Play-off - bez nás, přesto s námi!

Autor: zeliii - Datum: 09 březen 2021

V probíhající sezoně jsme měli šanci vidět doma naživo pouze tři utkání úvodních kol, zbytek se odehrál za "zavřenými dveřmi". Nezvyklá situace ze všech stran. Tribuny zely celou dobu prázdnotou, ochozy "mlčely". Liga byla dokonce téměř na měsíc přerušena. Naštěstí už k žádným mimořádnostem nedošlo a základní část byla zdárně završena. První místo po základu splněno jako základ. Teď však znovu a naostro... Za návratem! A protože jak se říká: play-off je jiná soutěž, rozhodli jsme se i my, že je nutné k tomu přistoupit také tak trochu "jinak".

On-line přenosy utkání jsou již zaběhlým standardem a letos se ukázaly jako zásadní. Je to vlastně jediné reálné pojítko s děním přímo na stadionu. Hokej přišel za námi domů. Jak ale naopak dostat fanoušky na tribunu? Díky iniciativě kluků z klubové režie jsme mohli již dříve pořídit nahrávky fandění, které se poslední dvě utkání již pokusně linuly z amplionů, tzn. že alespoň hlasivky bychom tam měli. Nyní nám zbývá ještě ty tribuny zaplnit trochu opticky. Nápisy s podpůrnými hesly jsou sice přítomny už od podzimu, ale je to jaksi stále takové strohé, neúplné. Vymysleli jsme proto navazující akci, kterou můžeme směle označit za svoji největší tohoto druhu, jíž se hodláme zhostit. Sice opět "jenom jako", ale přece...

Ve fázi pokročilých příprav je totiž plachta o výměře téměř 200m2 se stylizovanou kresbou kotle (viz. přiložené foto z průběžných prací, které usilovně probíhají již několik týdnů). Tu hodláme umístít přímo do středu severní tribuny, právě tam, kde kotel nejvěrnějších (a nejhlasitějších) ještě před několika lety stával. Jak je psáno, kotel bude stylizovaný, tedy anonymní, ilustrační, pro dokreslení a zaplnění prostředí. Ale! Pokud se vše povede dle záměru, můžeme tento dav více či méně konkretizovat.

Přícházíme totiž s možností aktivní účasti pro všechny fanoušky - každému, kdo se zapojí do finanční sbírky, která je s touto akcí spojena, zároveň nabízíme, že může do určeného termínu zaslat mailem svoji fotografii, která bude umístěna přímo na této plachtě. Každý zájemce-fanoušek tedy bude alespoň symbolicky přítomen na stadionu na každém z domácích utkání.

A jak postupovat abychom vás zařadili do slosování?
Poukažte obnos minimálně 200 Kč na transparentní účet Fanklubu číslo: 2800918580 / 2010
+ zašlete svoji fotku v elektronické podobě (pořízenou nejlépe na bílém pozadí a z čelního pohledu) mailem na adresu: zeli@c-mail.cz.
Uzávěrka příjmu fotografií v pondělí 15.3. ve 12:00!

QR kód pro přímou platbu:

Všichni účastníci, kteří takto učiní budou zařazeni do naší "Play-off tomboly" - to jest do slosování o hodnotné ceny a hokejové artefakty, jež jsou následující (PRŮBĚŽNĚ DOPLŇUJEME A AKTUALIZUJEME):

1. cena - dres Poldi'76 s autogramem Milana Nového - věnovala firma VP trend, dlouholetý partner Fanklubu Poldi Kladno.
2. cena - dres Rabat s podpisy hráčů z výlukové sezony 2004-05
3. cena - dres Denise Godly z loňského nadačního utkání Knights Foundation - věnoval klub Rytíři Kladno
4. cena - hokejka s podpisy hráčů ze sezony 2005-06
5. cena - reprodukce malby Slávka Karmazína, která zdobila fanouškovský kutloch v restauraci na zimáku.
6. cena - Voucher na ubytování v hodnotě 10.000 Kč - věnuje jeden ze skalních fanoušků, který si přeje zůstat v anonymitě.
7. cena - Voucher na pyrotechniku dle vlastního výběru v hodnotě 500 Kč - věnuje Soptík - www.soptik-pyro.cz
8.-12. cena - Voucher na pekařské a cukrářské výrobky dle vlastního výběru v hodnotě 500 Kč - věnuje Alrichovo pekařství v Unhošti - www.alrich.cz
13.-14. cena - Voucher na upečení bábovky dle vlastního výběru v hodnotě 250 Kč - věnuje Zdeněk Dědek / projekt Zdendovy dobroty - více info na https://www.facebook.com/zdendovydobroty/ a https://region.rozhlas.cz/alergie-naucila-hokejbalistu-peci-babovky-vzesel-z-toho-projekt-zdendovy-dobroty-8427776
15.-16. cena - stavebnice LEGO - (věnuje dlouholetý fanoušek)
17. cena - Tatra 815 DAKAR 1996 Poldi - plechový model závodního kamionu od firmy Kovap v měřítku 1:43 - věnováno partou fandů ze Dvora Králové n. L.
18.-44. cena - kniha Františka Kaberleho - Já a moji synové - (věnuje dlouholetý fanoušek), k tomu hokejový suvenýr různého druhu z depositu Fanklubu (kartičky, plakát, šála, nákrčník, půllitr, odznáček...)
45.-55. cena - hokejový suvenýr různého druhu z depositu Fanklubu (viz výše)

Přesný termín losování a kompletní seznam zařazených účastníků i všech odměn zveřejníme po odehrání čtvrtfinalové série.

Finanční sbírka jako taková potrvá do 30. dubna 2021, čili můžete přispívat libovolně a kdykoliv po celou dobu prvoligového play-off. Vybranou částku poté poukážeme na konto NADACE JAKUBA VORÁČKA pro pomoc pacientům s roztroušenou sklerózou.

EDIT: V případě potřeby vystavení daňového dokladu o příspěvku prosím před zasláním obnosu kontaktujte Jaroslava Zelenku na e-mailu: zeli@c-mail.cz - sdělí podrobnosti a další postup.

Pojďme pomoci, podpořit alespoň symbolicky a na dálku. Budeme u toho!
Kladno jedem, nic nezastaví nás!

plachta_play-off_01.jpg24.02 KB
plachta_play-off_02.jpg21.08 KB
plachta_play-off_03.jpg24.34 KB
plachta_play-off_04.jpg23.68 KB
plachta_play-off_05.jpg27.05 KB
dres_Milan_Novy.jpg39.43 KB
dres_Rabat.jpg72.08 KB
dres_Knights_Foundation.jpg49.98 KB
hokejka.jpg39.26 KB
malba.jpg58.6 KB
poukaz.JPG50.04 KB
voucher_Zdendovy_dobroty.png596.5 KB
QR_tribuna.jpg25.05 KB
tribuna_01.JPG227.32 KB
tribuna_02.jpg457.12 KB

Povinná četba

HLAVNĚ NESPADNOUT!
Stephen Foster
Muž, jeho syn a jejich fotbalový klub
V tomto ironickém vyprávění o fandovské posedlosti, pojednávajícím o islandských majitelích, věčně se střídajících trenérech, neschopných hráčích, indických koláčích a stadionech, které se vyrovnají tomu nejlepšímu z východoněmecké architektury, se jistě poznají příznivci podřadných klubů z celého světa.