RSS Rytíři Kladno
Aktualizace: před 29 min 24 sek

Rytíři v Mladé Boleslavi neuspěli a v tabulce klesli na jedenáctou příčku

29 min 24 sek starý

Kladno nenavázalo na dobré výkony z posledních zápasů a v Mladé Boleslavi prohrálo 2:5. Zejména start utkání se Rytířům nepovedl a ve 21. minutě ztráceli už 0:3. Po snížení Bradyho Austina se Kladeňáci ještě vrátili do hry, soupeř ale navýšil a po trefě Jaromíra Jágra přidal definitivní tečku do odkryté klece. Rytíři tak vypadli z TOP desítky ligy a jsou o bod za Olomoucí.

Děti se budou učit od těch nejlepších! Pojď hrát hokej navštíví Jaromír Jágr, Michal Barinka a Denis Godla

Dnes již tradiční akce Pojď hrát hokej je zpátky! Na Kladně se konkrétně uskuteční v pondělí 20. ledna od 16 hodin a všichni zúčastnění se mají rozhodně na co těšit! Z týmu extraligových Rytířů totiž přislíbili svoji účast legendární útočník Jaromír Jágr, bývalý reprezentační obránce Michal Barinka i slovenský brankářský talent Denis Godla. Hráči kladenského áčka si s nejmenšími zabruslí a povedou je při jejich prvních krůčcích po ledové ploše.

Rytíře posílil tahoun Slavie Šmerha, extraligová premiéra ho čeká už v Mladé Boleslavi!

Přestupové období se v českých soutěžích chýlí ke své uzávěrce, která proběhne 31. ledna. Rytíři však využili zbývající čas a ulovili zajímavou posilu z pražské Slavie. Na střídavé starty přichází jednadvacetiletý útočník Tomáš Šmerha, který je neproduktivnějším hráčem slávistického mužstva. Dres mění i obránce Ondřej Smetana, jenž se z Ústí nad Labem přesunul do Vsetína, Kladnu však může i nadále vypomáhat.

Junioři měli úspěšný víkend. Vyhráli i proti pražské Slavii

Kladenská juniorka prolomila šňůru proher po utkáních v těchto dvou dnech. Po včerejší Spartě hostili Slavii. I tento pražský klub jejich síle podlehl a kladenští se tak radují s dalších bodů do tabulky.

Přijďte si zabruslit s Rytíři! Hokejisté se opět chystají na kluziště na náměstí

Podruhé v sezoně se kladenští Rytíři chystají za svými příznivci na ledové kluziště na náměstí Starosty Pavla. Nejprve tam sezonu bruslení odstartovali a tentokrát ji budou uzavírat! V úterý od 16 hodin se na veřejném kluzišti představí obránci Brady Austin, Brendon Nash, Matyáš Zelingr, Ladislav Romančík a útočník Šimon Jelínek. Pro fanoušky je opět připraven zajímavý program.

Rytíři jsou rozjetí a v neděli budou chtít v Mladé Boleslavi další body

Kladno prožívá zatím velice vydařený rok 2020 a s posledními výsledky může být spokojené! Rytíři přestříleli Spartu i Kometu Brno a další body budou chtít přidat i v Mladé Boleslavi, kde se představí v neděli od 17:20. „Chceme navázat na výkony z posledních dvou zápasů,“ má jasno kladenský trenér David Čermák.

5 užitečných zajímavostí pro kladenské fanoušky: Volba hráče zápasu či nový stánek s tombolou!

Základní část hokejové extraligy je za svou polovinou. Přesto si vedení Rytířů pro své fanoušky stále připravuje zajímavé novinky. „Nejen, že o nich chceme souhrnně informovat, chceme také vyjasnit několik věcí, které nejsou fanouškům možná stále úplně jasné,“ vysvětlil účel tohoto článku Lukáš Jůdl, tiskový mluvčí Rytířů Kladno.

