Kompletní výsledkový a zpravodajský servis ze světa ledního hokeje.
Aktualizace: před 9 min 28 sek

Pěkná souhra Komety, přesilovkový ťukes zakončil Klepiš

17. leden 2021 - 21:29

Kometa v neděli na domácím ledě prohrála s Hradcem Králové 1:2. Jediná branka brněnských hokejistů padla na startu druhé třetiny po hezké kombinaci v přesilovce.

Velká chyba Machovského! Takhle daroval branku Růžičkovi

17. leden 2021 - 21:11

Třináctý gól v probíhající sezoně byl pro Martina Růžičku hodně snadný. Třinecký kanonýr dobře přečetl hru a po chybné rozehrávce Matěje Machovského trefil odkrytou klec.

Emoce v Třinci: Musil trefil Řepíka, ten se pak hádal s Varaďou

17. leden 2021 - 20:38

Dramatický závěr v Třinci nabídl množství emotivních momentů. V 57. minutě se do sebe pustili Michal Řepík a domácí trenér Václav Varaďa...

To se jen tak nevidí! Jurčina překvapil Kacetla ránou z vlastního pásma

17. leden 2021 - 20:23

Necelých deset minut před koncem zápasu mezi Třincem a Spartou si ve svém obranném pásmu vzal kotouč hostující obránce Milan Jurčina, napřáhl a... parádní dělovkou překonal Ondřeje Kacetla!

Šlágr pro Třinec! Hradec loupil v Brně, Plzeň a Boleslav padly

17. leden 2021 - 19:50

Bitvu titánů ovládli hokejisté Třince, kteří se tak Spartě přiblížili na rozdíl tří bodů. Vítkovice doma i díky gólu Zbyňka Irgla porazily Zlín, další obrat předvedly Karlovy Vary. Jak vypadají všechny dnešní výsledky?

Velký návrat Irgla! 4 měsíce pauzy a hned gól: Potřebuju cítit, že hraju s pukem

17. leden 2021 - 19:39

Vítkovice ho vítaly po 13 letech zpátky jako výraznou posilu. Zbyněk Irgl měl patřit k důležitým zbraním ostravského celku, jenže vážné zranění kolene ho nepustilo do hry. Premiérový duel v probíhající sezoně tak zkušený borec absolvoval až v neděli, kdy naskočil do duelu se Zlínem. Po vleklém zranění se ukázal parádně – dal gól a pomohl vítkovickému týmu ke čtvrté výhře z posledních pěti utkání!

Hradec loupil v Brně! Litvínov zaskočil Bruslaře, Plzeň padla

17. leden 2021 - 18:12

(AKTUALIZUJEME) Karlovy Vary po menší krizi slaví druhé vítězství, bitva v Mladé Boleslavi vyšla lépe Litvínovu. Ridera doma vyzrála na Berany, zápas před vlastními tribunami naopak nezvládli hráči Plzně. Jak to vypadá s dalšími dnešními výsledky?

Další obrat Energie! Litvínov zaskočil Bruslaře, Plzeň padla

(AKTUALIZUJEME) Karlovy Vary po menší krizi slaví další vítězství, bitva v Mladé Boleslavi vyšla lépe Litvínovu. Ridera doma vyzrála na Berany, zápas před vlastními tribunami naopak nezvládli hráči Plzně.

Další obrat Energie! Litvínov zaskočil Bruslaře, Zlín dál tápe

(AKTUALIZUJEME) Karlovy Vary po menší krizi slaví další vítězství, po bitvě v Mladé Boleslavi se raduje i Litvínov a Ridera doma vyzrála na Berany. Další zápasy dnešního kola Tipsport extraligy se ještě hrají, o jejich průběhu vás budeme informovat.

Vítej doma, Zbyňku! Irgl si návrat do Vítkovic osladil gólem

17. leden 2021 - 18:04

Zbyněk Irgl doléčil zranění kolene a po téměř čtrnácti letech znovu oblékl vítkovický dres. A zkušený bard se hned ve svém prvním zápase sezony gólově prosadil, ve 44. minutě zvyšoval na 2:0.

Bez téhle dovednosti vítězit nebudeme. Jak na vybruslenou kličku?

17. leden 2021 - 16:41

V seriálu Radí SKILLS KOUČ vám tentokrát dáme tipy, jak natrénovat vybruslenou kličku. Pokud hráč tuhle dovednost ovládá, v soubojích jeden na jednoho bývá velice úspěšný. Snadno a také často se dostane do dobrých střeleckých příležitostí.

TELH ŽIVĚ: Třinec ve šlágru bojuje se Spartou

17. leden 2021 - 15:37

Jedeme dál, česká nejvyšší soutěž bude v neděli pokračovat kompletním 36. kolem. Hrací den odstartují tři souboje od 16 hodin, lahůdkou pak bude bitva Ocelářů se Spartou. Šest z nedělních sedmi utkání můžete sledovat živě na HOKEJKA TV.

Hráč měsíce

Hráčem měsíce prosince je Antonín Melka. Gratulujeme! Jak je dobrým zvykem Tonda odpovídal
v OFF-LINE rozhovoru.
K přečtení ZDE

A všem co nám přejí přejeme i my, ať je ten nový rok ve všem lepší než ten uplynulý. PF2021

Facebook

RYCHLÝ ROZPIS

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!