RSS Rytíři Kladno
Aktualizace: před 17 min 38 sek

Předvánoční čas: Rytíři si zabruslili na náměstí, pokřtili knihu a rozdávali dárky na besídkách!

17 min 39 sek starý

Extraligová sezona je stále v plném proudu a ani během reprezentační pauzy nemají Rytíři prostor na to, aby vypadli ze sezonního tempa. Volný čas mezi tréninky si navíc mnozí vyplnili společnými klubovými akcemi pro děti a fanoušky, na které naváže vánoční utkání 20. prosince (od 17:30 proti Mountfield HK, ČEZ stadion Kladno).

Rozhodla hrozivá pětiminutovka! Kladno čtyřikrát inkasovalo a z Litvínova odjelo poražené

Rytíři za sebou mají zápas plný paradoxů, ve kterém podlehli Litvínovu 1:4. Kladeňáci přečkali enormní tlak soupeře v první třetině a ve druhém dějství byli lepší. Prosadit se ovšem nedokázali a Verva ve třetí části jednou přesnou trefou otevřela stavidlo, které jí bránilo ve skórování. Skvělý Denis Godla byl po čtyřech rychlých brankách vystřídán, jenže hosté už se k pořádnému zdramatizování nedostali. Až těsně před koncem smazal nulu na straně Kladna Brendan O'Donnell. Všechny tři důležité body tak zůstaly na severu Čech.

Kladno uzavře první polovinu základní části v neděli v Litvínově! Vampola hrát nebude

Sezona ubíhá jako splašená a Rytíři už se přiblížili k polovině základní části! První šestadvacítku zápasů uzavře Kladno v neděli v Litvínově, kde od 15:30 odehraje důležitý souboj, ve kterém půjde de facto opět o šest bodů.

Hokejové Vánoce na Kladně: Fanoušky čeká vánoční zápas, dražba dresů i soutěže o dárky!

Po roce tu jsou opět Vánoce a k těm již neodmyslitelně patří vánoční utkání, o kterém už asi mnozí kladenští fanoušci vědí. Teď je na čase představit ještě zápasový a pozápasový program, který opět zahrnuje dražbu speciálních vánočních dresů v Rebuy Stars Casinu a mnoho dalšího. A co by to bylo za Vánoce, kdyby se nerozdávaly dárky? I Rytíři jich pro vás mají spoustu! Stačí, abyste se je pokusili získat v našich blížících se soutěžích!

Lepšíme se v obětavosti, blokování střel i na buly, těší herní posun Rytířů střelce Tomáše Redlicha

Po třech porážkách slaví Rytíři opět vítězství, když po bojovném a obětavém výkonu přetlačili Mladou Boleslav a opět tak nakoukli na playoffové příčky. Trenéři dali po delší době dohromady osvědčený útok Redlich - Machač - Stnad a ten se jim odvděčil dvěma důležitými brankami. Vítězný gól si ve druhé třetině připsal Tomáš Redlich, který se po Lakosově střele nejrychleji zorientoval před brankou soupeře a na jeho dorážku už Krošelj nedosáhl.

Tři zápasy bez bodu stačily! Rytíři doma porazili Mladou Boleslav a jsou desátí

Kladno podalo proti Mladé Boleslavi velmi kompaktní výkon a zapsalo tři body za vítězství 3:1! Rytíři hráli od začátku velmi sebevědomě a v každé třetině dokázali zaznamenat po jednom střeleckém úspěchu. Skóre otevřel Patrik Machač, v prostředním dějství se prosadil Tomáš Redlich a na závěr zažil gólovou radost David Stach. Hosté našli odpověď pouze na první kladenskou trefu a víckrát už skvělého Denise Godlu nepřekonali.

Poslední domácí zápas Rytířů před reprezentační přestávkou obstará duel s Mladou Boleslaví

Rytíři prohráli třikrát v řadě a už je nejvyšší čas, aby opět začali bodovat. V pátek navíc Kladno odehraje poslední domácí zápas před nadcházející reprezentační přestávkou, když se od 18 hodin střetne s Mladou Boleslaví. „Přijede soupeř, který sice v úterý ztratil zápas, ale jinak je ve velmi dobré formě. Má dobře poskládaný tým, takže nás nečeká nic lehkého,“ předvídá před pátečním duelem kladenský trenér David Čermák.

Mikulášská nadílka na kladenském zimáku: Čerti si odnášeli děti v pytlích, ale zahráli si i hokej!

Někteří se smáli a těšili se, až budou moci odrecitovat svou básničku, jiní se klepali strachy – ale možná i zimou. Na kladenský ČEZ stadion totiž dorazili čerti, andělé a samozřejmě nechyběl ani Mikuláš. Nakonec z toho byla opět povedená akce, kterou si všichni moc užili!

Brzké vedení body nepřineslo, Rytíři odjeli z Brna poražení

Rytíři v okleštěné sestavě prohráli na ledě brněnské Komety 1:4. Hosté odstartovali velmi dobře a v oslabení se ujali vedení, když domácího brankáře prostřelil Tomáš Redlich. Prostřední dějství ale Kladnu nevyšlo. Brno rovněž v oslabení srovnalo a posléze otočilo vývoj. Kladeňáci se ve třetí části natahovali po bodu a chtěli srovnat, jenže domácí z přesilovky navýšili svůj náskok a v závěru stanovili konečnou podobu skóre.

