hokej.cz

Syndikovat obsah Hokej.cz
Kompletní výsledkový a zpravodajský servis ze světa ledního hokeje.
Aktualizace: před 29 min 54 sek

PODCAST: Jak Král Fina do Litoměřic přivedl a další zkazky ze severu

2 hod 26 min starý

Chance liga je těsně před svým vrcholem: Jihlava i Kladno si dopřávají nezvykle dlouhého odpočinku před finálovou sérií. Mezitím se událo několik změn na přestupovém poli. To a mimořádně dobré i nepovedené výkony play off shrne nová epizoda podcastu 1. Liga, taky liga. A taky přináší druhou, neméně zajímavou část rozhovoru s gólmanem Tomášem Králem.

PODCAST: Jak Král Fina do Litoměřic přivedl a další zkazky ze severu

2 hod 26 min starý

Vláda potvrdila: Sportování v režimu 6x2, testy nejsou potřeba

3 hod 4 min starý

Několikadenní veletoče v otázce sportování amatérů jsou snad u konce. Jaká pravidla pro něj definitivně platí po pondělním zasedání vlády?

Vláda potvrdila: Sportování v režimu 6x2, testy nejsou potřeba

3 hod 4 min starý

Kometa získala od Znojma licenci na druhou ligu! Jaké má plány?

4 hod 12 min starý

Hokejisté Znojma se vrací do mezinárodní Bet-at-home ICE Hockey League, dřívější EBEL. Co bude s druholigovou licencí? ptali se fanoušci. Teď je jasno. Právo účasti ve třetí nejvyšší tuzemské soutěži získala od Orlů brněnská Kometa. Jaké má plány?

Kometa získala od Znojma licenci na druhou ligu! Jaké má plány?

4 hod 12 min starý

Extraligový sen i zklamání s Duklou. Trenéři na nás byli pyšní, líčí Stehlík

5 hod 15 min starý

Premiéra v reprezentační dvacítce a start boje o světový šampionát čeká tento víkend i Lukáše Stehlíka. Litvínovský odchovanec udělá tečku za úspěšnou sezonou: Společně s dalšími mladíky potěšil v prvoligových Litoměřicích, a kromě toho dostal i devět startů doma v extralize.

Extraligový sen i zklamání s Duklou. Trenéři na nás byli pyšní, líčí Stehlík

5 hod 15 min starý

Příprava na MS pokračuje. Pešán má 29 hráčů, už i pardubickou posilu

6 hod 20 min starý

Příprava českého národního týmu na MS v Rize pokračuje už třetím kempem v pražských Holešovicích. Trenérům se na něm hlásilo už 29 hráčů – tři brankáři, deset obránců a šestnáct útočníků.

Příprava na MS pokračuje. Pešán má 29 hráčů, už i pardubickou posilu

6 hod 20 min starý

251 gólů! Čachotský už překonal Bakuse a vládne střelcům Dukly

7 hod 25 min starý

Útočník Tomáš Čachotský se stal nejlepším jihlavským střelcem v novodobé historii. Za Duklu nasázel už 251 branek a po semifinálové sérii se Vsetínem převzal před celou kabinou dres, který mu bude rekordní zápis připomínat.

251 gólů! Čachotský už překonal Bakuse a vládne střelcům Dukly

7 hod 25 min starý

Hokejistky se chystají na MS. Musíme dostat soutěživost i do tréninku, velí Pacina

8 hod 32 min starý

Ženská reprezentace ve Velkých Popovicích odstartovala závěrečnou část přípravy na květnové mistrovství světa. Na kempu se od neděle chystá 37 hokejistek, které se porvou o vstupenku na šampionát.

8 hod 32 min starý

Třebíč bude mít nového trenéra, spolupráce s Kometou pokračuje

9 hod 31 min starý

Prvoligová Třebíč na svých webových stránkách zkompletovala dosavadní změny před začátkem nového ročníku 2021/22 a nastínila také podobu tvořícího se kádru.

Třebíč bude mít nového trenéra, spolupráce s Kometou pokračuje

9 hod 31 min starý

Hrajte, řval na spoluhráče, a Sparta rozhodla. Žijeme! oddechl si Horák

10 hod 30 min starý

Slyšeli jste tu velkou ránu? To sparťanům spadl kámen ze srdce, že zůstávají ve hře o Masarykův pohár. V infarktové páté bitvě s Bílými Tygry byli pět minut a dvanáct sekund od konce sezony, ale ukázali svou sílu, když v závěru základní hrací doby vyrovnali a na startu druhého prodloužení dokonali obrat. U obou klíčových gólů byl Roman Horák.

Hrajte, řval na spoluhráče, a Sparta rozhodla. Žijeme! oddechl si Horák

10 hod 30 min starý

Kompromis pro amatéry? Sport ve 12 lidech, ale jen po dvojicích

11 hod 33 min starý

Je to už skoro tak napínavé jako sledovat přestupovou uzávěrku... Co nakonec vláda dovolí amatérským sportovcům, kteří se momentálně dusí?

Kompromis pro amatéry? Sport ve 12 lidech, ale jen po dvojicích

11 hod 33 min starý

Titul hráče měsíce obhájil Ondřej Machala. Gratulujeme a přejeme dostatečné zásoby střelného prachu! Celému týmu pak hodně sil a odhodlání do dalších bojů!!! (Jelikož se blíží vrchol play-off, myšlenky hráčů jsou jinde, tak offline rozhovor nemá smysl opakovat, proběhl minulý měsíc a je k přečtení ZDE.)

NAŠE AKCE PRO PLAY-OFF

"BUĎTE NA TRIBUNĚ" Kdo v termínu poslal fotografii a zapojil se do sbírky bude zařazen do tomboly o hodnotné (nejen hokejové artefakty). Podrobnosti v článku: PLAY-OFF - BEZ NÁS, PŘESTO S NÁMI!

Naše sbírka pro podporu Nadace Jakuba Voráčka pro pacienty s roztroušenou sklerozou pokračuje do konce dubna. Za každý příspěvek děkujeme!

Transparentní účet HFKPK: 2800918580 / 2010