Rytíři Kladno

Aktualizace: před 10 min 58 sek

Kladenská rodina. Jágrovu ideu má naplnit nový GM mládeže Jan Kregl

19. Červen 2018 - 14:02

Novým šéfem mládeže Rytířů Kladno byl Jaromírem Jágrem jmenován Jan Kregl, který zároveň zastává funkci asistenta u A-týmu. V osobě jednatřicetiletého ale zároveň už zkušeného trenéra se tak napřímo propojí mládežnické kategorie s mužstvem dospělých.

V NC OAZA potřetí O pohár kladenského Rytíře

18. Červen 2018 - 14:41

Rytíři, Draci... ale taky Kapři, Vydry nebo Psohlavci... Medvědi Pandy i Rebelové a na bonus Spartička: deset týmů, čtyři města a jeden vítěz. O pohár kladenského Rytíře se s tenisákem bude hrát v sobotu před Nákupním centrem OAZA Kladno už potřetí, tentokrát pod patronací Jaromíra Jágra.

Hokejbal proti drogám v kladenské režii! Školáci z dvanáctky republikovými mistry

18. Červen 2018 - 3:00

Hokejové třídy z "dvanáctky" předvedly, že skvěle si nevedou pouze na ledě, a v tradičním republikovém turnaji Hokejbal proti drogám zaznamenaly výrazné úspěchy. V kategorii 1. až 3. tříd skončili Kladeňáci na skvělé druhé příčce a kategorii 4. a 5. ročníku dokonce ovládli! Ze zimáku do Základní školy Brjanská, která s klubem velmi úzce spolupracuje, míří velká gratulace!

V přípravě poprvé na konci července, liga začne 8. září

12. Červen 2018 - 12:35

Poslední červencový den Rytíři doma odehrají úvodní utkání přípravy proti mistrovi Kazachstánu Arlanu Kokšetau. Celkem se kladenský tým v přípravě představí devětkrát a kromě kazašského klubu bude hrát proti prvoligovým Litoměřicím, Slavii a Ústí nad Labem i extraligovým Karlovým Varům a Litvínovu. Potvrzen je také ligový los, Rytíři začnou v sobotu 8. září na domácím ledě proti Frýdku-Místku.

Kladenský hokejky na pažitu hrají pro Křépu

8. Červen 2018 - 13:23

Fotbálek kladenských hokejistů na závěr suché přípravy bude letos extra! Současní i bývalí hráči Rytířů drží partu a chtějí benefičním zápasem pomoct svému kamarádovi Petrovi Křepelkovi, který dál statečně bojuje s vážnými následky těžkého zranění.

Zkusit si dospělý hokej zpátky v Česku by mohla být dobrá volba, věří Adam Brízgala

1. Červen 2018 - 17:59

Poslední dvě sezony strávil Adam Brízgala v zámořských juniorských soutěžích, kde piloval mimo jiné svoji práci s hokejkou. Po návratu domů se mladý gólman upsal Rytířům, s nimiž už naskočil v plném tempu do letní přípravy. „Zatím je tu všechno super. Je tu tým plný mladých kluků, takže jsme si sedli. Tréninky jsou hodně těžké, ale to je přesně to, co potřebujeme,“ usmívá se brzy dvacetiletý talent, který bývá pravidelně součástí mládežnických reprezentací.

Hledáme kvalitní doplnění jak do obrany, tak do útoku, prozradil trenér David Čermák

29. Květen 2018 - 19:54

Do třetího týdnu suché přípravy vstoupili Rytíři s 20 podepsanými hráči a 8 mladíky, kteří bojují o svoji šanci. Trenérské trio David Čermák, Jindřich Lidický a Jan Kregl doplnilo těžkou dřinu tréninky na ledě a očekává posílení jak v obranných, tak v útočných řadách. Na postu brankářů už naopak vládne spokojenost. „Máme Lukáše Cikánka, který měl loni výbornou sezonu, a k němu máme tři mladé, talentované gólmany,“ pochvaluje si Čermák, který zároveň zastává funkci sportovního manažera.

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci.