Brno si myslí, že to má za pár a hotovo. Nemá!

Autor: zděnda - Datum: 21 březen 2010

Jako už jsem tu psal a napíšu to znova. Ta play-out je divná soutěž. Když už musíme hrát tuhle divnosoutěž, je super, že se daří a pomalu máváme šátečkem kocábce jménem "Baráž". Máváme, ale zatím velmi pozvolna. Boleslav i Vary nejsou zrovna ve své kůži a tak opravdové prověření nás čeká až dnes. Kometa Brno vede podle očekávání minitabulku, tudíž bude velmi zajímavé sledovat, jak se jim povede dnes.

Naše bilance je zatím výborná. Pouhé jediné zaváhání s Brnem nás pasuje průběžně do role týmu číslo dvě. Páteční zápas v Boleslavi byl onlajnisty často vykládán jako vyrovnaný. Dle mého názoru nebyl, konec brnkal trochu na nervy, ale jinak si domácí ani nelízli (kromě tyček samozřejmě). Dnešní soupeř zažil obdobný zápas proti Karlovým Varům. Stejný výsledek doprovodil stejně matný výkon.

Obrat o 180° by nás měl čekat dneš večer. V minulém duelu hraném v Brně se představilo Kladno v sympatickém světle. Jen ta koncovka...nakonec přihrála vítězství do klína domácím. Kromě střeleckého rouhání u prázdných branek čaroval finský gólman Hovi. V tomto jsme si fifty fifty, protože Lukáš Cikánek čape také fantasticky, ba dokonce má nejlepší play-out statistiky mezi brankáři.

Snažil jsem se dopátrat, jaké případné ztráty Brno počítá, ale klasické informační kanály mlčí. No ono je to asi jedno, každého spíš zajímá osud našeho kádru. S trenérem jsme si pochvalovali, jak to drží. Nevydrželo. "Museli jsme udělat dvě změny, David Stieler má otřes mozku a zranění si dovezl z Boleslavi i Tronda. Má naražený hrudník a chodí na injekce. Oba musí ještě zítra k doktorovi. Takže jsme museli udělat přesuny v lajnách. S Ondrou Šmachem bude hrát Libor a k Dlouhýmu dáme Mudrocha. Do třetího útoku se posouvá Frolík a místo něj bude hrát Tonda Melka," hlásil posmutněle kouč Ota Vejvoda.

Gratuluji kapitánovi ke čtvrtlitru gólů a do ochozů vás zvu na tradičních 17:30!

3. kolo play-out - 14. března 2010
HC KOMETA BRNO - HC GEUS OKNA KLADNO 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 28. Divíšek (Hubáček, Ovčačík), 46. Brabenec (Huml), 60. Dopita - 49. Diviš (Patera)
Rozhodčí: Šindler, Homola - Jelínek, Pešek