hokej.cz

Syndikovat obsah Hokej.cz
Kompletní výsledkový a zpravodajský servis ze světa extraligy ledního hokeje.
Aktualizace: před 5 min 50 sek

Šimíček o extralize: Ideální varianta. Kdo něco vypustí, na minutu končí!

7 min 12 sek starý

Vítkovice se řadí mezi kluby, ve kterých se schválený formát Tipsport extraligy pro nadcházející sezonu setkal s jasně pozitivní odezvou. Skoro až směšné přijdou sportovnímu řediteli Romanu Šimíčkovi stesky fanoušků, že snad o nic nepůjde.

Godla za Januse? Rozhodl věk, ještě se může rozvíjet, říká Orct

2 hod 13 min starý

Ke střídání slovenských stráží došlo v brankovišti Litvínova, kde by místo Jaroslava Januse mohl kralovat Denis Godla. Co si od něj slibuje trenér gólmanů Zdeněk Orct?

Dragoun vypráví o přesunu do Příbrami. Čím ho znechutil trenér Růžička?

4 hod 59 min starý

Jeho příchod do Příbrami odpálil velkou přestupovou bombu. V rámci druhé ligy určitě. Extraligou otřískaný útočník Michal Dragoun vypráví o tom, proč se rozhodl posílit právě ambiciózní Středočechy, vrací se ke svému působení v Hradci Králové a vzpomíná na dva tituly, které získal s pražskou Spartou.

Vítkovice zapojily Šišovského či juniory. Do Tater letos nejedou

6 hod 12 min starý

Do druhého měsíce letní přípravy vstupují vedle dalších klubů také Vítkovice. Společné tréninky doplnilo několik „nových“ hráčů.

Aukce Legenda legendám vynesly téměř dva miliony, nejdražší byl dres Jágra

8 hod 5 min starý

Jedna z největších charitativních aukcí v českém sportu nedávno skončila, a to fantastickým výsledkem. Z celkově osmnácti aukcí dobročinného projektu Legenda Legendám se na podporu Nadačního fondu Ivana Hlinky podařilo vybrat více než 1,8 milionu korun.

Takový hokej fanoušci nechtějí, soptí Sparta. Hradec je spokojený, co Gulaš?

5. Červen 2020 - 20:21

Pro kompromisní rozhodnutí o formátu Tipsport extraligy hlasovalo všech jedenáct členů výkonného výboru Českého hokeje. S jakou odezvou se ale setká v klubech? První už přispěchaly s reakcí.

Model TELH? Jednoznačně rozhodly ekonomické důvody, vysvětluje Král

5. Červen 2020 - 17:14

Zástupci Asociace profesionálních klubů (APK) minulý týden předložili svazu návrh nového modelu Tipsport extraligy, který obsahoval návrat k baráži. Členové výkonného výboru ho ovšem na dnešním zasedání odmítli a zvolili verzi nesestupovou s možností přímého postupu vítěze Chance ligy za předpokladu, že splní licenční podmínky. Pro sezonu 2022-23 se poté počet účastníků TELH znovu vrátí ke čtrnácti.

O systému TELH je rozhodnuto: rok bude nesestupová, do play off 12 týmů!

5. Červen 2020 - 14:18

Z Tipsport extraligy se v sezoně 2020/2021 nebude sestupovat, bude ale otevřená pro vítěze Chance ligy. Na pátečním jednání o tom rozhodl výkonný výbor Českého hokeje.

O systému TELH je rozhodnuto: rok bude nesestupová, play off s 12 týmy!

5. Červen 2020 - 14:18

O systému TELH je rozhodnuto: jeden rok bude nesestupová!

Přestupová bomba v Chance lize! Hrát v ní bude Martin Adamský

5. Červen 2020 - 11:23

Prvoligový Havířov odpálil přestupovou bombu. Do svých řad totiž získal extraligovou ikonu Martina Adamského, který po deseti sezonách opouští Třinec.

Nádor na srdci. Obránce Ondřej Buchtela bojuje s rakovinou

5. Červen 2020 - 8:43

Obránce Ondřej Buchtela, který v minulé sezoně táhl Benátky nad Jizerou, má vážné zdravotní problémy: lékaři mu našli zhoubný nádor na srdci.

Přestupy v TELH: Odchody do NHL, velké návraty i posily z Chance ligy

5. Červen 2020 - 8:08

Kluby nejvyšší tuzemské soutěže usilovně pracují na skladbě kádru pro příští sezonu 2020/21. Extraligu opouští několik zajímavých hráčů, kteří míří do zahraničí, jiní se naopak vracejí.

Neuvirthův návrat? Ze stavu mého těla jsem nadšený, hlásí

4. Červen 2020 - 21:01

Poslední roky ho trápila zranění, uplynulou sezonu dokonce Michal Neuvirth vynechal celou. Vše je ale na dobré cestě, aby se v příštím ročníku vrátil ve formě.

Jsme jeden klub. Litvínov zapojil do tréninku juniory a chválí Litoměřice

4. Červen 2020 - 16:39

Podobně jako třeba nedaleké Karlovy Vary i jiné kluby, také Litvínov chce snížit odstup mezi A-týmem a juniorkou. Vedení Vervy pro to před novou sezonou učinilo několik kroků.

CHL rozlosována! České kluby jdou na Poláky, Bělorusy a Finy

3. Červen 2020 - 18:23

Účastníci nového ročníku Ligy mistrů znají soupeře pro úvodní kolo vyřazovacích bojů. Jasno tak mají i tři extraligoví zástupci – Bílí Tygři poměří sily s polskými Tychy, Oceláři s běloruským Minskem a Sparta s finskou Raumou.

Liga mistrů začne rovnou play off, trio českých klubů už zná soupeře

3. Červen 2020 - 18:23

TOP 250 klubů v Evropě: Liberec je čtrnáctý, Prostějov spadl o 78 míst

3. Červen 2020 - 17:14

Francouzský server hockeyarchives.info tradičně zveřejnil žebříček 250 nejlepších evropských klubů minulé sezony. Z Čechů je na tom nejlépe Liberec, Bílým Tygrům patří čtrnáctá příčka. A co další týmy?

Oceláři mají další nové tváře. Přichází čahoun z Vítkovic a bývalý juniorský šampión

3. Červen 2020 - 16:00

Další posily hlásí Oceláři. Vedení klubu potvrdilo návrat obránce Patrika Husáka z Poruby, k loňským mistrům republiky míří také Daniel Kurovský (na snímku) a Radek Veselý. Oba útočníci končili uplynulý ročník ve Vítkovicích.

Konkurence v Plzni? Musím předvádět nadprůměrné výkony, tuší Malát

3. Červen 2020 - 11:31

S plzeňským áčkem se do přípravy zapojila i řada juniorů a vůbec poprvé osmnáctiletý útočník Sebastián Malát, jenž kromě fyzické přípravy v posledních hektických týdnech získal i řidičské oprávnění.