Rytíři Kladno

Syndikovat obsah
RSS Rytíři Kladno
Aktualizace: před 21 min 4 sek

Hostem Radia Relax byl Michal Barinka. Bývalý obránce Komety se na souboj s Brnem těší!

21 min 4 sek starý

Je mistrem světa, zahrál si 34 zápasů v NHL a s brněnskou Kometou vyhrál extraligový titul. Před letošní sezonou posílil obránce Michal Barinka kladenské Rytíře, se kterými se poprvé utká právě proti Brnu. Nejen o tom byl rozhovor na Radiu Relax.

Pleky proti svým! V úterý přiletí na Kladno brněnská Kometa

Splnil slib a pomohl mateřskému klubu postoupit do extraligy. Teď na kladenský zimák poprvé zavítá jako host. Tomáš Plekanec a jeho Kometa přiletí na Kladno už v úterý a bude to show v parádní atmosféře před televizními kamerami!

Po dvou těsných porážkách Rytíři zvítězili nad Chomutovem

Víkendové venkovní tažení dovršili junioři na ledě Chomutova. Po dvou těsných porážkách Kladno nabíralo slibné vedení už od prvních minut utkání, kterému mimo jiné pomohl také třígólový Matyáš Filip. Po šedesáti odehraných minutách se Rytíři mohli radovat z vysoké výhry 8:2. V příštím zápase kladenská juniorka přivítá celek Jihlavy.

Další obrat se nekonal. Rytíři nezvládli divokou třetí třetinu a z Mladé Boleslavi odjíždí s prázdnou

Po osmidenní pauze čekalo Rytíře na ledě Mladé Boleslavi divoké utkání, v němž se dostali do vedení po Valským využité přesilovce. Ve druhé části ale modrobílí dvakrát inkasovali a hned na začátku třetí periody odskočili domácí do dvoubrankového trháku. Ten sice Kladenští vmžiku umazali zásluhou Jágra s Austinem, ale další využitou přesilovkou vrátil Bruslařům vedení Hrbas. Dvěma lacinnými brankami Dlapy a Klepiše pak domácí rozhodli o svém vítězství 6:3.

Dorost na domácím ledě porazil Třemošnou

Kladenský dorost v rámci dvanáctého kola přivítal na svém ledě celek Třemošné. Střelecky aktivnější Rytíři v průběhu zápasu získali tříbrankové vedení, na které hosté odpověděli pouze jednou. Konečný stav a vítězství Kladna 4:1 potvrdil poslední střelec Vojtěch Hurta. V příštím zápase se Středočeši utkají s vedoucí Plzní.

Junioři padli v Litvínově. Hattrick Tomáše Bernata nepomohl.

Kladenští junioři si po prohře s Olomoucí nespravili náladu ani v Litvínově, s kterým se utkali v rámci 11. kola soutěže. Po vyrovnané první třetině se ve druhé části Rytíři dostali zásluhou hattricku Tomáše Bernata do vedení, na které domácí dokázali zareagovat. Těsnou ztrátu se Středočechům nepodařilo dotáhnout ani při hře bez brankáře, a Kladno tak podlehlo těsně 3:4.

Po pauze do zbroje! Rytíři v neděli míří do Mladé Boleslavi

Po osmidenní pauze Rytíři opět rozehrají extraligové divadlo v neděli na ledě Mladé Boleslavi. Ve městě automobilů budou chtít navázat na další z famózních obratů, který v posledním zápase předvedli proti Plzni.

Dorazte na souboj "Jágr vs. Plekanec": Vstupenky na Brno jsou v prodeji!

Rytíře čeká velmi náročný týden, během kterého hostí hned tři domácí zápasy. V prodeji jsou už vstupenky na ten první, který je na programu v úterý 22. října od 17:30 proti Brnu. Jde o první speciální utkání, jenž doprovodí název "Jágr vs. Plekanec".

Rytíře čeká první zápas ve zlatých dresech, fanoušky pak halloweenská atmosféra!

Příští týden čeká kladenské fanoušky bohatý zápasový program, který zahrnuje i první dvě speciální utkání. V úterý přijede na kladenský stadion Brno a tento duel doprovodí název „Jágr versus Plekanec“. V pátek se bude hrát o důležité body s Litvínovem a nedělní neméně atraktivní zápas s Třincem oživí halloweenská atmosféra a bohatý sportovní i mimosportovní program.

Ladislav Zikmund odpověděl na otázky fanoušků

Prvním extraligovým hráčem měsíce se stal kladenský útočník Ladislav Zikmund, který během září posbíral tři kanadské body za tři vstřelené branky. Třináctka Rytířů tak opět usedla k tradičnímu offline rozhovoru, se kterým už má bohaté zkušenosti z předešlých sezon.

Denis Godla si zvyká na úzké kluziště a chválí fanoušky: S každým gólem nás ženou víc a víc

Rytíři  na svém ledě předvedli další velký obrat, když špatně se vyvíjející zápas dokázali proměnit ve vítězství tentokrát s Plzní. Zásluhu na třetí domácí výhře v řadě nemají jen střílející útočníci, ale také kladenská jistota mezi třemi tyčemi - Denis Godla. Čtyřiadvacetiletý gólman původem ze slovenského Kežmaroku od svého příchodu do řad Rytířů odchytal již páté utkání, ve kterých bralo Kladno celkem jedenáct bodů. Dnes sice pěti brankám ve své síti nezabránil, řadu dalších šancí soupeře ale zmařil a pro plzeňskou ofenzívu byl opět velkou překážkou.

