Kalič: Body vem čert. ~ Tomič: Chtěli jsme vyhrát pro lidi!

Autor: zděnda - Datum: 05 Duben 2010

No máme to letos za sebou. Nejlepší fanoušci z Jihomoravského kraje se zdrželi poněkud déle než se očekávalo, ale na druhou stranu se to od tohoto proměnlivého, nesourodého tělesa rychlofanoušků dá očekávat příště. Snad nepřivezou laser show. Sezóna je naplněna, zítra se rozpouští led a pánové půjdou slavit. Tedy ti kladenští, aby bylo jasno. Chybět mezi nimi nebude Jarda Kalla a Milan Toman.

Jardo, slavíme dneska vítězství, ale rodilo se poněkud těžce, nemyslíš?

Určitě jsme chtěli vyhrát. Nedali jsme nějaký šance, co jsme dát měli, ale nakonec to dopadlo dobře. Odehrálo se to i docela v dobrým tempu a je z toho vítěznej konec.

Dneska se hrálo v poměrně bouřlivé atmosféře, kterou jsme v play-out asi nezažili, vnímal si nějak extra?

No celkem nás nakonec překvapilo, že brněnský přijeli v tak hojným počtu a nakonec byla atmosféra dobrá z obou stran. Takže pocity dobrý.

Jestli se nemýlím, tak si vyhrál v kanadském bodování play-out, sledoval si to vůbec?

Moc ne. Ani to pro mě moc neznamená, protože tam bylo důležitý vyhnout se baráži, což se nám povedlo a kdo vyhrál bodování čert vem. Hlavně, že jsme pro Kladno udrželi ligu, to je důležitý.

Pořád platí, že napřesrok budeš hrát buď venku nebo v Kladně?

No hele, všechno je to pořád otevřený, ale pokud budu zůstavat v Čechách, tak budu preferovat Kladno.

Jardo, dík!

Dík, čau!

Milane, prosím tě, objasni mi jednu záhadu. Dopoledne si byl jasně nezpůsobilý zápasu a najednou ses objevil v půl šesté na ledě, co se stalo?

No jak víš, tak já jsem měl nastřelenou nohu z posledního střídání v Boleslavi, takže jsem nebyl ani ráno na rozbruslení, ale pak jsem si řek', že to zkusim. Přeci jenom bylo by k dispozici pět beků. Chtěl jsem se taky rozloučit s fanouškama a jsem rád, že to takhle dopadlo a máme všichni radost.

Mám pro tebe další radostnou zprávu, na fanklubpoldikladno.cz si byl zvolen hráčem měsíce března, co vzkážeš fanouškům?

(blažený úsměv) Moc vám děkuju a opravdu si toho vážim. Doufám, že to tak bude pokračovat a příští sezóna bude jako ten závěr.

Vítězný gól patřil taky tobě, byl to nějaký signál nebo momentální zakončení?

Asi takhle, my jsme tam měli šance už předtím a říkali jsme si, že by to tam mělo padnout. Patý to tam perfektně sehrál s Dlouhánem, on mi to tak pak vracel na volej a konečně mi tam taky něco spadlo. (smích)

Sezóna skončila, co budete dělat dneska, zejtra?

Tak půjdem na večeři, zejtra půjde někdo asi hodovat a v úterý tady máme sraz a trochu tu sezónu zakončíme. Pak si zabalíme věci a až nás svolaj' tak začnem nanovo.

Díky!

Díky, čau!