Blog uživatele hanny

STOJÍ TO ZA TO?

Tuhle otázku si poslední dobou položil snad každý fanoušek kladenského hokeje. Stojí to za to? Za to na ten hokej chodit, stojí za to ty naše kluky podpořit? Má cenu i nadále chodit na zimák, jezdit na výjezdy, fandit, když jsme na tom tak, jak jsme? Odpověď je jednoduchá. Samozřejmě, že stojí. Vždycky to za to stojí. Nevzdat to, neustoupit a bojovat.

Povinná četba

HLAVNĚ NESPADNOUT!
Stephen Foster
Muž, jeho syn a jejich fotbalový klub
V tomto ironickém vyprávění o fandovské posedlosti, pojednávajícím o islandských majitelích, věčně se střídajících trenérech, neschopných hráčích, indických koláčích a stadionech, které se vyrovnají tomu nejlepšímu z východoněmecké architektury, se jistě poznají příznivci podřadných klubů z celého světa.