isport.blesk.cz
Aktualizace: před 28 min 53 sek

ONLINE NHL: Hertl hraje proti Anaheimu, Washington bez Ovečkina

27. leden 2020 - 21:54

Po pauze spojené s Utkáním hvězd pokračuje z pondělka na úterý šesti zápasy NHL. Washington bez Alexandra Ovečkina, který nemůže nastoupit právě kvůli tomu, že se nezúčastnil All-Star Game, zajíždí na led Montrealu. Ottawa hostí New Jersey, Dallas hraje s Tampou Bay, Nashville s Torontem a Vancouver s obhájci Stanley Cupu St. Louis. Nejlepší střelec bitvy hvězd Tomáš Hertl pak se svým San Jose čelí Anaheimu. ONLINE přenosy všech zápasů sledujte na iSport.cz.

Motor si zajistil prvenství v dlouhodobé části. Vsetín se posunul na druhé místo

27. leden 2020 - 21:39

Hokejisté Motoru České Budějovice si už 12 kol před koncem zajistili triumf v dlouhodobé části první ligy a budou mít v play off v boji o přímý postup do extraligy výhodu domácího prostředí. V 16. kole nadstavby o pořadí zdolali Přerov 3:2 v prodloužení a mají náskok 36 bodů před Vsetínem i svým dnešním soupeřem, který klesl z druhého na třetí místo. S oběma celky mají Jihočeši lepší vzájemnou bilanci.

Hyka je produktivní, Čeljabinsk však zase prohrál. Hanzl zapsal nahrávku

27. leden 2020 - 21:25

Hokejisté Čeljabinsku prohráli v Kontinentální lize počtvrté za sebou. Kazani dnes doma podlehli 2:4. U poslední branky zápasu, kterou Traktor v 55. minutě jen zmírnil porážku, asistoval Tomáš Hyka. Český útočník bodoval v šesti z posledních sedmi utkání, během této série nasbíral celkem devět bodů za šest gólů a tři přihrávky.

27. leden 2020 - 17:00

Všech 14 klubů Tipsport extraligy se v nedělním 40. kole zapojilo do charitativního projektu Legenda legendám. Týmy v nich odehrály první třetiny zápasů, jediná Sparta je použila jen na rozbruslení. Na dresech se objevily ikony jako Jiří Holeček, Vladimír Martinec nebo Karel Rachůnek. Kdo měl koho na dresu? Podívejte se v GALERII.

Přestupy v extralize ONLINE: Sparta a další podpis! Pokračovat bude Forman

27. leden 2020 - 15:09

ONLINE | Hokejová Tipsport extraliga otevřela své přestupové okno a kluby mohou od 1. května zveřejňovat posily! Po sezoně už několik hráčů podepsalo nové kontrakty, oznámeno bylo i pár příchodů a odchodů. Rušno je i na trhu s trenéry. Jaké změny se urodí? Přestupy v Tipsport extralize pro vás sledujeme ONLINE na iSport.cz!

Holaň odvolání nečekal, cíl splnil. Co dál? Půjdu se podívat na Vítkovice

27. leden 2020 - 12:40

Miloš Holaň byl z nečekaného odvolání z pozice hlavního trenéra prvoligového RT TORAX Poruba 2011 překvapený. Jeho týmu se v Chance lize sice poslední dobou hrubě nedařilo, ve skupině o pořadí v play off prohrál jedenáct zápasů z posledních dvanácti. Na druhou stranu dokázal v sezoně s podceňovanou Porubou lize vévodit, do elitní osmičky se klub dostal bez problémů. „Majitel se tak rozhodl,“ pokrčil rameny Holaň při rozhovoru pro iSport.cz. „Poruba je v soutěži teprve druhou sezonu, někteří kluci hráli tuhle soutěž poprvé, osmičku jsme splnili. Proto mě to překvapilo.“

Kam se hrabe NHL s Chárou! Frk má nejtvrdší střelu světa a rekord

27. leden 2020 - 9:09

Roky udivoval Martin Frk zámoří svou tvrdou střelou, teď je její razance potvrzena. Černé na bílém. Šestadvacetiletý český útočník totiž během dovednostních soutěží Utkání hvězd AHL vypálil raketu, která letěla rychlostí 175,7 km/h a překonal tak rekord, který v NHL vlastnil Zdeno Chára. Ten v roce 2012 vypálil ránu pouze o 0,6 km/h pomalejší. Pokud vám tedy nevadí míchání soutěží, tak Česko má nejtvrdšího střelce světa.

