Diskuse


Autor: Clouseau - Datum: 03 leden 2008

Diskuse nejen příznivců ne pouze kladenského a nikoliv výlučně hokeje. Doporučujeme: Internetová jazyková příručka, Netiketa, článek na Wikipedii, Netiketa, článek na Lupě

Tags
dave
Obrázek uživatele dave
příspěvků: 4496
25. březen 2017 - 16:04
jen tak ze srandy útok na

jen tak ze srandy útok na další sezónu:
Tůma,Burger,Kloz - Jánský,Kubík,Strnad - Pekr,Machač,Rudovský - Hajný,Langhammer,Redlich

nevím jak je to reálný, ale neměl jsem velký oči, zůstal jsem při zemi

KPZ

kornman
Obrázek uživatele kornman
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 364
25. březen 2017 - 15:44
Neúspěch

Dave: na ty sponzory jsem taky zvědavej. Loni podle mě dali dost, páč tu byla ňáka pseudovize - budujem tým na play off, přivedeme "legendy". Znělo to jako lákadlo, ale nyní se ukázalo, že to byla blbost. S čim je ale nalákáme teď? Bude chodit zas míň lidí .... Leda,že Jarda přestoupí do Vegas Golden Knights a navážem s nima "rytířské" partnerství :-)

Za mě teda pokud porovnám loňskou a letošní sezonu, tak zlatá loňská. Přeci jen to není pouze o měsíci play off,ale taky o 5 měsících základní části. Loni to byla po letech opět radost koukat, každá přesilovka dávala naději krásné gólové akce, člověk si ty zápasy užíval. No a na Ústí jsem tu pak nebyl, takže dodnes nechápu,co se stalo...
Za to letos se na to většinu sezony nedalo skoro dívat, plácání se s hadrákama, nesmyslné zmatky ve hře a při každé přesilovce nervozita na tribuně, co za blbosti tam vyvedem. Nebyl rozdíl mezi naší předvedenou hrou v září a v lednu, bohužel.

Z tribuny je každý trenér, ale přeci jen se hokej hraje pro nás platící fanoušky, takže jen do nich. Dokud nám fanouškům nebude jedno, co se na ledě děje, tak Kladýnko stále žije. Souhlas ale s Gimaxem, že ta mírná lhostejnost nad nepostupem je průser největší a nesmí se dostavit.

Patýs měl volnou ruku a celé to jde za ním. Nyní by měl předložit Jardovi detailní analýzu neúspěchu, a poté si vyslechnout ortel majitele. Snad nakonec dobře, že Florida nedá play off, Jarda třeba krom dovolené využije čas na Kladýnko.

Jen se bojim, že ještě tak sezona a hráči typu Pleky, Tatíček se budou chtít vrátit do Čech, byla by škoda, kdyby to mělo být jinam než domů.

PS: Stach si moc nepolepšil, sezona mu skončila na den stejně jako nám :-D

Kovadlina
Obrázek uživatele Kovadlina
příspěvků: 50
25. březen 2017 - 15:10
Trenér

Na post trenera by se mi libil trener Ustí Míra Mach!!! Umí tým motivovat nabudit,a když je třeba tak i v kabině zařvat... Dokázuje to v Usti posledni dva roky... Jinak dle meho podepsat na pristi sezonu Cikánka,Drtinu,Tenkráta,Tůmu,a J.Burgera... Zbavit se Cetkovskýho Horavy,a Gratona...

PORE
příspěvků: 590
25. březen 2017 - 14:46
Hokejové Kladno

Hrálo se,bojovalo ale to je málo...není to o jednom zápase ...je to o celkovém fungování klubu...jeden druhému hází klacky pod nohy a natáhnou za jeden provaz...věřím tomu,ze i peníze Jarda sežene,ale díky tomu,ze nechuť někoho poradně je tu velká ,nemůžeme se pohnout z místa...jestli ze tu nebude někdo řídit klub,tak jak má a nebude tu někdo ,kdo bude mít povinnosti ale taky pravomoce,nehneme se z místa ....budu fandit dal,ale čím déle budeme v pralese,tím hůře se z něho budeme dostávat ...

dave
Obrázek uživatele dave
příspěvků: 4496
25. březen 2017 - 14:20
Tak aspoň fotbalisti udělali

Tak aspoň fotbalisti udělali radost a vyhráli 6:3 v Mostě a míří za nadějí za postupem. Tady se naopak díky změně na radnici snad rýsují v budoucnu lepší časy. Hattrick dala největší hvězda 19 letý kanonýr z dorostu Radovan Kroutil, ještěže že je to velikostí prcek, ale asi je otázka času, kdy ho někdo vykoupí. U fotbalu je super, že ten tým je 100% složený z odchovanců.
...
VEMEN: bublám :-) samozřejmě je to nesmysl :-) zapomíná se na ty ostatní hráče

KPZ

vemen73
Obrázek uživatele vemen73
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 164
25. březen 2017 - 14:12
Dave

Vloni se opravdu hrálo na jednu lajnu.
A bublej :)

Mat
Obrázek uživatele Mat
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 130
25. březen 2017 - 14:04
Zranění: Zaprvé s tím se musí

Zranění: Zaprvé s tím se musí počítat, žádný tým není nikdy k dispozici celý, Jihlava je měla taky.

