RSS Rytíři Kladno
Aktualizace: před 6 min 45 sek

Poslední domácí zápas před venkovní sérií! Kladno se střetne s Třebíčí

6 min 45 sek starý

Rytíři za sebou mají pořádnou divočinu, kterou prožili v Ústí nad Labem, kde porazili místní Slovan 8:4. Prodloužili tak svoji vítěznou sérii už na čtyřzápasovou a další výhru budou chtít přidat v pondělí na domácím stadionu! Tam se Kladeňáci utkají od 18 hodin s třebíčskou Horáckou Slavií. A na delší dobu se bude jednat o poslední domácí utkání. Po sérii čtyř venkovních duelů se Kladno představí doma znovu až 27. října.

Rytířský dorost rozstřílel pražskou Kobru třinácti góly!

Deváté kolo dorostenecké ELIOD extraligy nabídlo na kladenském ČEZ stadionu pořádnou střeleckou podívanou. Rytíři měli nabito ostrými náboji a výsledkem 13:1 přestříleli celek Kobry. Na branku přitom vyslali neuvěřitelných 70 střel! Z řad Kladna do utkání nejvíce bodově zasáhli útočníci Viktor Procházka (4+3), Ondřej Hrabík (2+4) a Adam Bareš (1+4).

Přestřelka jako z westernu! Kladno nasázelo Ústí osm branek a zvítězilo počtvrté v řadě

Rytíři odehráli na ledě Ústí nad Labem pořádně divoké utkání, ve kterém soupeři nastříleli hned osm branek! Kladeňáci zaznamenali po přestřelce vítězství 8:4, protáhli ústecké trápení a připsali si čtvrtou tříbodovou výhru v řadě. Podařené utkání odehráli zejména Ladislav Zikmund (2+1) a Tomášové Redlich (2+1) s Vildumetzem (1+2).

Petr Vampola odpověděl na otázky fanoušků

Útočník Petr Vampola zapadl do kladenské sestavy výborně a od úvodu sezony táhl mužstvo díky svým zkušenostem. Během prvního měsíce posbíral deset kanadských bodů za čtyři branky a šest asistencí a vyhoupl se do čela klubového bodování. V tradiční anketě o nejlepšího hráče měsíce si pak za tento výkon vysloužil nejvyšší počet hlasů. Nyní Petr Vampola odpověděl na otázky fanoušků v tradičním offline rozhovoru.

Kladno se v sobotu představí na ledě Ústí nad Labem, které chce přetrhnout sérii porážek

Ve středu naskočili Rytíři zpět do tempa ligových zápasů a po výhře 3:2 nad Havířovem před sebou mají další venkovní zápas. Kladno zamíří v sobotu na sever Čech do Ústí nad Labem, kde od 16 hodin vyzve místní Slovan. Právě severočeský tým před nadcházejícím kolem doznal změny na trenérském postu.

Dorost Rytířů díky obratu ve třetí části porazil Spartu

Kladenský dorost po třech porážkách v řadě nastoupil na ledě pražské Sparty v Holešovicích. Hned zkraje utkání šla Sparta do vedení, když využila nařízené trestné střílení. Vyrovnání na sebe ovšem nedalo dlouho čekat a po necelých šesti minutách se začalo od znova. Začátkem druhého dějství udeřili Sparťané v přesilové hře, která trvala pouhých devatenáct vteřin. Rytíři ještě v téže třetině dokázali znova vyrovnat a o osudu utkání rozhodla až třetí třetina. V té se Kladno dokázalo prosadit dvakrát a zvítězilo 4:2. V nadstavbě se radovali hokejisté z hlavního města.

První zápas po přestávce je vždycky těžký, oddechl si po výhře Matyáš Zelingr

Obránce Matyáš Zelingr patří v kladenské sestavě ještě stále mezi mladé hráče, v zápase proti Havířovu byl ale hodně vidět a bavil svojí aktivní hrou. Nejprve dlouho bránil bez hokejky v situaci, která nakonec skončila obdrženou brankou, a posléze dvakrát sám nebezpečně zakončoval. Střelecký úspěch mu ale přán nebyl. „Hodně teď trénuji střelu golfákem, protože jsem ji měl fakt hroznou,“ vysvětloval po utkání s úsměvem mladý bek.

