sport.cz

Syndikovat obsah
Sport.cz - nejnovější články
Aktualizace: před 21 min 45 sek

Sdruženářům v Lillehammeru vládl domácí Oftebro, druhý Riiber se dostal do čela SP

46 min 50 sek starý

Závod Světového poháru sdruženářů v Lillehammeru vyhrál domácí Jens Luraas Oftebro. Češti reprezentanti v Norsku nebodovali, nejlepším z nich byl Jan Vytrval na 33. místě.

Přípravný fotbalový turnaj Tipsport liga

1 hod 55 min starý

Skupina B (Praha-Xaverov): Bohemians Praha 1905 - Viktoria Žižkov 3:1 (1:1), Slovan Liberec - Táborsko 6:2 (4:2), Skupina D (Prostějov): Sigma Olomouc - Skalica 0:5 (0:3)

Bravo! Úřadující český mistr Evropy zvítězil i ve finále SP

2 hod 24 min starý

Puškař Petr Nymburský ovládl ve finále Světového poháru třípolohovou střelbu z libovolné malorážky. Sedmadvacetiletý úřadující mistr Evropy v této disciplíně porazil v Káhiře v souboji o zlato švýcarského soupeře Jana Lochbihlera 16:14.

Bravo. Český puškař vyhrál ve finále Světového poháru třípolohovou střelbu z libovolné malorážky

Puškař Petr Nymburský vyhrál ve finále Světového poháru třípolohovou střelbu z libovolné malorážky a zkompletoval v Káhiře českou medailovou sbírku.

Rána pro Brazílii. Na světovém šampionátu přišla o další dva klíčové hráče

2 hod 41 min starý

Brazilským fotbalistům už na mistrovství světa nepomůžou útočník Gabriel Jesus ani obránce Alex Telles. Oba si v pátečním zápase s Kamerunem na závěr skupinové fáze poranili koleno a lékaři po vyšetření magnetickou rezonancí jejich další start vyloučili. V pondělí pětinásobní šampioni nastoupí v osmifinále proti Koreji.

MS V KATARU ONLINE: Nizozemsko vede, Argentina se pokusí naplnit roli favorita

2 hod 53 min starý

Vyřazovací fázi fotbalového mistrovství světa v Kataru zahájilo v 16 hodin osmifinále mezi Nizozemskem a USA (stav 1:0), které je soubojem dosud neporažených týmů na turnaji. Ve večerním duelu od 20 hodin se o dalším čtvrtfinalistovi rozhodne mezi Argentinou a Austrálií. Online reportáž společně s audiokomentářem nabízí web Sport.cz

Klaebo a Ribomová ovládli i druhý sprint v SP, Janatová vypadla ve čtvrtfinále

2 hod 58 min starý

Nor Johannes Hösflot Klaebo a Švédka Emma Ribomová ovládli i druhý sprint v sezoně Světového poháru v běhu na lyžích. V Lillehammeru oba navázali na týden starý triumf z Ruky, tentokrát se závodilo volnou technikou. Jediná česká účastnice vyřazovacích jízd Kateřina Janatová vypadla ve čtvrtfinále a obsadila 23. místo.

Druhý sprint v letošní sezoně SP v běhu na lyžích ovládli Klaebo a Ribomová

Nor Johannes Klaebo a Švédka Emma Ribomová ovládli i druhý sprint v sezoně SP lyžařů, nyní volnou technikou. Kateřina Janatová byla v Lillehammeru 23.

Českým biatlonistkám se ve sprintu nedařilo, Davidová skončila ve třetí desítce. Vyhrála Hauserová

3 hod 21 min starý

Pět českých biatlonistek se představilo ve sprintu na 7,5 kilometru ve finském Kontiolahti. Nejlépe dopadla Markéta Davidová, která se dvěma chybami skončila na 22. místě. Do nedělní stíhačky postoupila z 52. místa ještě Lucie Charvátová, která musela na tři trestná kola a 58. Tereza Voborníková, která chybovala pouze jednou vleže. Vyhrála Rakušanka Lisa Theresa Hauserová.

FOTBAL ONLINE: Messimu v cestě stojí Austrálie

3 hod 25 min starý

Druhé osmifinále fotbalového mistrovství světa v Kataru je na programu v sobotu večer od 20:00. Favorizovaná Argentina v něm vyzve Austrálii. Zápas vysílá Nova Action. Podrobnou onlie reportáž s audiokomentářem nabídne web Sport.cz.

FOTBAL ONLINE: Dobrý začátek pro Oranje

3 hod 32 min starý

Začíná ostře sledované play off fotbalového MS v Kataru. První osmifinálový duel hrají v sobotu v 16:00 Nizozemsko a Spojené státy (stav 1:0). Zápas vysílá živě ČT Sport. Podrobnou online reportáž společně s audiokomentářem nabízí web Sport.cz.

Golfistka Kousková prošla i druhým cutem, na Australian Open je dvacátá

3 hod 33 min starý

Golfistka Sára Kousková se na Australian Open udržela před finálovým dnem v první dvacítce pořadí a postoupila do závěrečného kola pro třicet nejlepších hráček. Ve třetím kole obešla hřiště Viktoria Golf Clubu stejně jako v pátek v paru, v průběžné klasifikaci si o jednu příčku pohoršila a se skóre +2 se dělí o dvacáté místo s domácí hvězdou Karrie Webovou a Jeaneath Wongovou z Malajsie.