Za druhé s tím ale souvisí i Paterův přístup. Celou sezónu chodí na přesilovky ti samí hráči, místo toho, aby se tam vyzkoušeli i jiní a byli pak připraveni na to, že budou muset za někoho zaskakovat.

dave
Obrázek uživatele dave
příspěvků: 4496
25. březen 2017 - 14:06
Hlavně aby zůstalo co nejvíce

Hlavně aby zůstalo co nejvíce sponzorů. Samozřejmě asi bude nějaký pokles, ale na Kladně mají hráči nadstandard, co se týče platů, takže se dá hrát i s méně penězi. Koukal jsem, že Sazka začala sponzorovat fotbalovou Plzeň a Spartu, tak jsem zvědavý jestli zůstane. I když oni asi mají spíš smlouvu s Jágrem a ne s Kladnem. Město nedává ani korunu na Áčko, tak třeba pokud bude potřeba něco dají v případě potřeby.
...
DOCA: Vždycky když někdo napíše, že se loni hrálo jenom na jednu lajnu, tak si vždycky říkám, že ten člověk snad ani na hokej nechodil :-) Úplně to ve mně vře :-)

KPZ

doca
Obrázek uživatele doca
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 761
25. březen 2017 - 13:50
Za mě..1.sezóna chyba, že tam

Za mě..1.sezóna chyba, že tam nechal JJ Čelanskýho, protože jak píše Dave, ta šance byla největší i ta rekonstrukce tomu asi nepomohla a doháněli jsme ztrátu.

2.sezóna, boje s městem a Volfem to dost nahlodali a nedalo se dobře moc posilovat i to byl boj na dvou frontách a hráli jsme na jednu lajnu víceméně...

3.sezóna, obrana, rozehrávka od beků + zranění 3 klíčových opor, ale za tu sezonu jsme si to asi vykoledovali, ale i přesto to nebylo daleko, ...před playoff, byl ale postup do extraligy stejně "Vesmírná Odyssea 2017"

..doufám, že dno už bylo...bolí to tu

kubikula
Obrázek uživatele kubikula
příspěvků: 279
25. březen 2017 - 13:49
Mat

Však já souhlasim, že je potřeba postoupit co nejdřív, jinak to půjde do ***, protože do týhle ligy ti nikdo hrát nepůjde. Jen tvrdim, že to neni tak lehký vyřešit a žádný zaručený řešení jak postoupit neexistuje, proto je zbytečný plácat do větru nesmysly, které stejně nic nevyřeší. Bude hodně záležet na Volfovi, jak moc do toho bude vrtat a taky na tom jestli to bude někdo ochotnej trénovat, co vim tak Patera původně ani trenér být neměl, ale Sýkora, Hořava ani Vejvoda to trénovat nechtěli... No a když tam dá Jágr někoho kdo se nebude líbit Volfovi, tak víme jak to dopadne, prostě těžká situace... Za mě ať tam Patera klidně zůstane má tam určitě slovo a v play-off byť nedopadlo dobře, tak z těch hráčů něco vyždímal, jen by to k němu chtělo někoho zkušenýho na obranou hru, ale koho... Plus jedinej z těch co měli kecy přiložil ruku k dílu a šel s kůží na trh, za to má můj respekt.

panzer88
příspěvků: 1031
25. březen 2017 - 13:41
Patera do hajzlu

Kez by měl chuť Hořava nebo Vojta.chce to koncepci a trenéra s vizí!!fakt do hajzlu se Zikmundy,chodci typu Cetkovskeho,atd.Obranu nemůže hrát Hořava,Růžička ani Repe...

Harry
příspěvků: 27
25. březen 2017 - 13:37
Kubikula

S Kanadou v Naganu? To si mimo srovnávat jeden zápas se čtyřmi . Kanada by nám systémem play-off naklepala! Kladynko je velké zklamání a ten tým dobrej fakt nebyl.Dokazali jsme vyřadit Ústí když jim vybrakujem tým takže příští rok Patera vezme Cachotskyho s Divisem?Patera se ukázal tak ať táhne byl chytrej jako rádio a nic nepredvedl.Zbytecne investované prachy... jo třebas můžeme mít Tona ale ať má smlouvu stavenou na bonusech jako Jaryn. Nedáš v pralese 25 gólů mas prumernej plat.Nehrajes play- off atd.

