17. Říjen 2018 - 21:21

Jihlavský kapitán Tomáš Čachotský se vrací do Tipsport extraligy. Dukla uvolnila zkušeného útočníka na měsíční hostování do Zlína.

TOP 3 góly kola: litoměřická souhra a kadaňská chlouba Chlouba

17. Říjen 2018 - 21:12

Spolu s přímými přenosy nově na hokej.cz nabízíme i obsáhlý videoservis s nejzajímavějšími okamžiky Chance ligy. Které góly byly v 15. kole výjimečné?

Být stále mlád? Tomáš Divíšek stihl hattrick za jednu třetinu

17. Říjen 2018 - 21:05

Tomáš Divíšek dal už podruhé v sezoně hattrick a pomohl k výhře Prostějova 5:2 nad Porubou. Zkušený centr dál vede kanadské bodování Chance ligy – po čtrnácti zápasech má senzační bilanci 11+13.

Mandát hrál po pěti letech za mateřskou Jihlavu. Návrat oslavil gólem!

17. Říjen 2018 - 20:39

Jan Mandát po pěti sezonách v zámoří zamířil zpátky do České republiky. Sezonu začal v extraligových Pardubicích, odkud má vyřízené střídavé starty do mateřské Jihlavy. V dresu Dukly nastoupil poprvé v zápase se Slavií, v jejímž závěru se prosadil po přihrávce kapitána Tomáše Čachotského.

Endál se připomněl vsetínským fanouškům – rozhodl tahák kola

17. Říjen 2018 - 20:13

Šlágr 15. kola mezi Vsetínem a Českými Budějovicemi rozhodl v 50. minutě domácím fanouškům dobře známý Lukáš Endál. Z ochozů Lapače pak slyšel nadávky. Motor po cenné výhře dál vede tabulku Chance ligy.

Motor ovládl šlágr na Lapači, Jihlava zastavila sérii Slavie. Kladno padlo

17. Říjen 2018 - 19:54

Chance liga uzavřela první čtvrtinu. V čele tabulky zůstávají České Budějovice, které v taháku kola vyhrály na Lapači 3:2 a navýšily náskok před druhým Kladnem už na šest bodů.

Motor ovládl šlágr na Lapači a dál vede, Dukla zastavila sérii Slavie

Chance liga uzavřela první čtvrtinu. V čele tabulky zůstávají České Budějovice, které v taháku kola vyhrály na Lapači 3:2. Vítězství jim vystřelil ve třetí třetině Lukáš Endál.

Kdo umí, ten umí. Vampola dal za Kladno další krásný gól

17. Říjen 2018 - 19:26

Petr Vampola zvládá roli lídra kladenského mužstva skvěle. Proti Litoměřicím dal sedmý gól v sezoně a byl to parádní kousek: přelstil Daniela Dvořáka a rychle se obtočil kolem jeho branky.

Vodný po měsíci opustil marodku a při prvním střídání skóroval

17. Říjen 2018 - 18:30

Horácká Slavia se musela obejít tři týdny bez Michala Vodného. Šikovný útočník se z marodky vrátil do zápasu proti Havířovu a hned v prvním střídání poslal Třebíč do vedení. Na gól mu stačilo pouhých 30 sekund.

CHANCE LIGA ŽIVĚ: Vsetín – Motor 2:2. Dukla vede nad Slavií, Přerov ztrácí

17. Říjen 2018 - 17:00

Chance liga dnes na sedmi stadionech uzavře první čtvrtinu. Všechna utkání, včetně atraktivní bitvy Valachů s Jihočechy, můžete sledovat živě prostřednictvím HokejkaTV.

CHANCE LIGA ŽIVĚ: Vsetín – Motor 1:1. Dukla vede nad Slavií, Kladno ztrácí

CHANCE LIGA ŽIVĚ: Vsetín v taháku kola hostí Motor, Jihlava bojuje se Slavií

CHANCE LIGA ŽIVĚ: Vsetín v taháku kola hostí Motor, zastaví Dukla sérii Slavie?

