RSS Rytíři Kladno
Aktualizace: před 17 min 6 sek

Rytíři se v Jihlavě nedokázali prosadit a sezona pro ně končí

24. březen 2017 - 20:40

Rytíři vstoupili do sedmého utkání velmi aktivně, z čehož pramenil i zisk přesilové hry. V jejím průběhu však Kladenští inkasovali z hole Richarda Diviše a posadili tím soupeře na koně. Po vyrovnaném prostředním dějství přišel obrovský kladenský tlak v závěrečné dvacetiminutovce. V samotném závěru dostalo Kladno k dispozici přesilovou hru a odvolalo gólmana, ani tak ale na Svobodu nevyzrálo. Série tak skončila z kladenského pohledu 3:4 a to znamená pro Rytíře konec sezony.

Byl to boj, bohužel rozhodl jediný gól. Sezonu nemůžu hodnotit pozitivně, říká Jiří Burger

24. březen 2017 - 20:00

Rytíři rozhodující sedmý duel semifinále nezvládli a prohráli nejtěsnějším možným rozdílem 0:1, když v první třetině inkasovali při vlastní přesilovce. Slova se hledala kapitánovi Jiřímu Burgerovi jen velice těžko. "Všichni jsme si přáli postoupit do baráže. To se nepovedlo, takže nemůžu sezonu hodnotit pozitivně," uvedl bezprostředně po utkání centr první kladenské lajny.

Dramatické semifinále rozhodne páteční sedmý zápas v Jihlavě

23. březen 2017 - 19:19

Rytíři předvedli v posledních zápasech obrovskou vůli, dokázali srovnat stav série z 1:3 na 3:3 a poslali semifinále až do rozhodujícího sedmého duelu! Ten se odehraje na ledě jihlavské Dukly v pátek od 17:30 a pro jeden z týmů bude znamenat konec sezony.

Rytíři vyrovnali sérii a rozhodovat bude sedmý zápas!

23. březen 2017 - 0:00

Rytíři vstoupili do zápasu dobře a dostali se do vedení, když přesilovou hru využil Tenkrát. Dukla však ještě v první třetině srovnala zásluhou Zemana a ve druhé části se začínalo odznova. Kladenští se však znovu dostali do vedení, když při další početní výhodě tečoval přesně Tůma. Jihlava ale přišla znovu s vyrovnáním, které obstaral Čachotský, a rozhodnutí přinesla až Strnadova bránka ze závěrečného dějství! Rytíři tak zvítězili 3:2 a stav série srovnali na 3:3. Rozhodne se v pátek na Vysočině.

Střelec Tenkrát: Tahá se to stále o gól. Rozhodne, kdo udělá méně chyb

22. březen 2017 - 23:09

Rytíři i podruhé odmítli konec série a rozhodnutí tak přinese až sedmý zápas. Kladno mohlo jít rychle do vedení, ale Grattonovi rozhodčí branku ve čtvrté minutě ještě neuznali a tak skóre utkání otevřel až v polovině první části pěknou přesilovkovou stahovačkou Petr Tenkrát. Ten je v posledních zápasech velmi důležitým žolíkem Rytířů, gólový úspěch si připsal již třetí utkání po sobě. Hosté sice dvakrát dokázali vývoj skóre srovnat, ale nakonec jsme po Strnadově gólu přežili i těžkou závěrečnou power play. Rozuzlení série tak přinese až páteční duel.

Rytíř TV živě: Rytíři Kladno - HC Dukla Jihlava (6. SF play off WSM ligy)

22. březen 2017 - 16:00

Přímý přenos 6. semifinálového zápasu play off WSM ligy Rytíři Kladno - HC Dukla Jihlava (22. 3. 2017 od 18:00). Utkání komentuje Lukáš Jůdl.

Napínavé semifinále pokračuje ve středu na Kladně!

21. březen 2017 - 17:58

Rytíři už hrají o všechno a první veledůležitou bitvu zvládli, když v pondělí porazili Duklu na jejím ledě! Kladno uspělo na jihlavském stadionu jako vůbec první tým v play off po dvou letech. Stav je tak aktuálně z pohledu hokejistů z Vysočiny 3:2 a o vyrovnání nebo ukončení série se bude hrát ve středu od 18 hodin na kladenském ČEZ stadionu.