Mat
Obrázek uživatele Mat
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 130
25. březen 2017 - 13:28
kubikula

Ale to je přesně o tý odpovědnosti. Patera tady byl jako trenér i manažer, proto ten neúspěch jde za ním. Omlouvat ho stylem, že já žádný řešení nemám a ať navrhne řešení někdo jiný je blbost. Je to jeho povolání, je za to placený, tak to má řešit on a ne my.

Co se týče Lidického, tak to jednoznačně byl neúspěch a proto taky skončil, to samé čekám u Patery.

A s tím fanděním - klub hlavně potřebuje i tu spoustu diváků, díky nim jsou peníze ze vstupného i od sponzorů. A ty se na tohle vyserou. Vždyť jenom postupem do baráže si Jihlava přijde na několik milionu jen ze vstupnýho. Za to můžou mít přístí rok 2 dobré hráče.

michaelakoudelkowa
příspěvků: 518
25. březen 2017 - 13:23
Nepředvedl? Vyhrál zč,hráli

Nepředvedl? Vyhrál zč,hráli koukatelnej hokej ale to hlavní.Neměl blbý keci a nedělal prohlášení jako tento všeuměl. A měl omezené peníze.

kubikula
Obrázek uživatele kubikula
příspěvků: 279
25. březen 2017 - 13:05
koudelka

Když to vezmu tvym stylem, tak Lidický tu taky nic moc nepředvedl, uhrál stejně bodů po ZČ a vypadl s ústím ve čtvrtfinále, že se mu trochu zranil 1 hráč taky neni omluva. Vojtu mimochodem odstřelili i fanoušci nebo už si nepamatujete? Zkuste někdo navrhnout řešení místo plácání do větru a psaní kdo všechno by měl odejít. Já si myslim, že kdo bude chtít fandit, tak fandit bude a kdo bude chtít na internetu jenom nadávat, tak taky bude jenom nadávat. Tim se ještě nikdy nic nevyřešilo ;) Prostě keců hodně, ale řešení žádný, já mimochodem taky žádný řešení na zaručenej postup nemam, ačkoli podle některejch to spočívá jenom v tom vyhodit trenéry a ono se postoupí potom samo :D

michaelakoudelkowa
příspěvků: 518
25. březen 2017 - 12:51
Hlavně jděte už někam s tím

Hlavně jděte už někam s tím Paterou i jako s nějakým asistentem.Vloni to celý spolu s dalšíma rozjebal on,tak teď ukázal co umí a múže zase jít.Máme tady dost dobrých trenérů,Lidický,Tatíček,Neliba,Čermák,Kopecký,nebál bych se znovunavrácení Vojty(kterého mimochodem sestřelil opět Patera)Ať si vezme ty svoje Zikmundy,Cecky atd.Neukázali podle mě nic a dopadli úplně stejně jako Slávka,o které se nevědělo jestkli vůbec dohraje sezonu.A Gratton? To že se jednou popral s Bičíkem a pak se zle na někoho koukal?Za mě by bylo lepší kdyby hrál raději Kubík.Ježiš,já sem fakt nasranej.

Mat
Obrázek uživatele Mat
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 130
25. březen 2017 - 12:46
Jasně, je to sport, může se

Jasně, je to sport, může se prohrát, ale ne prohrávat. Po zč jsme byli až 3. a v semifinále jsme prohráli 4krát. Jak může Jihlava za 3 roky dojít 2krát do baráže, zatímco my jen jednou do semifinále? To už není o smůle/sportu/postavní hvězd, prostě se to tady dělá blbě. Jenom slyším samé kdyby(kdyby nebyl odečet, kdyby se nezranil ten a ten, kdyby dali gól,...).

Dobře, přijde další sezóna, ale já se ptám. Co tedy uděláme jinak, abysme konečně došli aspoň do baráže? Nebo vám přijde v pohodě chodit celý rok na odpad typu Benátek, abysme pak po pár zápasech vypadli a klub řekl jé, sory kluci, zkusíme to zase příště. My to nemůžeme jen tak zkoušet, my musíme mít jasnou představu jak toho dosáhnout. Už teď v sezóně chodilo průměrně o 200 lidí míň než loni a bude to ještě hroší, kdo bude chodit na farmy v nesestupové lize?

Mimochodem, Sýkora Volfovi podepíše prohlášení, ale teď prodlouží v Hradci. Tak ať jde doprdele, kritizuje, ale pomoct nehodlá. Přitom zrovna trenéra bysme potřebovali.

