Kladeňáci!!!


Autor: zeliii - Datum: 16 Září 2022

Je to tady! Po delší době nás dnes čeká zahajovací zápas s tradičním účastníkem extraligy - a to konečně doma! V novém! A s novou vizáží stadionu přichází i drobné změny v našem sektoru. Chceme se též zapojit a změnit trochu dosavadní zvyklosti a tím i uspořádání našeho kotle. Samozřejmě k lepšímu. A vše co nyní děláme je pro to, aby naše podpora byla co největší, aby kotel vizuálně vypadal lépe a všem aktivním se lépe fandilo. Na stadionu budou tedy i z naší strany dnes představeny některé novinky.
 

Krom snahy o větší propojení a aktivitu jednotlivých fanouškovských skupin na tribuně zastoupených, se jedná zejména o spodní část sektoru, kde bude na klandru přidělána konstrukce pro zavěšování vlajek. Celkově se též aktivní jádro fandících posune dolů, kde bude nově fungovat i speaker. Vše budeme ještě postupně ladit ku prospěchu věci.

Věříme, že tyto úpravy pochopíte a budete nám napomocni, tak jako vždy, když jde o společnou věc. Díky za to!

Kromě těchto inovací samozřejmě běží jako vždy všechny aktivity - ať už to je plánování autobusových výjezdů, (jejichž reálné uskutečnění se bude vždy ale odvíjet od projeveného zájmu), tak pochopitelně i s tím související výjezdoměr, a stejně tak tipovací soutěž. Veškeré instrukce najdete na obvyklých odkazech, v jednotlivých záložkách.

O všech dalších nápadech a novinkách budeme referovat postupně, pár jich v záloze máme... Sledujte informační kanály, máme se na co těšit.

Pojďte s námi do toho!

(Zelí, Gross)

- - -

PS: Dnes při utkání, v 1. třetině, během 1. komerční přestávky, proběhne vzpomínková prezentace na nedávno zesnulého kamaráda bubeníka Jonáše "Johnyho" Gaila. Prosíme uctěte s námi jeho památku. Děkujeme.

 - - -
PPS: A pro jistotu připomínáme a všem dáváme na vědomí naše "Desatero":


 

Tags

TIPOVAČKA

Tipujeme EURO 2024

Bližší informace ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!