sport.cz

Syndikovat obsah Sport.cz - První liga
Sport.cz - sportovní zpravodajský server
Aktualizace: před 21 min 29 sek

Jágr je jedinečný, smekal Prospal a ptal se, jestli by legenda neměla jet na mistrovství. Ale je to i strašně smutné, dodal

32 min 47 sek starý

Nastupovali spolu v reprezentaci, v níž zažili zlato z MS 2005 i o rok později bronz z olympijských her. Zatímco čtyřiačtyřicetiletý Václav Prospal už ale pověsil brusle na hřebík před šesti lety a nyní trénuje České Budějovice, o tři roky starší Jaromír Jágr stále hraje. A úžasně! Právě na ledě Motoru totiž čtyřgólovým galapředstavením vrátil své Kladno po pěti letech do hokejové extraligy.

Kladno ztratilo dvoubrankové vedení, Pardubice mají záchranu na dosah

14. Duben 2019 - 18:29

Hokejisté Pardubic vyhráli v 8. kole baráže o extraligu na ledě Kladna 5:3 a mají tak na dosah udržení se mezi elitou. Dynamo otočilo zápas čtyřmi góly ve třetí třetině a ukončilo tak sérii pěti výher Rytířů. Sedmačtyřicetiletý majitel středočeského klubu Jaromír Jágr zaznamenal dva body, když dal v baráži už svůj pátý gól a připsal si asistenci. V dresu vítězů dali po dvou gólech Marek Hovorka a Patrik Poulíček.

Pardubice v Kladně otočily skóre, Chomutov vyhrál v Budějovicích

14. Duben 2019 - 15:51

Hokejisté Kladna měli v baráži o extraligu na dosah šesté vítězství v řadě, nakonec ale na domácím ledě promarnili dvoubrankové vedení a podlehli Pardubicím 3:5. Ve druhém duelu hráči Chomutova zvítězili 3:1 na ledě Českých Budějovic.

Hokejisté Sokolova po třech kontumacích postoupili do první ligy

12. Duben 2019 - 12:35

Hokejisté Sokolova postoupili do první ligy. Sportovně technické komise Českého svazu ledního hokeje (STK ČSLH) totiž v jeho prospěch zkontumovala první tři zápasy finálové série proti Moravským Budějovicím kvůli neoprávněnému startu brankáře Davida Vacka. Sokolov si pak ve čtvrtek připsal čtvrté vítězství a sérii vyhrál 4:0.

Chceme dostat Kladno pod tlak, říká chomutovský Dietz před pokračováním baráže

10. Duben 2019 - 13:32

Hokejový obránce Stanislav Dietz pochází z Písku, do extraligy nakoukl poprvé v dresu Českých Budějovic, ale po angažmá v Mountfieldu Hradec Králové a Litvínově bojuje nyní v dresu Chomutova v baráži o udržení v nejvyšší soutěži. A Piráti už odehráli v první polovině barážového seriálu dva zápasy i s budějovickým Motorem. „Teď chceme dostat pod tlak druhé Kladno,“ říká Dietz.

Jágr chválil po výhře v Pardubicích čtvrtý kladenský útok

9. Duben 2019 - 22:31

Hokejisté Kladna dokázali v šestém kole baráže o extraligu jako první porazit dosud suverénní Pardubice, navíc na jejich ledě, a v polovině soutěže drží druhou pozici se ziskem 12 bodů. S dosavadními výsledky je spokojený útočník a majitel klubu Jaromír Jágr, který se proti Dynamu neprosadil, ale za předvedený výkon chválil čtvrtou formaci Rytířů.

Policie obvinila 16 lidí, útočili v Havířově na hokejové fanoušky. Agresorům hrozí až deset let vězení

9. Duben 2019 - 12:04

Policie obvinila 16 příznivců prvoligového hokejového klubu AZ Havířov ve věku od 17 do 39 let z několika útoků na fanoušky jiných týmů. Jsou mezi nimi čtyři mladiství. Šest obviněných skončilo ve vazbě. Fanoušky bili, vzali jim například hokejové dresy nebo šály. Obviněným hrozí až deset let vězení, někteří z nich už byli v minulosti trestáni. Novinářům to dnes řekli kriminalista Tomáš Albrecht a státní zástupce Martin Bystroň.

Nejlepší trenér, napsal kdysi Jágr. Muž, který stál u začátků kladenských hvězd, zemřel

3. Duben 2019 - 14:21

Zemřel muž, který stál na počátku kariéry celé hvězdné hokejové generace. Byl školníkem, trénoval mládež, zůstával vcelku nenápadnou postavou, kterou míjela velká sláva. Přitom Karel Beran byl spojen se jmény nejslavnějších hráčů, kteří vzešli z proslulé středočeské základny. I s Jaromírem Jágrem.

Jágra čeká měsíc pravdy. Díky bohu za tu šanci, říká slavná 68

29. březen 2019 - 13:24

Nejstarší aktivní český hokejista Jaromír Jágr i ve svých 47 letech stojí před nepoznanou výzvou. Chce mateřský klub, jehož je hrajícím vlastníkem, dostat po šesti letech mezi elitu.

Hvězdná posila se Kladnu vyplácí. Plekanec vyhrál produktivitu play off první ligy

23. březen 2019 - 16:34

Útočník Tomáš Plekanec z Kladna ovládl produktivitu play off první hokejové ligy o bod před Václavem Karabáčkem z Českých Budějovic. Šestatřicetiletý Plekanec si připsal v 10 zápasech 15 bodů a s 11 asistencemi byl i nejlepším nahrávačem. Karabáček v 11 duelech zaznamenal pět gólů a devět přihrávek.

Máme šanci se o to poprat, je jen na nás, jak se jí chopíme, uvědomuje si Jágr

23. březen 2019 - 8:47

Legendární útočník Jaromír Jágr může být z pohledu majitele kladenského klubu spokojený, jak se Rytířům podařilo projít nástrahami první ligy až do baráže o extraligu. Po Přerovu ukončili výsledkem 4:1 na zápasy sezonu i Jihlavě. Zatím jde ale jen o část cesty za cílem, který si Středočeši vytyčili. A Jágr i díky loňské zkušenosti dobře ví, že to nejtěžší je teprve před nimi.

Hráčem play-off je
Petr Vampola.

Na další pocty je stále času dost, před námi je vrchol sezony, ty nejtěžší boje nás teprv čekají...
Držíme palce jemu i celému mančaftu. Hrajte srdcem, my jsme s Vámi!

Na baráž:

do Českých Budějovic
v pátek 19.4.

Jede bus. Vstupenky rozebrány! Další nejsou k dispozici. Objednávky dle pořadí přihlášení. Podrobné info ZDE.

do Pardubic
v úterý 23.4.

Jede bus, případně více. Vstupenky kupuje každý sám, jak do busu tak sólo. K dispozici až 250 ks. Podrobné info ZDE.