Beny
Obrázek uživatele Beny
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 413
dave
Obrázek uživatele dave
příspěvků: 4496
25. březen 2017 - 11:52
Nejblíž postupu jsme byli

Nejblíž postupu jsme byli hned ten první rok za Čelanskýho, tam kdyby nám neodečetli body, tak hrajem semifinále proti Třebíči a do baráže bychom šli místo ČB. Druhý rok za Lidickýho jsme zase měli nejsilnější tým, který by podle mě v baráži proti silnějším uspěl, bohužel doplatil na smolný týden s Ústím, kdy hráči nebyli fit a všechno šlo proti nám. Letos pod Paterou jsme to dotáhli přes slabé Ústí aspoň do semifinále, ale asi jsme z těch 3 let hráli nejhorší hokej. S Jihlavou to bylo vyrovnané a rozhodlo to, že jsme vypustili závěr ZČ a nechali si utéct (možná úmyslně) 2.místo. Škoda, podle mě jsme v baráži mohli udělat postup.
...
Víte co, říká se, že všechno špatný je k něčemu dobrý. Jágr letos před sezónou jako vlastník ustoupil a nechal všechno v kompetenci Volfa a rozhodl se, že do ničeho zasahovat nebude a nechá Volfa (Pateru) dělat si celou sezónu, co chce. A dopadlo to stejně jako minulý 2 roky. Takže třeba teď Volf konečně přestane dělat problémy, když vidí, že to není tak jednoduchý a nechá Jágra řídit vlastní klub aniž by mu házel klacky pod nohy. To si myslím, že by mohl být dobrý začátek do další sezóny.
...
Závěrem bych to neviděl tak tragicky, sice další rok v 1.lize, ale pořád máme ambice i zázemí hrát o postup do extraligy a dokud takové ambice máme (a nespokojíme se jen s postupem do baráže), tak hokej pořád žije a má smysl na něj chodit. Když budou kluci vyhrávat doma, tak lidi budou chodit na hokej dál.
...
SCHOLES: Hořava by byl dobrej trenér, ale otázka je, jestli se mu chce trénovat. Už letos to mohl trénovat, kdyby chtěl, ale asi nechtěl.

KPZ

scholes
příspěvků: 62
25. březen 2017 - 11:43
hokej

Škoda no další rok pro Kladno v nedůstojné soutěži k takovému městu hokeje. Jak říkám dokud tady se budou řešit jen ten na toho a ten tam toho tak se nic nezmění hokej díky tomu trpí .Předně chce vyčistit všechny tyto nešvary a hlavně mistra Volfa vyhodit od placu ten to tady rozklížil již před sezonou. Patýze nechat a k němu trenérskou personu ať se učí top by byl Hořák co sem chodil pomáhat tak tréninky výborný na úrovni má respekt hráči nic nevypustí , dokáže udělat i z podprůměrného beka dobrýho beka proč ho nezkusit na co čekat musí mít ovšem od JJ volný ruce k práci což nevím jestli je možné. Podržet mladý ty kluci mají někteří potenciál se zlepšovat plus i zkušenost a kvalitní doplnění a hlavně čistý VZDUCH!!!! A příští rok s pokorou a s nadšením to Jihlavě vrátit.

doca
Obrázek uživatele doca
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 761
25. březen 2017 - 11:00
Šach

Ono se vždycky líp kritizuje a vydává nějaký prohlášení než přijít jak z toho ven...na baráž jsme letos stejně neměli, po pěti zápasech by bylo hotovo..,ale zas by jim lidi tolik nenadávali...Pro mě se ta sezóna lámala v listopadu/prosinci kdy bylo jasný že nebude Židla a neukecali jsme ani toho Pilaře, jak se spekulovalo, že už te obrana takhle zůstane..oni by vedle nich rostli i ty ostatní....postavit tým na postup je buď o balíku peněz do týmu sypat sypat, jako Chomutov..nebo o kouči Ml.Boleslav nebo o momentální konstelaci Olomouc /že jsou ostatní v prd.../

..doufám, že dno už bylo...bolí to tu

kubikula
Obrázek uživatele kubikula
příspěvků: 279
25. březen 2017 - 10:22
Mat

Byla to vyrovnana serie a to se proste ve sportu stane ze prohrajes, jak si psal on i ten druhej tym se snazi a nejakou kvalitu ma. Treba v Naganu si v americe asi taky museli klepat na celo ze dali jen ctvrtfinale a vypadli s trapnym ceskem, ale to je sport a ze jihlavu prejedem snad nikdo necekal. Samozrejme ze by bylo super mit same mlade perspektivni hrace, ale jak je do ty wsm ligy dostat a kde je vzit i ostatni tymy je chtej, tezko pretahnem douderu z trince a nekoho typu stacha vic jak rok neudrzis pricemz mladej tym za rok spis nepostoupi jak sme videli. Ja kdybych to vedl tak taky nevim jaky realny hrace bych sem konkretne privedl nebo ma tu nekdo nejaky jmena? :D Ja to nechci omlouvat, cil se nesplnil to je jasny ale na druhou stranu ono to neni tak lehky ze se jenom rekne udelame mladej perspektivni tym a lusknutim prstu tu bude :D plus mas za zady toho saska volfa co stopnul dotace tehdy, jako nechtel bych to delat :D

