RSS Rytíři Kladno
Aktualizace: před 14 min 51 sek

Mladší dorostenci zvítězili posedmé v řadě a tabulce vévodí s dvanáctibodovým náskokem

21. leden 2018 - 17:07

Mladí Rytíři prodloužili svoji vítěznou šňůru už na sedm vítězství v řadě, a to po skalpu týmu z Třemošné. Kladýnko bylo v zápase lepším mužstvem a zaslouženě získalo tři body. Největší pronásledovatel z Karlových Varů prohrál duel se Slavií a svěřenci Jana Kregla tak navýšili náskok v čele tabulky na dvanáct bodů. Play off pro naše borce je tak na hodně dobré cestě!

Jakub Strnad se těšil na zápas, že ani dospat nemohl

20. leden 2018 - 20:33

Jakub Strnad si odpykal pětizápasový distanc a s kapitánským céčkem se vrátil na svoji pozici k Matěji Pekrovi a Romanu Přikrylovi. Svůj návrat do sestavy mohl vyšperkovat i vyrovnávací brankou, tu mu ale rozhodčí pro domnělý pobyt jeho spoluhráče v brankovišti neuznali. Byl i u dalších zajímavých momentů, kdy v první třetině například svým aktivním pohybem zařídil Kladnu dvě přesilovky. V závěru třetí části pak měl za jednobrankového vedení na holi i pojistku v podobě třetího gólu, Strmeně se mu ale překonat nepodařilo.

Rytíři si po tuhém boji s Frýdkem-Místkem připsali dva body za výhru v prodloužení

20. leden 2018 - 19:27

Zápas proti Frýdku-Místku byl pro Rytíře těžkou zkouškou, která měla nakonec chuť dvou bodů! Kladenští od čtvrté minuty prohrávali a sami se dokázali prosadit až v závěrečné třetině. Napínavé utkání nakonec dospělo až do prodloužení, ve kterém byli domácí úspěšnější. Svoji první branku v letošním ročníku vstřelil obránce Jurij Repe a pod zbývající dva góly se podepsali Matěj Pekr s Adamem Kubíkem. Kladno tak zvítězilo poměrem 3:2.

Dorostenci opět vsítili čtyři branky ve třetí třetině a tabulkou stoupají vzhůru

20. leden 2018 - 15:53

Po páteční výhře nad Pardubicemi přivítali mladí Rytíři jejich souseda, Hradec Králové. Oba zápasy měly podobný charakter hry. První dvě třetiny byly vyrovnané a Kladenští se výrazně chytli až v té poslední. Čtyřmi góly ve třetí části rozmetali soupeře a v tabulce se tým modrobílých posunul na devátou příčku, což nemění nic na tom, že starší dorost má už play off jisté!

Juniorka ukončila moravskou štaci vítězně. Ve Zlíně úřadoval Vildumetz s Patykem

20. leden 2018 - 15:18

Mladí Rytíři se představili ve Zlíně, kde si spravili chuť z pátečního zápasu a soupeře z Valašska porazili. Po první třetině, kdy padlo hned pět gólů se hra ustálila a na další zásah se čekalo až do konce utkání. V něm dvakrát zaúřadovalo Kladno, které vstřelilo v zápase hned tři góly v oslabení! U všech branek se podepsali Tomáš Vildumetz s Petrem Patykem.

Starší dorostenci ve třetí třetině naprosto rozebrali Pardubice a zaslouženě zvítězili

19. leden 2018 - 22:00

Na kladenský ČEZ stadion přijeli perníkáři z Pardubic, kteří na tento výlet nebudou vzpomínat v dobrém. Mladí Rytíři se ve třetí třetině rozjeli jak se sluší a patří a hosty naprosto smázli. Ne nadarmo tým opanuje na druhé příčce v průměru vstřelených gólů na zápas. Z vyrovnaného zápasu se tak v poslední dvacetiminutovce stala lehká exhibice a všechny body zůstaly doma.

Junioři neudrželi třígólové vedení a z Olomouce si odváží jeden bod

19. leden 2018 - 21:03

Mladí Rytíři se vydali na moravskou pouť a jejich první zastávka v Olomouci nebyla příliš úspěšná. V úvodní dvacetiminutovce vstřelili naši junioři tři góly a byli na koni. Zbytek utkání už ovšem z naší strany nebyl příliš povedený a bohužel jsme vedení neudrželi. Rozhodly nakonec až samostatné nájezdy, ve kterých byl úspěšnější soupeř a Kladýnko tak za prohru 3:4 bere jeden bod.

Jurij Repe jede se slovinským týmem na olympijské hry!

19. leden 2018 - 14:34

Také tentokrát budou mít Rytíři přímé zastoupení na olympijském turnaji, v nominaci Slovinska je kladenský obránce Jurij Repe. Na posledních hrách před čtyřmi lety zase Česko reprezentoval Tomáš Kaberle.

Na ČEZ stadion v sobotu zavítá Frýdek-Místek

19. leden 2018 - 12:58

Kladýnko vstoupilo do závěrečné fáze základní části úspěšně a na podařený výkon proti Kadani bude chtít navázat na domácím ledě! Tam Rytíři v sobotu od 16 hodin přivítají celek Frýdku-Místku. Poprvé po uplynutí disciplinárního trestu by se mohl vrátit do sestavy i domácí kapitán Kladna Jakub Strnad!

Jágrův gól Slavii nepomohl! O výhře dorostu rozhodl setinu před sirénou Staněk

18. leden 2018 - 19:00

Mladí Rytíři přivítali na svém ledu soka z pražské Slavie, a tak jako posledně v Edenu, svítil na tabuli po šedesáti minutách nerozhodný stav 4:4. Tentokrát se ovšem nemuselo čekat až na samostatné nájezdy, jelikož jedinou vteřinu před koncem prodloužení rozhodli Kladenští o výsledku zápasu a přídělu dvou bodů na svoji stranu.

