Fanklub

Fanklub Poldi Kladno zapsaný spolek je nezávislé zájmové sdružení příznivců kladenského hokeje, které vzniklo na jaře roku 2002 jako důsledek pozvolného upadání jeho úrovně, se kterým jsme se nechtěli a nemohli smířit.

Názvem Poldi bychom rádi zachovali historickou návaznost a tradici, kterou zde cítíme, protože tato značka vždy byla (a doufáme, že je i bude) spjata s naším regionem a přispívala k jeho proslulosti. Věříme, že i s vaší pomocí dokážeme uskutečnit alespoň část našich plánů, kterými jsou:

- Podpora A mužstva HC Kladno
- Sdružování fanoušků kladenského sportu
- Podpora a propagace kladenského hokeje, města Kladna a jeho regionu
- Spolupráce s dalšími neziskovými organizacemi
- Pozvednutí regionálního cítění a zdravého patriotismu na Kladensku
- Pořádání sportovních, kulturních nebo jiných společenských akcí za účelem výše uvedených

Členem Fanklubu se může stát každý, kdo souhlasí s našimi zájmy a respektuje stanovy sdružení (viz. příloha pod článkem). Stačí, když zaplatíte vstupní příspěvek, dodáte své aktuální foto a vyplníte přihlášku, kterou nám předáte ve dvou kopiích (ke stažení pod článkem). V případě nedosažení věku 15 let je nutný písemný souhlas zákonného zástupce.

Jednorázový vstupní poplatek činí 1300,- Kč v němž je zahrnut i členský příspěvek na jednu sezónu. Příspěvek na každou další sezonu se poté pohybuje vždy ve výši 100-300 Kč (letos stejně jako několik uplynulých sezon 150,-). Platí se hotově nebo převodem na účet (č. 193301669/0300) a jeho platbu je možno po dohodě rozdělit do dvou částí (září/prosinec). Noví členové obdrží dres a tričko Fanklubu (jsou zahrnuty v ceně příspěvku). Obratem vám bude vystavena legitimace, která bude zaručovat:

* slevu na dopravu na vybraná utkání HC na ledě soupeře
* dres a tričko v rámci členství a poté další reprezentační a propagační předměty klubu a fanklubu
* informace a účast na všech akcích fanklubu
* exkluzivní záležitosti a příležitosti

Bližší informace podají:

* Jaroslav Zelenka - tel.: 608 481 451, e-mail: zeli (zavináč) c-mail.cz
* Jiří Říha - tel.: 605 216 028, e-mail: georgino.jr (zavináč) seznam.cz
* Hynek Štěpánek - tel.: 602 713 307, e-mail.: xplech (zavináč) seznam.cz

- - -

Stav zaplacených příspěvků na aktuální sezónu ke dni 30. 4. 2019: Příspěvky 2018-19

Uplynulé sezóny zde:

Příspěvky 2017-18   Příspěvky 2016-17   Příspěvky 2015-16   Příspěvky 2014-15
Příspěvky 2013-14   Příspěvky 2012-13   Příspěvky 2011-12

přihláška fanklub.pdf199.67 KB
Stanovy_HFKPK.pdf4.36 MB
Zapis_VH.jpg693.36 KB

Veřejná sbírka

Podpora pro rodinu fotbalisty SK Kladno Filipa Suchého
Nezávislým odborovým svazem Policie České republiky a Generálním ředitelstvím Vězeňské služby ČR byla vyhlášena veřejná sbírka, která má  podpořit pozůstalé po tragicky zesnulém kolegovi při nehodě eskortního autobusu. Ačkoliv tuto těžkou ztrátu nelze ničím nahradit, chceme společně alespoň touto formou pomoci pozůstalé rodině a vyjádřit jí tak plnou podporu ve složité životní situaci.

Přispějte libovolným finančním darem na účet č.: 4200555535 / 6800
var. symbol: 28799

Již nyní všem děkujeme za projevenou solidaritu a podporu. (Sbírka byla zahájena 9. 5., ukončena bude 30. 6. 2019.)