TIPOVAČKA FOTBALOVÉHO EURA

Autor: zeliii - Datum: 11 Červen 2021

Nebývá to u nás úplně zvykem, ale neodolali jsme a po nedávno proběhlé úspěšné (rozuměj hojně obsazené) tipovačce hokejového mistrovství navazujeme tipovačkou fotbalovou. Letos s podivuhodným klíčem rozlosování a míst konání, ale o to to bude zajímavější. Věříme, že účast bude obdobná jako u té předchozí, a že jistá zainteresovanost vám přinese spoustu nevšedních okamžiků při sledování i jinak třeba nezajímavých utkání.

Astix nelenil a rychlostně přetransformoval tipovací systém z hokejového na fotbalový. Jelikož nic lepšího nevymyslel, tak pravidla a všechny náležitosti zůstávají jak jsme zvyklí. A jako vždy odměníme nejśpěšnější tipéry malou pozorností (tentokrát asi menší než u hokejové odnože, ale budeme se snažit ;). První tři mají zaručeno, další v pořádí dle toho co se nám sejde za možnosti... Přejeme dobrý tip!

Veškeré podrobné instrukce, pravidla a hlasovací formulář v odkazu:

Od 11. června nabídne mistrovství Evropy ve fotbale 2021 (oficiální název však zůstává EURO 2020) celkem 51 zápasů. Zahajovací duel sehrají v pátek od 21:00 v Římě reprezentace Turecka a Itálie. Český tým do turnaje vstoupí 14. června, a to soubojem s domácím Skotskem. Kompletní program turnaje a rozpis utkání můžete sledovat třeba NA WIKIPEDII nebo přímo na stránkách UEFA.

Doprava na "domácí" utkání v Chomutově

Na každé utkání chystáme autobus(-y). Zda a v jakém počtu se pojede závisí na zájmu fanoušků (viz. Přihlášky níže). Jednotná cena za cestu tam i zpět je 150 Kč. Vstupenky si zajišťuje každý sám (sledujte a kupujte nejlépe přes ON-LINE předprodej ZDE). Odjezdy od pokladen u zimního stadionu. Podrobnosti jsou uvedeny přímo v přihlašovacím formuláři.

Pá 21.1. BNO odj. 16:00
St 26.1. TRI odj. 16:00
Ne 30.1. CEB odj. 14:00

PŘIHLAŠKY vyplňujte ZDE

(Přehled přihlášených pro kontrolu ZDE) Postupně budeme vše upřesňovat, doplňovat... Pokud máte dotazy pište na: zeli@c-mail.cz (v krajním případě volejte na 608 481 451).