Hokej v číslech: Birner nebo Okál. TOP 5 hráčů týdne

27. leden 2020 - 23:33

Další týden utekl jako voda a tak je tu opět náš pondělní výběr nejlepších hráčů. Kdo se mezi pětici nejlepších dostal tentokrát?

Jubileum vynikajícího obránce. Jiří Bubla slaví 70. narozeniny

27. leden 2020 - 18:21

Byli nerozlučnými kamarády, během hráčské kariéry dosáhli v podstatě stejných úspěchů, jeden primát ale Ivan Hlinka vůči Jiřímu Bublovi přece jen měl. „Byl o den starší. Takže když jsme jako mladí měli tahat bagáž nebo mrtvoly s hokejkami, měl parádní výmluvu," smál se před lety Bubla.

Hrůzný start, pak obrat. Snad si udržíme šestku, přeje si Vejmelka

27. leden 2020 - 17:39

Boj o šestku začíná gradovat, uchazečů je spoustu. Zatím poslední příčku zajišťující přímý postup do čtvrtfinále drží brněnská Kometa, která už o ni však mohla přijít. Doma prohrávala s Litvínovem už 0:3, nakonec však zvládla obrat a při poctě legendárnímu Vlastimilu Bubníkovi oslavila se svými fanoušky vítězství 4:3 v nájezdech.

Růžička po sekeře nedohrál, šel na rentgen. Jak to s ním bude dál?

27. leden 2020 - 17:02

Sparťanský útočník Vladimír Růžička odstoupil z nedělního utkání proti Plzni už po první třetině – do ruky ho totiž nepříjemně sekl domácí obránce Lukáš Pulpán. Rozhodčí tento faul přehlédli.

Sparta hlásí podpis s další oporou. Forman prodloužil o dva roky

27. leden 2020 - 15:52

Před několika dny kapitán Michal Řepík, teď se s vedením pražské Sparty dohodl na další spolupráci také Miroslav Forman. Pražané udrželi další z opor, zkušený bojovník podepsal s klubem novou dvouletou smlouvu. Sparta o tom informuje na svém webu.

Košťálkovi ruply nervy! Za sekeru do Poura dostal trest do konce zápasu

27. leden 2020 - 12:59

Dává mraky gólů, je nejlepším střelcem mezi obránci. V neděli na sebe ale sparťanský obránce Jan Košťálek upozornil zbytečným faulem.

Pavlík sestřelil Najmana. Bitkař Vlach se šel pomstít!

27. leden 2020 - 12:05

Liberecký útočník Jaroslav Vlach je známý tvrďák. Potvrdil to i v nedělním zápase proti Hradci Králové. Když soupeřův obránce Filip Pavlík poslal k ledu mladíčka Adama (podle rozhodčích čistě), Vlach se šel svého spoluhráče zastat.

Irgl už je na tom líp než vloni, přesto tvrdí: Potřebuju daleko víc střílet

27. leden 2020 - 11:19

Během 42 zápasů minulého ročníku nastřádal 30 bodů, teď na 31 bodů potřeboval dokonce o dva duely méně. Nestárnoucí Zbyněk Irgl se třemi body (0+3) proti mateřským Vítkovicím podruhé za sebou přehoupl přes třicetibodovou hranici, přesto byste úsměv na jeho tváři hledali marně. „Jsem sám a zase něco vymýšlím,“ štvaly ho promarněné šance, kterými mohl dokonat impozantní olomoucký obrat.

Dresy s Rachůnkem byly super, hlásí Řezníček. Bod proti Energii bere

27. leden 2020 - 10:35

Dvakrát Berani proti Karlovým Varům prohrávali o dva góly. Dvakrát se jim povedlo utkání srovnat, ale nakonec přece jen bere výhru Energie. Zlínští však po zápase nějak nesmutnili. Z utkání mají bod a díky prohře Kladna si zase o bod vylepšili náskok na postupovou desítku. V zápase navíc vstřelil svůj první gól sezony obránce Dalibor Řezníček.

Hudáček dal Hradci už 5 gólů. Jejich gólman mi to asi pouští, směje se

27. leden 2020 - 9:11

Bílí Tygři se po páteční domácí prohře s Karlovými Vary vrátili na vítěznou vlnu. Proti Hradci Králové si šli za výhrou už od první minuty, nakonec ho smetli 5:1. Díky dalšímu zaváhání Sparty mají svěřenci trenéra Patrika Augusty na čele tabulky už pětibodový náskok. To Lvi se aktuálně nacházejí na deváté příčce a v poslední čtvrtině základní části je nečeká nic lehkého.

Emoce se Spartou? Zápas na hraně férovosti, ale musel se líbit, tvrdí Čerešňák

27. leden 2020 - 8:10

Parádní zápas ve stylu play off. Plzeň poprvé v sezoně porazila Spartu, na vlastním ledě ji zdolala 6:3 a posunula se před ní na druhé místo tabulky.

16 let a 59 dnů. Jiříček skočil do extraligy jako nejmladší hráč sezony

26. leden 2020 - 23:34

Jen dva dny po Gabrielu Szturcovi se v Tipsport extralize ukázal další talent, který má v občance rok narození 2003. Plzeňský obránce David Jiříček naskočil do soutěže coby nejmladší hráč v letošním ročníku.