Rytíři doma porazili Havířov a pokračují na vítězné vlně

Kladno na domácím ledě proti Havířovu neodstartovalo dobře a zakrátko prohrávalo, díky dvěma zásahům Petra Vampoly ale vývoj otočilo. Soupeř v závěrečném dějství ještě dokázal srovnat krok, jenže Jakub Hajný Rytířům definitivně zařídil vítězství. Kladeňáci tak před svým publikem zvítězili 3:2 a přidali třetí tříbodovou výhru v řadě.

Rytíři naskočí po týdenní přestávce znovu do Chance ligy. Ve středu se doma střetnou s Havířovem

Přesně před týdnem odehráli Rytíři poslední zápas, ve kterém porazili Kadaň 3:0, a nyní už znovu naskočí na rozjetý kolotoč ligového hokeje. Kladno přivítá ve středu od 18 hodin na domácím ČEZ stadionu Havířov, kterému v tabulce náleží desátá příčka.

Rytířské narozeniny přímo na stadionu!

Chcete svým narozeninovým dárkem zaujmout? Máte chuť být originální? Popřejte svým dětem, rodičům, blízkým nebo kamarádům přímo na ligovém utkání Rytířů Kladno. Přizvěte si na pomoc našeho maskota Rytíře, který splní vaše přání za asistence kamer, vaše blahopřání zobrazíme během přerušení hry na kostku nad ledovou plochou a navíc si můžete nechat popřát přímo od vybraného hráče kladenského A-týmu. Při každém ligovém utkání je možné realizovat maximálně dvě narozeninová přání, proto s rezervací pro vaše oslavence neváhejte.

Kladenští dorostenci dotáhli zápas do prodloužení, ale vítězství nevybojovali

Sobotním polednem začalo sedmé kolo ELIOD extraligy dorostu, ve kterém kladenští Rytíři přivítali na svém ledě chomutovské Piráty. První třetina vyšla lépe pro Chomutov, který se díky využitým přesilovkám dostal do dvoubrankového vedení. Rytíři ale dokázali odpovědět během šestadvaceti vteřin ve druhé části, když ztrátu dorovnali. Kladno ve třetí periodě opět inkasovalo v oslabení, ale po dramatickém závěru poslalo zápas do prodloužení. V tom zaúřadoval po rychlém úniku Chomutov, který tak zvítězil 4:3 a odvezl si bod navíc.

Bruslení pro veřejnost startuje tento víkend!

V druhé hale ČEZ stadionu znovu začíná bruslení pro veřejnost. Ledová plocha a další služby jsou vám k dispozici o víkendech mezi 17 a 19 hodinou.

První nula v sezoně! Rytíři si poradili s Kadaní a odvezli si tři body

Kladno potvrdilo roli papírového favorita a zápas proti poslednímu týmu tabulky zvládlo. Rytíři se dostali na ledě Kadaně do vedení na konci první části zásluhou Ladislava Zikmunda, v prostředním dějství navýšili své vedení díky přesilovkové trefě Martina Kehara a v závěru určili konečné skóre brankou Tomáše Redlicha. Adam Brízgala zneškodnil všechny pokusy soupeřů a svojí první nulou v kladenském dresu přispěl k výhře 3:0!

Kladno zavítá před týdenní přestávkou na led poslední Kadaně

Rytíře čeká volné kolo, díky kterému budou mít týdenní pauzu od zápasů. Ještě předtím se ale utkají s nevyzpytatelným týmem Kadaně, který se v tabulce momentálně nachází na posledním místě. Kladno rozehraje zápas na severu Čech ve středu v 18 hodin.

