sebou bohatého sponzora, který by dokázal naplnit klubovou kasu. Toto je jedna z cest (zaplatit vstupenku, přenos), jak by jste mohl i Vy pomoci našemu klubu. 160 kč není zas tak mnoho a náš klub z těchto peněz může těžit v příští sezóně.

Velmi vám děkujeme a přejeme pěkné sportovní odpoledne

S pozdravem

Štefan Žigárdy

Hlavně postoupit!

Marfa
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 11
2. březen 2018 - 2:44
Roztleskávačky

Je nějaký vážný důvod, proč blokují výhled na každé buly? Vhazuje se a ony ještě stále dělají maximum pro to, aby toho bylo vidět minimum. Než přestanou blokovat výhled, může být hra někde úplně jinde. A to nemluvím o tom, že situace, které se na ledě odehrávají mimo hru, jsou
totálně utajené díky natřásání třásní. Takže stadion bouří a já bych taky ráda něco zahlédla. Ale mám výhled jen mávající třásně. Za rachotu stadionu a výhledu do třásní se snažím odhadnout, jestli si hráči vyměňují pionýrské odznaky nebo rány pěstí. Taky bych ráda věděla, jestli musejí provozovat tu svou aktivitu i na úzkých schodištích. Když vás fanglema berou po hlavě třetí hodinu, je problém udržet oběd v žaludku.
Holky hezký. Ale nešlo by to dělat tak nějak, aby to nevadilo?

Gimax
Obrázek uživatele Gimax
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 5323
6. únor 2018 - 4:05
zelii

copak rozměry, spíš hmotnost by byla možná zajímavá :) Myslím sakum prdum i s prstencem.
Tady máte rozměry - musím říct, že jsem to našel za pomoci odpovědi mailu od Vítka starého cca rok a půl, protože tohle jsem řešil, když jsem chtěl vědět co to je za systém apod. Prostě jsem si tu firmu teď vygůglil a našel tohle...úhlopříčka tam sice není uvedena, ale Astix ji jako zdatný matematik jistě spočítá pomocí věty pana Pythagora :D
http://www.nowatron.cz/cs/digital-signage-reklama-zabava-a-sport/led-obrazovky-a-systemy/indoor-led-obrazovky/cez-stadion-kladno-led-obrazovky/filter_mid=ba09c848-ef8a-102e-98df-00e0814daf34/
-
no nic spočítám sám - úhlopříčka mi vyšla 461,41 cm což je 181,657 in, takže bych si tipl že půjde o 180 palcovku.
-
Adam Soukup (6.2.): rozměry kostky jsou následovné: 4,032mm x 2,304mm (4x), rozlišení 16:9; Ring pod kostkou: Rozměr 11,520mm x 576mm, průměr 3,700mm, Rozlišení: 1920 x 96

Lepší je nedoufat a být překvapen, než doufat a být zklamán.

zeliii
Obrázek uživatele zeliii
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 6220
Administrátor
4. únor 2018 - 1:56
Díky za dotazy

Již v polovině ledna jsem předal na příslušná místa, ale události posledního týdne byly neodkladné a hektické (a lepší to teď asi nebude), myslím na to abychm zodpověděli co nejdřív, prosím ještě o trpělivost, neni to tak, že bychom zapomínali nebo nechtěli, dík za pochop.

Edit: 5.2. před půlnocí zodpovězeno, zbývají pouze rozměry kostky, budeme se pídit

Dno je dobrý na to, aby sis ho prohlíd'. Už je to ale dlouhý...
J.Z. from K.L.

kornman
Obrázek uživatele kornman
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 385
1. únor 2018 - 20:42
Aplikace pro permanentkáře

Na začátku sezony bylo slibováno, že v jejím průběhu začne fungovat appka pro permanentkáře přes níž půjde hlasovat o hráči zápasu, objednávat pivo, atd. Proč dosud neproběhla žádná komunikace? Chápu, že se to asi zdrželo, ale proč klub mlčí? Stejné to bylo v případě zprovoznění online video přenosů. Došlo ke zdržení, ale komunikace nulová, až jednoho dne najednou přišla sms s kódem. Ohledně appky je zatím ticho po pěšině, očekávám, že s nástupem JJ a zvýšeným počtem diváků zkolabují občerstvení, takže by se appka hodila .... nebo aspoň komunikace!!!

