Kompletní výsledkový a zpravodajský servis ze světa ledního hokeje.
Aktualizace: před 16 min 48 sek

Kučeřík pod sprchy jít neměl! Rozhodčí Šír dostal pokutu

51 min 26 sek starý

Rozhodčí Robin Šír s Tomášem Cabákem chybně posoudili hit Radka Kučeříka na litvínovského Jindřicha Abdula z pondělního utkání. Brněnského obránce vyloučili na pět minut plus do konce zápasu, sáhnout měli přitom pouze k menšímu vyloučení.

Litoměřice píšou historii: Dojde nám to až časem, říká Ptáček. Kvituje semknutí

1 hod 51 min starý

Litoměřice zažívají historickou sezonu, Stadion se vůbec poprvé dostal do semifinále druhé nejvyšší hokejové soutěže, v němž vyzve Zlín. „Věřím, že to budou skvělé zápasy," říká asistent hlavního trenéra a zároveň kondiční kouč kališníků František Ptáček.

Postupový víkend: Ligu juniorů vybojovali Hvězda, Tábor, Náchod a Warriors

2 hod 22 min starý

Zpráva o rozšíření druhých nejvyšších soutěží potěšila celou řadu mládežnických týmů z regionálních lig, od neděle už známe jména všech postupujících! Ligu juniorů si v příští sezoně zahrají Hvězda Praha, Tábor, Náchod a Warriors Brno.

Hokej v číslech: Predikce třetích zápasů čtvrtfinále Tipsport extraligy

3 hod 1 min starý

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikce celé sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaký tip nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními zápasy play off Tipsport extraligy?

TŘESK v Mladé Boleslavi! Klub opouští devět hráčů

3 hod 53 min starý

V Mladé Boleslavi nebudou v příští extraligové sezoně působit brankář Filip Novotný, obránce Jan Štibingr a útočníci Matti Järvinen, Róbert Lantoši, Tomáš Pitule, Jan Půček, Joachim Rohdin, Ondřej Roman a Tomáš Šmerha. Bruslaři o jejich odchodech informovali na svém webu.

Hradec a Liberec se lížou z těžkých ran. Zdramatizují čtvrtfinále?

4 hod 41 min starý

Čtvrtfinále se přesouvá do Hradce Králové a Liberce. Dokážou domácí hokejisté ještě zamotat své série? Utkání můžete živě sledovat na O2 TV Sport, respektive ČT sport, případně v textových přenosech na Hokej.cz.

Takhle se hraje play off, libuje si Zygmunt. Tomek? To je jistota

5 hod 31 min starý

Jeden zápas z venku je úspěch. Ale proč si nevzít dva, když Kometa klade pramalý odpor. Verva si doma zahraje s volnýma rukama, zatímco moravský kolos bude mít co dělat, aby už pořádně vykrmenou opici ze zad setřásl.

Daňo byl u všeho, zkoušel i získat přesilovku. Třinec ještě kuriózně žádnou nehrál

6 hod 21 min starý

Oceláři i ve druhém čtvrtfinálovém duelu přetlačili Motor 2:0 a stejným poměrem vedou také v celé sérii. Jednou z nejdůležitějších postav střetnutí byl slovenský útočník Marko Daňo, jenž nejdřív v první třetině otevřel skóre a pak zapsal asistenci u pojistky Davida Ciencialy.

Raketa v Třinci, Dynamo padlo 6:8! Záhejský dal Michigan, první body pro domácí

18. březen 2024 - 22:17

Do čtvrtfinálových sérií play off DHL extraligy juniorů vstoupily vítězně všechny čtyři nejlepší týmy z nadstavby. Nejatraktivnější podívanou servíroval svým fanouškům první Třinec, jenž od Pardubic inkasoval šest gólů, a přesto vyhrál.

Start čtvrtfinále ELD: Třinec a Vary spasila poslední minuta, Dynamo prodloužení

18. březen 2024 - 21:50

V prních čtvrtfinálových duelech Extraligy dorostu uspěly všechny čtyři přímo nasazené týmy. Všichni vítězové se ale na své vedení v sérii nadřeli, každý z nich musel v zápase alespoň jednou otáčet skóre. Pardubice slavily až v prodloužení, Třinec i Vary vstřelily vítěznou branku v poslední minutě.