marty
Obrázek uživatele marty
příspěvků: 1711
25. březen 2017 - 9:57
Konec

Sezóna se samozřejmě nedá hodnotit jinak než neúspěchem. OPĚT. Cílem byla extraliga a my ztroskotali v semifinále 1. ligy. Zakopanej pes a to je známá věc je v tom, že dokud Jágr bude v zámoří a nepotáhne za jeden provaz s radnicí, tak se kýženého úspěchu pravděpodobně nedočkáme. Zároveň je potřeba, aby dostal v uvozovkách neomezený prostor někdo schopný jako Hořava, který by si rok, dva budoval tým dle svých představ. Buď s Patýsem, nebo bez něj.
Upřímně takových lidí jako já, které tato liga už Vážně nebaví, bude dost. Už letos jsem vynechával týmy typu Benátek, Mostu, Kadaně a jim podobným. Příští sezónu to zeštíhlení bude asi ještě větší a zvlášť když se po uzavření soutěže dá očekávat ještě větší holomajzna než dosud.

Každá prohra je poloviční vítězství, pokud se z boje poučíš.

bugr z be
Obrázek uživatele bugr z be
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 5608
25. březen 2017 - 9:43
já snad ani nejsem nasranej-to jsem byl loni na jaře

když se do toho nasral Volf a podařilo se mu to tady rozložit (s pomocí jedné legendy)

Teda pokud jste někdo věřil, že Patýz je nějakej trenér zachránce tak jste byli naivní.
Trénovat se neměl kde naučit. Navíc se musel intenzivně věnovat dotacím takže měl asi těžko čas objíždět stadiony a hledat dobrý hokejisty. Proto si sem asi natahal starou gardu kámošů, což jsme si mnozí klepali na čelo, proč kurva?

Celou sezonu kecy jak je to tým až na play off což měla být omluva pro tragickou hru a až třetí místo. Před náma byly oba týmy, které to myslí s postupem vážně. Za náma už jen prales..

Taky se bojím toho, že to prohlásí za úspěch a pojede se dál.
Za mě to teda není žádný úspěch ale totální průser. Ale nerozhodlo se o něm opravdu v posledním zápase, už to, že jsme to dotáhli na 3:3 byl zázrak a dost i klika.

Hlavně postoupit!

PipkiN
Obrázek uživatele PipkiN
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 1209
25. březen 2017 - 9:42
Největší průser je, že jim

Největší průser je, že jim ujel do přečíslení největší lenochod a šnek světa Richard Diviš.. Neuvěřitelný!!!

Diviši, tady jsi neudělal rychlejší krok, ty lemple, takže doufám, že tě někdo v baráži pořádně namázne na mantinel!!!

:)

P.S. vypálit Rudník!

kupe
příspěvků: 73
25. březen 2017 - 9:35
Uplynulá sezona

Škoda věřil jsem víc než loni a říkám si že došli dál. Sere mne, že nás vyřadil jede útočník jeden brankař a jeden obránce. Nic víc ježci mimo prasáren nepředvedli, ale ti tři byli rozdílovými hráči, které na stejné úrovni nemáme. Cikánek překvapil, ale Svoboda lepší, Říha nevím s kým na Kladně porovnat, Čachotský u nás Pekr, Tenkrát, ale vyčnívali u nás, ne celkově. Předpokládám, že příští rok nás ježci čekaj znovu, protože při přítomnosti extraligových rozhodčí jejich herním stylem baráž ve čtyřech na ledě nezvládnou. Takže za rok uvidíme, ale pokud dojdeme zase o krok dál, to už bude baráž.

Petr

michaelakoudelkowa
příspěvků: 518
25. březen 2017 - 9:32
jirka 19

Bože,jen ať to hlavně není na Paterovi.Vloni měl plnou hubu keců jak to dělal Lidický s Čermákem špatně,nepamatujete to prohlášení ,,legends,,?Tak ukázal asi jak se to má dělat.Hra stála celou sezonu na hovno,pořád se ladilo na tu nejduležitější část sezony,ale myslím si že i ten poslední fanda viděl že to asi tak nebude.A nebylo to vůbec o jednom golu teďv posledním zápase.Spíš sme měli štěstí že v prvním kole bylo Ústí,jinak by konec sezony byl jak vloni.Ukázalo se že peníze jsou,doprdele ať vezmou pořádného trenéra(třeba Hořava,Sýkora,),kterýmu ale do toho nebude kecat nikdo z města a podobně a začnou budovat tým,který bude chtít do dvou let postoupit.Tady ten pán ať si to zbalí a jde.