-

Vít Heral (5.2.): Dobrý den, oboje beru na sebe a rozhodně jsem tím posledním, kdo chce mlčet. Obě (a uznávám slíbené!) věci se neustále prodlužovaly z různých důvodů… Nicméně nedostatečná komunikace v tomto směru padá na mou hlavu a omlouvám se za to. Co se týče aplikace, ta je prakticky hotová, nejprve ji nasadil Motor ČB, my to chceme zvládnout v průběhu února tak, aby byly všechny nabízené služby 100% funkční.
A na odlehčenou – s nástupem JJ a zvýšeným počtem diváků možná nezkolabuje jen občerstvení :) … Berte jako žert, nicméně nápor na klub a jeho zaměstnance je enormní…

Hanka
Obrázek uživatele Hanka
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 320
20. leden 2018 - 17:48
Kostka

Jaké jsou rozměry naší kostky? Děkuji za odpověď.
-
Adam Soukup (6.2.): rozměry kostky jsou následovné: 4,032mm x 2,304mm (4x), rozlišení 16:9; Ring pod kostkou: Rozměr 11,520mm x 576mm, průměr 3,700mm, Rozlišení: 1920 x 96

pepe1964
Obrázek uživatele pepe1964
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 363
11. leden 2018 - 1:37
Video

Hezký den,díky předem za odpověď. Proč se jinde ve wsm může použít video a u nas ne?Byl jsem toho na souperove stadionu svedkem.Jak to bude v p-o a dále v barazi? Pepe64
-
Vít Heral (5.2.): Ahoj Pepe, určitě myslíš Karlovy Vary, kde není brankový rozhodčí a namísto něj se smí používat video. Bylo to jako určitá výjimka schváleno před začátkem soutěže. Osobně jsem zastáncem toho, aby bylo video povinné všude a náš klub je na to připraven. V baráži se video-rozhodčí používat musí, protože je to extraligová soutěž. V play off nikoliv.

Pepe64

Hanka
Obrázek uživatele Hanka
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 320
18. prosinec 2017 - 23:06
Kelímky

Chápu, že možná není věcí klubu, zda jsou v automatu velké kelímky, ale vzhledem k tomu, že se opakuje situace již každý hokej, je i toto služba pro diváky, která nefunfuje :-( Automaty se zaktualizovali, mají obří obrazovku pro reklamu a titěrný údaje o penězích a cukru. Ale pokud po první třetině nejsou velké kelímky, považuji to za problém. Chápu, že se tato situace může stát, ale aby byla pravidlem každý hokej, to mi přijde velmi nešťastné. Tentokrát už aspoň ten automat napsal, že je problém s kelímky, ale minule uvařil kávu bez kelímku do odpadu :-( nebylo by možné domluvit s firmou servis před hokejem? Případně někoho na pohotovosti, který by případné i o hokej přišel doplnit, co chybí? Díky za odpověď.
-
Vít Heral (5.2.): Ahoj Hanko – díky za podnět, který jsem přeposlal provozovateli automatů. Tohle řešíme poprvé a pokud vím, servis a doplnění přístrojů se dosud vždy řešil s železnou pravidelností. (opravdu jsem dosud žádnou jinou podobnou stížnost nezaznamenal nebo mi nebyla doručena)

Mat
Obrázek uživatele Mat
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 314
11. prosinec 2017 - 20:48
HC bus

Poslední dobou měl autobus po utkání několik výpadků (minimálně po zápasexch s Přerovem a Havířovem určitě nejel). Jindy zas odjíždí podstatně dříve než avizovaných 15 minut po utkání (třeba po 9 minutách už tam není). Že jezdí dřív už jsem si tak nějak zvykl, holt někteří lidé ani nepočkají na konec zápasu a pak chtějí být co nejdřív doma. Ale byl bych rád, aby když už je slíbený, tak aspoň jel a já nemusel mrznout na zastávce v marné naději, že se ho dočkám.
-
Vít Heral (5.2.): Stížnosti na autobusovou dopravu jsme řešili a s dopravcem projednali. Za utkání, kdy autobus nejel nebo odjel špatně se samozřejmě omlouváme. Věřím, že už se to nebude opakovat a vše už je v pořádku.

glum
příspěvků: 476
11. prosinec 2017 - 21:38
Videorozhodčí..