Šumperk překvapil v Brodě, play off začali vítězně junioři Slavie i Vsetína

18. březen 2024 - 21:43

Liga juniorů se posunula o další krok v sezoně, když v ní vypukly vyřazovací boje. Roli favoritů zvládly první celky obou skupin naopak zaváhal Havlíčkův Brod, který nestačil na svém ledě Mladým Drakům. Jak dopadla repríza loňského čtvrtfinále mezi Technikou Brno a Chomutovem? Všechny čtvrtfinálové série pokračují hned v úterý.

Totter a Slavia? Spolupráce potrvá dál. Velký závazek, váží si kouč důvěry

18. březen 2024 - 21:25

Z podpalubí prvoligové tabulky vytáhl zbídačený mančaft až do předkola play off. Odměna? Trenér Aleš Totter zůstane u Slavie také v nadcházející sezoně, klub o tom informoval na svém webu.

Motor dál čeká na gól! V zakončení jsme nervózní, ale jsou hratelní, ví Pech

18. březen 2024 - 20:56

Hokejisté Českých Budějovic ani ve druhém čtvrtfinálovém utkání nenašli recept na třineckou obranu v čele s Markem Mazancem. Ačkoliv dopředu podali lepší výkon, znovu podlehli fotbalově 0:2.

Gólman byl lepší než já, smutní Flek. Ščotka? Tak vysoký trest jsem nečekal

18. březen 2024 - 20:38

Pondělní čtvrtfinále v Brně nemělo s tím nedělním společného snad vůbec nic. Únavnou přetahovanou nahradily krásné akce a lehkost v zakončení. Ovšem jen na jedné straně – Cheza zasypala domácí pěti brankami a zaslouženě si na sever odváží komfortní náskok.

Good job! Britský šutér načasoval formu a vévodí kanonýrům play off

18. březen 2024 - 20:02

Tahle investice se chemikům zatraceně vyplácí. Britský šikula Liam Kirk už v základní části napočítal 19 gólů, v probíhajícím play off střelecké tempo ještě vystupňoval. Takže? Pět utkání, pět tref do černého.

Třinec i Litvínov v trháku! Ofenzivní půst Motoru, Kometa schytala nářez

18. březen 2024 - 19:25

Po Pardubicích a Spartě se ve čtvrtfinále vedení 2:0 na zápasy ujaly i Třinec a Litvínov. Kometa se musí oklepat z vysoké domácí porážky 1:5, Motor v sérii s úřadujícím mistrem ani napodruhé neskóroval.

Harkabus dorovnal Prospala i Krále. Předežene Roubíka?

18. březen 2024 - 17:20

Že by Tomáš Harkabus skutečně mohl vytvořit prvoligový rekord v počtu gólů během play off, se ještě nedávno zdálo jako utopie. Ne kvůli tomu, že by nebyl v laufu, nečekal se však jihlavský postup přes Porubu. Jenže... Stalo se. A Harkabus má minimálně čtyři utkání k tomu, aby historický počin Jaroslava Roubíka vylepšil.

TELH ONLNE: Litvínov válcuje Brno! Kučeřík vyfasoval trest do konce zápasu

18. březen 2024 - 16:26

Čtvrtfinále Tipsport extraligy dnes pokračuje v Třinci a Brně druhými duely. Budou opět patřit Ocelářům a Vervě, nebo se budou radovat Motor s Kometou? Oba zápasy startují v 17 hodin. Sledovat je můžete živě na O2 TV Sport a ČT sport, případně v textových přenosech na Hokej.cz.

TELH ONLNE: Litvínov válcuje Brno! Motor na ledě mistra stále bez gólu

TELH ONLNE: Třinec a Litvínov bojují o druhé výhry

VÝZVA

Možnost zúčastnit se natáčení hudebního videoklipu pro Rock rádio - píseň k Mistrovství světa k hokeji. Napsal jí a nazpíval Miro Šmajda a moderátoři Rock rádia. Píseň se bude šířit v éteru Rock rádia a klip na youtube a sociálních sítích s přesahem na TV Óčko a média. Na natáčení budou: moderátoři z Rock rádia, zpěvák Miro Šmajda, roztleskávačky a hostesky Rock rádia. V případě zájmu pište co nejdříve na:

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!