Výjezdy

Přihlašování na venkovní zápasy

Přehled plánovaných i uskutečněných venkovních výjezdů včetně možnosti přihlášení najdete na stránkách: http://vyjezdyfanklub.bubu6.cz

Soutěž pro všechny členy fanklubu, kteří se neúčastní zápasů jen na zimáku na Kladně, ale i na venkovních zápasech, tzv. výjezdech. Soutěž probíhá celou sezonu včetně play-off! Pokud pojedete organizovaně s fanklubem, budete mít rovnou započítané ujeté kilometry. Pokud pojedete po vlastní ose (autem, vlakem, pěšky, na koni apod.), bude nám stačit vstupenka, jízdenka nebo prostě něco co nám dokáže, že jste na zápase opravdu byli.

O vašem výjezdu informujte do 7 dnů, potom už váš nárok nebude uznán.

Zaokrouhlené silniční vzdálenosti na mapách Google od zimáku k zimáku - Extraliga: Sparta 38 km, Litvínov 79 km, Mladá Boleslav 91 km, Karlovy Vary 103 km, Plzeň 104 km, Liberec 137 km, Pardubice 147 km, Hradec Králové 151 km, České Budějovice 184 km, Brno 241 km, Olomouc 316 km, Vítkovice 403 km, Třinec 432 km.

Fanklub vypraví autobus vždy pouze v případě min. 35 přihlášených zájemců a příznivých okolností. Pokud se tak nestane jede se jinak. Aktuální info najdete v menu napravo. Přihlášky na zájezd i žádosti o doplnění výjezdoměru pište na Astix@post.cz.

Kompletní tabulku dalšího pořadí naleznete na:

starší ročníky v ARCHIVU.

Plánované ocenění:

1. místo: permanentní vstupenka k stání na následující sezónu
2. a 3. místo: hodnotné nákupní poukazy a suvenýry

Odměněni budou pouze členové Fanklubu s aktuálně zaplacenými příspěvky.
Výherce obešleme a ceny předáme před nadcházející sezónou.

Ceny vstupenek do sektoru hostí 2023/24: SPA 340, LIT 170, MLB 250, KVA 230*, PLZ 300, LIB 280, PCE 180, HRK 200*, ČEB 250, BNO 220, OLO 190, VIT 259, TRI 180.

*) Uvedené ceny jsou v den utkání. V předprodeji tak mohou být vstupenky levnější.

**) Kluby využívají dynamický ticketing, tedy cena se může být nakonec stanovena jinak.

Povinná četba

HLAVNĚ NESPADNOUT!
Stephen Foster
Muž, jeho syn a jejich fotbalový klub
V tomto ironickém vyprávění o fandovské posedlosti, pojednávajícím o islandských majitelích, věčně se střídajících trenérech, neschopných hráčích, indických koláčích a stadionech, které se vyrovnají tomu nejlepšímu z východoněmecké architektury, se jistě poznají příznivci podřadných klubů z celého světa.