Rytíři Kladno

Syndikovat obsah Rytíři Kladno
Rytíři Kladno - aktuální zprávy
Aktualizace: před 16 min 28 sek

Harmonogram přátelských zápasů a předsezonní autogramiáda

19 hod 31 min starý

Klub / Foto: Roman Mareš - Rytíři začnou své přátelské zápasy 9. srpna s Českými Budějovicemi v Příbrami. Kladno se utká také se Spartou, Slavií, Karlovými Vary a Libercem. Součástí přípravy je také turnaj ve slovenském Popradu. Tradiční předsezonní autogramiáda se uskuteční v rámci Dnů města Kladna 11. září.

Víkend plný fotbalu: Rytíři hráli pro Křepu, pak i s Plekancem k výročí 110 let libušínského klubu!

27. Červen 2022 - 0:00

Lukáš Jůdl / Foto: Roman Mareš - Během uplynulého víkendu se Rytíři zapojili do dvou fotbalových exhibic. V pátek se v Tuchlovicích konal pátý ročník akce "Hokejky na pažitu," kde se tradičně pomáhá Petrovi Křepelkovi, bývalému mládežníkovi Kladna, jehož kariéru zastavilo před lety vážné zranění. V neděli se pak v Libušíně slavilo 110 let od založení tamního klubu, kde libušínský Baník vyzval Rytíře i s Tomášem Plekancem v sestavě.

Na Kladno se vrací Adam Brízgala

21. Červen 2022 - 0:00

Tisková zpráva - Po roce se na Kladno vrací brankář Adam Brízgala, který od sezony 2022/23 vytvoří brankářský tandem s Landonem Bowem. Čtyřiadvacetiletý gólman bude u Rytířů hostovat z pražské Sparty.

Ledová klapka 2022: Rytíři ovládli hlasování fanoušků, obě videa pak brala celkové stříbro!

20. Červen 2022 - 0:00

Klub - Rytíři slaví dvě druhá místa v anketě Ledová klapka 2022. Odborná porota o nich rozhodla na základě videí, která soutěžila o prestižní ocenění a hodnotné ceny. V samostatné kategorii, ve které hlasovali hokejoví fanoušci, Kladno s videem k Jágrově 50. narozeninám navíc celkově vyhráli.

Tipsport rytířský měsíčník - květen 2022: Rytíři poprvé odkrývají část své soupisky!

8. Červen 2022 - 0:00

Lukáš Jůdl - Další Tipsport rytířský měsíčník je tady. A protože fanoušci netrpělivě očekávají novinky ohledně soupisky na nadcházející sezonu, Rytíři v dalším vydání odhalují první čtyři jména pro sezonu 2022/23. Těšit se můžete také na rozhovor s kondičním trenérem Michaelem Obrtelem.

Hledáš zábavu na léto, ale třeba i na celý život? Začni u Rytířů už teď (ročníky 2015 a mladší)!

6. Červen 2022 - 0:00

Lukáš Jůdl / Foto: Roman Mareš - Hokejová sezona skončila, ale ta další tu bude co by dup. Máte doma dítě ročníku narození 2015, 2016 a mladší? Dorazte s ním na letní přípravu, která se ponese hlavně v zábavném duchu. V srpnu na ni navážou tréninky na ledě a třeba i úspěšná sportovní kariéra!