Diskuse


Autor: Clouseau - Datum: 03 leden 2008

Diskuse nejen příznivců ne pouze kladenského a nikoliv výlučně hokeje. Doporučujeme: Internetová jazyková příručka, Netiketa, článek na Wikipedii, Netiketa, článek na Lupě

Tags
Robert 68
příspěvků: 239
10. Červenec 2020 - 18:50
Říha že chtěl zůstat???To

Říha že chtěl zůstat???To nemyslíš vážně.Zapátrej v historii diskuse než napíšeš takovou pitomost.

Krtek Míra
Obrázek uživatele Krtek Míra
příspěvků: 19
10. Červenec 2020 - 18:33
Cigi

To není jen Cigi, loni to byl Říha, předloni Štich. Oba tvrdí na Kladně jsme chtěli pokračovat, ale nabídku jsme nedostali. S Kautem je to letos taky tvrzení proti tvrzení.

Jirka19
příspěvků: 665
10. Červenec 2020 - 18:09
marty

Na ofiko stránkách je jako Kontakt pro obchodní partnery uveden ing. Jiří Kalla, tak bych předpokládal, že je to asi on...

zeliii
Obrázek uživatele zeliii
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 7363
Administrátor
10. Červenec 2020 - 15:48
info

Aktualizován RSS kanál Rytířů, ať nám tu nesvítí stařinky místo novinek :) Další věci příští týden (snad)...

Nevěřím ničemu, ale teď hlavu skloním...
J.Z. from K.L.

Teta Kateřina
příspěvků: 438
10. Červenec 2020 - 14:05
Cigi a komunikace

Nekomunikaci s Cigim považuji za nezdvořilost a nevděk, čekala bych ze strany klubu omluvu, tohle si opravdu nezaslouží, to se prostě nedělá. Obecným paradoxem je, že nikdy v historii nebylo tolik komunikačních možností jako nyní - přesto to ke zlepšení komunikace mezi lidmi nepřispělo.

Vítězem není ten, kdo nikdy neprohrál. Ale ten, kdo se nikdy nevzdal.

panzer88
příspěvků: 1430
10. Červenec 2020 - 11:53
Doktor

Nikdy jsem neřekl,ze Cikánek lze,jen ze je zapotřebí mít k dispozici názory obou stran,než tu tozjedete osočování Čermáka stylem,on něco slíbil a nedodržel to...Tak mě jen zajímalo jestli ten dotyčnej chytrák u toho slibu byl...protože mě se to zda fakt přitažené za vlasy...

Filda
příspěvků: 169
10. Červenec 2020 - 7:35
Jednání s hráči

Hlavně si vzpomeňme v Lednu , až se budeme všichni divit, že hráči mají podepsáno jinde a na Kladně se nepřetrhnou!

Jirka19
příspěvků: 665
9. Červenec 2020 - 20:37
Jednání se sponzory

Ty vole hoši, to snad nemyslíte ani vážně... Že ne-řeknete prosím že ne...

Pory19
příspěvků: 106
9. Červenec 2020 - 15:03
Peníze

K čemu drobný ?!
Musíme si počkat až přitečou peníze z písniček od Kally, kterej s nima zvítězí ve všech žebříčkách americký hitparády, jen si počkejte, až místo Jacksona bude hrát o přerušení Instaman

marty
Obrázek uživatele marty
příspěvků: 2281
9. Červenec 2020 - 11:28
-

Je ale otázka, zda zodpovědná osoba zaštiťující sponzoring vůbec existuje? Pokud má toto na starosti InstaGangsta Kalla tak to potěš koště tedy... Všeobecně je dlouhodobě známo, že zkušený schopný manager tu citelně chybí. Který by dokázal z Jágrovo jména vydolovat maximum, což se prozatím neděje. Jedná se o obrovský marketingově nevyužitý potenciál. Samozřejmě peníze nerostou na stromě, ale věřím tomu, že by se z toho dalo vytřískat více.

Každá prohra je poloviční vítězství, pokud se z boje poučíš.

