Plakánci přijíždí provokovat do Kladna!

Autor: zděnda - Datum: 05 únor 2010

Každý z posledních zápasů Kladna patří do kategorie vypjatých. Dnešní bitva ovšem s sebou nese přidanou hodnotu. Zlínský klub dostal v poslední době už zřejmě nesmazatelnou nálepku problémového týmu a jeho výpady letos neminuly ani nás. Nejen Kopr by mohl vyprávět...

Kladno se v posledním duelu moc nepředvedlo. Zápas v Pardubicích vypadal dlouho slibně. Bohužel jsme opět neudrželi vedení, následně jen dotahovali a nakonec se naše snaha rozsypala jako domeček z karet. Musíme doufat, že stará pravda říkající, že každý zápas je jiný, zafunguje. Osobně věřím v to, že se kluci proti Ševcům zdravě vyhecují a udělají modrobílé veřejnosti radost.

Zlín k pátečnímu souboji určitě nepřicestuje s dvojicí potrestaných, kterými jsou Švrček a Kučný. Odpykávají si ještě tresty z masomlejnu se Spartou. Ze stejného zápasu pochází i zranění mladého Vlacha. Dále chybí Rachůnek a Finsterle. Ani domácí bohužel nebudou kompletní. Kouči Vejvodovi jsem se bohužel nedovolal, ale z dalších zdrojů se podařilo zjistit, že do branky nastoupíme s Cikánkem. Naopak nenastoupíme i nadále s Tomanem, Procházkou M. a nově i bez Procházky L. Na jeho místě bude hrát Mrázek. K dispozici nebude ani Gengel, takže opět přijede Mikulík z Ústí.

Dnešní utkání bude zvláštní pro Jirku Kuchlera, který se bude, kromě čerstvého novorozeňete, těšit z 300. startu v extralize. Třeskutý zápas začíná v 17:30!

9. kolo - 27. září 2009
PSG ZLÍN - HC GEUS OKNA KLADNO 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 22. Köhler (Leška, Hamrlík), 58. Köhler (Balaštík, Hamrlík) - 3. Trončinský (Kalla, Frolík)
Rozhodčí: Hradil, Jeřábek - Hlavatý, Tošenovjan
Vyloučení: 4:9
Bez využití
Střely na branku: 44:32

22. kolo - 1. listopadu 2009
HC GEUS OKNA KLADNO - PSG ZLÍN 1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 60. Frolík (Patera, Tomajko) - 20. Důras (Záhorovský, Rachůnek), 36. Balán (Finsterle, Míka)
Rozhodčí: Fraňo, Pešina - Bádal, Pouzar
Vyloučení: 5:8, navíc Toman (Kladno) 10 min.
Bez využití
Střely na branku: 24:27

35. kolo - 8. prosince 2009
PSG ZLÍN - HC GEUS OKNA KLADNO 3:2 SN (0:1, 1:1, 1:0 - 0:0)
Branky a nahrávky: 40. Kubiš (Míka, Švrček), 41. Köhler (Leška, Hamrlík), rozhodující samostatný nájezd Balaštík - 11. Eberle (Trončinský, J. Dlouhý), 25. Bílek (J. Dlouhý)
Rozhodčí: Hradil, Husička - Lederer, Vengřín
Vyloučení: 4:7
Využití: 1:1
Střely na branku: 43:39

TIPOVAČKA

Tipujte s námi MS 2024

Bližší info a propozice ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

www.ngprague.cz