HOKEJOVÝ ZÁPAS LEGEND

Autor: zeliii - Datum: 10 Květen 2015

Mistrovství světa bude v plném proudu, lépe řečeno půjde do finále. V pátek 15. května nastane volný den po napínavých čtvrtfinále, ovšem hokejoví fanoušci odpočívat nemusejí. Představitelé české veteránské reprezentace totiž připravili zajímavou exhibici domácích legend s ruským výběrem Gazprom Export. K vidění budou esa nedávné minulosti jako Petr Čajánek, Tomáš Vlasák, Alexej Jašin, David Moravec a další! Z kladeňáků se můžeme těšit na Františka Kaberleho ml., Libora Procházku nebo Zdeňka Eichenmanna.

Hlavním pilířem organizace je Milan Nový. Nejlepší střelec české hokejové historie neúnavně vymýšlí program národního týmu Old Timers a společně s manažerem Pavlem Schwarzem udržuje kontakty se soupeři z celého světa. Původně uvažoval o exhibici za účasti osobností z jiných zemí, nakonec dojde na bitvu Čechů s Rusy. "Moc se těšíme. Na obou stranách se představí vynikající hokejisté. Věřím, že to bude krásný hokej," naznačuje.

POZOR! Kromě předprodejů uvedených v odkazech níže, jsou vstupenky k stání k dispozici i u Fanklubu. V případě zájmu se obracejte na Zelího. Domluva jistá!

Podrobné info:
Rytíři Kladno   Kladenský deník   Kladenské Listy   Vaše Kladno   Radio Relax
Událost na Facebooku

Povinná četba

HLAVNĚ NESPADNOUT!
Stephen Foster
Muž, jeho syn a jejich fotbalový klub
V tomto ironickém vyprávění o fandovské posedlosti, pojednávajícím o islandských majitelích, věčně se střídajících trenérech, neschopných hráčích, indických koláčích a stadionech, které se vyrovnají tomu nejlepšímu z východoněmecké architektury, se jistě poznají příznivci podřadných klubů z celého světa.