Rytíři Kladno

Aktualizace: před 10 min 47 sek

Do nové sezóny s ENIGOO! Start prodeje permanentek od 1. srpna

19. Červenec 2024 - 0:00

Klub / Foto: Roman Mareš - Extraligová sezóna se blíží a ještě před jejím startem Rytíři představí několik novinek. Jednou z nich je změna dodavatele ticketingu, nově tuto roli převezme napřímo společnost ENIGOO. První zkouška této spolupráce je nachystána na 1. srpna, kdy se spustí prodej permanentek na výroční klubovou sezónu.

Talent pro budoucnost! Rytíři podepisují reprezentačního mladíka Tomáše Vandase

11. Červenec 2024 - 0:00

Klub / Foto: SZLH - Kladenští Rytíři na konci května představili trojici mladých hráčů, kteří budou bojovat o extraligu: Sebastián Redlich, Štěpán Vimmer a Zdeněk Nedvěd. Nyní se do klubu přesouvá také osmnáctiletý bek Tomáš Vandas, kterého čeká úvodní reprezentační kemp U20.

Šach mat! Střelec Tralmaks zůstává na Kladně

9. Červenec 2024 - 0:00

Klub / Foto: Roman Mareš - Lotyšský reprezentant Eduards Tralmaks pokračuje v barvách kladenských Rytířů. V loňské sezóně nasázel nejlepší střelec Kladna v základní části jednadvacet branek, tři přidal v baráži. Kladenští fanoušci jistě ocení, že v dresu středočeského klubu nyní setrvá minimálně na jeden další ročník.

Kapitán Smoleňák o přípravě, posilách i cílech pro nadcházející sezónu

2. Červenec 2024 - 0:00

Klub / Foto: Roman Mareš - Po loňském přesunu na Kladno se stal Radek Smoleňák okamžitě lídrem týmu. Kapitán Rytířů nastřílel v minulém roce v rámci základní části osmnáct branek a přidal jedenáct asistencí, což mu vyneslo místo v TOP padesátce bodování ligy. Sedmatřicetiletý útočník se před startem nové sezóny rozpovídal o posilách nebo o možných týmových či individuálních cílech.

Rytíři Kladno představují nový trenérský tým

28. Červen 2024 - 0:00

Klub - Před nadcházející sezónou 2024/25 kladenský klub oznamuje dlouho očekávané informace. Do nového ročníku povede Rytíře jako hlavní trenér David Čermák, jeho asistenty budou Václav Skuhravý a Petr Svoboda.

Ve Velké Dobré deváťáci slavnostně ukončili své studium na 12. ZŠ

28. Červen 2024 - 0:00

Klub - Slavnostní okamžik mají za sebou žáci deváté hokejové třídy na 12. základní škole Brjanská na Kladně. Se školou se rozloučili zábavným tanečním vystoupením, po kterém se přešlo k závěrečnému stužkování.

Kladno přidává přípravný zápas, ve kterém vyzve neobyčejného soupeře

27. Červen 2024 - 0:00

Klub / Foto: Roman Mareš - Univerzitní hokej v České republice stále roste a stává se více a více populárním, v Severní Americe však jeho historie sahá daleko do minulosti. Sportovní týmy prestižních univerzit se tam potkávají už několik desítek let a do Česka nyní dorazí elitní zástupce kanadské sféry univerzitního hokeje.

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

www.ngprague.cz

Komunita