sport.cz

Syndikovat obsah Sport.cz - WSM liga
Sport.cz - sportovní zpravodajský server
Aktualizace: před 8 min 9 sek

Hokejový trenér je po drsném útoku v nemocnici. Neslyší na ucho, ale děkuje za podporu

15. Červen 2018 - 18:16

Má dva tituly extraligového mistra, v české nejvyšší soutěži odehrál přes tisíc zápasů, na ledě svedl řadu tvrdých soubojů. Všechny chlapsky ustál, teď trenér Marek Melenovský v jednačtyřiceti letech poznává, že v obyčejném životě může dopadnout všechno daleko hůř. Po napadení už skoro dva týdny leží v nemocnici, neslyší na jedno ucho a má problémy s rovnováhou. Z nejhoršího je však nejspíše venku. „Moc děkuji všem za podporu. Je hezké, že ještě existují slušní lidé,“ vzkázal na internetových stránkách hokejové Jihlavy fanouškům marod, který bude od nové sezóny koučem Pelhřimova.

Slavia našla nového trenéra

13. Červen 2018 - 11:48

Necelý měsíc trvající bezvládí je u konce, hokejová Slavia už našla nového trenéra, který ji povede v nadcházející prvoligové sezóně. Nástupcem Milana Razýma, který zamířil do extraligového Litvínova, byl jmenován Miloš Říha mladší.

Na šampionátu porazil Kanadu, teď trenér Bruk povede Litoměřice v první lize

6. Červen 2018 - 11:17

Porazit Kanadu na mistrovství světa, to je nejspíš sen každého trenéra české reprezentace. Hlavní kouč „osmnáctky" David Bruk mety dosáhl na dubnovém šampionátu v Rusku a český tým potom obsadil čtvrté místo. Bruk se následně stal novým koučem HC Stadion Litoměřice ve WSM lize. „Líbí se mi nastavený projekt s přípravou hráčů pro jejich případné působení v reprezentační devatenáctce a dvacítce," řekl v rozhovoru pro Sport.cz trenér litoměřického celku, který povede i národní tým do 19 let.

Náš tým povedou Machulda s Čalounem, potvrdil ústecký ředitel Evan

31. Květen 2018 - 16:57

S nově sestavenou trenérskou dvojicí vstoupí hokejisté Slovanu Ústí nad Labem do příští sezóny WSM ligy. Po odchodu Tomáše Mareše do druholigového Děčína se postaví na ústeckou střídačku dva někdejší útočníci i se zahraničními zkušenostmi - Vladimír Machulda a Jan Čaloun. O trenérech i záměrech při skládání kádru pro nadcházející období hovořil sportovní ředitel a jednatel klubu Vladimír Evan v rozhovoru pro Sport.cz.

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci.