isport.blesk.cz
Aktualizace: před 1 min 26 sek

Frolík se vrátil do sestavy a dvěma góly sundal Boston, Pastrňák nahrával

41 min 36 sek starý

SOUHRN | Minulé utkání byl Michael Frolík zdravým náhradníkem, ale pro to další proti Bostonu už se vrátil do sestavy Calgary a dvěma góly rozhodl o výhře 5:2. Bruins na druhé straně nepomohly ani asistence Davida Krejčího a Davida Pastrňáka.

Prospal poprvé ve Vsetíně. Dopitu jsem viděl po letech, líčil kouč Budějovic

17. Říjen 2018 - 22:21

S hokejem projel svět, poznal hromadu stadionů. Ve Vsetíně však byl Václav Prospal (43) ve středu úplně poprvé! Věřte nebo ne, je to tak. Bývalý skvělý útočník dorazil na ikonický Lapač v roli kouče Českých Budějovic k taháku Chance ligy a se svým týmem ve vypjaté bitvě okradl domácí o všechny body. „Tento stadion má pořád kouzlo, ať se tady hraje jakákoliv liga,“ prohlásil Prospal po výhře prvoligového lídra 3:2.

Krok do OHL se vyplácí. Pekař podepsal nováčkovskou smlouvu s Buffalem

17. Říjen 2018 - 21:20

Český hokejový útočník Matěj Pekař, který v současné době působí v celku Barrie Colts v juniorské OHL, podepsal tříletý nováčkovský kontrakt v NHL s Buffalem. Sabres osmnáctiletého rodáka z Turnova draftovali letos ve čtvrtém kole na 94. pozici.

Motor zdolal Vsetín a navýšil vedení, Kladno padlo v Litoměřicích

17. Říjen 2018 - 21:12

Hokejisté Českých Budějovic ve šlágru 15. kola druhé nejvyšší soutěže zvítězili ve Vsetíně 3:2 a ukončili soupeři osmizápasovou sérii výher. Motor zároveň navýšil náskok v čele soutěže na šest bodů, protože po pěti výhrách v řadě prohrálo i Kladno, které podlehlo Litoměřicím 2:3. Třetí místo si navzdory nečekané prohře v Benátkách nad Jizerou 0:4 udržel Přerov.

Plzeň v Lize mistrů ještě neprohrála, Hradec v soutěži končí

17. Říjen 2018 - 20:40

Hokejisté Plzně vyhráli v závěrečném vystoupení v základní skupině H Ligy mistrů na ledě Banské Bystrice 3:2 v prodloužení a ovládli tabulku se ztrátou jediného bodu z šesti utkání. Jistě poslední tým skupiny F Hradec Králové se naopak rozloučil se soutěží domácí porážkou s Kärpätem Oulu 3:4 po samostatných nájezdech.

Bez McDavida ani ťuk, 240 minut. Rekord ukázal jeho nepostradatelnost

17. Říjen 2018 - 19:30

Edmonton = Connor McDavid. Ze žádného týmu NHL neční podobným způsobem jen jeden hráč. Jak moc závislý je kanadský celek na výkonech svého kapitána, je patrné na úvodu nového ročníku nejlepší soutěže světa více než kdy jindy. Až v prodloužení nočního zápasu proti Winnipegu se o trefu týmu z Alberty postaral někdo jiný než hvězda s číslem 97 na zádech. McDavid byl podepsán pod každým z devíti gólů Edmontonu v prvních 240 minutách sezony.

Přestupy NHL ONLINE: Detroit bere z Montrealu současného mistra světa

17. Říjen 2018 - 18:53

Léto je pryč, hokejový podzim a zima jsou tady! Generální manažeři teď dlouhé měsíce budou moci sledovat, jak si vedli během letního sestavování týmu. Kdo posílil, kdo oslabil a kdo bude dál upravovat soupisku? Debaty o výměnách a spekulacích jsou na denním pořádku, proto sledujte server iSport.cz a veškeré aktualizované zámořské dění.

Hyka ve Vegas povýšil. K ruce dostal špičkové parťáky a trenér ho chválí

17. Říjen 2018 - 18:00

Když probíhaly v září kempy NHL, zamířil Tomáš Hyka z Las Vegas na farmu do Chicaga poměrně brzy. Rozhodně neměl takovou střeleckou fazonu jako před rokem. Golden Knights ale českého reprezentačního útočníka hodně rychle zavolali zpět a posadili ho rovnou do útoku s Erikem Haulou a letní přestupovou bombou Maxem Paciorettym. Body zatím nesbírá, svou šanci si nicméně užívá.

Ze střelce dělníkem. Chci zažít ještě úspěch, říká Pabiška o Boleslavi

17. Říjen 2018 - 16:40

Pro klub dýchá, na ledě vždycky nechá všechno. Současná nepříjemná situace Mladé Boleslavi není útočníkovi Lukáši Pabiškovi lhostejná, chce s ní zatočit. „Tým máme dost dobrý, zkušený. Doufám, že se to obrátí," říká. V klubu je služebně jasně nejstarším hráčem, hraje v něm desátou sezonu, zažil úspěchy i pády. Za tu dobu se z kanonýra přeměnil v pracanta do čtvrtého útoku. Nevadí mu to. Jediné, co chce, je úspěch týmu.

Montreal zkoušel Plekyho roláky. 30 sekund a hořím! Příšerné, zní z klubu

17. Říjen 2018 - 14:11

Když v Severní Americe řeknete jméno Tomáš Plekanec, lidem se často jako první vybaví jeho tradiční rolák. Jeho trademark, poznávací znamení. Nikdo jiný v NHL s tričkem s vysokým límcem nehraje. No vlastně... Před Plekancovým 1000. utkáním proti Detroitu (7:3), které kladenský odchovanec opepřil gólem, si některé hvězdy Canadiens netradiční úbor vyzkoušely.

Gól, ale rekord v trapu. O tom sníte, řekl Nečas. Proč to nemá lehké?

17. Říjen 2018 - 10:38

Osm zápasů musel Martin Nečas vyčkat, než puk z jeho hokejky konečně vypne síťku v NHL. Proti Tampě to už vyšlo, střela z první při brejku tři na jednoho z 33. minuty byla líbivá, byť na dva body a bodový klubový rekord nestačila. Lightning zejména díky tříbrankové show Tylera Johnsona zvítězili na domácím ledu 4:2. Po utkání si s novináři poklábosil Nečas i jeho krajan v brance Hurricanes Petr Mrázek.

Nečas má konečně první gól v NHL, Sobotka úvodní trefu za Buffalo

17. Říjen 2018 - 6:17

SOUHRN | Útočník Martin Nečas premiérovým gólem v NHL nezabránil prohře Caroliny na ledě Tampy Bay 2:4. Brankář Hurricanes Petr Mrázek inkasoval třikrát z 26 střel. Forvard Lightning Ondřej Palát přihrál na vítězný gól, jeho spoluhráč Tyler Johnson se blýskl hattrickem.

Třinec prohrál na závěr LM v Norsku 2:6, Kometa padla v Zugu

16. Říjen 2018 - 21:59

České kluby v úterním programu hokejové Ligy mistrů nezářily. Třinec, který o naději na postup do play off přišel minulý týden v domácím utkání se Storhamarem, prohrál i druhé utkání s norským soupeřem, tentokrát na jeho ledě 2:6 a v základní skupině E skončil se čtyřmi body poslední. V hodně okleštěné sestavě prohrála i Kometa, která padla ve švýcarském Zugu 1:2. Narozdíl od Ocelářů si však Brňané play off zahrají, o čemž bylo jasno už minulý týden. Do play off se překvapivě probojovaly i týmy z hokejově méně vyspělých zemí - Bolzano (Itálie), Rouen (Francie) a právě norský Storhamar.

Chytil mění centra za křídlo. Moc mi tu pomáhají, chválí si Rangers

16. Říjen 2018 - 21:39

Přestavba - nepříjemný termín, který v NHL většinou znamená pár let bez většího úspěchu. New York Rangers v sezoně 2017/18 po sedmi letech poprvé nepostoupili do play off a tuhle sérii si pravděpodobně prodlouží. Na úvod ročníku prohráli čtyři zápasy z pěti, ale pilně pracují na tom, aby hráči tradičního klubu neodcházeli do šaten po zápase s nakládačkou na kontě a aby mladé tváře zrály v budoucí lídry. Například Filip Chytil.

Konec série! Hrachovina zastavil Jekatěrinburg, Čechům se dařilo

16. Říjen 2018 - 21:22

Vítězná série hokejistů Jekatěrinburgu v Kontinentální lize po 18 zápasech skončila. Avtomobilist s brankářem Jakubem Kovářem doma nestačil na Barys Astana, jemuž vychytal výhru 2:1 jiný český gólman Dominik Hrachovina.

