Sezóna 1952-53

Druhá ligová sezóna. Nejhorší sezóna v nejvyšší soutěži v historii. Kladenští skončili poslední ve skupině, což už znamenalo sestup. Běžně prohrávali dvoucifernými výsledky, v Chomutově dokonce 1:22! Sparťan Vladimír Zábrodský dokonce v utkání proti Kladnu (12:0) zaznamenal dosud platný rekord nejvyšší soutěže, když v jednom utkání skóroval 8x!!!

Výsledky Mistrovství republiky jsou zde: http://avlh.sweb.cz/CZ-1952-53.pdf

Rude_pravo_1952-53.pdf18.21 MB

do K. Varů pondělí 25.9.

Naplníme autobus? Předpokládaný odjezd v 15:00 od Zimáku. Cena (včetně vstupenky): 200,- pro členy Fanklubu a permanentkáře / 250,- pro ostatní. Abychom bus mohli vypravit musí být do neděle 15:00 přihlášeno alespoň 35 zájemců. Info a přihlášky ZDE!

do Litoměřic středa 4.10.
Naplníme autobus? Již se hlašte ZDE!