APPS FANS

Autor: zeliii - Datum: 25 březen 2014

Jelikož dnešní doba i společnost jedou vskutku rychle a zběsile onlajn nemůžeme zůstat ani my pozadu. Kladenská společnost MHapps (za kterou stojí nedávný borec našeho klubu Michal Havel) připravila promptně mobilní aplikaci tzv. od nás pro nás, určenou všem kladenským fans, kteří chtějí být u všeho i když zrovna nemůžou. Vyzkoušejte, uvidíte, posílejte dál. Dále v článku krátký průvodní text a pozdrav přímo od tvůrců.

Ahoj všem kladenským fanouškům,
protože se blíží nejtěžší období v sezoně 2013/2014, přinášíme Vám drobnou vzpruhu v podobě mobilní aplikace, kterou pro Vás zdarma, bez účasti Rytíři Kladno, připravila kladenská společnost MHapps.s.r.o. Aplikace je prozatím ke stažení na Google play, pro iOS Apple bude v dohledné době. Aplikace vznikla spontánním způsobem, je jednoduchá, jejím smyslem je podpořit kladenský hokej a zejména umožnit těm, co nemohou na zápas, být součástí bojů o uhájení extraligy v Kladně!

S přátelským pozdravem
MHapps s.r.o a Fanklub Poldi Kladno

Link Google play   QR kód pro Google play

Link Apple iTunes   QR kód pro Apple

na Vsetín do Brna

Doprava individuálně.

Info ke vstupenkám: Zájemci nechť kontaktují Astixe nebo Zelího mailem či přes soukromou zprávu.

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.