Sezóna 1997-98

Poldi mizí... Přichází nový generální sponzor tudíž i nový název klubu - HC Velvana Kladno. Nastává ústup ze slávy (aspoň jakés-takés). Okupujeme spodek tabulky, zachraňujeme na poslední chvíli.

Kompletní výsledky extraligy najdete zde: http://avlh.sweb.cz/CZ-1997-98.pdf

Ročenka-Český-hokej_Před-sezónou_1997-98_HC-Velvana-Kladno.pdf6.99 MB

Hráčem měsíce listopadu je Ladislav Zikmund.
Ziki obhájil a pokračuje v bezvadných výkonech. Jen tak dál!

INFO

OFFLINE ROZHOVOR
Tentokrát ke žhavému mikrofonu usedli trenéři A-týmu David Čermák, Jindřich Lidický a Jan Kregl; společně s nimi i Radek Jirátko a Jaromír Jágr. Jejich odpovědi na otázky fanoušků jsou
k přečtení ZDE.

na Slavii - pondělí 17.12.
Individuálně / vlakem

do Budějovic - so 22.12.
Plánujeme autobus. Odjezd ve 13:00 od ZS. Cena 450,- / 500,- (včetně vstupenky). Možnost nástupu v Praze (Letiště). Vstupenky pro bus rezervovány, zbytek budeme moci uvolnit pro individuální výjezdníky. Nutnost platby předem! Uzávěrka přihlášek v úterý 18.12. v 8:00 ráno! Podrobné INFO ZDE. Ještě bude upřesňováno, sledujte!

do Kadaně - so 29.12.
Plánujeme autobus

Fanshop Rytíři

Dresy (+ další věci a novinky) pro sezónu 2018-19  (včetně těch výročních) již v prodeji!