Felda23
Obrázek uživatele Felda23
příspěvků: 621
9. Červenec 2020 - 10:56
Dawe7722

Je to pravda, já v té firmě také pracuji.
Nikdo si nás nenašel, ale protože máme se šéfem silný vztah ke klubu, tak jsme to domluvili s vedením naší firmy, že dáme Rytířům nějaké drobné za reklamu na zimáku. Částka nebyla vysoká, ale já tvrdím jedno. Něco je víc, než nula..... Víc nemá cenu psát, i když je co....

Dawe7722
příspěvků: 4
9. Červenec 2020 - 10:18
Marek Bumla

Jestli je toto pravda, tak to tu na Kladně můžeme rovnou zabalit... Jarda mele pořád do kola, že nejsou finance a pak na důležitý post, který by měl mít tohle na starost, dosadí instakallu, který na to úplně sere, je naprosto nezodpovědný a ještě se chová ke všem jako arogantní hovado.

Tleskám za "profesionální,, vedení klubu...

Marek Bumla
příspěvků: 2
9. Červenec 2020 - 8:53
Fungování klubu

Zdravím všechny , nemohu než vyjádřit politování nad prací některých lidí v klubu , a nejvíce mě tíží člověk , který je zodpovědný za shánění financí pro klub.
Jsem zástupcem firmy , která skoro 2 roky pomáhala s financemi hokejovým Rytířům , a věřte , že do dnešního dne mne nikdo ohledně pokračování smlouvy nekontaktoval.
Zvažoval jsem , jestli se nemám sám nahlásit , ale protože je na to člověk , který toto má dělat , nebudu nikoho nahánět. Uvidíme jestli se chytne za "frňák".

boldrick
Obrázek uživatele boldrick
příspěvků: 300
9. Červenec 2020 - 6:54
Jirka19

Moc pěkný shrnutí... Popravdě nebýt tady JJ tak po tom klubu už dávno neštěkne ani pes :-(

Jirka19
příspěvků: 665
9. Červenec 2020 - 0:06
Cigi/komunikace klub

Mě vadí ještě jedna věc a to je to, že se furt oháníme tím, jakej jsme rodinnej klub a přitom komunikace s fanoušky je přesně opačná - obecné fráze, které nic nevysvětlí, ani nenaznačí. Tohle jsou vyjádření pro masy lidí do novin, nebo do politiky - nějak jsem to diplomaticky vysvětlil, ale neřek jsem nic.
Já teda upřímně řečeno nezávidím Jůdlisovi že tu reaguje, protože neznáme podmínky a pravidla co vlastně může říct (evidentně nic) a zároveň se tu možná musí nějak vyjádřit, což v takovou chvíli neni lehký a osobně bych to dělat nechtěl, protože se ten hněv za tu reakci snese na něj, ačkoli s tím možná nemůže nic dělat. Nebo se sem chce vyjádřit, ale nesmí nic říct, což je podobná situace, ale více chválihodná, že má tu odvahu zde nějak vystoupit. Za to dík.

Za sebe ale říkám, že komunikaci s fanoušky v "rodinném" klubu si představuju úplně jinak a že dokud bude komunikace a zároveň dlouhodobé výsledky na téhle úrovni, tak to prostě bude akorát tak nahrávat další nasranosti fanoušků, protože my už tu moc nemáme z čeho těžit - poslední titul 1980, alespoň první kolo play-off naposledy 2013 (bavíme se o lize), Patera dávno konec, Plekanec Brno, prales leta, po roce v lize sestup, rozpad kádru, během toho zničený občerstvení, pořád žádný info ohledně permic (zlevní se po sestupu, nebo ne - případně proč?) + klasický kolorit během zápasů jako je dlouhodobá ignorace lidí stojících lidem ve výhledu na sezení či chodících s lístkem na stání na sezení atd. K tomu všemu se pak dovídáme furt dokola info, že se s hráči nejedná během sezony, nebo že odchovance co má za sebou x zápasů za Kladno nikdo ani nepošle do prdele že už ho nechce - to není náhoda že je toho tolik. Vyjádření klubu - rozhodli jsme se jít jinou cestou - to ale samozřejmě všichni víme a nikdo neříká že je to špatně, ale zajímá nás ta komunikace s hráčem (kterej pro nás evidentně dost znamená) a vo tom nepadne slovo. To sorry, ale to prostě člověka nasere, nemůžu si pomoct, protože to nemá nic společného s rodinným klubem, tak jak si ho představuju (možná že to někdo vidí jinak).

