Shrnutí událostí posledních dnů


Autor: zděnda - Datum: 26 Duben 2011

Akce na podporu kladenského hokeje pokračují. Každý den přináši něco nového a telefony drnčí. Kladenský hokej žije a především existují lidé, pro které jeho zánik nebo úpadek je naprosto nemyslitelný. Přinášíme aktuální situaci, zázraky na počkání neumíme, ale snaha o zpřehlednění situace je markantní. Více současných kroků v článku.

Jsme v kontaktu s oběma Jaromíry Jágry, ale zatím nemáme od nich konkrétní výstupy, protože absolvují sérii dalších jednání.

Aktivní hokejisté nám nadále vyjadřují podporu. Zapojují se i bývalí hokejisté, z nedávných Michal Havel, ze starších namátkou František Kaberle st., Mirek Krása a další neradi bychom někoho opomněli. Nejen osobnosti hokejového světa jsou s námi. Příkladem nechť je frontman Visacího Zámku Jan Haubert a další umělci, kteří se nás chystají osobně podpořit.

Dnes proběhla informativní schůzka s Otou Černým ml. Město vstupuje do jednání o budoucnosti klubu. Zítra odpoledne proběhne schůzka s primátorem Danem Jiránkem.

Situace je nadále vážná a nepřehledná. Komunikujeme se všemi stranami, snažíme se získat maximum informací a pomoct s řešením. Děkujeme za vaši podporu, je nesmírně důležitá!

Fandíme Kladnu!

Tags

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!