SE SIMONOU: Jágr a extraliga? Bude trkat za Zlín, myslí si Duda

16. Říjen 2018 - 13:30

Ve třetím dílu nového pořadu iSport TV SE SIMONOU respondovala reportérka Simona Kubišová Radka Dudu. Nová posila prozatím posledního Chomutova opět baví extraligu živelnou hrou i upřímnými názory. Duda na kameru prozradil, na kterém stadionu jsou k vidění nejhezčí fanynky, či jak jej vítal starý známý Vladimír Růžička, šéf střídačky Pirátů. A řeč se stočila i na Jaromíra Jágra.

Plekancovi tleskala vyprodaná hala. Pleky na Hrad, vzkázal Tatar

16. Říjen 2018 - 7:20

Vyprodaný stánek Bell Centre mu tleskal a Tomáš Plekanec myslel prý na jedinou věc. „Chtěl jsem zápas dobře zvládnout a být tak rychlý, jak to jen dokážu," řekl český veterán po svém tisícím zápase v NHL, ve kterém prvním gólem sezony přispěl k výhře 7:3 nad Detroitem. Hlavou se mu přitom mohlo honit spoustu jiných situací, kladenský rodák totiž dokázal to, co málokdo před ním.

Plekanec mezi legendami! 1000. zápas v NHL ozdobil první trefou sezony

16. Říjen 2018 - 6:07

SOUHRN | Útočník Tomáš Plekanec v pondělním duelu proti Detroitu jako jedenáctý český hokejista nastoupil k 1000. zápasu v NHL. Významný milník ozdobil první trefou v sezoně, kterou pomohl k výhře Montrealu 7:3 nad Detroitem, a oceněním pro největší hvězdu večera. Asistenci si za Red Wings, kteří prohráli i šesté utkání a stále čekají na úvodní výhru, připsal obránce Filip Hronek.

Budějovice nasázely Porubě osm gólů a dál vedou, vyhrálo i Kladno

15. Říjen 2018 - 21:15

České Budějovice ve 14. kole první hokejové ligy drtivou výhrou 8:1 nad Porubou potvrdily pozici lídra a v čele tabulky mají tříbodový náskok před Kladnem, které však sehrálo o zápas méně. Rytíři bez Jaromíra Jágra přehráli Třebíč 5:0. Třetí Přerov prohrál 1:2 v prodloužení se Vsetínem, jenž nenašel přemožitele už v osmi duelech v řadě.

Hanzl v KHL popáté skóroval, Spartak ale na výhru nedosáhl

15. Říjen 2018 - 21:07

Pátý gól Robina Hanzla v sezoně pomohl hokejistům Spartaku Moskva v Kontinentální lize k zisku bodu za prohru 2:3 v prodloužení na ledě Petrohradu. Spartak přitom měl proti loňským mistrům blízko k nečekanému vítězství, ale domácí půl minuty před koncem třetí třetiny při hře bez brankáře vyrovnali a v 63. minutě rozhodl zápas Nail Jakupov.

Hráč měsíce

Hráčem měsíce září jsme zvolili Petra Vampolu. Gratulujeme! Petr odpovídal na dotazy fanoušků - offline rozhovor k přečtení ZDE

CHYSTÁME SE

Čeká nás moravský trojboj
Frýdek-Místek (so 20.10.)
Ostr.-Poruba (po 22.10.)
Vsetín (středa 24.10.)
(vše individuální doprava, podrobné info ZDE)

Následuje Jihlava (31.10.)
a Přerov (12.11.)

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Fanshop Rytíři

Dresy (+ další věci a novinky) pro sezónu 2018-19  (včetně těch výročních) již v prodeji!

Facebook

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!

TRANSPARENTNÍ ÚČET

PODPORA PRO KŘÉPU
Podpořme kladenského odchovance Petra Křepelku, který utrpěl v polovině října loňského roku při hokejovém utkání nižší německé soutěže zlomeninu pátého obratle a stále se potýká s velmi vážnými následky svého zranění. Svým neuvěřitelným odhodláním postupně dosahuje významných pokroků v léčbě.

Přispějte libovolným finančním darem na transparentní účet č.: 115-5899520217/0100

Pro zadání platby můžete využít platební QR kód s vyplněným číslem transparentního účtu.