Jak tu padlo - jsme na jedný lodi, všichni chceme pro Kladno to nejlepší, já třeba i když jsem jakkoli nasranej tak si koupím permici a půjdu na hokej, ale když už nejsou ty výsledky, tak bych si přál zlepšit aspoň tohle.

Honza
příspěvků: 82
8. Červenec 2020 - 22:38
Cigi

Ten kluk tady byl tak strašně dlouho a z jeho vyjádření - a že je to skromný člověk - je vidět pokora, tak okamžitě přece, jak vím, že s ním minimálně nepočítám, je potřeba mluvit...a něco říct, je vidět, že je zklamaný. Dnes je to skoro samozřejmost v naší společnosti takový to přístup, ale Jardo,
tohle je Tvá věc, nebo by Ti bylo jedno, že by Tě zapomněli uvést do Síně Slávy... nezapomenou samozřejmě ... Ta vyjádření tady o Cigim hovoří za vše...

HonzaBN

marty
Obrázek uživatele marty
příspěvků: 2281
8. Červenec 2020 - 18:15
-

Ono to bude evidentně tak, že měli vytipované nějaké brankáře a pokud by s nimi jednání nevyšla, tak by Cigimu milostivě nabídli smlouvu, proto jej zřejmě ponechávali v nejistotě s tím, že Brízgala byl podepsat prioritou vzhledem k mládí a potenciálu, což je logické.

Rovněž nemám nic proti tomu, že se rozhodli jít jinou cestou, takový je sport, ale měli s Cigim jednat na rovinu. Než aby čekal na Kladno, tak si mohl včas najít něco jiného.

Každá prohra je poloviční vítězství, pokud se z boje poučíš.

Kovadlina
Obrázek uživatele Kovadlina
příspěvků: 75
8. Červenec 2020 - 18:01
Panzer88

Ano, přesně tohle jsem chtěl napsat, jako příspěvek podemnou od Doktora...

Panzer : Chceš snad tedy říct že si to Cigy vymyslel a lźe???

Doktor
Obrázek uživatele Doktor
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 937
8. Červenec 2020 - 17:44
panzer

stejnou logikou teda rikas, ze Cigy lze, jak tohle muzes vypustit z pusy, co to tu meles, tys u toho byl?

tak nebo tak je to proste rozlouceni nestandartni, dalo by se rict na hovno a jak se pise niz, pak se muzeme jen divit, ze se k nam jen tak nekdo nevraci.

peers
příspěvků: 129
8. Červenec 2020 - 16:10
kladenská specialita

Tak toto jednání je tu zažité už mnoho a mnoho let. Proto to činovníkům od kladenského hokeje přijde zcela normální a hrozně se diví, že se nad tím někdo může pozastavit.

Robert 68
příspěvků: 239
8. Červenec 2020 - 15:33
A pak že vokurka.Tady to

A pak že vokurka.Tady to kurva tepe...

panzer88
příspěvků: 1430
8. Červenec 2020 - 15:10
Kovadlina

Jak muzes z pusy vypustit,ze dal Čermák někomu slovo....Co to tu meleš,tys u toho byl???Tyhle kecy....

Dawe7722
příspěvků: 4
8. Červenec 2020 - 14:58
Neúcta k hráčům

Tahle ta neúcta k hráčům, kteří toho pro klub hodně udělali, trvá na Kladně už hezkou řádku let, takže bych to neházel všechno jen na Čermáka. Ono celkově je to problém po celé naší zemi, ať je to z klubu nebo přímo z řad fanoušků a je jedno o jaký sport se jedná.

Judlis pokavaď nepřijdeš s omluvou od klubu, tak radši tu už nic na toto téma nepiš, jen akorát přileješ olej do ohně, protože tohle bylo od klubu prostě špatné a nejde to ničím obhájit...

viki71
příspěvků: 13
8. Červenec 2020 - 14:35
podekovani odchazejicim hracum

videl jsem uz v zivote lecos, ale podekovat zamestnanci za odvedene služby když mu vyprsela smlouva na dobu urcitou az po te, co uzavre novou smlouvu nekde jinde, to je asi nejaka Kladenska specialitka. Nemluve o tom, ze mu ani neoznamim, ze smlouvu neprodlouzim, presto ze mne o to vyslovne zada? Mel by se k to mu vyjadrit p. Cermak, ten sem ale nepise, tak snad nam k tomu něco povi pani Jagrova. Pokud to probehlo tak jak říká L. Cikanek, tak pak je to podle mého nazoru ostuda. (min p. Cermaka, neli celého klubu).

