APPS FANS


Autor: zeliii - Datum: 25 březen 2014

Jelikož dnešní doba i společnost jedou vskutku rychle a zběsile onlajn nemůžeme zůstat ani my pozadu. Kladenská společnost MHapps (za kterou stojí nedávný borec našeho klubu Michal Havel) připravila promptně mobilní aplikaci tzv. od nás pro nás, určenou všem kladenským fans, kteří chtějí být u všeho i když zrovna nemůžou. Vyzkoušejte, uvidíte, posílejte dál. Dále v článku krátký průvodní text a pozdrav přímo od tvůrců.

 

 

Ahoj všem kladenským fanouškům,
protože se blíží nejtěžší období v sezoně 2013/2014, přinášíme Vám drobnou vzpruhu v podobě mobilní aplikace, kterou pro Vás zdarma, bez účasti Rytíři Kladno, připravila kladenská společnost MHapps.s.r.o. Aplikace je prozatím ke stažení na Google play, pro iOS Apple bude v dohledné době. Aplikace vznikla spontánním způsobem, je jednoduchá, jejím smyslem je podpořit kladenský hokej a zejména umožnit těm, co nemohou na zápas, být součástí bojů o uhájení extraligy v Kladně!

S přátelským pozdravem
MHapps s.r.o a Fanklub Poldi Kladno

 

Link Google play   QR kód pro Google play

Link Apple iTunes   QR kód pro Apple

Tags

TIPOVAČKA

Tipujeme EURO 2024

Bližší informace ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!