chci se zeptat, jestli nevíte zda vedení soutěže někdy během sezon co jsme v 1. lize, uvažoval o videorozhodčích? Nebo jestli by se nešlo spojit s dalšími kluby a případně napsat nějakou žádost, aby byla možnost prozkoumat zpětně některé situace? ptám se, protože dnes s Přerovem tam byla hodně sporná situace a to rozhodně není první ani poslední v sezoně. X klubů ve WSM lize má velmi dobrý stadion a zázemí, ale i přesto ve 21. století chybí video.. Most už ve WSM není a až na pár výjimek tu jsou kluby které rozhodně používat video můžou a když by teda neprošlo to ať je to v zákl. části, tak by rozhodně prospělo aby minimálně v play off videorozhodčí byl, protože se hraje o extraligu, ale ani v tom play off není video.. tak už nevím :-(
-
Vít Heral (5.2.): Nemohu přesně posoudit, jak jsou nebo nejsou připraveni na video-rozhodčího ostatní, nicméně my video systém pro rozhodčí máme a budu osobně prosazovat, aby se od příští sezony používal (i když pevně věřím, že to budeme mít nařízeno :). Těch sporných situací je totiž dost a mohou rozhodnout klíčová utkání.

bugr made in kladno
Obrázek uživatele bugr made in kladno
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 1165
8. prosinec 2017 - 10:53
Děkovačka

Děkujeme za odpovězení pane Herale:)

666

Mat
Obrázek uživatele Mat
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 314
6. prosinec 2017 - 11:24
vstupné pro hosty

Zajímalo by mě, co vedlo klub k tomu dát hostům levnější vstupné. Přijde mi absurdní, že domácí do sektoru 5 platí 100Kč, zatímco hosté do naprosto totožného (jen na druhé straně) platí jen 95Kč. Jasně, je to jen 5Kč, ale z principu se mi to nelíbí, že zvýhodňujeme hosty. A argument, že hosté tam většinou stojí a proto by neměli platit cenu jako na sezení neberu. Nás se taky nikde nikdo neptá, jestli v sektoru sedíme nebo stojíme a platíme stejnou cenu jako domácí (namátkou třeba K. Vary).
-
Vít Heral (8.12.): Vedlo nás k tomu i to, aby případně nějakého hostujícího „spořílka“ náhodou nenapadlo kvůli pár (třeba i pěti) korunám při hromadném výjezdu vykoupit 100 vstupenek mimo sektor hostí. Navíc to je opravdu bráno jako stání (resp. není tam možnost vybrat si sedadlo) a srovnávali jsme to spíš jako náš kotel vs. hostující.

kornman
Obrázek uživatele kornman
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 385
4. prosinec 2017 - 16:52
Ozvučení

Jak je to s ozvučením zimáku? Už je to skoro 2 roky, co se udělala nová kostka a repráky. Přijde mi ale, že už se tak trochu přestalo ladit ozvučení. Chápu, že akustika na našem zimáku není ideální, ale s novou technikou by to snad mělo být jednodušší. Spousta videím na kostce není ze sektoru 11 vůbec rozumět. Buď jsou hrozně potichu, nebo to jde tak do ztracena. Pochopil bych, kdyby bylo potichu vše, ale proč jedno video je nahlas, srozumitelné, a hned za ním druhé potichu? To začnem ke všem dávat titulky? I sponzoři asi nebudou nadšení, když jejich textu v reklamě nikdo nerozumí ... nebo je to jen v mém sektoru???
-
Vít Heral (7.12.): Akustika u nás je fakt obrovský problém a pro kluky z režie neustálý boj. Je to tak tři týdny, co jsme dělali revizi audio zařízení a já se bojím, že o moc lépe to poladit nejde. Samozřejmě jsou místa, kde je slyšet lépe a kde hůře, ale... Vím, že to má k dokonalosti daleko, ale bohužel do rekonstrukce střechy nemůžeme slíbit výraznější zlepšení.

bugr made in kladno
Obrázek uživatele bugr made in kladno
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 1165
2. prosinec 2017 - 12:32
Kontrolní otázka

Kdo,kdy,kde a jak bude na tyto otázky odpovídat??????
- - -
Zelí (2.12.): Odpovídat budou zástupci klubu, tak jak je psáno v záhlaví, cca jednou měsíčně (nebo až se to víc nakumuluje) - tzn. zhruba do týdne si počteš ;)

Zelí (8.12.): Spokojenost?

666

hofi
Obrázek uživatele hofi
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 1403
25. listopad 2017 - 22:48
Dotaz na klub

nechápu jednu věc... stala se událost a některý ze Security neboli pořadatelů musel ven z kola. Proč je stánek dole pod kotlem, když Tě security nepustí během hry - 15min. zápasu(o pauzu neberu) ven? Ten stánek je tam o ničem! Pochybuju, že někdo půjde vchodem nahoře, aby sešel dolu a potom po zakoupení pivka zase zpět po schodech nahoru?!
-
Vít Heral (7.12.): Security nedostala nikdy pokyn o vypouštění diváků za hry ven. Tedy měli by každého bez problému pustit ven. Co se týče smyslu stánku pod schody, tohle je první dotaz na něj a už tam stojí několik let, lidé jsou něj myslíme zvyklí.