Vstupenky na semifinále v prodeji on-line a na prodejních místech Ticketportal

21. březen 2017 - 13:00

AKTUALIZOVÁNO - Semifinálová série se za stavu 3:2 na zápasy pro Duklu Jihlava vrací na kladenský ČEZ stadion. Rytíři hostí soupeře ve středu od 18 hodin, vstupenky můžete koupit v předprodeji on-line nebo na prodejních místech Ticketportal od úterních 9 hodin. Výjimečně budou otevřeny pokladny ČEZ stadionu také den před utkáním, tedy v úterý 21. března od 16 do 18 hodin.

Rytíři drama v Jihlavě zvládli, série pokračuje!

20. březen 2017 - 21:07

Rytíři první zápas o všechno zvládli! Navrátilec Cikánek v Jihlavě sice rychle inkasoval z hole Patrika Danišovského, poté však svoji branku zapečetil a nepustil už žádný další kotouč za svá záda. Srovnání připravil ještě v první třetině David Tůma a v prostředním dějství využil přesilovku pět na tři Petr Tenkrát! Ten vsítil svoji 100. branku v dresu Kladna a stal se teprve 27. hráčem v historii, který na tuto metu dosáhl. Kladenští tak zvítězili 2:1 a stav série upravili na 2:3. Další semifinálové utkání bude hostit ČEZ stadion ve středu.

Na Kladno čeká v Jihlavě souboj o všechno

19. březen 2017 - 20:51

Rytíři ztratili ve čtvrtém semifinále dvoubrankové vedení a jihlavské Dukle podlehli 3:4 po prodloužení, čímž si pořádně zkomplikovali svůj další postup. Kladno už si nyní za stavu 1:3 nemůže dovolit žádné zaváhání a musí zvítězit třikrát v řadě, aby se dostalo do bojů o extraligu. První souboj o všechno sehrají Rytíři již v pondělí od 17:30 na Horáckém zimním stadionu.

Rytíři ztratili slibné vedení a podlehli Dukle v prodloužení

18. březen 2017 - 23:00

Čtvrté semifinále měli Rytíři rozehrané výborně, když poprvé v sérii otevřeli skóre, Dukla ale ještě v úvodním dějství srovnala. Ve druhé třetině pak Kladno využilo dvě přesilové hry a dostalo se do dvoubrankového trháku. Závěrečné dějství ale přineslo studenou sprchu a Jihlava rychle srovnala. V prodloužení pak byli šťastnější hosté, kteří využili přesilovou hru a uštědřili Kladnu porážku 3:4 po prodloužení. Kladenští tak v sérii ztrácejí 1:3.

Jiří Burger stále věří: Naděje umírá poslední!

18. březen 2017 - 22:46

Ani dva body kladenského kapitána nakonec ke srovnání série nestačily. Ve třetí části totiž Rytíři nejdříve neudrželi slibné vedení a v prodloužení naděje utnul využitou přesilovkou Říha. Po utkání byl Jiří Burger hodně zklamaný, nicméně zítra už prý musíme mít čisté hlavy a vše směřovat k odvrácení prvního mečbolu.

Fantastický Pekr vystřelil hattrickem snížení v sérii!

17. březen 2017 - 21:39

Rytíři vstoupili do třetího semifinálového zápasu výborně, ale stav po první třetině byl jako v předešlých duelech bezbrankový. Ve druhé části se dostali do vedení hráči Dukly, Kladno ovšem do sirény srovnalo. V závěrečné třetině se vývoj otočil, Jihlava dokázala stáhnout kladenský náskok a zápas dospěl až do prodloužení. V něm završil Matěj Pekr hattrick a vystřelil Kladnu výhru 3:2 po prodloužení a první bod v sérii.

Jihlavský kat Pekr: Nevzdáme se za žádné situace!