Kovadlina
Obrázek uživatele Kovadlina
příspěvků: 75
8. Červenec 2020 - 12:44
Judlis

Chápu že koho chleba jíš, toho píseň zpivej... A że tady figuruješ, něco jako żehlička, Pana Majitele...

Nebo tobě, by se libilo kdyby takhle s tebou někdo jednal???

A když dá Pan Čermák slovo, że zavolá, měl by slovo jako rovnej chlap dodržet a zavolat...
Kord, člověku, jako je Cigi, kterej by pro Kladenský tým vypustil duši...

A teď mluv !!!!!

Felda23
Obrázek uživatele Felda23
příspěvků: 621
8. Červenec 2020 - 8:20
Judlis

Moc pěkné argumenty, ale o tom co nás tady všechny sere ani slovo. Tady nejde o to, že se klub rozhodl jít dál bez Cikánka, ale o to, že mu podle něj nikdo nedal info, že se s ním už nepočítá. Nemám jediný důvod mu nevěřit, protože to jak klub jedná s hráči jsem od pár hráčů slyšel osobně a absolutně to sedí k tomu, co psal Cigi a Kaut na hokej.cz

Tak mu hlavně poděkujte, až přestoupí do malířského týmu pokojů svého otce....

Jaro
Obrázek uživatele Jaro
příspěvků: 98
7. Červenec 2020 - 23:13
Technická poznámka pro všechny

S dovolením, jedna technická poznámka pro všechny (majitele, klub, trenéry, hráče a fanklub): "Jsme všichni na jedný lodi."

S dovolením ještě něco:

Nevím, jak funguje vztah klub a fanklub, přijde mi, že ne moc dobře. Často nejsou věci jen černobílé, konstruktivní kritika je prospěšná a zaznívá tu dost často.

PS: Je to tu veřejný, nemělo by se prát špinavý prádlo nějak doma?

Vyhrávat, když se daří, umí každej blbec :-)

Judlis
Obrázek uživatele Judlis
příspěvků: 27
7. Červenec 2020 - 21:58
Poděkování Cigimu

Ano, děkovalo se všem hráčům, ale až poté, co podepsali v jiných klubech, kdy ta infografika jednak zahrnovala poděkování, ale jednak i informaci o tom, kam ten hráč jde dál. Stejně tak to bude v případě Cigiho i dalších hráčů, kteří podepíší v jiných klubech.

Judlis
Obrázek uživatele Judlis
příspěvků: 27
7. Červenec 2020 - 21:55
Cigi

Já bych ještě dodal, že koronavirus určitě není důvodem konce Cigiho u Rytířů, tím je fakt, že mu v dubnu skončila smlouva a další už mu nebyla nabídnuta. Koronavirus byl jen zmíněn v souvislosti s tím, jak se po sezoně protáhla některá jednání s hráči, ze kterých nakonec nevzešlo to, že by Cigi u Rytířů pokračoval.

PORE
příspěvků: 738
7. Červenec 2020 - 21:04
vyjádření

Zeliii-naprosto s tebou souhlasím...moc pěkně napsaný..
Ale teď to napíši já..po svém...
Tohle prohlášení vedení klubu je naprosto nehorázné..
Něco takového svádět na velkou komedii jménem KORONAVIRUS...to chce hodně odvahy..jenom se utvrzuji v tom,jakou má vedení KLADENSKÝCH RYTÍŘŮ úroveň a podle toho to také vypadá..
Nebudu si kazit večer...Ještě že byl koronavir..ten může za vše..
Všem fanouškům přeji hezký večer..
A něco málo na závěr-
HOKEJOVÉ KLADNO MŮŽE ŽÍT UŽ JENOM Z HISTORIE..

dzejnousek
příspěvků: 411
7. Červenec 2020 - 20:18
Judlis

To je takové profesionální vyjádření, ve kterém není řečené vůbec nic věcného a vůbec nic ohledně toho problému, který Cigi nastínil. Jestli manažer neumí říct do očí nebo po telefonu hráči, že končí a on se to dozví z novin, tak to je totální amatér a diletant a nemá tam co dělat... Tohle si Cigi nezasloužil... Myslel jsem, že se Kladno dalo lepší cestou, ale zase padáme tam, kde jsme byli dříve (tím nemyslím výkony na ledě, ale vše ostatní)...