Na střídavé starty přichází z Pardubic talentovaný gólman Klouček

18. leden 2018 - 16:00

Výpomoc do brankoviště získali Rytíři z extraligových Pardubic. V případě potřeby může za Kladno naskočit devatenáctiletý brankářský talent Milan Klouček. Kluby se dohodly na střídavých startech do konce sezony.

Trefa Matěje Pekra bojuje na TVCOM.cz v anketě gól měsíce!

18. leden 2018 - 14:32

Rytíři porazili na konci roku 2017 Litoměřice vysoko 8:1, na čemž se podílel podařenou přesilovkovou trefou i útočník Matěj Pekr. Právě jeho branka uspěla na TVCOM.cz v hlasování o nejlepší gól posledního týdne uplynulého roku a nyní bojuje o titul gól měsíce prosince! Matějovu výstavní ránu si můžete prohlédnout na přiloženém videu a poté ji podpořit svým hlasem na uvedeném odkazu!

Miroslav Kopřiva se cítil v pohodě, i proto mohl slavit nulu

18. leden 2018 - 10:33

Po třech neúspěších v řadě Rytíři zavítali na led Trhačů z Kadaně a kdysi neoblíbeného soupeře porazili i počtvrté v letošní sezoně. Oproti předchozím vyrovnaným bitvám Kladenští soupeře ze severních Čech jednoznačně přehráli a zvítězili vysoko 5:0. Výrazný podíl na vítězství měl i brankář Miroslav Kopřiva, který pochytal všech 24 střel soupeře. Připsal si tak svou druhou nulu v sezoně a vyrovnal se svému parťákovi z brány Lukáši Cikánkovi.

Střelec Kubík: V Kadani to byl náš zápas

17. leden 2018 - 21:47

Vstřelil úvodní góly a našlápl tak k vítězství Rytířů v Kadani. Devatenáctiletý útočník Adam Kubík se trefil v druhém utkání po sobě a byl důležitou figurou tříbodové partie...

Vstup do poslední čtvrtiny základní části vyšel Kladnu výborně! Rytíři uspěli v Kadani s čistým štítem

17. leden 2018 - 21:19

Rytíři vstoupili do závěrečné fáze základní části úspěšně a na ledě Kadaně si připsali vítězství 5:0! Kladenští se dostali do vedení hned v první části a ve zbývajících dvou třetinách přidali v každé po dvou gólech. Adam Kubík se v utkání blýskl dvěma zásahy a Miroslav Kopřiva udržel druhou nulu v sezoně.

Rozbíhá se poslední čtvrtina základní části! Kladno ji započne v Kadani

16. leden 2018 - 12:36

Třicet devět zápasů je minulostí a Rytíři před sebou mají v základní části už jen po jednom střetnutí s každým mužstvem. Poslední čtvrtinu základní části WSM ligy zahájí Kladenští ve středu v 18 hodin na ledě poslední Kadaně.

Přijďte v pondělí 22. ledna v 16:15 na kladenský ČEZ stadion na akci Týden hokeje

15. leden 2018 - 18:00

V pondělí 22. ledna v 16:15 hodin budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou Kladna. HC PZ Kladno ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá na kladenském ČEZ stadionu akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Rytíři odjeli z Prostějova s prázdnou

13. leden 2018 - 20:19

Kladenští zápas na ledě prostějovských Jestřábů nezvládli a připsali si porážku. Rytíři inkasovali v první polovině utkání pět branek a odpovědět dokázali pouze zásahy Adama Kubíka, Matěje Pekra a Patrika Machače. Kladno tak z ledu soupeře odjelo s porážkou 3:6 a třetí čtvrtinu základní části zakončilo neúspěšně.

Mladší dorostenci mají play off na dosah! Suk v důležitém utkání ve Varech vychytal nulu

13. leden 2018 - 19:00

Skvěle, skvěle a ještě jednou skvěle! K hodně důležitému utkání vyrazili mladší dorostenci na led Karlových Varů, se kterými právě bojují o jedinou postupovou pozici do play off! No a díky kvalitnímu týmovému výkonu podpořeným výborně chytajícím Štěpánem Sukem vyhráli naši mladí Rytíři 1:0 a v tabulce už mají desetibodový náskok. Naposledy vychytal nulu v kategorii mladšího dorostu Petr Jiroušek a to 1. 11. 2015 na ledě Chomutova (0:6)!

Juniorka na domácím ledě nestačila na Vítkovice

13. leden 2018 - 15:22

Junioři přivítali na svém svatostánku druhého slezského soupeře – Vítkovice. Kladenští neměli v zápase takový šmrnc jako v pátečním utkání proti Třinci a právě to se odrazilo v konečném výsledku. Papírově slabší Ridera svého soupeře přehrávala a z Kladna si odvezla za výhru 6:4 tři body.

CHYSTÁME SE

do Vsetína - středa 24.1.
Individuálně/auty. Podrobnosti ZDE. Pokud máte nebo sháníte místo ve voze, pište do diskuze nebo do poznámek k přihlášení.

do Ústí n.L. - po 29.1.
Bude autobus? Odjezd od ZS v 15:30. Možnost nástupu cestou (Rozdělov, Smečno, Slaný). Cena: 200,-/250,- včetně vstupenky. Podrobné info a přihlášení ZDE.

do Benátek n.J. - so 3.2.
Bude také autobus? Odjezd od ZS v 14:30. Možnost nástupu cestou (Buštěhrad, Lidice, Praha). Cena: 200,-/250,- včetně vstupenky. Podrobné info a přihlášení ZDE.