hokej.cz

Syndikovat obsah Hokej.cz
Kompletní výsledkový a zpravodajský servis ze světa 1. ligy ledního hokeje.
Aktualizace: před 13 min 49 sek

Dneska je Velký pátek. Velký den, můj den! vtipkoval Jágr po postupu

54 min 51 sek starý

Je to příběh, který se jednou bude předávat z generaci na generaci. Je to příběh o největší legendě českého hokeje, která ve 47 letech vystřílela Kladnu extraligu. Je to příběh o Jaromíru Jágrovi.

Král reaguje na výzvu k odstoupení: Výkonný výbor hájí zájmy hokeje jako celku

18. Duben 2019 - 15:16

Tomáš Král, prezident Českého hokeje, zareagoval na čtvrteční prohlášení klubů z Přerova, Vsetína a Havířova, které nesouhlasí se změnami ve struktuře juniorských soutěží.

Vsetín, Přerov a Havířov vyzývají vedení svazu k rezignaci

18. Duben 2019 - 15:01

Kluby z Havířova, Přerova a Vsetína nesouhlasí se změnami ve struktuře juniorských soutěží a vydaly další společné prohlášení. Nabízíme jeho kompletní znění.

Rytíři sahají po postupu! Ale ještě nic není hotové, hlásí Jaromír Jágr

16. Duben 2019 - 22:36

Jsou blízko, Rytířům chybí k postupu do Tipsport extraligy poslední krok. Po výhře nad Motorem navýšili kladenští hokejisté náskok na třetí Piráty, k dispozici mají osm bodů, do konce zbývají jen tři kola. „Ale ještě nic není hotové. V pátek se o to musíme v Budějovicích poprat," upozorňuje Jaromír Jágr.

Legenda legend. Jágr dal už šestý gól a je druhým nejlepším střelcem baráže

16. Duben 2019 - 21:45

Je to prostě legenda. Legenda legend. Jaromír Jágr ve 47 letech táhne Kladno do extraligy. Proti Českým Budějovicím dal vítězný gól, krásně mu přihrála jiná ikona českého hokeje Tomáš Plekanec.

Dynamo srazilo Piráty a slaví záchranu! Rytíři berou za kliku Tipsport extraligy

16. Duben 2019 - 19:56

Jedna tajenka v baráži o TELH je vyluštěna: pardubické Dynamo zvládlo lépe přestřelku v Chomutově a slaví záchranu! K postupu se přiblížili kladenští Rytíři, po skalpu Motoru mají na třetí Piráty náskok osmi bodů, do konce přitom zbývají už jen tři kola. V pátek se Kladno představí na ledě Českých Budějovic, Chomutov hraje v Pardubicích.

Dynamo obralo Piráty a slaví záchranu! Rytíři berou za kliku Tipsport extraligy

16. Duben 2019 - 19:56

Baráž ONLINE: Dynamo otočilo bitvu v Chomutově. Rytíři vedou nad Motorem

16. Duben 2019 - 17:25

Hokejisté Pardubic mohou už dnes slavit záchranu mezi elitou, stačí jim k tomu v Chomutově urvat aspoň bod. Druhé Kladno se chce v utkání s Českými Budějovicemi, které už jsou ze hry, znovu přiblížit návratu do extraligy. Oba duely startují v 17:30. Souboj Pirátů s Dynamem sledujte živě na HokejkaTV, Rytíři si to s Motorem rozdají před kamerami O2 TV Sport.

Baráž ONLINE: Přestřelka v Chomutově znovu pro Piráty. Rytíři vedou nad Motorem

Baráž ONLINE: Piráti vedou, dvakrát se trefil Klhůfek. Rytíři bojují s Motorem

Baráž ONLINE: Piráti vedou nad Dynamem, Rytíři bojují s Motorem

16. Duben 2019 - 17:25

Havířov buduje kostru týmu. Kdo zůstává?

16. Duben 2019 - 12:49

Obránce David Chroboček a kapitán Jan Maruna podepsali v Havířově nové smlouvy. Slezský klub dále uplatnil opce na sedm hráčů.

Dynamu stačí k oslavám záchrany bod, napraví Rytíři domácí kolaps?

16. Duben 2019 - 10:58

Oslavenec Beránek o střelecké bídě Motoru či vyřazení z kádru na MS 18

15. Duben 2019 - 13:25

Českobudějovický Motor před utkáním 8. kola baráže s Chomutovem živil ještě teoretickou naději na postup do extraligy. Jelikož v paralelním duelu Pardubice obrátily výsledek na kladenském ledě, mohli si Jihočeši nadále udržovat šanci. Ale jen v případě domácího vítězství nad Piráty. A to se jim nepovedlo. Za stavu 0:3 dali jediný gól, jehož efektem bylo pouze ukončení střelecké impotence trvající celkem 192 minut.

Aj tak sme stále frajeri! znělo na Motoru. A bylo i parádní choreo

14. Duben 2019 - 19:38

České Budějovice se sice do extraligy letos nevrátí, fanoušci na Motor ale nezanevřeli. Když se v téměř vyprodané Budvar aréně zhaslo, diváci epicky svítili svými mobily. Za zvuků chytlavé písně Aj tak sme stále frajeri od Petra Nagye.

Obrovská radost! Hovorka dokonal obrat a ukázal emoce

14. Duben 2019 - 19:00

Marek Hovorka dal v 59. minutě vítězný gól a přiblížil Pardubice k záchraně. O extraligu už Dynamo připraví snad jen zázrak.

Pardubice v závěru senzačně otočily! Chomutov snížil ztrátu

14. Duben 2019 - 18:27

Ještě v 56. minutě prohrávalo Dynamo na Kladně 2:3, nakonec ale bere všechny body. Pro Kladno je to komplikace: Chomutov totiž zvítězil v Českých Budějovicích a po nedělním kole baráže snížil ztrátu na Rytíře na pět bodů.

Pardubice v závěru senzačně otočily! A jsou blizoučko k záchraně

14. Duben 2019 - 18:27

Ještě v 56. minutě prohrávalo Dynamo na Kladně 2:3, nakonec ale bere všechny body. Pardubice tak dál dominují baráži. Zápas Českých Budějovic s Chomutovem se stále hraje a jeho výsledek přineseme později.

BARÁŽ ŽIVĚ: Motor prohrává s Chomutovem

14. Duben 2019 - 15:27

V baráži začíná být jasno: blízko k extralize jsou Pardubice i Kladno. Ale ještě není rozhodnuto! Dnes se hraje osmé kolo, živě ho můžete sledovat na HokejkaTV.

BARÁŽ ŽIVĚ: Kladno vede i díky Jágrově gólu. Motor ztrácí

14. Duben 2019 - 15:27

Hráčem play-off je
Petr Vampola.

Na další pocty je stále času dost, před námi je vrchol sezony, ty nejtěžší boje nás teprv čekají...
Držíme palce jemu i celému mančaftu. Hrajte srdcem, my jsme s Vámi!

Na baráž:

do Českých Budějovic
v pátek 19.4.

Jede bus. Vstupenky rozebrány! Další nejsou k dispozici. Objednávky dle pořadí přihlášení. Podrobné info ZDE.

do Pardubic
v úterý 23.4.

Jede bus, případně více. Vstupenky kupuje každý sám, jak do busu tak sólo. K dispozici až 250 ks. Podrobné info ZDE.