Předextraligový informační prolog

Autor: zeliii - Datum: 13 Září 2011

Tato mimosezóna byla pro většinu z nás vskutku hektická. Po krátkém aprílovém odpočinku a vydechnutí další události postupně na klidu nepřidaly a málém vyvrcholily v květnovou paniku. Dny chaosu vystřídalo tolik vzývané uklidnění (halelujá!), následovala zvědavost a nyní už stále naléhavější očekávání. Vše podstatné je zachyceno v předešlých článcích a reportážích. A teď je to zase tady! Sice s velice smutným zpožděním, přesto začínáme. Opět od nuly, znovu na startu. Jak bude v cíli?

Příspěvky na sezonu
Zústávají ve stejné výši jako loni tj. 150 Kč. Splatné jsou hotově kdykoliv, nejlépe co nejdřív :) a to konkrétně Jaroslavu Zelenkovi (Zelí) nebo Jiřímu Říhovi (Georgino). Po domluvě možno i převodem na účet. Všem, kteří tak učiní, bude vydána a na členskou legitimaci pro další kontrolu nalepena registrační známka. Bez zaplacených příspěvků na aktuální sezónu nebude možné čerpat slevy na výjezdy ani případné další výhody. Příspěvky, stejně jako platby za nové členství (další fandy a zájemce rádi přivítáme) a sponzorské dary (VP-trend: děkujeme!!! a další taktéž uvítáme) jsou určeny na chod Fanklubu, materiální vybavení (bubny a spol., barvy, štětce, transparenty) a dorovnávání případných ztrátových zájezdů.

Permanentky
Po jarně-letních událostech upouštíme od jakýchkoliv požadavků na zvýhodněné ceny permanentek (klub nás tak podporoval téměř 10 let). Jedině jejich koupí za plnou cenu vyjádříme naléhavou podporu svému klubu! Doufáme, že nás tak učiní co nejvíce.
Navíc jsme se rozhodli, že zkusíme naší podporu ještě zvýšit a na Fanklubem organizované autobusové výjezdy budeme poskytovat slevu nejen členům, ale nově i všem držitelům jakékoliv permanentní vstupenky!!! Rozdíl cen bude činit 100-150 Kč dle okolností. Věříme, že i to bude motivací pro dosud nerozhodnuté si permanentku zakoupit. V sekretariátu klubu budou permanentky k dostání nejen před zahájením sezóny, ale i v jejím průběhu (samozřejmě s adekvátním snížením ceny dle počtu již odehraných zápasů). Neváhejte!

Zájezdy
Jak již bylo možno postřehnout během srpnové přípravy, přihlašování na zájezdy probíhá nově přes Gimaxe pomocí SMS zpráv na tel: 728 160 505 nebo mailem na adrese gimax(zavináč)seznam.cz. Prosíme pokud je to možné používejte výhradně tyto způsoby, ať nedochází ke zbytečným komplikacím. Pokaždé se srozumitelně podepište(!) a uveďte počet požadovaných míst. U SMS zpráv neočekávejte odpověď ani potvrzení. Díky za pochopení. Stav přihlášených bude možno sledovat v souboru přiloženém u aktuálních informacích k danému výjezdu zde na stránkách.

Tipovačka, výjezdoměr
Obě naše soutěže pokračují v podobném duchu jako loni, pravidla každé z nich najdete v příslušných odkazech vlevo.
Všichni lonští umístivší se budou kontaktováni a výhry budou předány, tak jak bylo slíbeno.

Kotel
Na svém místě! :)

Tento web
Neustáváme v činnosti, budeme nadále vychytávat a vylepšovat, v blízké době chystáme redesign a nějaké inovace, jsme přesvědčeni, že k lepšímu.

Aktuálně z dění
- nový termín odloženého prvního utkání není znám, k dohodě zatím nedošlo
- s novou sezónou by měly být spuštěny on-line přenosy na http://tv.hokej.cz/, tak jako je tomu u jiných stadionů - nezajišťuje klub, vše je plně v kompetenci provozovatele přenosů
- bude dbáno na přesnější a důkladnější kontroly vstupenek
- začátky utkání jsou stanoveny na 17:30, jiné varianty jsou uvažovány, ale tuto sezónu nepředpokládáme, že se tak stane (možná výjímečně)
- vstupné - zůstává v loňských relacích, je pravděpodobné, že by mohlo dojít ke zvýhodnění např. mládeže a studentů, jak konkrétně a kdy zatím není známo
- mělo by dojít k zavedení nových způsobů předprodejů, zatím nelze sdělit více, ale je o to velká snaha
- nabídka fanshopu Atletico/Sportivo se postupně rozrůstá, její sortiment je čistě v kompetenci uvedené firmy, jakékoliv požadavky na zboží, nápady apod. směřujte přímo na prodejce
- nové webové stránky klubu http://www.rytirikladno.cz/ budou spuštěny dle uvedeného odpočítávání - obsah, strukturu ani funkčnost chystaného webu se nám bohužel nepodařilo zjistit :(
- rekonstrukce stadionu, vybavení, ozvučení - je v kompetenci města - je nutné se smířit s tím, že do plánované rekonstrukce se výrazného zlepšení nedočkáme, v jaké fázi se přípravné práce pro tuto rekonstrukci nachází a kdy započne, na to je nutné ptát se přímo představitelů města
- občerstvení - venkovní stánky jsou v kompetenci provozovatele restaurace, markantní zlepšení bohužel ani zde neočekáváme :(

Případné dotazy pokládejte na diskuzi, odpovíme rádi na cokoliv budeme odpověď znát :)

A jeden vzkaz závěrem!

Ať se daří na všech frontách!

Povinná četba

HLAVNĚ NESPADNOUT!
Stephen Foster
Muž, jeho syn a jejich fotbalový klub
V tomto ironickém vyprávění o fandovské posedlosti, pojednávajícím o islandských majitelích, věčně se střídajících trenérech, neschopných hráčích, indických koláčích a stadionech, které se vyrovnají tomu nejlepšímu z východoněmecké architektury, se jistě poznají příznivci podřadných klubů z celého světa.