Jason Lepine: Doufám, že takový rachot nás čeká pokaždé!


Autor: zděnda - Datum: 18 Září 2011

Nová sezóna. Nové zážitky. Noví lidé. Jedním z nich je Jason Lepine. Kluk, který zatím provozoval nejkrásnější sportovní řemeslo jen za velikou louží. Už pár týdnů ale vstřebává, jak chutná hokej na starém kontinentě. Vydal se do neznáma, v kapse letenku, vzrušující pocit, že si zahraje hokej v rodišti velkého JJ a k tomu odhodlání překonat sám sebe. První krok má za sebou.

Takže Jasone, gratuluji, a bez dalších okolků se zeptám na tvé pocity po prvním mistrovském zápase za Kladno?

Díky. Zažili jsme zápas, který nabídl různé třetiny, soupeř nebyl vůbec špatný a my jsme si museli skutečně hrábnout, abychom uspěli a to se nakonec stalo. Takže super.

Kdo myslíš, že tedy měl během zápasu častěji navrch?

Myslím, že jsme měli docela dost ze hry v první třetině, ale potom jsme se dostávali docela hodně pod tlak soupeře, zaostávali jsme, ale zvedli jsme to a byli jsme zřejmě o chlup lepší.

Příští zápas ve Zlíně bude těžký. S jakým výsledkem bys byl spokojen? Remíza by byla v minulosti asi fajn, ale přeci jen, co od toho zápasu čekáš ty?

Náš tým půjde jednoznačně za vítězstvím. Myslím, že máme velký tým a ten by neměl dávat na kompromisy. Jsme dobří, chceme tam vyhrát.

Jak se ti líbila kulisa? Ochozy byly celkem plné...

Jo! Bylo to skvělý. Výborná atmosféra. Pískalo se, troubilo se a moc se mi líbily bubny. Zažil jsem to vlastně poprvé, ale jsem příjemně překvapenej. Doufám, že to tak bude pokaždé! (oboustranný smích)

Zeptám se tě z jiného soudku, jak si spokojený se životem na Kladně? Myslím ubytování, noví kámoši, kluci v kabině...

Řeknu ti, nemůžu být šťastnější, mám krásnej byt v úplně novým baráku, je zařízený, mám k dispozici auto a kluci jsou úplně super. I z trenérů mám dobrý pocit. Jsem fakt spokojenej.

Co Praha, tví přechůdci tam často vyráželi, jak jsi na tom ty?

Tento týden, jsem tam byl na nějakých nákupech a samozřejmě jsem si zašel na Pražský hrad. Chci tam zajet znovu, hlavně kvůli místním pamětihodnostem.

Poslední otázka. Trochu otřepaná. Jaké to pro tebe je hrát v klubu, kterému šéfuje Jaromír Jágr? A také setkat se s ním na ledě...

On mě sem pozval a to je jako sen. Když jsem byl s ním na ledě, poznal jsem například, že má nedostižnou techniku rukou. I těch pár týdnů s ním, mi dalo strašně moc.

Díky za rozhovor, myslím, že i ty budeš pro nás přínosem!

Děkuji. Ahoj.

Tags

Facebook

Komunita

Povinná četba

HLAVNĚ NESPADNOUT!
Stephen Foster
Muž, jeho syn a jejich fotbalový klub
V tomto ironickém vyprávění o fandovské posedlosti, pojednávajícím o islandských majitelích, věčně se střídajících trenérech, neschopných hráčích, indických koláčích a stadionech, které se vyrovnají tomu nejlepšímu z východoněmecké architektury, se jistě poznají příznivci podřadných klubů z celého světa.

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!