Slavný herec Bloom fandil na Kladně. Zazpíval si i Hey, hey baby

26. leden 2020 - 20:52

Tak takovéto celebrity můžete na hokeji vídat snad jen v Los Angeles... Anebo na Kladně: herec Orlando Bloom si udělal výlet do Česka a z prostoru střídaček sledoval nedělní extraligové utkání mezi Rytíři a Oceláři.

To je forma! Kladenský bek Austin dal už 13. gól v sezoně

26. leden 2020 - 20:19

Kanadský obránce Brady Austin skóroval ve třetím utkání za sebou, celkově má už třináct gólů. Z obránců je v Tipsport extralize v tomto ohledu lepší jen Sparťan Jan Košťálek (14 branek).

Emoce v Plzni! Poprali se Jánošík s Řepíkem

26. leden 2020 - 19:46

Nedělní zápas mezi Plzní a Spartou byl pořádně divoký! Rozhodčí rozdali celkem čtyři vyšší tresty. Šlágr kola přinesl i pěstní souboj mezi domácím obráncem Adamem Jánošíkem a hostujícím útočníkem Michalem Řepíkem.

Vlachův zkrat po siréně! Krosčekem poslal k ledu Čápa

26. leden 2020 - 19:23

Jaroslav Vlach byl v nedělním zápase proti Hradci Králové hodně vidět. Nejprve se – ve druhé třetině – porval s Filipem Pavlíkem. Na samotném konci utkání potom poslal k ledu hostujícího obránce Zdeňka Čápa.

Kometa přemohla Vervu, druhá už je Plzeň. Výhry mají Vítkovice i Energie

26. leden 2020 - 18:44

Tipsport extraliga vstoupila do poslední čtvrtiny základní části a nabídla parádní bitvy. V boji o záchranu bralo jen bod Dynamo, ačkoli proti Mladé Boleslavi sahalo po třech. O vedení v normální době přišel také Litvínov, vítězství Komety zařídil Luboš Horký. Dramatický duel v Olomouci určil až nájezd vítkovického Ondřeje Romana. Na svém ledě neuspěly Zlín ani Kladno, Liberec zdolal Mountfield, po výhře nad Spartou patří druhá příčka Plzni.

Kometa přemohla Vervu, Dynamo má bod. Druhá už je Plzeň

(AKTUALIZOVÁNO) Tipsport extraliga vstoupila do poslední čtvrtiny základní části a nabídla parádní bitvy. V boji o záchranu bralo jen bod Dynamo, ačkoli proti Mladé Boleslavi sahalo po třech. O vedení v normální době přišel také Litvínov, vítězství Komety zařídil v nájezdech Luboš Horký. Na svém ledě neuspělo Kladno, Liberec zdolal Mountfield, po výhře nad Spartou patří druhá příčka Plzni.

Kometa přemohla Vervu, Dynamo má bod. Liberec srazil Mountfield

26. leden 2020 - 17:44

Tipsport extraliga vstoupila do poslední čtvrtiny základní části a nabídla parádní bitvy. V boji o záchranu bralo jen bod Dynamo, ačkoli proti Mladé Boleslavi sahalo po třech. O vedení v normální době přišel také Litvínov, vítězství Komety zařídil v nájezdech Luboš Horký. Na svém ledě neuspělo Kladno, Liberec zdolal Mountfield. Další utkání 40. kola se stále hrají, sledovat je můžete živě na HOKEJKATV.

Kometa přemohla Vervu, Dynamo má bod. Kladno padlo s Třincem

Tipsport extraliga vstoupila do poslední čtvrtiny základní části a nabídla parádní bitvy. V boji o záchranu bralo jen bod Dynamo, ačkoli proti Mladé Boleslavi sahalo po třech. O vedení v normální době přišel také Litvínov, vítězství Komety zařídil v nájezdech Luboš Horký. Na svém ledě neuspělo Kladno. Další utkání 40. kola se stále hrají, sledovat je můžete živě na HOKEJKATV.

Hráč měsíce

Hráčem měsíce je potřetí v řadě Denis Godla. Gratulujeme k hattricku a snad už konečně něco vymyslíme ;)

CHYSTÁME SE

do Hr. Králové - ÚT 28.1.
BUS SE NEKONÁ! Každý individuálně. Info na odkazu ZDE. Vstupenky nutno koupit samostatně ON-LINE ZDE

do Vítkovic - v NE 2.2.
Individuálně. Info ZDE. Vstupenky nezajišťujeme, jsou ke koupi ON-LINE ZDE

do Olomouce - v PÁ 14.2.
Individuálně. Info ZDE. Vstupenky nezajištujeme, jsou ke koupi ON-LINE ZDE

do Liberce - v NE 16.2.
Bude bus? Již se hlašte! Přihlášky a podrobnosti na odkazu ZDE. VSTUPENKY ZAJIŠTĚNY pro autobus i autaře. NUTNO ZAPLATIT PŘEDEM! Uzávěrka ve čtvrtek 13.2. v 10:00!

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Facebook

RYCHLÝ ROZPIS

Rozlosování ELH 2019/20

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!