Áách jo

zeliii
Obrázek uživatele zeliii
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 7363
Administrátor
7. Červenec 2020 - 20:07
čekal jsem co se z toho vyvine

sleduju dění teď trochu z povzdálí, a připadá mi tahle mrzutost docela zbytečná

 - -

Judlis: abych řekl za sebe tak tímhle jsi to moc nevylepšil ;)

To, že někomu skončí smlouva a neprodlouží jí nebo nedostane další nabídku to si myslim je celkem normální věc, kór ve sportu, a v týhle době, přesně jak píšeš. A myslim, že každej rozumnej sportovec to tak bere (třeba s tim Cigi i mohl počítat, když v tom článku je citováno to co je). Ale pokud teda Lukáš prosil Davida Čermáka (případně kohokoliv  z klubu), aby mu dali vědět, tak by to bylo prostě dobrý se tak zachovat a měli to udělat včas, stalo se to takhle blbě, mělo by bejt teda na místě se to pokusit nějak srovnat, nejlíp asi osobně. Ale pochopitelně těžko někomu něco radit, každej ví nejlíp co má dělat ten druhej, že jo...

Jde o to ať se nemusíme Cigiho stydět potkat až sem zavítá, ať už je to s kýmkoliv a v jakýkoliv pozici, ten kluk tady myslim zanechal výraznou stopu a místo na piedestalu tu prostě bude mít, jedna z mála skutečnejch opor ve zlejch i dobrejch časech!

PS: si tak vybavuju jak tu končil Ori a taky to nebylo nic extra

Nevěřím ničemu, ale teď hlavu skloním...
J.Z. from K.L.

vlciiik
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 350
7. Červenec 2020 - 19:08
Takže vlastně co říká cigi

Takže vlastně co říká cigi tak není pravda, máme to tak chápat ? Všem co odešli se na instagramu a Facebooku dekovalo do nebes. Na cigiho jste jak zapomněli ??? Jako s timhle jdete do haje chytnete se za rypak a příště lip !!!

PORE
příspěvků: 738
7. Červenec 2020 - 18:26
Cigi-vyjádření klubu

Já už jsem bál,že za to může vedení Rytířů . A on za to může koronavirus

Judlis
Obrázek uživatele Judlis
příspěvků: 27
7. Červenec 2020 - 17:31
Lukáš Cikánek

Pěkné léto všem,

za klub bych napsal pár slov k Lukášovi Cikánkovi. Vedení Rytířů je pochopitelně vděčné za mnoho let, které Lukáš strávil v naší kabině. Velkou měrou se postaral o postup do extraligy a to mu nikdo nikdy nezapomene. Lukášovi však ke 30. dubnu skončila smlouva. V té době se vůbec nevědělo, jak se vyvine situace kolem pandemie koronaviru, zda a kdy se zase bude hrát a tak dále. I proto jste jistě vnímali, že podepisování hráčů na novou sezonu se řeší postupně a s rozvahou. O brankáři pak bylo delší dobu nejasno a nakonec se klub rozhodl jít jiným směrem a s Lukášem už spolupráci nenavázal, což tak ve sportu někdy bývá. Lukášovi každopádně přejeme hodně úspěchů při jeho další štaci.

Lukáš Jůdl

dzejnousek
příspěvků: 411
6. Červenec 2020 - 22:56
Buchtela

Dnes hezká akce ze strany Nicolase Hlavy a Hovorky, kteří darovali něco na dražbu kvůli Buchtelovi... A Juraj Valach dal za hokejku Nicka 25 tisíc...

milos-KL
Obrázek uživatele milos-KL
příspěvků: 5315
6. Červenec 2020 - 15:10
Jako na všem něco je, ale