17. březen 2017 - 20:00

Rytíři úspěšně zvládli třetí zápas, Duklu nakonec třemi brankami pokořil útočník Matěj Pekr. Ten se díky Tonově absenci posunul do třetí formace a jeho souhra s Petrem Tenkrátem přinesla Kladnu obrat skóre z 0:1 na 2:1. Hostům se sice v závěru základní části podařilo vyrovnat, ale v prodloužení stál po Ulrychově teči před bránou na tom správném místě opět Matěj Pekr a Kladno může slavit.

O vyrovnání série budou Rytíři bojovat na domácím ledě

16. březen 2017 - 20:22

Rytířům se zatím v semifinále nedařilo vyzrát na jihlavskou defenzivu, a tak ztratili první dva zápasy na ledě Dukly a dokázali jí vstítit jen jedinou branku. Série se nyní přesouvá na Kladno, kde se pokusí domácí hokejisté srovnat stav. Utkání začínají v pátek a v sobotu v 18 hodin.

Zveme vás na Velkou hokejovou výstavu do OAZY!

16. březen 2017 - 1:00

AKTUALIZOVÁNO - Zveme všechny fanoušky do NC OAZA Kladno, kde ve čtvrtek 16. března v 18 hodin zahájíme Velkou hokejovou výstavu Rytířů Kladno!

Zápas jsme si prohráli nedisciplinovaností, fauly a individuálními chybami, říká Patrik Machač

14. březen 2017 - 21:56

Rytíři nezvládli ani druhé semifinálové utkání a na ČEZ stadion se vracejí za nepříznivého stavu 0:2. Druhý zápas s Jihlavou se přitom pro Kladenské nevyvíjel úplně špatně, když ve druhé části dokázal srovnat Patrik Machač a do závěrečné dvacetiminutovky se šlo za nerozhodného stavu. Ve třetí části ale Dukla třikrát udeřila a uštědřila Kladnu porážku 1:4. "Viděl jsem, jak se to po střele odráží od plexiskla a jde to před bránu, tak jsem tam bouchal a se štěstím to tam nějak spadlo," popisoval Machač po zápase zatím jediný kladenský semifinálový gól.

Rytíři neuspěli v Jihlavě ani podruhé a na ČEZ stadionu budou stahovat dvouzápasovou ztrátu

14. březen 2017 - 20:49

Druhé semifinálové utkání se neslo v úvodních dvou periodách v podobném duchu jako to úvodní a na Horáckém zimním stadionu se opět dlouho čekalo na první branku. Tu nakonec obstaral domácí Skořepa, Rytíři však ještě ve druhé části srovnali díky Machačově důrazu a do třetí třetiny se šlo za nerozhodného stavu. Ve třetím dějství ale Jihlava dokázala ještě třikrát rozvlnit síť a upevnila své vedení. Po porážce 1:4 tak Kladno ztrácí v sérii 0:2 na zápasy.

Známá pravda po tisíceré: „Bez gólu se nedá vyhrát,“ mrzelo Matěje Pekra

13. březen 2017 - 22:24

Rytíři sice v Jihlavě přestříleli soupeře, jenže gól se jim vsítit nepodařilo. Dukla zvítězila 1:0 a ujala se vedení v sérii. „Náš gólman byl znovu famózní, ale selhali jsme my, útočníci,“ prohlásil po prvním semifinále Matěj Pekr.

Rytíři prohráli na úvod semifinálové série nejtěsnějším možným rozdílem

13. březen 2017 - 20:44

Úvod semifinálové série nabídl velmi vyrovnané utkání, ve kterém byl k vidění tvrdý hokej. Kladenští nevstoupili do zápasu vůbec špatně a v první třetině byli aktivnějším celkem, branku ze svého snažení ale nevytěžili. Naopak ve druhé části zařadila Jihlava vyšší rychlostní stupeň a dostala se šťastně do vedení. Rytíři až do závěru bojovali o vyrovnání, Dukla ale zvládla obrannou hru výborně a nepustila žádný puk za svého brankáře. Kladno tak prohrálo těsně 0:1 a v sérii ztrácí.