Rytíři Kladno


Syndikovat obsah Rytíři Kladno
Rytíři Kladno - aktuální zprávy
Aktualizace: před 1 min 41 sek

Ohlédnutí za sezónou mladých Rytířů očima trenérů

10. Duben 2024 - 0:00

Jakub Liška / Foto: Daniela Vodičková - Jelikož se ročník 2023/2024 nachýlil pro všechny mládežnické celky Rytířů nachýlil ke svému konci, přichází čas ohlédnout se zpět za jednotlivými sezonami. Dorostencům i deváťákům se podařilo udržet extraligovou příslušnost, což se určitě dá považovat za pozitivní splněný cíl. Naopak u juniorů převládá spíše zklamání, protože se nakonec nezvládli probojovat do playoff. Ke každému družstvu se také vyjádří krátkým komentářem hlavní trenéři, jak sezonu ve své kategorii viděli oni.

Kladno vyzve v baráži Vsetín. Bitva o extraligu startuje 17. dubna

10. Duben 2024 - 0:00

Klub - Kladno zná jméno soupeře v barážové sérii. V bitvě o Tipsport extraligu vyzvou Rytíři prvoligového šampiona VHK ROBE Vsetín. Prolínací sérii odstartují Rytíři dvěma utkáními na domácím ČEZ stadionu ve středu 17. a čtvrtek 18. dubna. Vstupenky jsou v prodeji.

Začíná předprodej samostatných vstupenek na baráž o extraligu

8. Duben 2024 - 0:00

Klub - V pondělí 8. dubna od 12 hodin spouštíme předprodej samostatných vstupenek na první dvě barážová utkání. Zakoupit je můžete on-line na portálu Enigoo nebo přímo na pokladně ČEZ stadionu – to lze ovšem pouze ve středu 10. dubna od 16 do 18 hodin, případně až v den utkání.

Tři týdny intenzivních tréninků. Rytíři se chystají na baráž, z týmu čiší optimismus

4. Duben 2024 - 0:00

Redakce - Dlouhý měsíc uplynul ode dne, kdy Rytíři odehráli poslední soutěžní utkání v základní části Tipsport extraligy. Ještě dalších čtrnáct dní je dělí od startu baráže, na kterou se připravují intenzivním tréninkem, prokládaným soutěžemi a vzájemnými zápasy. Jak příprava probíhá a jak ji hodnotí hráči samotní? Podívejte se na naši reportáž!

Pevně věřím, že se Kladno ukáže jako hokejové město, říká před baráží Radek Smoleňák

3. Duben 2024 - 0:00

Redakce / Foto: Roman Mareš - Už před měsícem zakončili Rytíři základní část extraligy a v těchto dnech se naplno připravují na důležité boje v baráži. Jaký je tréninkový program kladenských hokejistů, jak to vypadá se zraněnými hráči a jak důležitá bude podpora fanoušků v nadcházejících bojích? I o tom mluvil v rozhovoru po jednom z tréninků kapitán Radek Smoleňák.

Legendární František Pospíšil slaví 80 let

2. Duben 2024 - 0:00

Redakce - Pouze dvěma hráčům v klubové historii se dostalo pocty vyřazení čísla. Pod stropem ČEZ stadionu vedle šestky Milana Nového navždy visí i jedenáctka kapitána Františka Pospíšila. Legendární obránce byl u všech úspěchů kladenské dynastie 70. let 20. století a z pozice kapitána dovedl reprezentační mužstvo Československa k třem titulům mistra světa. Dnes slaví 80. narozeniny!

Startuje předprodej balíčku vstupenek na baráž. Nabízí úsporu i jisté místo

26. březen 2024 - 0:00

Klub - V úterý 26. března od 12 hodin bude spuštěn volný předprodej vstupenek na první dvě utkání baráže o extraligu, která jsou na programu ve středu 17. a ve čtvrtek 18. dubna. Po dobu následujících dvou týdnů bude lístky možné zakoupit pouze formou balíčku na obě utkání, následně budou do prodeje uvolněny jednotlivé vstupenky.