Fároš
Obrázek uživatele Fároš
příspěvků: 277
25. březen 2017 - 9:28
Řečeno bylo mnohé,já jen

Řečeno bylo mnohé,já jen čekám,s jakým moudrem vyrukuje ten nejchytřejší z radnice - loni poučoval pomalu jednou tejdně,letos je zalezlej jak jezevec.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

Jirka19
příspěvků: 177
25. březen 2017 - 9:16
To je dalsi vec, minule

To je dalsi vec, minule Patera rikal jak je potreba mit uz udelanej tym na dalsi sezonu uz behem sezony, tak jsem zvedavej s cim prijde, ted je to na nem

Silvera
Obrázek uživatele Silvera
příspěvků: 177
25. březen 2017 - 9:07
Nemá cenu plakat. Je konec.

Nemá cenu plakat. Je konec. Spíš pracovat na tom jak to tu dát do pucu. Bude lepší.

Jirka19
příspěvků: 177
25. březen 2017 - 9:06
tym zklamal

Zakladni cast absolutne nudna a nekoukatelna, v play-off se to dalo napravit, ale taky se to posralo. Nemame obrance. Jak uz tu padlo, na bojovnost seru, to ma bejt jednak automaticky a jednak to nestaci u tymu co ma bejt favorit, s bojovnosti bych se spokojil kdybysme byli outsider, to pak ten tym nic jinyho delat nemuze. Favorit musi mit vysledky, ty nemame. Tym kterej tvrdi, ze chce postup a nedostane se ani do baraze(trikrat) je k smichu. Jagr to tu drzi, za to dik, ale jenom to udrzuje v klinicky smrti. Kez by se tomu nekdy venoval jako treba Straka. Gratton pro me hrac sezony, svoji praci splnil.

Hanka
Obrázek uživatele Hanka
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 299
25. březen 2017 - 8:47
:((

Ráno je stejný hnusný pocit, co večer!
Mat už to tu psal, ale já to zopakuju, dokud si bude Jágr honit triko v NHL, tak tu budem furt ve sračkách. Páč dokud těm našim primadonám neukáže, že když to zvládne on v jeho věku, tak oni ve svém musí, tak extraligo pá pá ... A ano jestli tohle bylo to mužstvo připravené na play-off a skončilo v semifinále, tak co postavit tým pro baráž, konečně???
A ano hráli prd celou sezónu, tak co se divím, že...
A ano spolupráce s radnicí je na houby, ale ...
Bože mě to tak sere!!!

boldrick
Obrázek uživatele boldrick
příspěvků: 260
25. březen 2017 - 8:17
Jeden gól...

Toho se bojím úplně nejvíc, že vedení řekne že k úspěchu chyběl jen jeden gól a příští rok se nic nezmění. To že plno hráčů tu do budoucna nemá absolutně žádnej potenciál na zlepšení nemá asi cenu vůbec řešit, stejně tu budou hrát i za rok...

Důchodci do důchodu...

panzer88
příspěvků: 1031
25. březen 2017 - 8:13
Stary

Už lepší nebudou Mate,naprostá pravda a naši mladí stojí za hovno.Tenhle tým nemá perspektivu.Horava v první lajne,to je pruser.Na bojovnost jim seru,ta měla bejt automatická .Jestli je někdo spokojenej,jeho věc!!!Ja určitě ne!!!jedno semifinále za tři roky je o ničem .uz se proberme a prestanme furt všechno omlouvat.To co se na Kladne děje s hokejem je proste pruser!!!!!

bugr made in kladno
Obrázek uživatele bugr made in kladno
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 1093
25. březen 2017 - 6:22
zájezd

Jedu do ZOO na ježky.To bych se na to podíval,aby nevyhynuli.

666

Mat
Obrázek uživatele Mat
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 130
25. březen 2017 - 0:18
kubikula

Nezlob se, ale bojovnost považuju za samozřejmost. To třeba i Řisuty bojujou, tak proč na ně ty lidí nechodí? Na to jsem právě poukazoval, že na Slavii hráči s mnohem menšími platy taky bojovali, proto ti naši k tomu musí předvést i hokejovou kvalitu.

A o neúspěchu nerozhodl jeden gól. S Jihlavou jsme prohráli 4krát. Prohra na Kladně nemůže jít jen za Hanuljakem, když celý tým ve 3. třetině nic nepředvedl. Jen u těch gólmanů je to víc vidět. Když udělá chybu brankář, tak je z toho gól. Když jí udělá útočník, tak je z toho "jen" zmařená šance.

Babča
Obrázek uživatele Babča
příspěvků: 27
25. březen 2017 - 0:10
Výjezd Jihlava

V autobuse zapomenutá dámská bunda.
Mám u sebe.

kubikula
Obrázek uživatele kubikula
příspěvků: 279
25. březen 2017 - 0:08
mat

Já jsem spokojenej s bojovností týmu, že to neodklouzával a bojoval do konce. To se mi zkousává snáz než předchozí roky, kdy sem tam tý bojovnosti moc neviděl. O neúspěchu rozhodl v podstatě jeden gól, kdyby tam padnul nám ten jeden gól, tak tu ten tým všichni oslavujou, jak je super sestavenej na play off... O tom ten sport je a já prostě fandim dál...

