EXKLUZIVNĚ - Fanklub bude první, kdo zveřejní logo!

Autor: Clouseau - Datum: 24 Srpen 2011

Zní to příliš báječně na to, aby to byla pravda. Ale je to tak. Budeme první, kdo zveřejní nové logo i název klubu. V posledních dnech a hodinách nabraly události až nečekaně rychlý spád. Ale popořadě.

Jak známo, klub ohlásil datum tiskové konference, kde oznámí nový název, představí logo a partnery klubu, na 30. srpna 2011. Byli jsme první, kdo o tom informoval. Toto datum nebylo vybráno náhodou, ale bylo zvoleno po velmi pečlivé úvaze s ohledem na načasování (jak teď už víme) i tohoto tahu. Chytré :)

Jak někteří asi tušíte, jsme v úzkém kontaktu s vedením klubu, s hráči i trenéry a proto jsme byli částečně zasvěceni do nově koncepce klubu. Avšak uzavřeli jsme džentlmenskou dohodu, že některé věci neprozradíme dřív, než to oznámí klub nebo nebude řečeno jinak. V mezičase byly na veřejnost vypuštěny docela dobře promyšlené fámy a půda byla připravena :)

Dnes jsme se s Václavem Bartošem domluvili, že za určitých podmínek můžeme zveřejnit logo i název klubu. Jedná se víceméně o technické a organizační drobnosti, na kterých teď pracujeme. Ale můžeme už o naší exkluzivitě informovat. Jakmile bude všechno připraveno, pustíme to ven. Předpokládáme, že to bude nejpozději zítra odpoledne, možná dřív. Je potřeba drobné koordinace na více stranách. Víc už teď fakt prozradit nemůžeme :)