Nepříjemné vakuum


Autor: zeliii - Datum: 06 Květen 2011

Chcete-li vzduchoprázdno, stav beztíže... Jak jinak nazvat situaci kdy dosavadní management již nepracuje a nový ještě není ustaven? Toto období je potřeba překlenout s vidinou lepších příštích. Kolotoč našich schůzek poněkud zmírnil své tempo, neboť věci se skutečně pohnuly kýženým směrem. O probíhajících událostech nás pravidelně informují kladenská média. Spekulace se sice objevují a objevovat budou, zaručeným zprávám nezabráníme, ale jakýsi objektivní a průběžný přehled tu je a to je podstatné.

Během týdne nás čekalo jediné osobní, avšak vesměs příjemné setkání, a to s Otakarem Černým starším. Setkání to bylo neformální, ale velice plodné (valnou část byl přítomen i Petr Kasík, který má o situaci taktéž přehled a tedy vše doplňoval). Pan Černý nás zevrubně seznámil s aktuální situací, o které je informován nejen přes svého syna, ale i přímo od pana Jágra, klubových trenérů i jednotlivých hráčů (ať už současných či bývalých). Věc se má tak, že jednání o založení nové společnosti a majoritním podílu města v ní pokračují, vše je v rukou právníků, kteří hledají optimální strukturu a nastavení, možnosti převodů smluv apod. Věc by měla gradovat v příštím týdnu, tzn. že těsně po probíhajícím MS bychom měli mít jasno! Věříme tomu, že je vše na správné cestě, nic jiného nám ani nezbývá. Dle všeho se již rýsují i reálné postavy do managementu, ale to Otakar Černý st. nespecifikoval, konkrétně nejmenoval... Ještě příští týden by do jednání měl v Bratislavě aktivně promluvit i Jaromír Jágr ml. se svými představami. Co pravděpodobně kladenskou veřejnost znervózňuje nejvíce je v úvodu zmiňovaná situace kolem složení kádru, nejistota trenérů i hráčů, zejména těch, kterým smlouvy skončily. Že jejich trpělivost není nekonečná je nabíledni a už se to bohužel během uplynulého týdne potvrdilo :( Každopádně je nejvyšší čas zahájit jakoukoliv komunikaci se stávajícími i potencionálními členy kádru a realizačního týmu ohledně nejblžší budoucnosti! Apelujeme na představitele všech zainteresovaných stran, ať spolu začnou jednat! Víme, že situace není lehká, ale to nemůže být výmluvou. Věříme, že vše co se kolem klubu děje v současnosti je nezbytné pro jeho světlejší a úspěšnější zítřky...


V minulém článku jsme nakousli možnost uspořádání akce pro vás, pro veřejnost, formou jakéhosi happeningu. Datum pořádání této akce posouváme na 29. května. Prosíme přijměte naši omluvu. Musíme se přiznat: nestíháme. Rozhodovali jsme se mezi tím, zda akci udělat za každou cenu v už avizovaném termínu, nebo ji posunout. Nakonec zvítězila varianta odložení, protože chceme, aby ten happening proběhl hladce a všechny nás bavil svým programem, přítomnými hosty, kvalitou organizace atd. Musíme zajistit techniku, domluvit hosty, stihnout to trochu zpropagovat a na to vše potřebujeme trochu více času, kterého se nám občas nedostává (práce, rodina) tolik, kolik by bylo potřeba. Rozhodně se na to nechceme vymlouvat a věříme, že pro tyto důvody odložení najdete pochopení a děkujeme za něj. Budeme vás na tomto místě pochopitelně včas a s dostatečným předstihem o všem chystaném informovat!


My držíme, prosíme držte s námi!

Tags

Hráč měsíce

Hráčem měsíce září jsme zvolili Petra Vampolu. Gratulujeme! Petr odpovídal na dotazy fanoušků - offline rozhovor k přečtení ZDE

CHYSTÁME SE

Čeká nás moravský trojboj
Frýdek-Místek (so 20.10.)
Ostr.-Poruba (po 22.10.)
Vsetín (středa 24.10.)
(vše individuální doprava, podrobné info ZDE)

 

Následuje Jihlava (31.10.)
a Přerov (12.11.)

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Fanshop Rytíři

Dresy (+ další věci a novinky) pro sezónu 2018-19  (včetně těch výročních) již v prodeji!
 

Facebook

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET

PODPORA PRO KŘÉPU
Podpořme kladenského odchovance Petra Křepelku, který utrpěl v polovině října loňského roku při hokejovém utkání nižší německé soutěže zlomeninu pátého obratle a stále se potýká s velmi vážnými následky svého zranění. Svým neuvěřitelným odhodláním postupně dosahuje významných pokroků v léčbě.  

Přispějte libovolným finančním darem na transparentní účet č.: 115-5899520217/0100


Pro zadání platby můžete využít platební QR kód s vyplněným číslem transparentního účtu.