hokej.cz

Syndikovat obsah Hokej.cz
Kompletní výsledkový a zpravodajský servis ze světa ledního hokeje.
Aktualizace: před 15 min 8 sek

Emoce ve Zlíně! Žižku vytočil Novotný, závěr okořenila bitka

20 min 51 sek starý

41letý zlínský obránce Tomáš Žižka v závěru utkání s Karlovými Vary (0:3) neudržel nervy na uzdě, když v reakci na údajný úder atakoval brankáře Filipa Novotného, čímž rozpoutal velkou melu.

Pět zápasů, šest gólů! Krejčí se trefil i proti Hradci, ale Mora padla

1 hod 20 min starý

Útočník David Krejčí se střelecky prosadil i ve svém pátém extraligovém zápase a na kontě má už šest branek. Proti Hradci Králové dával gól na 2:1, ale Olomouc nakonec domácí neporazitelnost neudržela. Padla 2:3.

Pět zápasů, šest gólů! Krejčí se trefil i proti Hradci, ale Mora padla

1 hod 20 min starý

Jágr je při chuti, dal už 5. gól! Takhle nastartoval obrat Rytířů

1 hod 40 min starý

Legendární Jaromír Jágr je při chuti, za poslední čtyři zápasy zapsal už pátý gól a osmý bod. Proti Třinci přesilovkovou ranou z první nastartoval parádní kladenský obrat z 1:3 na 4:3 po nájezdech.

Jágr je při chuti, dal už 5. gól! Takhle nastartoval obrat Rytířů

1 hod 40 min starý

Sparta kraluje Praze i lize. Indiáni dali 11 gólů, Kupčo zazářil

1 hod 48 min starý

Páteční podvečer nabídl většinu zápasů pátého kola Extraligy juniorů, které po jasném vítězstvím v derby o Prahu vládne Sparta. One man show předvedl karlovarský Ľubomír Kupčo, další Západočeši si zastříleli v Chomutově.

Sparta kraluje Praze i lize. Indiáni dali 11 gólů, Kupčo zazářil

1 hod 48 min starý

Kladno si vyšláplo na mistra, skvělý obrat ukázala i Kometa! V čele Vary

3 hod 20 min starý

(AKTUALIZUJEME) Šestice zápasů zkompletovala 7. kolo Tipsport extraligy. Uspěly Karlovy Vary, Mladá Boleslav, Kometa Brno, Hradec Králové, Pardubice a Kladno.

Kladno si vyšláplo na mistra, skvělý obrat ukázala i Kometa! V čele Vary

Kometa přestřílela Plzeň, Dynamo přetlačilo Motor. Kladno – Třinec 3:3

3 hod 20 min starý

(AKTUALIZUJEME) Šestice zápasů zkompletovala 7. kolo Tipsport extraligy. Uspěly Karlovy Vary, Mladá Boleslav, Kometa Brno, Hradec Králové a Pardubice. Duel Kladna s Třincem se prodlužuje.

Novotný vynuloval Zlín, Mladá Boleslav přehrála Vítkovice

3 hod 20 min starý

(AKTUALIZUJEME) Hokejisté Karlových Varů a Mladé Boleslavi zapsali jasné výhry. Energie zvítězila 3:0 ve Zlíně, Bruslaři doma přehráli 4:1 Vítkovice. Další zápasy se nadále hrají, sledovat je můžete ŽIVĚ na Hokejka TV.

Znarok znovu povede sbornou, obhájí zlato z Pchjongčchangu?

4 hod 18 min starý

Na střídačku sborné se vrací zkušený trenér Oleg Znarok, jenž ruskou hokejovou reprezentaci úspěšně vedl už v letech 2014 až 2018.

Znarok znovu povede sbornou, obhájí zlato z Pchjongčchangu?

4 hod 18 min starý

Osmnáctka v Příbrami vyzve šampiony Hlinka Gretzky Cupu!

5 hod 12 min starý

Další parádní výzvu před sebou mají čeští hokejisté do osmnácti let. Začátkem října totiž na domácí půdě hostí tradiční trojutkání proti stejně starým Rusům, obhájcům trofeje z Hlinka Gretzky Cupu!

Osmnáctka v Příbrami vyzve šampiony Hlinka Gretzky Cupu!

5 hod 12 min starý

Výpomoc z Chance ligy: Olomouc proti Hradci nasadí dva zkušené útočníky

6 hod 4 min starý

Za extraligovou Olomouc naskočí do pátečního utkání proti Hradci Králové dvě posily z první ligy. Dres Mory znovu obléknou útočníci Vilém Burian a Tomáš Čachotský.

Výpomoc z Chance ligy: Olomouc proti Hradci nasadí dva zkušené útočníky

6 hod 4 min starý

TELH ŽIVĚ: Dynamo – Motor 2:2, Oceláři vedou v Kladně 3:2

6 hod 14 min starý

Ve čtvrtek si Sparta a Litvínov předehrály 7. kolo, ovšem dnes je na řadě hned šest zbývajících duelů. V akci bude i první celek, a to Třinec. Ten se postaví proti Jaromíru Jágrovi, který má fantastickou formu.

TELH ŽIVĚ: Dynamo – Motor 1:1, Oceláři vedou v Kladně 3:1

TELH ŽIVĚ: Dynamo ztrácí s Motorem, Oceláři vedou v Kladně 3:1

Doprava na "domácí" utkání v Chomutově

Na každé utkání vypravíme autobus(-y), vše se bude odvíjet od zájmu fanoušků. Jednotná cena 150,-/os. Vstupenky si zajišťuje každý sám. Odjezd od pokladen u zimního stadionu. Podrobnosti včetně dalších nástupních míst jsou uvedeny přímo v přihlašovacím formuláři.

Pá 24.9. TRI - odjezd 16:00
Ne 26.9. ZLN - odj. 14:00
Čt 30.9. OLO - odj. 16:00

PŘIHLAŠKY vyplňujte ZDE

(Přehled přihlášených pro kontrolu ZDE) Postupně budeme vše upřesňovat, doplňovat... Pokud máte dotazy pište na: zeli@c-mail.cz (v krajním případě můžete volat na 608 481 451).

CHYSTÁME SE I VEN

do Pardubic - ne 3.10.
Bude upřesněno.

do Boleslavi - ne 10.10.
Bude upřesněno.

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Doporučujeme

Legendární kanonýr Milan Nový oslaví v září 70 let. K této příležitosti plánuje uspořádat několik akcí, ale hlavně - vydává biografickou knihu! Máme přímo od Balíka výsadní právo umožnit všem zájemcům z řad veřejnosti předplacení a objednávku publikace - kniha bude pokřtěna v den jeho narozenin 23.9. a po tomto datu bude k dispozici, ale v knihkupectvích jí dle Milana nenajdete... Cena 399,-
Kdo by měl zájem si knihu objednat, prosím pište co nejdříve na: zeli@c-mail.cz obratem obdržíte veškeré instrukce.