Milan Nový

Výběr největších kladenských hokejistů začínáme nejlepším střelcem všech dob, jenž ke svým šedesátinám uspořádal 27. srpna 2011 setkání legendárních spoluhráčů i protihráčů včetně exhibičního utkání. Videozáznam z této benefice je k vidění na DVD "Milan Nový - Kladeňák" (k dostání přes náš Konzum). Níže pod článkem je k prohlédnutí koláž fotografií a článků, která k této příležitosti vznikla a kterou jste měli možnost shlédnout na panelech umístěných na výlohách restaurace Zimního stadionu (velikosti se nelekejte, jsou to tisková data, která kvůli čitelnosti ponecháváme bez komprimace). Vše se pochopitelně nevešlo, archiv je přebohatý a materiály tedy budeme postupně doplňovat - o zajímavosti, perličky a kuriozity není nouze... Poděkování za veškeré tištěné materiály, jejich shromáždění a poskytnutí patří zejména pánům Josefu Jágrovi a Janu Soldánovi, toliko kladenským sportovním archivářům. Za videosestřih díky Otakaru Černému st. a pracovníkům České televize.

Milan_Novy_60.pdf73.06 MB
Album_1.pdf12.67 MB
Album_2.pdf7.05 MB

do K. Varů pondělí 25.9.

Naplníme autobus? Předpokládaný odjezd v 15:00 od Zimáku. Cena (včetně vstupenky): 200,- pro členy Fanklubu a permanentkáře / 250,- pro ostatní. Abychom bus mohli vypravit musí být do neděle 15:00 přihlášeno alespoň 35 zájemců. Info a přihlášky ZDE!

do Litoměřic středa 4.10.
Naplníme autobus? Již se hlašte ZDE!