NIKDY se NEVZDÁVAT!!!

bugr made in kladno
Obrázek uživatele bugr made in kladno
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 1165
17. listopad 2017 - 13:38
uvažuje se vůbec o nějakém

uvažuje se vůbec o nějakém posílení před play off?Jen se bojím,aby nezazněla stará známá věta,že kvalitní hráči na trhu nejsou:)
-
Vít Heral (7.12.): Takhle odpovídal Pavel Patera zkraje týdne: " Oči máme otevřené neustále, ale nechceme měnit půlku kádru. Jádro týmu máme zdravé jak na ledě, tak v kabině.“ Přišli dva kvalitní útočníci a co se týče dalších případných posil, pokud se někdo zajímavý objeví, budeme o něj usilovat.

666

kalimero
Obrázek uživatele kalimero
příspěvků: 70
15. listopad 2017 - 0:42
Lístky na hokej

Dnes je úterý 14.11.2017 a zítra hrajeme zápas s Litoměřicemi. Je právě 23.30 hod a já se chystám koupit elektronickou vstupenku na zítřejší zápas. Učinil jsem tak, ale nikoliv za 70,-Kč jak je garantováno na stránkách klubu, ale již za 80,- jako v den zápasu. Někde asi udělali soudruzi z NDR chybu.
-
Vít Heral (7.12.): Tohle je první takový případ, o kterém slyšíme. Určitě se stala chyba v on-line systému a jsem přesvědčený, že ojedinělá, protože žádné stížnosti k nám nedorazily. Každopádně omluva, výtku předáme ticketingové společnosti. Pokud by se někdy něco takového přihodilo znovu, je třeba to ihned řešit a reklamovat.

Kladno se nevzdává...

kornman
Obrázek uživatele kornman
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 385
14. listopad 2017 - 17:03
Klubový bus

Tak já to tu teda prubnu :-) Už jsem se v minulosti asi dvakrát ptal přímo Vítka na ofiko stránkách, ale vždy to nějak přešel nebo opomněl, no a mě to furt nedá. Zajímalo by mě, proč nemáme náš klubovej autobus od ČSAD pořádně polepenej a nazdobenej Rytířem jako tomu je u jiných týmů? Nejedná se jen o eligové týmy, i ve WSM jsou kluby z Horní Dolní, co přijedou s pěkně polepeným klubovým busem. Podle mě by to byla reklama pro obě strany. ČSAD s pošramoceným jménem po začlenění do PID, no a pro klub by to byla reklama též. Kdekoliv na cestě by neznalý poznal, že jede Kladýnko. Jedna vlaječka za oknem, jako je tomu dneska, to není nic.
-
Vít Heral (7.12.): Nejedná se o klubový autobus jako takový, je pouze pronajatý od ČSAD na jednotlivé zápasy. Dopravce ho používá i na jiné akce. Nicméně do budoucna by se to mohlo změnit a rytířské barvy s logem by se mohly objevit.

bugr made in kladno
Obrázek uživatele bugr made in kladno
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 1165
13. listopad 2017 - 13:58
A bude nějaká lampa?

A bude nějaká lampa?
-
Vít Heral (7.12.): Jak jako lampa? :D

Zelí (8.12.): Lampy jsou po každým hokeji, jako bys to nevěděl ;)

666

zeliii
Obrázek uživatele zeliii
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 6220
Administrátor
10. listopad 2017 - 20:31
Servus

Dotaz: funguje?
-
Odpověď: Zdá se že jo, tak hurá do toho!

Dno je dobrý na to, aby sis ho prohlíd'. Už je to ale dlouhý...
J.Z. from K.L.

TRANSPARENTNÍ ÚČET

PODPORA PRO KŘÉPU
Podpořme kladenského odchovance Petra Křepelku, který utrpěl v polovině října loňského roku při hokejovém utkání nižší německé soutěže zlomeninu pátého obratle a stále se potýká s velmi vážnými následky svého zranění. Svým neuvěřitelným odhodláním postupně dosahuje významných pokroků v léčbě.  

Přispějte libovolným finančním darem na transparentní účet č.: 115-5899520217/0100


Pro zadání platby můžete využít platební QR kód s vyplněným číslem transparentního účtu.

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci.

 

Facebook