Pohár pro vítěže Sev.en Hockey Cupu předal Jágr. Kladenský turnaj byl vrcholem sezóny

25. březen 2024 - 0:00

Redakce - V sobotu 23. března hostil kladenský ČEZ stadion poslední ze čtyř turnajů čtvrtého ročníku Sev.en Hockey Cupu. Sportovní zápolení hráčů třetích a čtvrtých tříd přineslo krásné góly, spoustu zábavy a velký zážitek na konec. Závěrečného ceremoniálu se totiž zúčastnil i Jaromír Jágr, který předal i putovní pohár pro celkového vítěze soutěže. Stalo se jím pardubické Dynamo.

Všechny mládežnické týmy s výhrou! Došlo i na vzájemný střet Kladeňáků

25. březen 2024 - 0:00

Jakub Liška / Foto: Daniela Vodičková - Nejstarším mládežnickým kategoriím Kladna už sice odzvonil konec sezony, nicméně osmá až pátá třída stále pokračuje v zápasovém rytmu. Sedmá třída si došla pro jednoznačné prvenství ve své nadstavbové skupině, když z 15 duelů zvládla všech 15 vyhrát! Dvě utkání čekala na osmáky, kteří toužili zůstat na druhé příčce soutěže. V páté třídě došlo v uplynulém víkendu také na pikantní souboj obou kladenských celků proti sobě.

Předprodej balíčků na baráž o den posunut. Spustí se v úterý 26. března ve 12 hodin

25. březen 2024 - 0:00

Klub - Z důvodu technických komplikací při revizi blokace partnerských míst se start předprodeje balíčků na první dvě barážová utkání odsouvá o jeden den na úterý 26. března ve 12 hodin.

Kladno o víkendu hostí poslední turnaj čtvrtého ročníku Sev.en Hockey Cupu

21. březen 2024 - 0:00

Redakce - V sobotu 23. března čeká hráče ročníků 2014 a 2015 vrchol sezóny v podobě domácího turnaje Sev.en Hockey Cup, který bude čtvrtým, a tedy posledním v letošní sezóně.

Sezónu veřejného bruslení ukončí v neděli maskot

21. březen 2024 - 0:00

Klub - V sobotu 23. a v neděli 24. března se uskuteční poslední dvě veřejná bruslení v letošní sezóně. Obě proběhnou v tradičním čase na druhé ledové ploše ČEZ stadionu, kam v neděli na samý závěr ročníku dorazí i klubový maskot!

Rytíři v tréninkovém procesu: Intenzivnější pondělky a pátky, víkendy volné

20. březen 2024 - 0:00

Redakce - Po desetidenní pauze, kterou hráči dostali po skončení základní části, zahájili Rytíři v minulém týdnu společnou přípravu na baráž o extraligu. Na začátku tohoto týdne se k týmu připojili poslední opozdilci, a tak mají trenéři na ledě k dispozici kompletní kádr, kromě zraněného Ondřeje Bláhy.

Juniorům poslední zápas nevyšel a sedmáci jsou šestnáctý zápas bez porážky!

19. březen 2024 - 0:00

Jakub Liška / Foto: Daniela Vodičková - Vzhledem k tomu, že dorostenci s deváťáky již mají po sezoně, odehrálo se v uplynulém týdnu o něco méně mládežnických utkání. Za zmínku nicméně stojí určitě nadále dominující sedmá třída, která si tentokrát smlsla na Čáslavi. Případně cenná výhra osmáků na ledě Hvězdy Praha. Naopak junioři se s letošním ročníkem rozloučili porážkou na půdě pražské Slavie.

Zažijte finálový víkend! Vstupenky na světový šampionát jsou stále k dispozici

18. březen 2024 - 0:00

Komerční sdělení - Do startu nejočekávanější hokejové události roku zbývají pouhé dva měsíce! Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji se do Česka vrací po devíti letech. Chcete zažít atraktivní podívanou, jako tomu bylo v roce 2015? Praha i Ostrava totiž očekávají příjezd velkých jmen!

Facebook

Komunita

Povinná četba

HLAVNĚ NESPADNOUT!
Stephen Foster
Muž, jeho syn a jejich fotbalový klub
V tomto ironickém vyprávění o fandovské posedlosti, pojednávajícím o islandských majitelích, věčně se střídajících trenérech, neschopných hráčích, indických koláčích a stadionech, které se vyrovnají tomu nejlepšímu z východoněmecké architektury, se jistě poznají příznivci podřadných klubů z celého světa.

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!