Čech vzpomíná na exotické angažmá. Poprvé byl za bránou lunapark, ale nelituji, tvrdí

3 hod 59 min starý

Zkusit se prý má v životě všechno a ve fotbale to platí nejspíš také. Angažmá v klubu Škendija Tetovo ze Severní Makedonie však bylo pro českého fotbalista Jana Vondru plné překvapení. „Když jsme hráli poprvé venku, tak hned za brankou byl lunapark," usmívá se při vzpomínce na svou zatím poslední štací Jan Vondra v pořadu Přímák na Sport.cz. Jaké další bizarní situace během zahraničního angažmá zažil?

Na plot bych se pověsil zase, nezměním se, vzpomíná Petr Rada na oslavy gólů s Italy

4 hod 2 min starý

„Nezměním se. Nikdy. To bych už potom nebyl já,“ přísahal trenérský bouřlivák Petr Rada v dalším díle podcastu Kopačky na hřebíku, když u mikrofonu Sport.cz přišly na řadu jeho úlety, excesy, půtky s novináři, diváky či rozhodčími. „Doma to mám horší, protože manželka mé kousky neskousává. A to už je teď hodně tolerantní! I tak před ní dodnes cenzuruji noviny, když je v nich třeba jen zmínka o tom, že mě sudí vypakoval zase na tribunu, anebo že jsem dostal další pokutu. Nejde jí přitom ani tak o peníze, jako o mé chování,“ smál se kouč tomu, jak se dovede někdy rozparádit.

Čtyři česká čísla se nesmějí používat v NHL. Dozvěděl jsem se to skoro rok předem, vzpomíná Čech

4 hod 11 min starý

Snad není větší pocty v hokejovém klubu, než vyřazení čísla a vyvěšení dresu ke stropu haly. Hned devíti hokejistům se to podařilo ve dvou různých klubech NHL. Se jménem Tim Horton byla dokonce vyřazena dvě různá čísla, v Buffalu dvojka a v Torontu sedmička. 99 Waynea Gretzkého se jako jediné číslo nesmí používat v celé soutěži. Čtyři kluby také vyřadily číslo českého hokejisty. Tím posledním byl Patrik Eliáš. „Je to příjemné. Rád na to vzpomínám,“ reaguje rodák z Třebíče v pořadu Příklep na Sport.cz.

Adam Dobeš se Záleským skončili při premiéře ve dvojbobu na SP jedenáctí

4 hod 12 min starý

Posádka Adam Dobeš a Dominik Záleský obsadila při premiéře ve Světovém poháru dvojbobů jedenácté místo. Češi zaostali v Park City za německým suverénem Francescem Friedrichem o sekundu a 84 setin.

Světový pohár v biatlonu 2022/23: Přehled sezony a výsledky závodů

4 hod 16 min starý

Nová biatlonová sezóna začíná již 29. listopadu závody ve finském Kontiolahti. Biatlonová špička se představí ve 46. ročníku Světového poháru na devíti zastávkách, mezi nimiž je po roční pauze také SP v Novém Městě na Moravě. Cyklus závodů vyvrcholí 19. března v norském Oslu. Na Sport.cz najdete kompletní informace, včetně výsledků a průběžného pořadí seriálu.

Auty jsou stále podceňovanou zbraní. Sází na ně Sparta, Bohemians, v Edenu připravili specialitu

4 hod 56 min starý

Říká se, že autová vhazování jsou ve fotbale stále podceňovanou zbraní. Vyprávět by o tom mohli například v anglickém Stoke v době, kdy pod vedením kouče Tonyho Pulise patřil k místním oporám Rory Delap. A kdo umí nejlépe využívat autová vhazování v Česku? „Všiml jsem si, že Sparta s Lukášem Sadílkem, a pak Bohemka,“ reaguje Robert Neumann v pořadu Přímák na Sport.cz.

Pelého stav je vážný. Už nereaguje na chemoterapii a je v paliativní péči

5 hod 12 min starý

Legendární brazilský fotbalista Pelé podle listu Folha de Sao Paulo už nereaguje na chemoterapii a je v paliativní péči. Od úterka je dvaaosmdesátiletý trojnásobný mistr světa opět v nemocnici Alberta Einsteina v Sao Paulu. Ačkoli v pátek její představitelé vydali prohlášení, že se jeho stav celkově zlepšil a užívá antibiotika na infekci dýchacích cest, podle deníku Folha nejsou zprávy o Pelého zdraví povzbudivé.

Softbalisté na závěr MS podlehli v nastavení Japonsku a skončili devátí

5 hod 50 min starý

Čeští softbalisté zakončili mistrovství světa v Aucklandu těsnou porážkou od Japonska 4:5 po třetí nastavené směně a obsadili konečné deváté místo. Asijský soupeř, který na Novém Zélandu obhajoval stříbro z havlíčkobrodského šampionátu v roce 2019, skupinu o 7.-12. místo ovládl bez porážky. Před českým týmem se umístil ještě domácí Nový Zéland, s kterým výběr trenéra Jaroslava Korčáka prohrál v úplném úvodu turnaje (1:3).

Facebook

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!