Jako na všem něco je, ale nechci stát ani na jedné straně barikády. Ono svět není jen černobílý.
Cigimu samozřejmě velké díky a vše nejlepší a je to jeden z hráčů, který si zaslouží osobnější přístup. Na druhou stranu kdyby začátkem dubna zavolal Čermákovi - "hele, slíbils mi dát vědět a už to je pár týdnů, jak to je?"
Tak mohlo být taky vyřešeno. Ono voják se stará, voják má.

faith and devotion
příspěvků: 177
6. Červenec 2020 - 14:37
Cigi

Opravdu mě moc mrzí, jak se k Cigimu, tomuhle kladenskému srdcaři a skromnému pohodáři, vedení zachovalo. Trochu té upřímnosti, slušnosti a empatie by vážně občas neškodilo. Cigi, díky moc za ty roky na Kladně, přeji ti hodně štěstí do života...

Gazza
příspěvků: 1235
6. Červenec 2020 - 12:58
Souhlas s Dóčou

Tohle je podle mě věc, ve který náš klub strašně pokulhává a podle mě je to třeba rozdílová věc mezi náma a Boleslaví třeba. A nebojme se, že si to hráči neřeknou. Podle mě je v současnosti mezi hráči obraz našeho klubu takový, že hráči ví, že když sem půjdou, dostanou peníze, který jsou na smlouvě, což je skvělý. Ale taky se ví, že to jednání směrem k hráčům někdy není úplně ideální... Při tom komunikace je věc, která se dá snadno zlepšit, aniž by stála peníze navíc...

doca
Obrázek uživatele doca
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 1072
5. Červenec 2020 - 20:08
no...na jednu stranu

Když se nechováš fair k hráčům, který nechceš..nečekej, že se k Tobě budou chovat fair hráči, který chceš..

..doufám, že dno už bylo...

Jirka19
příspěvků: 665
5. Červenec 2020 - 12:51
Panzer

A jak a nakonec i proč? Já ho třeba neznám a pochybuju, že by každýmu odepsal kdyby se ho zeptal. Tady reaguje jednou za měsíc Judlis, jednou za rok Jágr. Ofiko vyjádření pro všechny žádný. Pokud se chce klub nějak prezentovat tak to musí dělat a ne mlčet a srát na to. Jinak se nemůže divit, že má pověst toho, kdo s nikým nejedná, platí málo a ani nikomu neřekne že s ním nepočítá.

marty
Obrázek uživatele marty
příspěvků: 2281
5. Červenec 2020 - 10:31
Košarišťan

Dobré děkovačky by s ním mohly být :-)

https://www.youtube.com/watch?v=I68l3-YqbXM

https://www.youtube.com/watch?v=ZET3oA5Z9Vs

Cigiho je mi za takové jednání líto. Je to náš odchovanec, strávil zde v podstatě celou kariéru, něco pro klub udělal a zdá se jako slušný kluk. Ať se daří v dalším angažmá. Pokud Chomutov 1. ligu udrží, tak bych si jej dokázal představit u nich.

Každá prohra je poloviční vítězství, pokud se z boje poučíš.

panzer88
příspěvků: 1430
5. Červenec 2020 - 9:39
Co

takhle než spustite ty kecy se zeptat Čermáka????

jenik
příspěvků: 120
5. Červenec 2020 - 6:04
Cigi

Legenda našeho klubu.zasloužil by si důstojnější rozloučení.

dzejnousek
příspěvků: 411
4. Červenec 2020 - 21:36
Cikánek

Úplně nevidím důvod mu nevěřit. V tom rozhovoru mluví velmi rozumně a otevřeně. Přesně tak, jak bohužel nikdo z našeho vedení mluvit neumí. Pokud je opravdu pravda, že mu nikdo nedal vědět ohledně konce v klubu, tak to je vidět, že charakter těch lidí(Čermák nejspíš), je úplně pokřivený. Pokud není schopný říct frajerovi, který za nás chytá snad 20 let od mládeže do očí nebo mu zavolat-"díky ale už tě nechcem", tak to teda klub dopracoval. A takových případů je více, ale chápu, že někdo může být hajzl a nemusí mu to klub vysvětlovat, ale Cigi? Kdo u nás byl déle? Ať už toho Čermáka Jarda vyhodí a najme konečně pořádnýho manažera co se o to bude starat. To samé samozřejmě s Kallou. Abych jen nekritizoval, tak PR (Lukáš a Adam), tam není moc co vytknout. Ale radši bych, abychom hráli extraligu a měli PR na hovno...

