Permice vs. komunikace

Autor: zeliii - Datum: 12 prosinec 2018

Během října a listopadu jsme řešili problém s nefunkčními permicemi, který podrobně popsal Mat ve svém blogu zde na stránkách. Jelikož se to celé protáhlo poněkud déle než jsme čekali a celkovou komunikaci řešení této věci bychom si představovali taktéž lepší, bylo nutné se do toho vložit více. Závěr je takový, že permice fungují, ale komunikaci a informovanost o tom, jak řešení věci postupuje, je potřeba zlepšit a zintenzivnit. Nezdá se nám to. Nedá se nic dělat...

Vyjádření k záležitosti od Jiřího Kally (manažer marketingu): "Problém s permicemi, byl zejména v systému ticketingu. Systém špatně vyhodnotil zadanou skutečnost a pak pracoval s jinou informací. Pak se dostaly věci do stavu, kdy systém samovolně zablokoval kartu. Blokace byla z důvodu toho, že systém měl zadanou výrobu nové karty, NE její prodloužení. Může zde být i chyba na straně fanouška, ale to se nikdy nedozvíme. Do budoucna prověřujeme všechny nevyzvednuté karty abychom předešli komplikacím. Beru na svojí odpovědnost, že se dalo vše vyřešit během jednoho až dvou týdnů i s prověřením, aby se tato věc neopakovala. Bohužel se celá věc protáhla daleko déle."

S Vítem Heralem (jakožto PR manažerem) i Jiřím Kallou jsme se domluvili na potřebě lepší vzájemné komunikace a informovanosti při řešení podobných záležitostí. Je to nutné.

V případě, že i Vy budete mít jakýkoliv podobný problém nebo budete mít pocit, že Vám klub není při jeho řešení dostatečně nápomocen, neváhejte nás kontaktovat. Vložíme se do toho a vynasnažíme se co nejrychlejší nápravu.

Doprava na "domácí" utkání v Chomutově

Říjnové výjezdy do Chomutova za polovic!

Po domluvě a podpoře od klubu jsme se rozhodli snížit cenu za autobus na zbývající říjnová domácí utkání. Jednotné jízdné na utkání s Brnem, ČB a Libercem bude 75,-/os. (zpáteční). Vstupenky si zajišťuje každý sám (sledujte a kupujte nejlépe přes ON-LINE předprodej ZDE). Odjezdy od pokladen u zimního stadionu. Podrobnosti jsou uvedeny přímo v přihlašovacím formuláři.

Pá 29.10. LIB odj. 16:00
St 17:11. KVA odj. 16:00

PŘIHLAŠKY vyplňujte ZDE

(Přehled přihlášených pro kontrolu ZDE) Postupně budeme vše upřesňovat, doplňovat... Pokud máte dotazy pište na: zeli@c-mail.cz (v krajním případě volejte na 608 481 451).

CHYSTÁME SE I VEN

do Litvínova - ne 31.10.
Bude bus? Již se hlašte! Předpokládaná cena 350,- / 300,-. Odjezd 14:30 od ZS. Podrobnosti a přihlášky ZDE

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.