Další těžká výzva pro Kladno! Rytíři se v neděli představí v Brně

Po těžkém a bohužel bezbodovém souboji se Spartou čeká na Rytíře další obtížná zkouška. Kladno se v neděli od 17:20 představí v Brně, kde se bude chtít po dvou porážkách opět zvednout. „Chceme do zápasu vstoupit aktivně a nepodlehnout atmosféře. Naším cílem je přivézt z Brna nějaké body,“ vyhlásil kladenský trenér David Čermák.

Sporťák Kladenska: Za Rytíře bojuje v anketě Martin Kehar, dejte mu svůj hlas!

Tradiční anketa „Sporťák SAMK“ je opět tady a vy máte možnost podpořit i zástupce kladenských Rytířů – obránce Martina Kehara. Hlasujte pro něj přes odkaz uvedený níže!

Zelingrovi radost z gólu zkalila prohra: Tým je důležitější než osobní statistiky

Do druhé třetiny nastoupili Rytíři proti Spartě jako vyměnění a svůj tlak nakonec proměnili i ve vedoucí branku. V šestadvacáté minutě se do šibenice téměř od modré parádně trefil Matyáš Zelingr a k šesti dosavadním asistencím tímto konečně přidal také premiérovou extraligovou trefu.

Rytíři si proti Spartě vybrali pořádný kus smůly! Přišli o Jágra a v závěru i o body

Derby proti Spartě mělo pro Rytíře i přes velmi dobrý výkon hořkou příchuť. Kladeňáci otočili nepříznivý vývoj a díky trefám Patrika Machače a Matyáše Zelingra šli do vedení. Soupeř ovšem srovnal a čtyři a půl minuty před koncem si vytvořil náskok, který pojistil zásahem prázdné branky. Kladno tak na domácím ledě prohrálo 2:4, těsně přišlo o všechny body a navíc i o útočníka Jaromíra Jágra, který odstoupil v polovině zápasu.

Denis Godla hostem Radia Relax: O zápase se Spartou, volném čase i letošních Vánocích!

Extraliga je v plném proudu a Rytíře čeká další výzva. V rámci 23. kola přivítá parta okolo Jaromíra Jágra svého největšího rivala, tedy pražskou Spartu! Nejen o této odvěte, ve které bude chtít Kladno vrátit týmu z hlavního města porážku 2:6, mluvil ve studiu Radia Relax brankář Denis Godla, který o sobě prozradil i pár věcí, které fanoušci o vynikajícím slovenském brankáři ještě možná úplně nevěděli.

První domácí derby naplní ČEZ stadion! Na Kladno míří Sparta

Kladenští fanoušci se dočkali a po pěti letech o patro níž si opět užijí domácí souboj s pražskou Spartou! Dva velicí rivalové se utkají na ČEZ stadionu už v pátek od 18 hodin a na utkání zbývají v prodeji poslední zbytky lístků.

Hituj! Skóruj! Blokuj! Proti Spartě pro Vás bude připravena zóna hokejových bojovníků

Radegast index zóna hokejových bojovníků míří na kladenský ČEZ stadion již 29. listopadu při zápase proti Spartě! Chceš zažít na vlastní kůži tu pravou hokejovou hořkost? Vyzkoušej si, čemu všemu dokáží čelit naši obránci, a probuď v sobě pravého bojovníka!

Musíme se vyvarovat zbytečných faulů, litoval po utkání v Plzni střelec jediné branky Zikmund

Rytíři podlehli v utkání 22. kola třetímu týmu extraligové tabulky Plzni 1:3. Jedinou branku kladenského mužstva zařídil tři minuty před koncem Ladislav Zikmund, pro kterého to byl 7. gól v letošní sezoně. Po utkání litoval Zikmund zejména častých vyloučení.

Rytíři zdramatizovali závěr, všechny body však zapsala Plzeň

Kladno zapsalo na plzeňském ledě porážku 1:3 a ze západu Čech odjelo bez bodů. Rytíři ve druhé části inkasovali a po obdržené brance ve vlastní přesilovce museli mazat dvoubrankovou ztrátu. Zdramatizování obstaral v posledních minutách Ladislav Zikmund, na srovnání už ale Kladeňáci stejně nedosáhli. V posledních vteřinách domácí potrestali kladenský risk bez brankáře a přidali třetí trefu.

Nadace Knights Foundation vyrazila s Rytíři do dětského domova: Rozdávaly se dárky a hrál se florbal!

Kladenští hokejisté využili středečního volného odpoledne a společně s nadací Knights Foundation vyrazili do dětského domova v Ledcích. Čtveřice Patrik Machač, Tomáš Redlich, Martin Kehar a Ladislav Zikmund se dětem podepsala, vyfotila se s nimi a vše završilo rozdávání dárků a florbalová exhibice.

Rytíři v úterý vyrazí na zteč do indiánské osady

Kladno zvládlo důležitý souboj proti Pardubicím a v tabulce Tipsport extraligy se posunulo už na devátou příčku. Nyní ho ale čeká souboj s týmem, jehož dres obléká nejproduktivnější muž soutěže Milan Gulaš. Duel v Plzni se odehraje v úterý od 17:20.

Hráč měsíce

Hráčem měsíce je znovu Denis Godla. Listopad stejně jako říjen! Gratulujeme a snad něco vymyslíme ;)

CHYSTÁME SE

Do Třince - ve ST 18.12.
Individuálně, vstupenky na místě u pokladen. Info ZDE.

Budou následovat:
Karl. Vary - v NE 22.12.
Zlín - v SO 28.12.
Pardubice - v NE 5.1.
Sparta - v NE 12.1.

Podrobnosti již na odkazech, zde potom postupně...

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Facebook

RYCHLÝ ROZPIS

Rozlosování ELH 2019/20

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!