Do další sezony by to chtělo výrazně posílit obranu, když hraje první lajnu Hořava, tak je něco špatně. Dobře hráli snad jen Ulrych a Drtina. Co se týče tý prohry na Kladně, tak ta jde podle mě za Hanuljakem, kterej měl bejt koncentrovanej a ten 3. gól měl chytat.

Mat
Obrázek uživatele Mat
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 130
24. březen 2017 - 23:55
panzer

No to je taky varianta. Čili buď měl tenhle tým uhrát lepší výsledek, nebo jsme půlku hráčů vubec nemuseli platit, jelikož jak se ukázalo na Slavii, i hráči, kteří jsou rádi za to, že vůbec dostali šanci, na semifinále stačili.

Už jsem to jednou psal, ale napíšu to znova - za odměnu se hráčům můžou věšet dresy ke stropu, ale ne je nechávat dohrávat kariéru. Pokud bysme vypdali s mladýma klukama, tak bych to vzal, příští rok budou lepší. Ale v čem budou současní hráči lepší? Tím nemyslím jen trio B+T+T (zrovna Tenkrát podle mě dnes hrál dobře), ale i ostatní? Drtivá většina jsou hotoví hráči po nich chtít taky výkony a ne je neustále omlouvat.

A sice chápu, že zranění Tona s Jánským bylo blbé, ale nemohli jsme očekávat, že uhrajeme celou sezónu bez zranění, s tím se musí počítat.

kubikula: Ty jsi spokojený s vypadnutím v semifinále?

Gimax
Obrázek uživatele Gimax
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 4766
24. březen 2017 - 23:53
....

jsme se cestou zpátky bavili, jestli jsme vlastně zklamáni, nebo nasráni. Tak jsem tak přemýšlel, a dospěl jsem k tomu, že nemám ale vůbec žádnej pocit. Mně už je to po těch letech tak nějak všechno jedno. A to je asi právě ten průser.

Lepší je nedoufat a být překvapen, než doufat a být zklamán.

kubikula
Obrázek uživatele kubikula
příspěvků: 279
24. březen 2017 - 23:49
no co

Je to sport, sice to naštve, ale sou i horší věci než nepostoupit :D Chyběl opravdu kousek a dnes to bylo spíš o štěstí a o tom komu to tam náhodou padne. Jak už jsem psal, já sem s týmem spokojenej s tim co předvedl. Příště to snad už konečně vyjde.

panzer88
příspěvků: 1031
24. březen 2017 - 23:38
Mate

Co když to mužstvo nemělo větší potenciál!Jinak mi mluvíš z duše a napsal jsi to přesně!!a trefně!!!Hlavne o tom konci klubu!!!Mas pravdu..

Mat
Obrázek uživatele Mat
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 130
24. březen 2017 - 23:31
Vypadnutí nebylo o smůle.

Vypadnutí nebylo o smůle. Hraje se na 4 vítezné zápasy. Pokud ve dvou zápasech Jihlavě nedáme ani jeden gól... Kurva jihlava za 3 roky jde podruhé do baráže a nám má stačit jedno semifinále? 4 roky za sebou posraná sezóna, já už nechci číst jen plané kecy o semknutosti, bojovnosti a útoku na extraligu. Já chci vidět výsledky!

Pravý konec našeho klubu totiž bude, jestli začneme slevovat ze svých požadavků. Dostali jsme se jen do semifinále. Tam dokráčela i Slavia, která byla ráda, že vůbec sehnala hráče na dohrání sezóny. Takže potenciál mužstva byl opět nevyužit. Třetí místo po zč a vypadnutí v semifinále, to je pro mě jednoznačný neúspěch. Kecy o bojovnosti jsou na hovno, to má být samozřejmost, oni totiž ty soupeři taky bojujou.

Hlavně jestli jsou Patera s Volfem s sebou spokojeni. Patera rozhodně ven! Celou dobu kecy o tom, jak staví tým na play-off, a jediné, čeho jsme dosáhli, bylo porazit Ústí, kterému jsme pro jistotu přetáhli nejlepší hráče.

bugr z be
Obrázek uživatele bugr z be
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 5608
24. březen 2017 - 23:19
Pro me zadny prekvapeni ale presto zklamani

Srali na to behem sezony, hokej vetsinou nekoukatelnej, byli jsme treti po zakladni sezone a porazil nas lepe postaveny tym. Takze to je spravedlivy.
Ve trech zapasech co jsem videl v Jihlave jsme dali jeden gol! A s tim se fakt neda vyhrat..
Jinak byla supr vyhoda koncit serii venku, to jen pro ty co mi tu tvrdili, ze je jedno, ze jsme za Jihlavou :-/

Dnes nejlepsi vykon Zeli, dokazal rozhybat celou nasi tribunu!!