Irgl mohl Vítkovice potopit. Jsem sám a vymýšlím, štvalo matadora

27. leden 2020 - 8:23

V dramatické stíhačce proti Vítkovicím nasbíral tři body (0+3) a v poslední minutě mohl svůj mateřský klub potopit úplně. Zbyněk Irgl, útočník Olomouce, měl ve 40. kole Tipsport extraligy na hokejce vítězný gól. Olomoučtí prohrávali 0:3 a 1:4, ale v poslední třetině se dotáhli na 4:4 a Irgl mohl v posledním střídání obrat završit. Nestalo se, Ostravané nakonec brali dva body po výhře po nájezdech 5:4.

Přestupy NHL ONLINE: Sedmička draftu jde z New Yorku do Švédska

27. leden 2020 - 7:45

Polovina ročníku 2019/20 je za námi a přestupová fáze začíná směřovat k uzávěrce. Letošní trade deadline je 24. února a tradičně bude určitě zajímavá. Dokáže ještě někdo trumfnout výměnu Taylora Halla z New Jersey do Arizony? To se uvidí! Proto dál sledujte server iSport.cz a veškeré aktualizované zámořské dění.

Parádní sólo Lakatoše v oslabení! Následný zkrat Vítkovic nechápal

26. leden 2020 - 23:10

Blýsknul se parádním gólem v oslabení. Vítkovický útočník Dominik Lakatoš sebral ve středním pásmu puk, obešel dva olomoucké hráče a zakončením překvapil i zkušeného brankáře Branislava Konráda. Vydařenou akcí zvyšoval ve 31. minutě na 3:0. Ostravané pak vedli ještě 4:1, přesto se ve 40. kole Tipsport extraligy nakonec strachovali, aby zdánlivě jasný duel dostali alespoň do prodloužení. Nakonec v Olomouci vyhráli 5:4 po nájezdech.

Řepík stihl v Plzni rvačku i nájezd: Proměnil bych a odvíjelo by se to jinak

26. leden 2020 - 22:00

Jen co se v polovině zápasu vrátil na led po dlouhém trestu, rozjel se k trestnému střílení. Naposledy na plzeňském ledě sparťan Michal Řepík v rozstřelu proměnil svůj samostatný nájezd, tentokrát Dominik Frodl jeho svižnou střelu zápěstím vyrazil. Nevyužitou příležitost z 32. minuty za nerozhodného stavu sám označil za jeden z klíčových momentů.

Sbal se a přijď! Bek Kunst půl hodiny před zápasem nevěděl, že bude hrát

26. leden 2020 - 21:28

Ještě půl hodiny před zápasem byl doma. Talentovaného Vratislava Kunsta Bílí Tygři povolali na poslední chvíli, během rozbruslení se totiž zranil Oldrich Kotvan a lídr tabulky měl najednou na soupisce jen pět beků. Problém vyřešil s glancem, 20letý bek nazul brusle, lehce se procvičil a vletěl do zápasu. Nakonec přispěl jistým výkonem k výhře Liberce nad Hradcem Králové 5:1.

Orlando Bloom poprvé na hokeji. Fotil si Jágra, kde se vzal v Kladně?

26. leden 2020 - 20:40

Stál u mantinelu, kolem něj byl velký mumraj. V ruce telefon, natáčel si dění na ledě. Většině fanoušků byl povědomý. Těm, kteří se vyznají ve filmu, rychle došlo. Vždyť to je Orlando Bloom! Ano, hvězda Hollywoodu dorazila na zápas Kladno – Třinec (1:2) v rámci 40. kola Tipsport extraligy. „To víš, Kladno táhne,“ pousmál se Jaromír Jágr, jenž tentokrát z globálního pohledu nebyl ten nejslavnější v aréně. Slavný Pirát ho předčil…

Jágr po třetí prohře: Náskok nic neznamená. Kazíme si to blbými starty

26. leden 2020 - 19:55

A zase ten špatný začátek. Hokejové Kladno prospalo první třetinu, potom sice proti mistrovskému Třinci přidalo, ale nestačilo to a prohrálo 1:2. „Myslím si, že je to tíhou zodpovědnosti,“ vykládal útočník Jaromír Jágr, který si připsal asistenci. Rytíři padnuli potřetí v řadě, i tak mají na sestupové místo desetibodový polštář. „Ale všichni víme, že náskok nic neznamená,“ potvrzuje 47letý kladenský majitel.

Vondrka poprvé proti Boleslavi: Jak pět na pět při tréninku. Každý bod je dobrý

26. leden 2020 - 19:53

Dal gól, dostal proti bývalému týmu Pardubice do vedení. Ale trefa Michala Vondrky proti Mladé Boleslavi stačila nakonec jenom na bod. „Na konci nám to uteklo. Oni měli úseky, kdy nás tlačili, ale dařilo se nám je dobře bránit. Vedli jsme 2:1 a co k tomu říct. Smolně se to odrazilo k Davidu Šťastnému, on to trefil k tyči. Škoda,“ komentoval situaci z 59. minuty, kdy pardubický soupeř srovnal. V prodloužení pak rozhodl Martin Ševc o výhře Boleslavi 3:2.

