sport.cz

Aktualizace: před 24 min 26 sek

Brankář Novotný míří ze Sparty do Karlových Varů

19. Květen 2017 - 19:41

Hokejový brankář Filip Novotný odchází z pražské Sparty do Karlových Varů, které v této sezóně sestoupily do první ligy. Šestadvacetiletý odchovanec Jihlavy podepsal s Energií roční smlouvu s opcí na další sezónu pro případ postupu Západočechů do extraligy.

Vážím si možnosti podílet se na přípravě mladých hráčů, říká trenér Říha

16. Květen 2017 - 12:53

Hodně napilno bude mít v příští hokejové sezóně trenér Miloš Říha mladší. Kromě toho, že pokračuje na postu hlavního kouče prvoligového celku HC Litoměřice, se stal i novým asistentem trenéra Václava Varadi u reprezentační devatenáctky. „Ohromně si vážím toho, že mě svaz oslovil a mohu se podílet na přípravě mladých hráčů,“ řekl Říha mladší v rozhovoru pro Sport.cz.

Hokejisty Karlových Varů povede čerstvý mistr extraligy Pešout

15. Květen 2017 - 14:35

Hokejisty prvoligových Karlových Varů převezme jako nový hlavní kouč Martin Pešout. Po odvolání Jana Tlačila povede Energii společně s asistenty Tomášem Mariškou a Pavlem Kněžickým a jejich úkolem bude co nejrychleji vrátit klub mezi tuzemskou elitu. Příchod padesátiletého Pešouta potvrdili Západočeši na svém webu.

V prvoligovém Kladně končí Burger, Tenkrát i Ptáček

5. Květen 2017 - 21:27

Zkušení hokejoví útočníci Jiří Burger, Petr Tenkrát i obránce František Ptáček nebudou pokračovat v barvách prvoligového Kladna. Loučí se i další zadák David Růžička a forvard Roman Přikryl. Rytíři naopak prodloužili smlouvy s útočníky Matějem Pekrem a Janem Klozem, zadákem Petrem Hořavou a brankářem Lukášem Cikánkem. Novou posilou týmu vlastněného Jaromírem Jágrem je bek Petr Štindl z Prostějova.

Obránce Suchánek je další posilou extraligového nováčka z Jihlavy

4. Květen 2017 - 10:23

Hokejový obránce Jakub Suchánek je další posilou extraligového nováčka z Jihlavy. Dvaatřicetiletý zadák působil poslední tři sezóny v prvoligových Českých Budějovicích, kde patřil k nejproduktivnějším zadákům. S Jihlavou se dohodl na dvouleté smlouvě s roční opcí. Dukla také prodloužila kontrakt s útočníkem Filipem Semanem.

Kouč Tlačil po sestupu z extraligy skončil v Karlových Varech

3. Květen 2017 - 15:03

U hokejistů Karlových Varů skončil po sestupu do první ligy zkušený kouč Jan Tlačil. Jeho nástupce vedení klubu zatím neoznámilo. Podle sportovního manažera Jaromíra Kverky chtějí mít Západočeši jasno co nejdříve, aby nový hlavní trenér vedl od začátku letní přípravu, která startuje 15. května.

Slavia uhradila dluhy hráčům. O licenci ale stále může v krajním případě přijít. Proč?

2. Květen 2017 - 13:33

Vyřazení z první ligy, které hokejové Slavii v krajním případě kvůli dlužným výplatám několika svým hráčům hrozilo, se nekoná. Tedy alespoň prozatím. Pražský klub ve stanoveném termínu uhradil závazky vůči svým hokejistům a Českému svazu ledního hokeje (ČSLH) jako řídícímu orgánu druhé nejvyšší soutěže. Definitivně vyhráno ale sešívaní ještě nemají.

Hokejisty prvoligových Českých Budějovic posílil Nedorost

1. Květen 2017 - 16:38

Hokejový útočník Václav Nedorost se po deseti letech vrací do mateřských Českých Budějovic. Pro vítěze první ligy, který neuspěl v baráži o extraligu, má být pětatřicetiletá posila ze Slovanu Bratislava hlavní oporou v dalším boji o návrat do nejvyšší soutěže.

Pozvánka

Můžete se těšit na velkoformátové snímky skvělých fotografů Josefa Poláčka a Tomáše "Benyho" Kostečky, zajímavou sbírku originálních kladenských dresů, klubových artefaktů, sběratelských relikvií i archivních tiskovin. Výstavu doplní video projekce o historii kladenského hokeje. Expozice potrvá do 16. června 2017!