hokej.cz

Syndikovat obsah Hokej.cz
Kompletní výsledkový a zpravodajský servis ze světa ledního hokeje.
Aktualizace: před 7 min 58 sek

CHANCE LIGA ŽIVĚ: Jihlava bojuje se Slavií, v Litoměřicích hraje třetí s pátým

23 min 1 sek starý

Poruba zvládla páteční předehrávku ve Zlíně a vede Chance ligu už o sedm bodů. Jak zareagují druhá Třebíč a další pronásledovatelé? Na programu je zbývajících šest duelů 26. kola, všechny můžete jako obvykle sledovat živě na Hokejka TV.

Listopad patřil Vítkovicím! Hráčem měsíce je Lakatoš, trenérem podruhé Holaň

1 hod 8 min starý

Fanoušci potřetí rozhodovali o nejlepším hráči a trenérovi uplynulého měsíce v Tipsport extralize. Obě ocenění za listopad míří do Vítkovic – patří útočníkovi Dominiku Lakatošovi a kouči Miloši Holaňovi.

Čert vem nulu, hlavní je výhra, směje se Kváča. Proč mu tolikrát vypadla branka?

1 hod 51 min starý

Bílí Tygři chtěli proti Karlovým Varům navázat na skalp vedoucích Pardubic a udržet si vítěznou fazónu. To se jim dařilo od první třetiny, kdy se jim po soupeřově nátlaku podařilo vsítit první gól. Energetici ale zabrali a zejména ve druhé části se hrálo takřka jen na jednu branku. Tu ovšem strážil Petr Kváča, jenž zlikvidoval všech 39 karlovarských střel. I díky jeho výkonu si Liberec domů odvezl tři body za výhru 2:0.

1 hod 51 min starý

Krenželok o návratu, jízdě Vítkovic i brněnské dýmovnici: To se nedělá!

2 hod 37 min starý

Vítkovice proti Kometě natáhly obě parádní série – bodovaly už potřinácté v řadě, doma i ve dvanáctém utkání sezony. Po suverénním výkonu a vítězství 4:1 se už navíc dotáhly na vedoucí Pardubice.

Krenželok o návratu, jízdě Vítkovic i brněnské dýmovnici: To se nedělá!

2 hod 37 min starý

Motákův hořký návrat a ztráta dalšího útočníka: Trápí nás koncovky zápasů

3 hod 25 min starý

Hanáci před polovinou základní části nepřestávají udivovat extraligovou tabulku a stále drží třetí příčku, díky výhře nad Třincem svůj náskok navíc navýšili na osm bodů. Vítězství se ale pro Olomouc nerodilo lehce. „S Třincem tři body po takovém průběhu, to je skoro šest bodů,“ řekl s dávkou nadsázky domácí trenér Jan Tomajko, k pravdě ale neměl příliš daleko.

Motákův hořký návrat a ztráta dalšího útočníka: Trápí nás koncovky zápasů

3 hod 25 min starý

KOMENTÁŘ Jana Šuráně: O projektu regionálních trenérů, přínosech i záporech

5 hod 8 min starý

Jan Šuráň, mladý a ambiciózní trenér jabloneckých Vlků, se ve svém komentáři zamýšlí nad projektem regionálních trenérů. Ten podle všeho končí a Šuráň pro hokej.cz hodnotí jeho přínosy i to, co šlo zrealizovat lépe.

KOMENTÁŘ Jana Šuráně: O projektu regionálních trenérů, přínosech i záporech

5 hod 8 min starý

Rytíři důležitou bitvu o body nezvládli. Byla to katastrofa, nezastírá Filip

5 hod 54 min starý

Kladenští Rytíři se mohli v souboji s českobudějovickým Motorem v případě výhry znovu odlepit ode dna. Jenže zápas s tabulkovým sousedem jim vůbec nevyšel. Hned v úvodních pěti minutách schytali studenou sprchu v podobě dvou obdržených gólů a nezvládli ani závěr utkání, když v rozmezí 56. a 59. minuty inkasovali třikrát a podlehli vysoko 1:6.

Rytíři důležitou bitvu o body nezvládli. Byla to katastrofa, nezastírá Filip

5 hod 54 min starý

Krejčík o Jurčinově konci i vzestupu Sparty. Hraje se nám teď dobře, září

6 hod 49 min starý

Sparťanský obránce Jakub Krejčík pomohl svým celkově druhým gólem v probíhající sezoně k výhře 2:1 nad Hradcem Králové. Pražský celek zapsal už páté vítězství v řadě a pod novým trenérským tandemem zůstává neporažen. „Soustředíme se dost na detaily a myslím, že to funguje. Musíme dál tvrdě pracovat, abychom si tuto výkonnost udrželi,“ nabádá zkušený bek.

Krejčík o Jurčinově konci i vzestupu Sparty. Hraje se nám teď dobře, září

6 hod 49 min starý

Chyběla nám pracovní morálka, takhle to dál nejde! zlobí se Koblížek. Co na to Pešout?

7 hod 33 min starý

Brněnská Kometa z posledních šesti vystoupení urvala jen tři body. Že se nenachází zrovna v ideálním rozpoložení naposledy ukázala ve Vítkovicích, kde tahala za kratší konec a prohrála 1:4.

7 hod 33 min starý

Liga juniorů: Slavia dorovnala vedoucí duo, Písek se dotáhl na Kladno

2. prosinec 2022 - 23:48

Liga juniorů nabídla ve čtvrtek a v pátek pětici utkání. Písek porazil Havlíčkův Brod, a dotáhl se tak na Kladno. Tabulkou se naopak propadá Salcburk, který je po prohře po prodloužení se Slavií již třetí. Na východě triumfovali favorité, svoje zápasy zvládly Technika i Přerov.

Liga juniorů: Slavia dorovnala vedoucí duo, Písek se dotáhl na Kladno

2. prosinec 2022 - 23:48

Virtuos Káňa! Nádherným sólem nachystal lahůdku pro Navrátila

2. prosinec 2022 - 22:56

Obrovský podíl na vítězné trefě Jakuba Navrátila v klání s Třincem měl Jan Káňa. Olomoucký lídr si pohrál s několika hráči Třince a svému parťákovi připravil střelu do odkryté klece.

Virtuos Káňa! Nádherným sólem nachystal lahůdku pro Navrátila

2. prosinec 2022 - 22:56