Mládí v akci: Kvasničkovy šichty a spasitel Buchtela. Kalusovi stačí 5 minut

17. Říjen 2018 - 16:27

Co se dá stihnout za necelých pět minut na ledě? Útočník Frýdku-Místku Jan Kalus ukázal, že spousta věcí. Další mladíci v čele s Davidem Kvasničkou dostávají mnohem větší prostor, extraliga zase nabídla jeden juniorský debut. Jak si vedou hokejisté ročníku 1999 a mladší v nejvyšších soutěžích?

Jágr v Třinci: chystá se autogramiáda a tisková konference

17. Říjen 2018 - 15:58

Jaromír Jágr v neděli 21. října přijede do Třince. Od deseti hodin si zatrénuje s dětmi z ocelářské mládeže, pro které bude setkání s legendou světového hokeje jistě obrovským zážitkem.

Se Vsetínem chci postup, hlásí Kanaďan Theoret. Co řekl o fanoušcích a Dopitovi?

17. Říjen 2018 - 14:15

Nic nevypustil, i když do konce první třetiny zbývalo už jen pár chvil. Kanadský útočník Vsetína Mitchell Theoret otevřel skóre zápasu na ledě přerovských Zubrů kuriózním způsobem, který domácímu brankáři Klimešovi zůstane v hlavě ještě dlouho. „Neslyšel jsem hvizd rozhodčího, ani sirénu, takže jsem věřil, že gól bude platit,“ uvedl Theoret, který by rád pomohl Vsetínu tam, kde byl před několika lety – do extraligy.

Český hokej si připomene 100 let republiky, připojí se i kluby TELH a Chance ligy

17. Říjen 2018 - 10:35

K Národním oslavám 100 let republiky, které pořádají pod záštitou agentury CzechTourism státní, regionální, místní a nevládní instituce, se v závěru října připojí také Český hokej. Na zimních stadionech vyvrcholí oslavy v příštím týdnu, zejména ve dnech 24. – 28. října 2018, kdy se hraje 13. a 14. kolo Tipsport extraligy a 18. a 19. kolo Chance ligy.

Výměna! Tůma a Doudera posílí Jihlavu, Suchánek jde do Litvínova

17. Říjen 2018 - 9:37

Litvínov měnil hráče s prvoligovou Jihlavou. Na severu Čech bude měsíc hostovat obránce Jakub Suchánek, na Vysočinu se pak na stejnou dobu stěhují Lukáš Doudera s Davidem Tůmou (na fotce).

Hokej v číslech: Zbystřete! Chance liga má novou hvězdu

16. Říjen 2018 - 17:33

Ještě v minulé sezoně hrál v útoku, pak ho trenéři kvůli marodce (původně dočasně) přesunuli do obrany. Osvědčil se a už tam zůstal. A letos je Ondřej Slováček možná nejužitečnějším bekem Chance ligy.

Loučí se poslední pamětník: útočník Pajić končí v Motoru!

16. Říjen 2018 - 15:50

České Budějovice opouští služebně nejstarší hráč. Slovinského útočníka Roka Pajiće trápily zdravotní problémy a letos ještě nenastoupil. Teď si hledá nový klub.

Hráč měsíce

Hráčem měsíce září jsme zvolili Petra Vampolu. Gratulujeme! Petr odpovídal na dotazy fanoušků - offline rozhovor k přečtení ZDE

CHYSTÁME SE

Čeká nás moravský trojboj
Frýdek-Místek (so 20.10.)
Ostr.-Poruba (po 22.10.)
Vsetín (středa 24.10.)
(vše individuální doprava, podrobné info ZDE)

Následuje Jihlava (31.10.)
a Přerov (12.11.)

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Fanshop Rytíři

Dresy (+ další věci a novinky) pro sezónu 2018-19  (včetně těch výročních) již v prodeji!

Facebook

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!

TRANSPARENTNÍ ÚČET

PODPORA PRO KŘÉPU
Podpořme kladenského odchovance Petra Křepelku, který utrpěl v polovině října loňského roku při hokejovém utkání nižší německé soutěže zlomeninu pátého obratle a stále se potýká s velmi vážnými následky svého zranění. Svým neuvěřitelným odhodláním postupně dosahuje významných pokroků v léčbě.

Přispějte libovolným finančním darem na transparentní účet č.: 115-5899520217/0100

Pro zadání platby můžete využít platební QR kód s vyplněným číslem transparentního účtu.