Ještě jsme si nezvykli

Autor: zeliii - Datum: 09 Září 2017

Spíše než reálným konstatováním je nadpis takovým přáním, Zkrátka nedaří se prokopat ať se to vezme z toho konce nebo z druhého. Nehledě na všechny reálie, s ohledem na veškeré koncepce – cíl musí být stále stejný a jasný. Teď nebo potom.

My na tribuně stále jsme a budeme a vynasnažíme se abychom byli platnou součástí celého soukolí. Čím víc nás bude tím to půjde lépe. Pochopitelně že nejdůležitějším faktorem budou výsledky a předváděná hra. Ale protože klub neúnavně přichází s dalšími vylepšením a inovacemi a tak bude zvyšující se komfort i další lákadla kolem jednotlivých utkání další výzvou pro to abychom se snažili i my. Máme to v plánu. Ostatně jako vždy.

(sděluje na úvod Zelí a níže se přidává Mat)

Co se bude dít na tribunách?

Bohužel v našem případě se nenaplnilo pořekadlo „do třetice všeho dobrého“ a my se opět neprobojovali výše, ba ani do baráže jsme nenakoukli.

Důležité ale je, že klub nesložil zbraně. Ač oproti loňsku tým omladil, rozhodně to neznamená slevení z našich ambic. Výkon týmu nedělají jména, ale hra. Těch jsme loni měli hodně a přesto jsme vypadli s Jihlavou. Proto ani my fanoušci zbraně nesložíme a poženeme hráče za úspěchem.

Kotel zůstává na svém místě, kde budeme hráče opět každý zápas povzbuzovat. Kotel ale není úzká uzavřená skupina lidí. Jsou to všichni, kteří chtějí Kladýnko podpořit. Chorály jako odpovídačka „Kladno se – nevzdává…“ nebo po gólu „Kladno, Kladno, pro tebe, žijeme, …“ se celkem chytly. A jistě nám dáte za pravdu, že to zní úplně jinak, než když fandí pár lidí. Tak proč si hromadně nezafandit i jindy? Je jasné, že ne každý má chuť fandit celý zápas. Ale párkrát za zápas se klidně můžete přidat, nemáte se za co stydět. Ani se nestyďte přidat tleskáním při nějakém pokřiku. Nemusíte oslavovat jen góly, dobrou atmosféru si můžeme udělat i jen tak, pro sebe. Výkony týmu na hřišti neovlivníme, ale dobrá atmosféra je na nás všech. Tak se nebojte přidat k povzbuzování, kdekoli na tribuně, stejně tak Vás i rádi uvítáme mezi sebou.

Stejně jako loni i letos bychom chtěli pokračovat v tvorbě choreí. Jejich tvorba se však neobejde bez financí, které vždy nemůžeme dávat z vlastní kapsy. Pokud se Vám dosavadní produkce líbily a chcete podpořit vznik dalších, můžete nám přispět do kasičky koupí samolepek (nebo libovolným příspěvkem). V zápase proti Kadani a pak ve vybraných zápasech je budeme prodávat u horního vchodu na tribunu na stání, ve všech zápasech pak budou k dostání u Mata (stává kousek od kotle, můžete se bez obav doptat i u bubeníků). Cena zůstává 20Kč/balíček, ale tentokrát v něm najdete hned 8 samolepek (dvakrát čtyři druhy). A abychom Vás motivovali ještě o trochu více, plánujeme udělat samolepkovou soutěž. Podrobnosti o ní Vám přineseme příští týden, teď jen prozradíme, že pro účast v ní budete potřebovat samolepku. ;)

Pro zpestření se můžete účastnit našich tradičních soutěží, výjezdoměru i tipovačky (nově i na Astixově webu). Jinak pochopitelně sledujte náš web nebo facebook, kde budeme pravidelně informovat o aktualitách. Výjezdy už plánujeme a nějaké to překvapení a nápady máme pochopitelně i na doma. S jakýmikoliv nápady, připomínkami, vylepšeními, jak k fandění, tak i s dotazy na klub na věci kolem utkání a celé organizace nás neváhejte oslovit. Ať se věci mají, tak správně jak mají.

- - -

Stále si nechcem zvyknout a tak zahajujeme s Kadaní, možná symbolicky v Den horníků, hutníků a energetiků. Nezbývá než si popřát Zdař Bůh - ať se daří!

na Vsetín do Brna

Busem každý den tam i zpět, podrobné informace včetně cen a přihlášek najdete odkazech níže:

NE 21.4. odj. 12:30 od ZS

PO 22.4. odj. 13:00 od ZS

Info ke vstupenkám: Zájemci nechť kontaktují Astixe nebo Zelího mailem či přes soukromou zprávu.

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.