Hlasujte pro nejlepšího hráče měsíce září

S novou sezonou se vrací také již tradiční záležitost - anketa Fanklubu Poldi Kladno, ve které zvolíte svými hlasy nejlepšího hráče uplynulého měsíce! Za září si vysloužili nominaci brankář Adam Brízgala, obránce Jiří Říha a útočníci Adam Kubík, Jakub Strnad a Petr Vampola. Rozhodněte svými hlasy, kdo se stane prvním hráčem měsíce v sezoně 2018/19!

Rytíři předvedli obrat a na domácím ledě porazili Prostějov

Kladno nevstoupilo do utkání proti Jestřábům vůbec dobře a v první třetině dvakrát ztrácelo, jenže postupně svůj výkon vygradovalo a v závěrečné periodě dotáhlo obrat! Rytíři tak díky brankám Daniela Kružíka, Ladislava Zikmunda a Jakuba Strnada zvítězili 3:2 a do tabulky získali důležité tři body.

Repríza loňského čtvrtfinále. Na Kladno přijede Prostějov

Rytíři v posledním kole podlehli českobudějovickému Motoru, nyní už ovšem hledí směrem k dalšímu střetnutí. Na Kladno v sobotu zavítají prostějovští Jestřábi, tedy celek, přes který Kladno prošlo v loňském play off! Repríza čtvrtfinálové série odstartuje na ČEZ stadionu v 16 hodin.

Musíme umět reagovat i na nepříznivý vývoj utkání, zlobil se po porážce Jakub Strnad

Kladno odjelo z Českých Budějovic poraženo a poprvé v sezoně vyšlo ze zápasu bez vstřelené branky. To nezměnil ani kapitán Jakub Strnad, který mohl ve třetí části ujíždět sám na brankáře. „Už jsem si to rovnal, že pojedu sám, ale puk se mi zastavil a byl jsem bez šance. Byla to moje chyba, měl jsem si s tím poradit lépe,“ litoval po utkání Strnad.

Bez gólu se vyhrát nedá. Kladnu nepomohl k bodům proti Motoru ani vynikající Cikánek

Rytíři čelili na ledě lídra tabulky hned od úvodu velikému nátlaku a i díky fantasticky chytajícímu Lukáši Cikánkovi drželi do poloviny utkání bezbrankový stav. Pak se ale Motor dostal do vedení, které ještě ve třetí části dvakrát navýšil. Kladenští střelci se naopak poprvé v sezoně nedokázali v utkání prosadit. Kladno tak odjelo z jihu Čech poraženo 0:3.

Souboj velkých rivalů! Kladno zavítá ke šlágru kola do Českých Budějovic

Rytíři se navrátili do vítězné nálady a nyní před sebou mají další velmi těžkou zkoušku. Již ve středu se Kladno střetne ve venkovním utkání s českobudějovickým Motorem, který momentálně stojí v čele tabulky Chance ligy! Zápas na jihu Čech odstartuje v 17:30.

Hráč měsíce

Hráčem měsíce září jsme zvolili Petra Vampolu. Gratulujeme! Petr odpovídal na dotazy fanoušků - offline rozhovor k přečtení ZDE

CHYSTÁME SE

do Litoměříc - st 17.10.
Bude znovu bus? Odjezd od ZS 15:30, možnost nástupu cestou (Rozdělov, Slaný, Smečno). Cena 150,- / 200,-. Podrobné info a přihlášky ZDE

Dále nás čeká moravský trojboj FRM - POR - VSE
(vše individuální doprava)

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Fanshop Rytíři

Dresy (+ další věci a novinky) pro sezónu 2018-19  (včetně těch výročních) již v prodeji!

Facebook

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!

TRANSPARENTNÍ ÚČET

PODPORA PRO KŘÉPU
Podpořme kladenského odchovance Petra Křepelku, který utrpěl v polovině října loňského roku při hokejovém utkání nižší německé soutěže zlomeninu pátého obratle a stále se potýká s velmi vážnými následky svého zranění. Svým neuvěřitelným odhodláním postupně dosahuje významných pokroků v léčbě.

Přispějte libovolným finančním darem na transparentní účet č.: 115-5899520217/0100

Pro zadání platby můžete využít platební QR kód s vyplněným číslem transparentního účtu.