Třígólová ztráta? Žádný problém! Rytíři předvedli další famózní obrat a porazili Plzeň

Kladno po návratu do extraligy dál baví! Rytíři na domácím ledě předvedli další fantastický obrat a, přestože ztráceli už o tři góly, porazili Plzeň 7:5! Domácí otočili vývoj čtyřgólovou druhou částí a v poslední třetině svoje vedení ještě navýšili. Po dvou brankách vstřelili David Stach a Tomáš Redlich, zbylé tři trefy obstarali Jaromír Jágr, Tomáš Kaut a Patrik Machač. Kladeňáci tak podruhé v sezoně stáhli tříbrankovou ztrátu a zapsali další důležité tři body.

Poslední zápas před osmidenní přestávkou, na Kladno v pátek zavítá Plzeň

Rytíře čeká v nabitém programu osmidenní přestávka, ještě před ní se ale Kladno střetne s týmem nejproduktivnějšího muže soutěže Milana Gulaše. V pátek od 18 hodin se Kladeňáci před domácím publikem utkají s Plzní, která drží čtvrtou příčku.

Vstupenky na páteční zápas s Plzní jsou v prodeji!

Tři domácí zápasy v řadě Rytíři bodovali a z toho dvakrát po sobě vyhráli. V pátek 11. října se na kladenském ČEZ stadionu představí znovu a to proti Plzni. Vstupenky na zápas 9. kola extraligy jsou v prodeji!

Jágrovy dva body nestačily, Kladno těsně prohrálo v Pardubicích

Rytíři na ledě Pardubic nedokázali navázat na parádní sobotní výkon proti Liberci a Dynamu podlehli 2:3. Na první branku soupeře odpovědělo Kladno v úvodu druhé části zásluhou Davida Stacha a když soupeř odskočil na rozdíl dvou gólů, snížil Jaromír Jágr. V závěrečném dějství už se ale skóre nezměnilo. Kladeňáci tak zapsali těsnou porážku.

Junioři zvládli třetí třetinu na jedničku a porazili Zlín

Do devátého kola soutěže měli lepší vstup zlínští Berani, kteří drželi těsné jednobrankové vedení až do poslední třetiny. V té dokázali domácí vyrovnat a následně přidali další čtyři branky, díky kterým Kladno zvítězilo poměrem 5:1 a upevnilo si osmou příčku tabulky s patnácti body.

Ke Kladnu mám pouto do konce života, říká po narození dcery Brendan O’Donnell

Kanaďan Brendan O’Donnell má za sebou pořádně divoký den. V pátek večer mu jeho žena porodila dcerku Reece a v sobotu odpoledne už nastupoval za Rytíře do soutěžního zápasu. A svým spoluhráčům pomohl k vítězství nad dosud neporaženým Libercem. „Bylo to zábavných 24 hodin,“ smál se po utkání novopečený otec.

Bradyho tam nechávali dost otevřeného, popisoval situaci před důležitými brankami Tomáš Kaut

Parádní finále připravili Rytíři pro zaplněné tribuny ČEZ stadionu.  Nejdříve se jim dlouho nedařilo smazat jednobrankové manko, aby nakonec čtyřmi trefami v posledních sedmi minutách zápasu dokázali favorizované Bílé Tygry zkrotit. Obrat pomohl nastartovat Tomáš Kaut, který v přesilovce nabil pálícímu Austinovi na vyrovnávací branku. Po čtyřech minutách si stejnou spolupráci vyzkoušeli i v signalizované výhodě a poslali Rytíře poprvé do vedení. Tomáš Kaut se sice letos mezi střelce dosud nezapsal, na prvních třech domácích bodech měl přesto tento poctivý dříč ledu velkou zásluhu.

Další skvělá výhra! Vítěznou sérii Liberce ukončil famózní Brady Austin

Kladenské publikum bylo v sobotu svědkem dalšího hokejového koncertu! Byť Kladno proti Liberci dvakrát o gól ztrácelo, v závěru předvedlo parádní obrat a zvítězilo 5:3! Dvě branky obstaral legendární Jaromír Jágr, v utkání ale zazářil především kanadský bek Brady Austin, který dva góly vstřelil a druhý Jágrův vytvořil. Rytíři tak ukončili vítěznou sérii Bílých Tygrů a zapsali třetí výhru v řadě!

Víkendový dvojboj! Rytíři budou bojovat v sobotu doma proti Liberci a v neděli v Pardubicích!

Rytíři před sebou mají pořádně našlapaný víkend. Ve dvou dnech totiž odehrají hned dvě kola Tipsport extraligy. Nejprve v sobotu od 15 hodin doma vyzvou dosud neporažený Liberec a pak se v neděli od 18 hodin představí v Pardubicích.

Hráč měsíce

Hráčem měsíce září je Ladislav Zikmund. Gratulujeme a přejeme neméně přesnou střeleckou mušku jako loni! Ziki odpovídal v tradičním off-line rozhovoru na otázky fanoušků - k přečtení ZDE.

CHYSTÁME SE

Do Hradce - v ÚT 29.10.
Bude autobus? Odjezd ve 14:15 od ZS. Možnost nástupu Praha. Předpokl. cena 250,-/ 300,- (bez vstupenky). Info a přihlášky ZDE! VSTUPENKY SI ZAJIŠŤUJE KAŽDÝ SÁM i autobusoví výjezdníci! On-line předprodej ZDE (cena 120,-).

Do Vítkovic - v NE 3.11.
Doprava individuálně, VSTUPENKY taktéž. On-line předprodej ZDE.

Na Spartu - ve ST 13.11.
Doprava individuálně, INFO KE VSTUPENKÁM ZDE - Nutno zaplatit předem dle instrukcí do 31.10.

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Facebook

RYCHLÝ ROZPIS

Rozlosování ELH 2019/20

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!