Jakub Strnad zhasnul Kometu dvěma trefami, ale pak brzdil euforii: Hlavně zůstat nohama na zemi

Rytíři si góly schovali až na posledních třináct minut zápasu, ale Brnu jich za tu dobu nasázeli rovnou pět. Dva z nich zaznamenal v přesilovkách kapitán Jakub Strnad, který nejdříve před samotným utkáním obdržel památeční dres k nedávno odehraným 400 zápasům v kladenském dresu, aby pak po chytré Stachově přihrávce trefil nakonec vítěznou branku. Druhý gól pak Strnad přidal tečí Nashovy střely pouhých jedenáct vteřin před třetí sirénou a s dvanácti vstřelenými góly se tak osamostatnil na čele tabulky kladenských střelců.

Diváci si museli na góly počkat, nakonec ale viděli vysoké vítězství Rytířů nad Brnem

Zápas Kladna proti Brnu, to byla pořádná bitva! Na úvodní trefu se čekalo až do třetí třetiny, kdy se po teči soupeře prosadil David Stach a krátce nato navýšil z přesilovky Jakub Strnad. Kometa však rovněž z početní výhody snížila a mohlo to být drama. To ale domácí odmítli. Brendan O’Donnell navýšil, Antonín Melka se trefil do prázdné brány a Jakub Strnad v závěru upravil na konečných 5:1! Rytíři tak zapsali další důležitou výhru a o body už obrali v této sezoně všechny extraligové týmy.

Junioři porazili na domácím ledě Spartu

V 35. kole soutěže byli kladenští junioři úspěšní. Následovali nedělní úspěch A-týmu, a i přes velmi vyrovnaný začátek utkání, porazili Spartu 3:1.

Pojeďte s fanklubem do Mladé Boleslavi!

Po veliké vlakové výpravě na Spartu chystá Fanklub Poldi Kladno v neděli menší a skromější výjezd do Mladé Boleslavi! V autobuse stále zbývají místa, tak neváhejte, přihlaste se a jeďte Rytíře podpořit v další bitvě o důležité body. I vaše podpora může hnát Rytíře za vítězstvím!

Král je zpátky! Jaromír Jágr povede Rytíře v pátek do bitvy s Brnem

Legendární Jaromír Jágr se vrátil do sestavy Rytířů a svému týmu dopomohl ke slavnému vítězství 8:4 na Spartě! Nyní se slavná osmašedesátka poprvé po zranění představí i na domácím ledě, kde Kladno v pátek od 18 hodin přivítá Brno. Před parádní hokejovou bitvou bude rovněž oceněn kapitán Jakub Strnad, který v uplynulých kolech dosáhl na významný milník!

Jágrův návrat, výhra nad Spartou a teď se fanoušci těší na Brno: Vstupenky na Kometu jsou v prodeji!

Rok 2020 je pro kladenské Rytíře zatím velmi povedený. Ze čtyř utkání tři vyhráli - naposledy porazilo Kladno 8:4 Spartu a teď partu okolo Jaromíra Jágra čeká další těžký soupeř. V pátek dorazí na ČEZ stadion HC Kometa Brno s Tomášem Plekancem. Vstupenky jsou v prodeji!

Letní kemp pro hokejovou mládež: Letos v termínu od 25. do 31 července!

Hokejová sezona sice ještě neskončila, ale už teď je třeba myslet dopředu a připravovat akce, které se budou konat po ní. Rytíři už znají termín tradičního kempu talentované mládeže, který letos proběhne od soboty 25. července do pátku 31. července. Celý týden budou všichni účastníci pod dozorem zkušených trenérů a dalšího personálu hokejového klubu, který má připravený opět pestrý program.