Hlavně postoupit!

doca
Obrázek uživatele doca
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 761
24. březen 2017 - 23:07
nojo no

Chyběli nám už trochu síly na větší tlak, přišlo mi, že nám dvě třetiny nešly moc nohy, až poslední, když Jihlava zalezla to bylo lepší..
Toho jsem se za stavu 1:3 na zápasy bál, že na krev tři zápasy nedáme..ale chybělo málo, chtělo to kliku.

Já bych chtěl taky poděkovat týmu, jak se o to pral. Končíme se vztyčenou hlavou...konečně to rytířský motto zase má nějaký naplnění.
Nějak se mi to vypadnutí kousá letos líp, než ty předchozí dva roky. Vzdorovali jsme bez tří docela klíčových hráčů.

Zapracoval bych na celý obraně, ať už najít dva-tři kvalitní beky /alespoň jednoho na přesilovku, podobně jako jsme objevili Nashe/, tak i trenéra obránců. Ty neduhy v tý obraně se objevovali celou sezónu, progres minimální. Aby by byl i lepší systém v obraně, pak přijde i větší šance postoupit. Extraligový tým by potrestal 2xtolik chyb než Jihlava. Prostě radši přivést nějaký pořádný jméno na rozšíření trenérského týmu než nějakou vysloužilou hvězdu. Patýse bych asi u kormidla nechal, mám pocit, že pod ním ze sebe ty kluci vydali všechno...

..doufám, že dno už bylo...bolí to tu

Vít Heral - Ryt...
Obrázek uživatele Vít Heral - Rytíři Kladno
příspěvků: 43
24. březen 2017 - 22:39
Poděkování

Ahoj všem,
teď je v nás obrovské zklamání a smutek, třeba i nasrání... řeklo by se zase...

...ale než to z nás po zápase vyprchá a než vyjdou všechna ta oficiální vyjádření, chtěl bych osobně i za klub poděkovat všem, kteří při nás po celou sezonu stáli a dnes ještě extra všem, kdo v Jihlavě do posledního dechu fandili.

Díky!

Vítek

holecek.petr
příspěvků: 36
24. březen 2017 - 21:37
Sedmej zapas

Tyhle sedmy zapasy nejsou nic pro moje nervy. Bohuzel Kladynko ma na sedmy zapasy smulu, Vybavuji si 3 a zadny nedalo.

Myslim ze hodne vyrovnanou serii s Jihlavou rozhodovalo stesti. Hrali jsme o neco lip nez v zakladni casti, ale bohuzel jsme nemeli na to Jihlavu prejet 4:1 nebo 4:2. A nakonec vysledek play-off presne potvrdil vykony jednotlivych tymu ze zakladni casti.

Kazdopadne chci klukum podekovat za par dni euforie kdy to za stavu 3:1 nevzdali a vratili sestej zapas na Kladno a vyhrali ho.

S ohledem na predchozi 2 sezony (resp. 3 sezony) letos zatim nejlepsi vysledek.

petr pavas
příspěvků: 276
24. březen 2017 - 21:19
Tak zase za rok s novým

Tak zase za rok s novým mančaftem , tenhle byl dělaný speciálně na play-off , tak nevím co se dá jako klišé na příští rok do totálně vymrdaný nesestupový skoro odborářský VHS - ky.Chtělo by to prostě už nějakou tu radost na Kladně . To že tři roky po sestupu nepostoupíme nikdy ani do baráže svědčí o tom , že prostě jsme VHS - tým jak vyšitej a bez megazměn tam budeme dalších tisíc let!Paterovi jsem věřil , ale dotáhl ten tým jen o krok dál a to je na Kladno strašně málo.Momentálně to snad jen JJ může koupit , protože jinak tady tomu moc nevěřím , když ani tenhle play-off tým nedokázal urvat ani baráž...

Adar77
Obrázek uživatele Adar77
příspěvků: 373
24. březen 2017 - 20:41
Proč

tam má a platí Grattona?

= bez gólmana a minuta do konce, vhazování = bude bugr před bránou.

...asi k hovnu, ho tam máme, když ho tam prostě nedá.

Postaví Frantu s Růžou .....na modrou a v květníku se zelenají klíčky.

Harry
příspěvků: 27
24. březen 2017 - 20:08
To je na hovno! Kurva! Muže

To je na hovno! Kurva! Muže mi někdo vysvětlit proč jde na závěr Ptáček s Ruzickou? Kde byl produktivní Drtina? Nasranost veliká do pice! Nedat gól no tvl. Chce to Jardu aby zavelil a probral pleps jinak se nehnem

Facebook