hokej.cz

Syndikovat obsah Hokej.cz
Kompletní výsledkový a zpravodajský servis ze světa ledního hokeje.
Aktualizace: před 16 min 56 sek

Hokej v číslech: Pět kandidátů na nejlepšího střelce Chance ligy

19. leden 2022 - 22:20

Do konce základní části zbývá většině týmů dvanáct zápasů. Pomalu tak vrcholí i souboje v individuálních statistikách – kdo naváže na Ladislava Bittnera a stane se nejlepším střelcem Chance ligy?

Hokej v číslech: Pět kandidátů na nejlepšího střelce Chance ligy

19. leden 2022 - 22:20

19. leden 2022 - 22:15

hokej.cz: Na e-shopu Marken.cz právě probíhá doprodej oficiálních stolních kalendářů Českého hokeje pro rok 2022 s momentkami z mezistátních utkání českého národního týmu. Zakoupit si je můžete pouze na webu marken.cz!

Krejčí o své budoucnosti, ZOH i českém hokeji: Vadí mi negativita

19. leden 2022 - 21:30

Hvězdný David Krejčí předvádí skvělé výkony v Tipsport extralize a na olympiádě bude patřit k předním hráčům české reprezentace. V rozhovoru povídá o své další sezoně, zázemí v Olomouci i nominaci do Pekingu.

Krejčí o své budoucnosti, ZOH i českém hokeji: Vadí mi negativita

19. leden 2022 - 21:30

Zlín opět lovil v KHL: tentokrát přichází Pavel Makarenko

19. leden 2022 - 19:26

Zlín dva týdny před uzávěrkou přestupů hlásí další zahraniční posilu. V boji o záchranu má Beranům pomoct sedmadvacetiletý ruský útočník Pavel Makarenko.

Zlín opět lovil v KHL: tentokrát přichází Pavel Makarenko

19. leden 2022 - 19:26

Juniorka Energie ztrácí nejlepšího hráče. Zkusí prorazit v Americe

19. leden 2022 - 19:14

Junioři Karlových Varů se budou muset ve zbytku sezony obejít bez svého nejproduktivnějšího hráče. Slovenský útočník Ľubomír Kupčo totiž odchází do Spojených států.

Juniorka Energie ztrácí nejlepšího hráče. Zkusí prorazit v Americe

19. leden 2022 - 19:14

Za větší volnost od trenérů jsem rád, říká Paulovič. Jak vzpomíná na ZOH?

19. leden 2022 - 18:40

Zahrál si na olympiádě, ve Švédsku i v Americe. A taky v obou východočeských klubech, mezi kterými je nesmiřitelná rivalita. V Pardubicích těží z důvěry trenéra i ze souhry s Poulíčkem s Blümelem. Co je jejich největší předností? A s kým se slovenský útočník potkal na kempu Dallasu Stars?

Za větší volnost od trenérů jsem rád, říká Paulovič. Jak vzpomíná na ZOH?

19. leden 2022 - 18:40

Vsetín na pátém místě? Zklamání, netají Mojžíš. Využívá i zkušenosti z útoku

19. leden 2022 - 16:13

Obránce Matěj Mojžíš hrál ještě donedávna v útoku, a tuto roli si opět vyzkoušel v posledním utkání vsetínské juniorky. Připsal si dva góly a jednu asistenci a spoluhráči ho v kabině vyhlásili nejlepším hráčem zápasu. Od týmu, který balancuje na sestupových příčkách, toho ale určitě čeká víc.

Vsetín na pátém místě? Zklamání, netají Mojžíš. Využívá i zkušenosti z útoku

Vsetín na pátém místě? Zklamání, netají Mojžíš. Využívá zkušenosti z útoku

Trénink ve třech, pak v pěti. Národní tým vyhlíží příjezd dalších hráčů z KHL

19. leden 2022 - 15:01

Nominovaní hokejisté z Kontinentální ligy se postupně připojují k české reprezentaci, jejíž vedení jim po přerušení soutěže už tento týden zajistilo ledovou plochu v O2 areně, aby se mohli chystat na blížící se olympijský turnaj v Pekingu.

Trénink ve třech, pak v pěti. Národní tým vyhlíží příjezd dalších hráčů z KHL

19. leden 2022 - 15:01

Dánové poprvé na ZOH! V nominaci jsou i Nielsen, Bødker či Regin

19. leden 2022 - 14:02

Dánsko, tedy první český soupeř v základní skupině na blížící se olympiádě v Pekingu, oznámilo finální nominaci: se třemi brankáři, osmi obránci a čtrnácti útočníky.

Dánové poprvé na ZOH! V nominaci jsou i Nielsen, Bødker či Regin

19. leden 2022 - 14:02

Doprava na "domácí" utkání v Chomutově

Na každé utkání chystáme autobus(-y). Zda a v jakém počtu se pojede závisí na zájmu fanoušků (viz. Přihlášky níže). Jednotná cena za cestu tam i zpět je 150 Kč. Vstupenky si zajišťuje každý sám (sledujte a kupujte nejlépe přes ON-LINE předprodej ZDE). Odjezdy od pokladen u zimního stadionu. Podrobnosti jsou uvedeny přímo v přihlašovacím formuláři.

Pá 21.1. BNO odj. 16:00
St 26.1. TRI odj. 16:00
Ne 30.1. CEB odj. 14:00

PŘIHLAŠKY vyplňujte ZDE

(Přehled přihlášených pro kontrolu ZDE) Postupně budeme vše upřesňovat, doplňovat... Pokud máte dotazy pište na: zeli@c-mail.cz (v krajním případě volejte na 608 481 451).