Ševc bombou vystřelil Boleslavi bod navíc: Doma se mi už smáli...

26. leden 2020 - 18:58

Hala se už pomalu chystala na nájezdy. Patnáct sekund do konce, deset, dev... Bum, jde se domů. Martin Ševc prodloužení ukončil. Mladá Boleslav urvala vyrovnaný zápas v Pardubicích pro sebe, vyhrála 3:2. „Teď to takové bude, všechny týmy hrají o hodně, o šestku, o desítku, o sestup. Budou to vyrovnané zápasy, kde tolik gólů nenapadá,“ říká kapitán Mladé Boleslavi.

Slavný Aliu už pomáhá Litvínovu: O extralize jsem slyšel hodně chvály

26. leden 2020 - 18:52

Chlapík, který na podzim spustil v zámoří skandál kolem nevhodného chování trenérů a stal se známým po celém světě, už válčí v české extralize. Obránce Akim Aliu (30) poprvé oblékl dres Litvínova a krásnou asistencí na Válkův první gól pomohl na ledě Komety k bodu po porážce 2:3 na nájezdy. Hrál velmi dobře. Jako by za sebou neměl skoro roční pauzu. „Zabila nás oslabení,“ shrnula kanadská posila nigerijského původu v rozhovoru pro iSport.cz.

SESTŘIHY: Plzeň srazila Spartu 6:3 a je druhá. Vítkovice se drží ode dna

26. leden 2020 - 18:10

SOUHRN | Základní část hokejové Tipsport extraligy jde do finále. Nedělním 40. kolem začala poslední čtvrtina dlouhé části sezony, která bude ještě hodně napínavá. Litvínov ztratil dobře rozehraný zápas v Brně a po ztrátě vedení 3:0 padl 3:4 po nájezdech. Pardubice prohrály 2:3 v prodloužení s Mladou Boleslaví. Sparta v přímém boji o druhé místo nestačila rozjeté Plzni a padla 3:6. Kladno prohrálo těsně s Třincem 1:2. Liberec doma srazil Hradec Králové 5:1. Karlovy Vary vyhrály divokou přestřelku 6:5 v prodloužení ve Zlíně. Gólově nabitý večer zažila i Olomouc, která na svém ledě prohrála 4:5 po nájezdech s Vítkovicemi, které tak udržely těsný náskok před posledními týmy.

NHL na olympiádu nechce. Je to mimořádně rušivá věc, říká Bettman

26. leden 2020 - 14:00

Šéf mezinárodního hokeje René Fasel si sedl v Ostravě při MS juniorů za stůl a svitla naděje. Na tiskové konferenci se tvářil, že zimní olympiáda v Číně (2022) proběhne znovu za účasti hráčů NHL. Při utkání hvězd v St. Louis vystoupil na tiskové konferenci šéf NHL Gary Bettman. Faselovu žárovku vyšrouboval, naděje zase zhasla. Postoj jeho, tedy i majitelů klubů, zůstává stejný: na olympiádu se nám vůbec nechce.

Pastrňák zářil i přes bučení. Asi mu dám v Bostonu "céčko", smál se kouč

26. leden 2020 - 9:36

David Pastrňák pokračuje v tom, co se pro něj hladce dá označovat jako nejlepší sezona kariéry. Útočník Bostonu dokázal něco, co se před ním nepovedlo v NHL ještě žádnému Čechovi. Díky čtyřem brankám a dvěma nahrávkám se stal nejužitečnějším mužem exhibičního utkání, o čemž mimo jiné rozhodli sami fanoušci.

Hráč měsíce

Hráčem měsíce je potřetí v řadě Denis Godla. Gratulujeme k hattricku a snad už konečně něco vymyslíme ;)

CHYSTÁME SE

do Hr. Králové - ÚT 28.1.
BUS SE NEKONÁ! Každý individuálně. Info na odkazu ZDE. Vstupenky nutno koupit samostatně ON-LINE ZDE

do Vítkovic - v NE 2.2.
Individuálně. Info ZDE. Vstupenky nezajišťujeme, jsou ke koupi ON-LINE ZDE

do Olomouce - v PÁ 14.2.
Individuálně. Info ZDE. Vstupenky nezajištujeme, jsou ke koupi ON-LINE ZDE

do Liberce - v NE 16.2.
Bude bus? Již se hlašte! Přihlášky a podrobnosti na odkazu ZDE. VSTUPENKY ZAJIŠTĚNY pro autobus i autaře. NUTNO ZAPLATIT PŘEDEM! Uzávěrka ve čtvrtek 13.2. v 10:00!

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Facebook

RYCHLÝ ROZPIS

Rozlosování ELH 2019/20

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!