Jirka19
příspěvků: 665
4. Červenec 2020 - 20:55
Vytíženost

Taky chápu, že jinde maj na určitou práci víc lidí (a upřímně asi i kvalitnějších), ale zavolat hráči že s ním nepočítám, nebo mu to osobně během 10 minut říct, to ať se na mě nikdo nezlobí, ale to musí stihnout každej a jestli tohle nezvládá tak ať jde do hajzlu. To není podle mě normální. A i kdyby byla pravda co se taky často říká, tedy že bez Jágra nikdo nemůže koupit ani sešívačku, tak mu aspoň můžu během 2 minut čas od času napsat - hale sorry, zatím nemám posvěcený s tebou jednat, visí to na Jardovi. Furt to sleduju, dám vědět jakmile budeme vědět víc. Hodně by mě zajímalo jestli aspoň něco takovýho probíhá nebo ne. Klub se ohání tím, že je rodinnej, ale my víme úplný hovno co a jak se děje a zaměstnanců klubu i ortodoxnich fanoušků je přitom pár, tak kde je chyba?

Jirka19
příspěvků: 665
4. Červenec 2020 - 20:41
Výmluvy

Já když jsem urgoval tehdy gangsta kallu o odpověď na dotaz na permice tak psal že na jejich práci je v Brně 8 lidí. Já mu napsal něco v tom slyslu, že když Zábranský přebíral v pralese Brno, tak na to 8 lidi rozhodně neměl. Každopádně žádná omluva, nic, bylo to vyjádření jako vod třináctiletýho fracka. Koho kurva zajímá kolik na to maj lidí? A když něco nestíhám, tak se musim stejně zákazníkovi omluvit. Ten rozhovor s Cikankem mě zase nasral a znechutil mi to. A jestli tady máte zkušenost s tím, že jste oslovili Kladno coby potencionální partner a nikdo vám neodpověděl? Tak to jestli je pravda tak to je absolutní dno.

Gimax
Obrázek uživatele Gimax
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 6140
4. Červenec 2020 - 17:57
Surreal

včera si psal že Špindl není Davos, tak jsem právě narazil na toto :D
(nahoře vpravo)

Lepší je nedoufat a být překvapen, než doufat a být zklamán.

Felda23
Obrázek uživatele Felda23
příspěvků: 621
4. Červenec 2020 - 16:15
Pore

Ja mam jeste "lepsi" zkusenost :-D

A to jak se tady zachazi s nekterymi hraci. Jestlize nebyl zajem ze strany klubu - to je naprosto v poradku. Ale museli to vedet uz po sezone, ze chteji jit jinou cestou, takze komunikace smerem k hraci silena. Amatersky pristup. A vymluvy typu, ze na Sparte zastavaji 4 lidi pozici na kterou my mame jednoho cloveka, to me uz nejak nebavi.

PORE
příspěvků: 738
4. Červenec 2020 - 15:52
Cigi

Nechci komentovat jednání klubu,ale není to poprvé co se to stalo a něco na tom určitě bude.Co se týče hráčů,co odešli a měli možnost hrát extraligu,udělali podle mého názoru dobře.Jestli se tam uchytí a nebo ne,ukáže čas.Ale chci Vám napsat něco jiného.
Před dvěma lety jsme oslovili několik hokejových a fotbalových klubů(SPARTA,SLAVIE,KOMETA atd. a samozřejmě Rytíře)ohledně navázání spolupráce.Jsme malá firma,která se zabývá výrobou potravinářských výrobků a chtěli jsme použít loga(a nejen to)na naše produkty.Všechny kluby reagovali dá se říci okamžitě.A hádejte,který klub za dva roky nenapsal ani běžte do prdele..Ano..Rytíři Kladno..
Tak jestli tam vše funguje tak,jako se tu všichni domníváme,můžeme být rádi,že se tady hraje alespoň prales.
Ale nemá cenu se tím zabývat a lámat si s tím hlavu.Nic s tím stejně neuděláme..je to na každém z nás,jestli bude na zimák chodit dál,nebo ne.Já po 40 letech končím a čas využiji jiným způsobem..
přeji všem hezký zbytek víkendu..

Facebook

RYCHLÝ ROZPIS

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!