Porazit Boleslav a jsme krůček od jistoty!


Autor: zděnda - Datum: 26 březen 2010

Škoda posledního zápasu ve Varech. Ale bylo to tam celý nějaký prapodivný na tom konci. Už jsem si říkal, že se stane zázrak a opět se povezou tři body z venku, avšak osud byl proti. Nakonec i ten bod není k zahození, ale mohlo být už jasněji. Takhle se budeme ještě trochu nervovat, naštěstí s vědomím, že to máme stále ve svých rukou. Pro začátek stačí porazit Boleslav.Úterý tedy tabulku o udržení nerozdělilo. Varáci vysypali pár kaštanů z kalhot, které si tam posléze sami zpět nakydali zpátky svojí fatální míchačkou s hráči na trase Vary-Kadaň-Chomutov. Na baráž s trojkou, která nemá jediný start v extralize, to by se klepal každej. No, co si starej Vaněk navařil, to si taky z pramenů vypije.

V Boleslavi mají taky veselo. V současné době velmi populární okénko "Ptejte se svého bafuňáře" drželo u Bruslařů dlouho, předlouho. Nebývalá vlna kritiky a drsných dotazů přiměla bývalého daviscupového reprezentanta Cyrila Suka toto okénko přibouchnout. Inu, kdo si udělá chlív ve vstupenkách při play-out, na které chodí jen masochisti, ten nemůže čekat pugety.

Ale zpět k aktuálnímu zápasu. Kladno přivítá nekompletní hosty. Mimojiné nesmí nastoupit obránce Frolo, který dostal stop na tři zápasy za nešetrný námaz protihráče na mantinel. Poměrně dobrá zpráva vzhledem k tomu, že víme jak se tenhle slovenský legionář dokáže chovat. A s jakou sestavou nastoupí modrobílí na Boleslav?

"Uzdravili se nám Stieler s Trončinským, takže se vrací na soupisku. Budeme hrát na osm beků jako předtím. David se zařadí na své místo ve třetím útoku a o složení čtvrtého útoku se ještě dohadujeme. Někdo z té potenciální čtyřky hráčů vypadne," zahalil rouškou tajemství dnešní sestavu trenér Otakar Vejvoda.

Osmý zápas play-out začíná v tradičních 17:30!

5. kolo play-out - 19. března 2010
BK MLADÁ BOLESLAV - HC GEUS OKNA KLADNO 1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 58. Jindra (Žabka, Král) - 9. Patera, 21. Kalla (J. Mrázek, Bílek)
Rozhodčí: Hodek, Hrubý - Bejček, Lhotský
Vyloučení: 6:8
Využití: 1:0
Střely na branku: 37:21
Diváci: 2230

2. kolo play-out - 12. března 2010
HC GEUS OKNA KLADNO - BK MLADÁ BOLESLAV 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 7. Kalla (Valský), 35. Valský (J. Mrázek, Toman), 60. Patera (F. Kaberle) - 27. Jindra (Gajovský)
Rozhodčí: Homola, Husička - Guth, Rittich
Vyloučení: 9:7
Využití: 2:0
Střely na branku: 31:26
Diváci: 2291

Tags

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!