hokej.cz

Syndikovat obsah Hokej.cz
Kompletní výsledkový a zpravodajský servis ze světa 1. ligy ledního hokeje.
Aktualizace: před 7 min 37 sek

Parádní gesto fair play! Kuťák odvolal trest pro Motor

6 hod 19 min starý

Frýdek-Místek bojuje s Litoměřicemi o postup do play off. I při vyvrcholení sezony je ale prostor pro fair play: Filip Kuťák za nerozhodného stavu odvolal trest pro České Budějovice. Zajel za rozhodčími a řekl jim, že se o faul nejednalo.

Další gesto fair play: tentokrát odvolal faul Havlín

20. únor 2019 - 23:54

Tomáš Havlín po úhybném manévru před hitem Jana Pohla skončil na ledě. Rozhodčí se už chystal vylučovat, benátecký obránce dal ovšem hned jasně najevo, že o faul se v žádném případě nejednalo.

TOP 5 Jágrových momentů: souhra s Plekancem a dvě asistence

20. únor 2019 - 22:15

Jaromír Jágr byl v prvním zápase před kladenskými fanoušky hodně vidět. Sám sice gól nevstřelil, přestože šanci měl, na dva góly ovšem přihrál, a výrazně se tak podepsal pod těsnou výhru Rytířů 3:2 nad Slovanem.

Nedvídek atakuje Bakusův klubový rekord. Kadani dal dva góly

20. únor 2019 - 22:13

Třebíčský útočník Lukáš Nedvídek se v Kadani blýskl třemi kanadskými body. Nejprve připravil gól Šimonu Szathmárymu, další dva dal pak sám. V ligové produktivitě mu se ziskem 50 kanadských bodů patří desátá příčka.

To je sezona! Vsetínský obránce Slováček má už 37 bodů

20. únor 2019 - 22:05

Čtyřiadvacetiletý odchovanec Vsetína prožívá skvělou sezonu. Obránce Ondřej Slováček má na svém kontě už 37 kanadských bodů, ten poslední si připsal po gólu proti Slavii Praha. Je pochopitelně nejproduktivnějším bekem Chance ligy.

Bitka v Jihlavě! Benátecký junior Šír vyzval Dostálka

20. únor 2019 - 21:59

V závěru již rozhodnutého zápasu mezi Jihlavou a Benátkami nad Jizerou zvedla diváky ze sedaček bitka Jana Šíra s Vlastimilem Dostálkem, ve které měl navrch devatenáctiletý mladík.

Motor rozhodl ve třetí třetině. Výhru řídil dvougólový Čermák

20. únor 2019 - 21:55

Střetnutí Českých Budějovic s Frýdkem-Místkem bylo dlouho vyrovnané. O osudu utkání rozhodla až třetí třetina, ve které se dvakrát prosadil Miloslav Čermák.

Pekr už má třicet gólů! Dvěma trefami sestřelil Benátky

20. únor 2019 - 21:51

Matěj Pekr, kanonýr Dukly Jihlavy, se posunul v ligové tabulce střelců na třetí místo. Proti Benátkám nad Jizerou se prosadil hned dvakrát, a celkem tak nastřílel už 30 gólů.

Úleva pro Prostějov! Starý mu vystřelil play off

20. únor 2019 - 21:47

Celky Prostějova s Litoměřicemi ve vzájemné bitvě soupeřily o play off. Vítězný gól dal v 54. minutě Jan Starý, který tak zároveň Jestřábům zajistil účast ve vyřazovacích bojích.

Jágr se cítí dobře: Klidně bych teď mohl hrát další zápas

20. únor 2019 - 21:25

Jaromír Jágr se při návratu na domácí led blýskl dvěma asistencemi. „Já teď potřebuju dostat hlad po gólech. Protože se po mně budou v play off čekat," hlásí kladenský útočník.

Prostějov a Přerov jsou v play off, Jágr s Plekancem zazářili čtyřmi body

20. únor 2019 - 19:57

Chance liga zná další dva jisté čtvrtfinalisty! K Jihlavě, Vsetínu, Českým Budějovicím a Kladnu se přidaly Přerov a Prostějov. Vedoucí kvarteto nezaváhalo, k výhře Rytířů přispěli dohromady čtyřmi body také Jaromír Jágr s Tomášem Plekancem.

Frýdek v boji o play off zase padl, slaví Motor. Jihlava nastřílela osm gólů

20. únor 2019 - 19:57

58. kolo Chance ligy odstartovalo zápasy v Českých Budějovicích a Jihlavě, kde slavily domácí týmy. Motor v důležité partii zdolal Frýdek-Místek, Dukla smetla Benátky nad Jizerou. Další boje se hrají, sledovat je můžete živě na HokejkaTV.

Plekanec – Jágr – Říha – gól! Legenda má první bod po návratu

20. únor 2019 - 18:35

V prvním utkání po návratu vyšel bodově naprázdno. Ale ve druhém měl už v 9. minutě prsty v úvodní kladenské brance. Jaromír Jágr připravil společně s Tomášem Plekancem gól pro Jiřího Říhu a zapsal první bod v sezoně.

Mládí v akci: Gólové premiéry, junáci v brance Varů. Ale i špatné zprávy

20. únor 2019 - 18:14

Řadu klubů nejvyšší soutěže poslední dobou stíhá marodka, což přináší šanci mladým hokejistům. A ti se jí chytají na výbornou. Podívejte se sami, co svedli hráči ročníku 1999 a mladší od reprezentační pauzy.

CHANCE LIGA ŽIVĚ: Motor vede nad Frýdkem 4:1, Jágr a Plekanec asistovali

20. únor 2019 - 17:15

Do konce základní části Chance ligy zbývají poslední tři kola a stále je o co hrát. Tři týmy bojují o druhé místo, dalších pět o play off! Kompletní dnešní 58. kolo sledujte živě na HokejkaTV.

CHANCE LIGA ŽIVĚ: Motor hraje s Frýdkem 1:1, Jágr a Plekanec asistovali

CHANCE LIGA ŽIVĚ: Motor hraje s Frýdkem 1:1, Jágr má po návratu první bod

CHANCE LIGA ŽIVĚ: Motor prohrává s Frýdkem-Místkem. Jágr poprvé doma

CHANCE LIGA ŽIVĚ: Jágr poprvé doma! Boj o druhé místo i play off vrcholí

Zábranský hledá místo pro druhou Duklu. Začne v Hodoníně

20. únor 2019 - 10:22

Šéf brněnské Komety Libor Zábranský si vzal na starost přípravu moravského projektu „Dukla“, tedy druhého klubu po Litoměřicích, který bude za svazové podpory uvádět mladé hráče do seniorského hokeje.

Hráči měsíce ledna jsou Ziki & ŠimiNa videorozhovor a rozuzlení otázky chilli papriček se můžete podívat ZDE.

Třebíč - sobota 23.2.
Jede se neorganizovaně. Jestliže se chystáte neváhejte s nákupem vstupenek, všude k dispozici ON-LINE! Podrobnosti a info ZDE.

PLAY-OFF Čtvrtfinále
(1 - 8, 2 - 7, 3 - 6, 4 - 5)
1., 2., 5., 6., 8., 10. a 12.3.