Výjezdy

Přihlašování na domácí utkání:

Na výjezdy hromadnou dopravou na domácí utkání se hlaste pomocí formuláře níže.

Cena je stanovena na 200,- za osobu. Zajišťujeme pouze dopravu, vstupenky si obstarává každý sám.

Odjezdy jsou stanoveny ve všední den na 16:00, o víkendu na 14:00 (pokud není uvedeno jinak). Vyjíždí se od pokladen kladenského zimního stadionu. Mapa dalších zástávek je k dispozici pod přihlašovacím formulářem.

Odjezdy v jiný čas:

•    ...

Přehled přihlášených na domácí zápasy je k dipozici ZDE.

Případné odhlašování provádějte formulářem ZDE nejpozději 24 hodin před zápasem!

Domácí výjezdoměr pro autaře

V letošní sezoně počítáme také výjezdy na domácí utkání. Pokud jste byli na nějakém zápasu po vlastní ose, můžete se zapsat do výjezdoměru ZDE.

Tento formulář slouží jen pro dopravu po vlastní ose, cestující hromadnou dopravou se zapisují při přihlášení na výjezd.

Přihlašování tohoto výjezdoměru je možné vždy až po konkrétním zápasu!

Průběžná tabulka je k nahlédnutí ZDE.

Přihlašování na venkovní zápasy

Přehled plánovaných i uskutečněných venkovních výjezdů včetně možnosti přihlášení najdete na stránkách: http://vyjezdyfanklub.bubu6.cz

Soutěž pro všechny členy fanklubu, kteří se neúčastní zápasů jen na zimáku na Kladně, ale i na venkovních zápasech, tzv. výjezdech. Soutěž probíhá celou sezonu včetně play-off! Pokud pojedete organizovaně s fanklubem, budete mít rovnou započítané ujeté kilometry. Pokud pojedete po vlastní ose (autem, vlakem, pěšky, na koni apod.), bude nám stačit vstupenka, jízdenka nebo prostě něco co nám dokáže, že jste na zápase opravdu byli.

O vašem výjezdu informujte do 7 dnů, potom už váš nárok nebude uznán.

Zaokrouhlené silniční vzdálenosti na mapách Google od zimáku k zimáku - Extraliga: Sparta 38 km, Litvínov 79 km, Mladá Boleslav 90 km, Plzeň 104 km, Karlovy Vary 105 km, Liberec 141 km, Pardubice 147 km, Hradec Králové 153 km, České Budějovice 184 km, Brno 239 km, Olomouc 316 km, Zlín 334 km, Vítkovice 403 km, Třinec 433 km.

Fanklub vypraví autobus vždy pouze v případě min. 35 přihlášených zájemců a příznivých okolností. Pokud se tak nestane jede se jinak. Aktuální info najdete v menu napravo. Přihlášky na zájezd i žádosti o doplnění výjezdoměru pište na Astix@post.cz.

Kompletní tabulku dalšího pořadí naleznete na:

starší ročníky v ARCHIVU.

Plánované ocenění:

1. místo: permanentní vstupenka k stání na následující sezónu*
2. a 3. místo: hodnotné nákupní poukazy a suvenýry

Odměněni budou pouze členové Fanklubu s aktuálně zaplacenými příspěvky.
Výherce obešleme a ceny předáme před nadcházející sezónou.

* Ocenění pro sezony 2020/21 budou ještě upřesněna.

Ceny vstupenek do sektoru hostí 2021/22*: SPA 290, LIT 120-200**, PLZ ???, MLB ???, KVA 180, LIB 230, PCE ???, HRK ???, ČEB 240, BNO 200, OLO 150, ZLN ???, VIT ???, TRI ???.

*) Uvedené ceny jsou v den utkání. V předprodeji tak mohou být vstupenky levnější.

**) Kluby využívají dynamický ticketing, tedy cena se může být nakonec stanovena jinak.

Uvedené ceny jsou do sektoru hostí, tedy na některých stadionech na stání. Je možné, že za současných opatření nebudou sektory na stání otevřené.