Rytíři Kladno

Syndikovat obsah Rytíři Kladno
RSS Rytíři Kladno
Aktualizace: před 4 min 29 sek

V osmnácti trenérem i klíčovým hráčem. Adam Kubík se rozhodně nenudí

21. Červenec 2017 - 2:00

Adam Kubík se vloni probojoval do A týmu Rytířů a svými výbornými výkony si řekl o nominaci do mládežnických reprezentací. Po svém prvním ročníku mezi dospělými vybojoval juniorský extraligový titul v inline hokeji a v těchto dnech působí jako trenér na tradiční kladenské Hokejové škole. K tomu všemu se osmnáctiletý útočník připravuje na nadcházející sezonu, ve které se chce posunout o další krok dál. „Moje první sezona byla slušná, mohl jsem dát víc gólů, ale někdy se v koncovce projevila nervozita. Letos bych chtěl bodovat víc,“ hlásí talentovaný forvard.

Kladenský hokej bude fanouškům chutnat, Rytíři zvolili pivo Bakalář

17. Červenec 2017 - 13:38

Partnerem hokejového klubu Rytíři Kladno se od sezony 2017-2018 stává Tradiční pivovar v Rakovníku, který je nově exkluzivním dodavatelem piva Bakalář na kladenský ČEZ stadion. V průběhu ligových utkání bude fanouškům točeno světlé desetistupňové pivo, v nově otevřené Hospodě na zimáku dokonce připravují výběr hned čtyř druhů Bakaláře!

Hokejová škola Rytířů je v plném proudu!

15. Červenec 2017 - 21:52

Hokejová škola Rytířů je v plném proudu! Hráči v sobotu 15. července oblékli svoji výzbroj, obuli brusle a vyjeli na čerstvý led kladenského ČEZ stadionu! Všechny videa a fotky můžete sledovat na facebookovém profilu Hokejové školy a na YouTube Rytířů!

Pro klub je obrovský zisk, že má pana Hořavu, míní Jurij Repe

30. Červen 2017 - 12:34

V přípravě na nadcházející sezonu jej brzdí zranění, přesto se Jurij Repe spolu s týmem účastní všech tréninků a snaží se co nejlépe připravit na svůj třetí ročník v dresu Rytířů. Hájit kladenské barvy přitom bude s řadou spoluhráčů z poslední sezony. "Není to jen o hokeji, ale také o chemii mezi hráči a o tom, jak si rozumí mimo led. Jsem velice rád, že zůstala víc než půlka týmu z loňska a že se udělal ten tříletý koncepční plán," pochvaluje si slovinský bek, který si zahrál i na letošním mistrovství světa.

Hokejová škola nabízí poslední volná místa "last minute"

28. Červen 2017 - 13:52

O tradiční letní kempy Hokejové školy Rytířů Kladno byl také letos obrovský zájem a rychle byly vyprodány. Máme ale dobrou zprávu pro všechny, kteří svou přihlášku nestihli včas – Hokejová škola uvolnila několik volných míst!

Rytíři s městem podepsali koncepční dohodu, trenéry A-týmu Miloslav Hořava s Pavlem Paterou

26. Červen 2017 - 17:38

Primátor Statutárního města Kladno Milan Volf, zástupce vlastníka klubu Jaromír Jágr starší a nová trenérská dvojice A-týmu Miloslav Hořava - Pavel Patera podepsali koncepční dohodu, jejímž cílem je návrat Rytířů do nejvyšší soutěže v průběhu dvou až tří let. Na tiskové konferenci Milan Volf s Jaromírem Jágrem starším zároveň stvrdili podpisem novou dotační smlouvu, podle níž město na základě této nové strategie mimořádně uvolní na podporu A-týmu pět milionů korun.

Gólman Miroslav Kopřiva se vrací do Kladna!

26. Červen 2017 - 2:00

Po sedmi letech se v kladenské brance znovu objeví Miroslav Kopřiva. Vytáhlý třiatřicetiletý gólman vytvoří dvojici s Lukášem Cikánkem, stejně jako ve své poslední sezoně v mateřském klubu. Třetím gólmanem je junior David Stahl. Informaci o čerstvé posile Kladna potvrdil na tiskové konferenci Jaromír Jágr starší.