Konečně nám fungovaly přesilovky, těšilo čtyřbodového Bradyho Austina

Vskutku královské vystoupení sehráli Rytíři na ledě pražské Sparty. Přestože čtyřikrát inkasovali a v jednu chvíli ztráceli i o dvě branky, pokaždé našli odpověď a ve třetí třetině soupeře srazili čtyřmi góly! Zvrat řídil vedle navrátilce Jaromíra Jágra zejména obránce Brady Austin, který zapsal čtyři primární asistence a v bodování extraligových beků už je zase první! „Vím, že jsem na tom docela dobře, ale soustředím se hlavně na vítězství a týmový úspěch,“ komentoval po velkém vítězství kanadský obr.

Kladno s králem Jaromírem v sestavě uspělo v přestřelce a ze Sparty veze všechny tři body!

Rytíři si to s pražskou Spartou rozdali narovinu jako za starých časů a z ledu lídra odvezli tři body za výhru 8:4! Kladno v utkání třikrát ztrácelo, jednou dokonce o dvě branky, pokaždé ale odpovědělo a ve třetí části si vystřílelo vedení! Jaromír Jágr zaznamenal po návratu do sestavy čtyři kanadské body a Brady Austin zapsal čtyři asistence. Sladký první bod v extralize zaznamenal díky gólu také Štěpán Bláha. Nabitý kladenský kotel si tak v takřka domácí atmosféře užil velecenné vítězství.

Třetí prohra v řadě. Dorostenci prohráli s Brnem

Ani v desátém kole ELIOD Extraligy - o pořadí v play-off kladenský dorost neuspěl. Na domácím ledě podlehl Kometě Brno 2:4. O oba góly se postaral Petr Ullrych.

V neděli na Spartu! Fanoušci přichystali velký vlakový výjezd

Už v neděli se Rytíři představí na ledě pražské O2 areny, kde od 16 hodin vyzvou Spartu. A do utkání by je měla hnát pořádně hlasitá podpora. Fanklub Poldi Kladno totiž do hlavního města vypraví speciální vlakovou soupravu, která na své palubě poveze 340 Kladeňáků!

Tahali jsme za kratší konec, přiznal po Plzni Petr Vampola. Už se ale těší na Spartu!

Petr Vampola strávil proti Plzni na ledě ze všech útočníků nejvíce času, bezmála dvaadvacet minut. Na soupeře platil aktivní hrou, vynutil si vyloučení. Ale ani on nepomohl v závěrečném náporu dostat puk za Frodlova záda. Po třech výhrách tak zažil v kladenském dresu první porážku.

Závěrečný tlak na body nestačil, vítězství si odvezla Plzeň

Kladno proti Plzni nepodalo nejlepší výkon a po dramatickém závěru prohrálo před vlastním publikem 1:3. Hosté šli do vedení poprvé v 15. minutě, v prostřední části ale z přesilovky srovnal Tomáš Kaut. Vyrovnaný stav však neměl dlouhého trvání a soupeř opět o branku odskočil. V závěru měli Rytíři enormní tlak, jenže ani ten jim na vyrovnání nestačil. Plzeňští naopak trefili odkrytou klec a stanovili konečné skóre.

Hráč měsíce

Hráčem měsíce je potřetí v řadě Denis Godla. Gratulujeme k hattricku a snad už konečně něco vymyslíme ;)

CHYSTÁME SE

Hr. Králové - v ÚT 28.1.

Bude bus? Již se hlašte! Přihlášky a podrobnosti na odkazu ZDE

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

ZTRÁTY & NÁLEZY

V kumbálu na zimáku se zkraje sezony při vyklízení našlo celkem dost zapomenutých nebo odložených věcí a to i z let hodně minulých - viz. FOTO1, FOTO2, FOTO3, FOTO4. Kdyby byl o cokoliv z těchto věcí zájem ozvěte se Zelímu. Do konce roku je vše k dispozici, nevyzvednuté věci potom vypustíme dál do světa...

Facebook

RYCHLÝ ROZPIS

Rozlosování ELH 2019/20

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!