Sbírat body? S kým jiným, když ne s Boleslaví!

Autor: zděnda - Datum: 31 leden 2010

Na Slavii se to nepovedlo, ale jak už jsme se několikrát přesvědčili, flinta do žita nepatří a tak hurá na Boleslav. Tým žoldáků, s renomém nákupního vozíku sice není výzvou, ale o to víc by měl být snadnou kořistí. No uvidíme večer, body leží na ledě!

Brno už se konečně dočkalo, a tudíž Kladno dlí na poslední barážové pozici. Není to žádně překvapení, ale je třeba se dívat dopředu. Právě Boleslav je soupeř na dostřel, který při troše štěstí může skončit i pod námi. Za tím ovšem musí stát tři body a hra na hranici sebeobětování. Že na to máme, si nemusíme povídat. Musíme to jenom potvrdit.

Jeden z těch, který by měl soupeři vyprášit základnu je i Martin Procházka, který nastoupí do jubilejního 800. utkání v české extralize. Kromě něj do zápasu nastoupí i jmenovec Libor, který se proti Slavii osvědčil a našel si tím místo v sestavě. Sedmým bekem se tak stává Petr Mudroch. "Velké změny dělat nebudeme, pouze v brance od začátku naskočí Kopřiva. Libor Procházka bude hrát s Ondrou Šmachem, opět bude hrát i Gengel", odtajnil trenér Otakar Vejvoda.

V jakém složení nastoupí soupeř není známo, ale sebevědomí mu rozhodně nechybí. Tipec mu, doufejme, modrobílí zatnou po 17:30!

7. kolo - 22. září 2009
BK MLADÁ BOLESLAV - HC GEUS OKNA KLADNO 5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 12. Pabiška (Gajovský, Sup), 28. Jiruš (Macho, Gajovský), 40. Nouza (T. Sýkora, Boháč), 44. Bahenský (Handlovský, Gajovský), 55. Sup (Král, Pabiška)
Rozhodčí: Hodek, Turčan - Bádal, Pouzar
Vyloučení: 5:9
Střely na branku: 34:23

20. kolo - 25. října 2009
HC GEUS OKNA KLADNO - BK MLADÁ BOLESLAV 0:1 SN (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
Branka: rozhodující samostatný nájezd Vrbata
Rozhodčí: Husička, Šír - Gebauer, Vengřín
Vyloučení: 10:7
Střely na branku: 30:31

33. kolo - 13. prosince 2009
BK MLADÁ BOLESLAV - HC GEUS OKNA KLADNO 2:1 SN (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)
Branky a nahrávky: 45. Fabuš (Kracík, Macho), rozhodující samostatný nájezd Král - 55. M. Procházka (Patera, F. Kaberle)
Rozhodčí: Polák, Šindler - Guth, Rittich
Vyloučení: 2:6
Střely na branku: 33:34

TIPOVAČKA

Tipujte s námi MS 2024

Bližší info a propozice ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

www.ngprague.cz